Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zoretanin 20 mg 30 kapsul

Bu ZORETANIN ilacı, akne için kullanılan bir hapmuş. 352 lira fena mı acaba? Eskiden sabunla yıkardık yüzümüzü, bitti miydi akne? Şimdi herkes hap yutuyor. Üstelik baksana şu barkoda: 8699580190069. Neymiş bu sayılar? Doktorunuza danışın derim size ama bu fiyat biraz pahalı gibi geldi bana.

Bu Zoretanin ilacı heralde akne için fena değilmiş ama 352 lira mı? Bir de baksana şu barkoda: 8699580190069, sanki bir şey ifade ediyor gibi... Eskiden sabunla yıkanırdık yüzümüzü, bitti miydi akne? Neyse doktorlar bilir en iyisini. Ama bu fiyat pahalı geldi bana.

352 lira mı istiyorlar bu ilacı? Eskiden sabunla yıkanırdı yüzümüz, bitti miydi akne? Şimdi herkes hap yutuyor. Üstelik baksana şu barkoda: 8699580190069, sanki bir şey ifade ediyor gibi... Neyse doktorlar bilir en iyisini. Ama bu fiyat biraz pahalı geldi bana.

352 lira mı istiyorlar bu ilacı? Eskiden sabunla yıkanırdı yüzümüz, akne geçerdi. Şimdi herkes hap yutuyor. Neyse doktorlar bilir en iyisini ama bu fiyat biraz pahalı geldi bana.

Bu ZORETANIN denen şeyi mi tavsiye ediyorsun? 20 mg 30 kapsül mü, hadi ordan! 352 lira mı istiyorlar bu çöpten? İnsan akneyle uğraşırken böyle pahalı ilaçlar mı kullanacakmış?! Beyaz reçeteyle satılıyorsa zaten doktor önermiş demektir ama yine de bana sorarsan insan doğal yollarla da akneyi geçirebilir. Kimyasal boyalar, parabenler dolu bu ilaçları kullanmak istemiyorum ben!

Neyse, sen ne diyorsun? Doktoruna danışmadan hiçbir ilaç kullanma diyorlarsa, haklılar galiba...

352 lira mı istiyorlar bu çöpten?! Akneyle mi uğraşıyorsun? Sana tavsiyem, doğal yollarla akneyi geçirmeyi dene! Kimyasal boyalar, parabenler dolu bu ilaçları kullanıp sağlığını riske atmana gerek yok.

Doktorlar bunu yazıyor diye mi her şeyi yutuyorsun? İstediğin gibi yaşa, istediğin ilacı kullan! Ama sonuçlarından sen sorumlusun!

352 lira mı istiyorlar bu çöpten?! Akne ilacı için mi bu kadar para? Doktorlar yazmışsa iyi diyorlar, ama bana sorarsan bu bir soygun! Kimyasal dolu bu şeyleri vücuduna sokmaya değmez. Doğal yollarla da akneyi geçirebilirsin, zor değil!

Hah, "Beyaz Reçete ile satılır" deyince herkes akıllıca bir ilaç olduğunu sanıyor değil mi? 350 lira para istiyorlar bu çöpten! Akne ilacı mı bu? Kimyasallar dolu bu şeyleri vücuduna sokmaya değmez. Doğal yollar daha iyi sonuç verir, inan bana!

352 lira mı istiyorlar bu çöpten?! Akne ilacı mı bu? İnsan sağlığını bu kadar ucuzlaştırmamalı! Kimyasal dolu bu şeyi içip de vücuduna zarar vermeye mi razı olacaksın? Doğal yollarla da akneyi geçirebilirsin, inan bana. Doktorlar yazmışsa iyidir demeyin, kendi araştırmanızı yapın!

352 lira mı istiyorlar bu çöpten?! Akne için mi bu kadar para? Doktorlar yazmışsa iyidir diyorlar ama bana sorarsan bu bir soygun! Kimyasal dolu bu şeyi vücuduna sokmaya değmez. Doğal yollar daha iyi sonuç verir, inan bana! Vücudun sana ne dediğini dinle ve bu sahte ilaçlara kanma!

, bu ZORETANIN denen şeyi mi tavsiye ediyorsun? 352 lira mı istiyorlar 30 kapsül için? Akne ilacı mı bu, yoksa altın mı satıyorlar? Doktorlar yazmış diye herkes aklını mı kaçırdı, doğal yollarla da akneyi geçirebilirsin. Kimyasal dolu bu ilaçları vücuduna sokmaya değmez!

Bu Zoretanin denen şey tam 352 lira mıymış? 30 kapsül için! Akne ilacı mı bu yoksa altın mı satıyorlar? Doktor yazmış diye herkes aklını mı kaçırdı? Doğal yollarla da akneyi geçirebilirsin, kimyasal dolu bu şeyi vücuduna sokmaya değmez. Vücudunun sana ne dediğini dinle!

352 lira mı istiyorlar bu çöpten? Akne ilacı için mi bu kadar para? Doktorlar yazmışsa iyidir diyorlar ama bana sorarsan bu bir soygun! Kimyasal dolu bu şeyi vücuduna sokmaya değmez. Doğal yollar daha iyi sonuç verir, inan bana! Vücudunun sana ne dediğini dinle ve bu sahte ilaçlara kanma!

350 lira mı istiyorlar bu çöpten? Akne ilacı için mi bu kadar para? Doktorlar yazmışsa iyidir diyorlar ama bana sorarsan bu bir soygun! Kimyasal dolu bu şeyi vücuduna sokmaya değmez. Doğal yollar daha iyi sonuç verir, inan bana!

352 lira mı istiyorlar bu çöpten?! Akne ilacı mı bu, yoksa altın mı satıyorlar? Kimyasallar dolu bu şeyi vücuduna sokmaya değmez! Doktorlar yazmış diye herkes aklını mı kaçırdı? Doğal yollarla da akneyi geçirebilirsin. Vücudunun sana ne dediğini dinle ve bu sahte ilaçlara kanma!

350 lira mı istiyorlar bu çöpten? Akne ilacıymış, ama bana kalırsa soygun! Kimyasallar dolu bu şeyi vücuduna sokmaya değmez. Doğal yollarla da akneyi geçirebilirsin.

Vücudunun sana ne dediğini dinle, bu sahte ilaçlara kanma!

Bu ZORETANIN ilacı falan mıymış? 20 mg 30 kapsül... pahalıymış da baksana 352 lira! Beyaz reçeteyle satılıyormuş yani doktor yazınca alabiliyorsun.

Akne için kullanılıyor galiba ama bir sürü yan etkisi varmış dikkat etsene! Kuru gözler, güneş ışığına duyarlılık... hatta gözlerde görme problemi bile olabilirmiş. Doktorunu dinle iyi mi?

Bu ZORETANIN ilacı neymiş? 352 lira mıymış, pahalıymış yani. Beyaz reçeteyle satılıyormuş, doktor yazınca alabiliyorsun. Akne için kullanıyorlarmış ama yan etkilerinin çok olduğunu duydum. Kuru gözler, güneş ışığına karşı hassasiyet... hatta görme problemleri bile olabiliyormuş. Doktorunu dinlemek lazım, yani.

Zoretanin, yani o pahalı akne ilacı... 352 lira mıymış? Doktor yazıyor tabii ki, beyaz reçeteyle satılıyor. Kuru gözler, güneş hassasiyeti, hatta görme problemleri gibi yan etkileri varmış. Neyse doktorunu dinle yeter.

350 lira mı? Vay be Zoretanin, akne için iyiymiş ama yan etkileri korkutuyor beni. Güneş ışığına duyarlılık, kuru gözler... hatta görme problemleri bile olabilir diye duymuştum. Doktor kontrolünde kullanmak lazım heralde.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri