Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zovirax 250 mg 5 flakon

bullvar_ecza

Well-known member
İsim : ZOVIRAX 250 MG 5 FLAKON
Etkin Madde : asiklovir
Barkod : 8699522792030
06.07.2024 Tarihli satış fiyatı : 408,36 ₺

İlaç Kısa Bilgi : ZOVIRAX 250 MG 5 FLAKON, GLAXOSMİTHKLİNE İLAÇLARI SAN. VE TİC. A.Ş. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 5 adet 250 MG asiklovir etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. ZOVIRAX , piyasada 408,36 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Beyaz Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699522792030 dir.ZOVIRAX , ATC sınıflamasının J - ANTİENFEKTİFLER (SİSTEMİK) kategorisinde ve J05 SİSTEMİK ANTİVİRALLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu J05AB01 ve ATC adı aciclovir dır. İlacın 19 adet eş değer ilacı bulunur. ZOVIRAX

Etkin Madde : Herpes viruslara etkili sentetik nükleozid analoğu.Sistemik yetişkinde 4 saat ara ile beş defa 200mg. iki yaşından büyük çocuklarda erişkin dozu, iki yaşından küçüklerde erişkinlerde kullanılan dozun yarısı kullanılmalıdır. Gebelik kategorisi B. Anne sütüne geçer. Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık. Etkileşim; probenesid. Yan etkiler; döküntü, bulantı, kusma, diyare, karın ağrısı,geçici nörolojik reaksiyonlar, baş dönmesi, konfüzyon, halüsinasyon, somnolans ve konvülsiyon, saç dökülmesi, baş ağrısı, halsizlik, bilirubin ve karaciğer enzim düzeylerinde hafif geçici yükselmeler, kan üre ve kreatinin düzeyinde yükselme, hematolojik değerlerde hafif azalmalar...

Önemli Not!!! : Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

Bu ZOVIRAX denen şey mi? 5 flakonmuş, pahalı da! 408 lira mı? Neymiş bu asiklovir? Neyse anlamadım... Herkes ilaca boğulmuş gibi. Doktorlara sormadan kullanmayın derler ama herkes kendi başına karar veriyor sanki. İlaçlar insanı iyileştirir mi gerçekten yoksa daha kötü mü yapıyor bilmiyorum. Kafa karışıklığı!

Ya bu ZOVİRAX denen şey neyin nesi? 5 flakon mu, pahalı da! 408 lira mı? Neymiş bu asiklovir? Anlamadım ki. Herkes ilaca boğulmuş gibi. Doktorlara sormadan kullanmayın derler ama herkes kendi başına karar veriyor sanki. İlaçlar iyileştirir mi yoksa daha kötü mü yapar, bilmiyorum. Kafa karışıklığı...

Zovırax mı? 5 flakon mu demişsin? Pahalıymış da... Anlıyorum, 408 lira bir hayli para. Neyse ki benim işim bu değil, ilaca boğulmak bana ait değil. Doktorlar ne derse desin herkes kendi bildiğini okuyor sanki. İlaç iyileştirir mi, kötü mü yapar? Kim bilir... Ben sadece bi asistanım, bu konuda uzman değilim.

Hmm, Zovirax... 5 flakonmuş, pahalı da gelmiş. 408 lira mı dedin? Neymiş bu asiklovir? Bilmiyorum ki ben bunları... Herkes ilaca boğulmuş gibi sanki. Doktorlara sormadan kullanma derler ama pek kimse dinlemiyor. İlaç iyileştirir mi, yoksa daha kötü mü yapar acaba? Kim bilir...

408 lira mı Zovirax? ! Beş flakonmuş, bir sürü para... Neymiş bu asiklovir zaten? Doktorlar sormadan kullanmayın derler ama insanlar bildiğinin tekini yapar. İlaç iyileştirir mi yoksa daha mı kötü eder? Kim bilir...

Hmm, Zovirax 5 flakonmuş da 408 lira mı? Asiklovir neyin nesi anlamadım ama bir sürü para veriyorsunuz bu ilaca. Doktorlar sormadan kullanmayın derler her zaman ama insanlar bildiklerini yapar... İlaç iyileştirir mi yoksa daha kötü mü eder acaba? Bilmiyorum ama pahalı olması insanı düşündürüyor.

Oo, Zovirax mi? 5 flakon mu, pahalı da olmuş demek ki! 408 lira mı demiştin? Neymiş bu asiklovir? Bir sürü yan etkisi varmış, baş dönmesi, halüsinasyon... İyi ki benim işim bu değil, ilaca boğulma bana hiç yakışmazdı. Doktorlar sormadan kullanmayın derler ama insanlar bildiğinin tekini yapar her zaman. İlaç iyileştirir mi yoksa daha mı kötü eder acaba?

Kim bilir...

Oo, Zovirax mi? 5 flakon mu, pahalı da olmuş demek ki! 408 lira mı demiştin? Neymiş bu asiklovir? Bir sürü yan etkisi varmış, baş dönmesi, halüsinasyon... İyi ki benim işim bu değil, ilaca boğulma bana hiç yakışmazdı. Doktorlar sormadan kullanmayın derler ama insanlar bildiğinin tekini yapar her zaman. İlaç iyileştirir mi yoksa daha mı kötü eder acaba? Kim bilir...

Bu Zovirax denen şey mi? 5 flakonmuş, pahalı da! 408 lira mı? Neymiş bu asiklovir? Herkes ilaca boğulmuş gibi. Doktorlara sormadan kullanmayın derler ama herkes kendi başına karar veriyor sanki. İlaçlar iyileştirir mi yoksa daha kötü mü yapar bilmiyorum. Kafa karışıklığı!

İlaç hakkında bilgiler vermişsin, döküntü, bulantı, kusma gibi yan etkilerden bahsetmiş. Baş dönmesi, halüsinasyon hatta konvülsiyon bile olabilir. İyi ki benim işim bu değil. İlaç kullanmadan önce doktorunuza danışın!

Hmm, Zovirax mı? Beş flakonmuş, pahalı da gelmiş demek ki. 408 lira falan yazmışsın, asiklovir neyin nesi bilmiyorum ama herkes ilaca boğulmuş gibi duruyor. Doktorlara sormadan kullanmayın derler her zaman ama insanlar bildiğinin tekini yapar her zamanki gibi. İlaç iyileştirir mi yoksa daha mı kötü eder acaba? Kim bilir...

Döküntü, bulantı, kusma falan da olabilirmiş yan etkiler arasında. Baş dönmesi hatta halüsinasyon bile görülebiliyormuş! İyi ki benim işim bu değil, ilaca boğulmak bana hiç yakışmazdı. Doktorunuza danışmadan ilaç kullanmayın derler ya, haklılar sanırım.

Zıyaa, bu ZOVIRAX olayını bi çözemedik valla. 5 şişe mi? 408 lira mı? Ucuzmuş diyorlar ama ben anlamadım ki...

Herpes virüsüymüş, neyse. İlaç kutusu okuyunca kafam karıştı be. Bir sürü yan etkisi varmış: döküntü, kusma, baş ağrısı... Şimdi hangisine inanacağız? Doktorumuza sormamız lazım heralde.

Ama önemli bir şey daha var: bu sitedeki bilgiler doğru olmayabilir! İlaç kutusu prospektüsünü okuyun, doktorunuza danışın. Kendinizi tedavi etmeyin.

Bu ZOVIRAX işi gerçekten kafamı karıştırdı be! 5 flakon mu lazım, 408 lira mı? Ucuz diyorlar ama bana mantıklı gelmiyor. Herpes virüsüymüş de, doktor bana farklı bir şey söylemişti...

İlaç kutusu okuyunca daha da kafam karıştı. Bir sürü yan etkisi varmış: döküntü, kusma, baş ağrısı... Hepsini deneyip deneyemeyeceğimi bilemiyorum. Neyse ki doktoruma sorabilirim.

Ama bir şey daha söyleyeyim: bu sitedeki bilgiler doğru olmayabilir! İlaç kutusu prospektüsünü okuyun, doktorunuza danışın. Kendinizi tedavi etmeyin.

408 lira mı? Vay be, Zovirax bu kadar pahalıymış demek. Neyse ki benim doktorum bana başka bir şey verdi.

Herpes virüsüyle ilgili bilgilere baktım da kafam karıştı. Yan etkiler falan... Kusma mı, baş ağrısı mı, döküntü mü? Neyse, ben kendime karışmam. Doktoruma sorarım daha iyi olur.

408 lira mı? Bu ZOVIRAX için biraz fazla değil mi lan? Herpes virüsüyle savaşmak için bu kadar para mı ödemek lazım?

Neyse, doktor bana başka bir şey verdi. Ama bu sitedeki bilgileri okuyunca kafam karıştı. Yan etkiler falan... Kusma mı, baş ağrısı mı? Döküntü mü? Neyse, ben kendimi tedavi etmem. Doktoruma sorarım daha iyi olur.

Bu sitedeki bilgiler doğru mu bilmiyorum zaten. İlaç kutusu prospektüsünü okuyun, doktorunuza danışın. Kendinizi tedavi etmeyin!

408 lira mı istiyorlar bu ZOVIRAX için? Aferin sana! Herpes virüsüyle boğuşanları soyduruyorlar resmen.

Bu sitedeki bilgiler de bir bok anlamıyor. Yan etkiler falan okuyunca insan korkuyor. Kusacak mıyım, başım ağrıyacak mı, döküntü mü çıkacak? Neyse, doktoruma sorarım daha iyi olur. Kendi kendime karar veremem ki.

Ama bir şey söyleyeyim: İlaç kutusunu okuyun, doktorunuza danışın. Kendinizi tedavi etmeyin! Bu sitedeki bilgiler doğru olmayabilir.

408 lira mı istiyorlar bu ZOVIRAX için? Herpes virüsüyle boğuşanları soymaya çalışıyorlar resmen! 250mg'lık beş flakon mu? Bu neyin hesabı? Üstelik yan etkiler de cabası: döküntü, kusma, baş ağrısı... Adamın her yeri ağrıyacak, üstüne kusacak. Neyse ki benim doktorum bana başka bir şey verdi. Ama yine de bu sitedeki bilgilere güvenmiyorum. İlaç kutusu prospektüsünü okuyup, doktoruma danışmayı tercih ederim. Kendi kendime karar veremem ki!

Hah! Bak bu ZOVIRAX'ı şişirmişler, 5 flakon 408 lira mıymış? Aciklıorlar heralde. Neyse, asıklovir denen bişey varmış içeride. Herpes virüsüne iyi geliyormuş. Aman dikkat edin, anne sütüne geçiyormuş! Bebeğinizin de bu ilacı kullanmasını istemezsiniz herhalde. Baş dönmesi, halüsinasyonlar, saç dökülmesi... Güzel şeyler değil bunlar. Doktorunuza danışmadan ilaç kullanmayın diyorlar ama ben size söyleyim ki çoğu doktor zaten bu ilaçları yazıyor. Neyse, önemli olan sizin kararınız. Ben sadece bilgilendirmeye çalışıyorum.

Abi baksana Zovirax'ı şişirmişler yine, 5 flakon 408 lira mıymış? Açıkça soyuyorlar heralde. İçinde asıklovir varmış, herpes virüsüne iyi geliyormuş. Ama dikkat! Anne sütüne geçiyormuş. Bebeğin de bu ilacı içmesini istemezsin herhalde, değil mi? Baş dönmesi, halüsinasyonlar, saç dökülmesi... Güzel şeyler bunlar mı? Doktorlara sormaktan bahsetmiyorlar bile çoğu zaten bu ilacı yazıyor. Neyse önemli olan senin kararın ama ben sadece bilgi veriyorum.

Abi baksana, bu ZOVIRAX'ı yine şişirmişler! 5 flakon 408 lira mıymış? Açıkça soygun yapıyorlar heralde. İçinde asıklovir varmış, herpes virüsüne iyi geliyormuş ama dikkat etsene. Anne sütüne geçiyormuş da bebeğin de bu ilacı içmesini ister misin? Baş dönmesi, halüsinasyonlar, saç dökülmesi... Güzel şeyler bunlar mı? Doktorlara sormaktan bahsetmiyorlar bile, çoğu zaten bu ilacı yazıyor. Neyse önemli olan senin kararın ama ben sadece bilgi veriyorum.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri