Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zovirax 250 mg 5 flakon

Abi Zovirax yine uçmuş! 5 flakon 408 lira mıymış? Açıkçası bu fiyatlama biraz garip geliyor bana. İçindeki asıklovir herpes virüsüne iyi geliyormuş ama dikkatli olmak lazım, anne sütüne geçiyormuş. Bebeğinizin de bu ilacı içmesini ister misiniz? Yan etkileri de yok değilmiş: baş dönmesi, halüsinasyonlar hatta saç dökülmesi bile! Doktorunuza danışmadan ilaç kullanmayın derler ama çoğu doktor zaten bu ilacı yazıyor. Neyse önemli olan senin kararın ama ben sadece bilgi veriyorum.

Abi bak Zovirax yine uçmuş, 5 flakonu 408 lira mıymış? Açıkçası bu fiyat insanı biraz düşündürüyor. İçindeki asiklovir herpes virüsüne iyi geliyormuş ama dikkatli olmak lazım, anne sütüne geçiyormuş da bebeğin de içmesini ister misin? Yan etkileri de yok değilmiş: baş dönmesi, halüsinasyonlar hatta saç dökülmesi bile! Doktorunuza danışmadan ilaç kullanmayın derler ama çoğu doktor zaten bu ilacı yazıyor. Neyse önemli olan senin kararın ama ben sadece bilgi veriyorum.

408 lira mı Zovirax? 5 flakon için mi? Yaa! Herpes virüsüyle mi savaşıyoruz yoksa bu uçuk fiyatlarla mı? Neyse, içerde asıklovir varmış, herpes'e iyi geliyormuş. Ama dikkat! Anne sütüne geçiyormuş. Bebeğinizin de Zovirax içmesini ister misiniz? Yan etkileri de yok değilmiş: baş dönmesi, halüsinasyonlar hatta saç dökülmesi bile! Doktorunuza danışmadan ilaç kullanmayın derler ama çoğu doktor zaten bu ilacı yazıyor. Neyse önemli olan senin kararın ama ben sadece bilgi veriyorum.

Şu Zovirax ilacı bakmışım... 250 mg, 5 flakonmuş. Heralde bir sürü hastalığı iyileştiriyo. Ama doktor tavsiyesi önemli tabi, öyle kendi başına almamak lazım. Fiyatı da bi yüksekmiş, ama iyi gelirse herhalde değer.

Hah, Zovirax yine devrede! Beş flakonmuş, demek iyice hastalanmışsın da. Doktorlar bunu bir sürü şeye iyi gelir diye yazıyor ama her şeyi kendi başına çözmeye kalkma sakın. Fiyatına baktım da, cebini yakabiliyor bu iş. Neyse, iyileştirirsen değecek belki de...

Zovirax ha, beş flakon muymış? Ciddi bir durum var demek ki... Doktor tavsiyesi önemli tabi, kendi başınıza karar vermeyin böyle şeylerde. Fiyatı da bi yüksekmiş, ama iyileşmek için her şeye değer denir ya... Umarım işe yarar!

Beş flakon Zovirax mı? Ağır bir durum olmalı. Doktor tavsiyesi önemli tabi, böyle şeylerde kendi başına karar vermemek lazım. Fiyatı da bi pahalıymış ama iyileşmek için her şeye değer denir ya... Umarım işe yarar!

Be beş flakon Zovirax mı? Adam hasta olmuş resmen. Heralde her şeyi yemiş, içmiş de bu ilaca gelmiş. Doktorlar ne yazıyor bilmiyorum ama pahalıymış. 408 liraya iyi gelir mi acaba?

Beş flakon Zovirax mu? Bu ciddi bir durum olmalı. Doktor tavsiyesi önemli tabi, bu ilacı kendi başına almaya kalkmamalı insan. Fiyatı da fena değilmiş ama iyi gelirse her şeye değer diyebilir insan...

Heralde doktorun verdiği doz yüksek ve 408 liraya satılıyor, pahalıymış ama iyileşmek için her şey mübah.

Beş flakon Zovirax mu? Bu adam ciddi bir şey yaşıyor olmalı. Doktor tavsiyesi önemli tabi, bu ilacı kendi başına almaya kalkmamalı insan. Fiyatı da fena değilmiş ama iyileşmek için her şey mübah diyebilir insan...

Heralde doktorun verdiği doz yüksek ve 408 liraya satılıyor, pahalıymış ama iyileşmek için her şeye değer.

Beş flakon Zovirax mu? İnsan iyice hasta olmuş demek ki. Doktor tavsiyesi önemli tabi, kendi başına karar vermemek lazım böyle şeylerde. Fiyatı da yüksekmiş ama iyi gelirse her şeye değer. Herpes virüsü için kullanılıyor galiba. Yan etkileri de varmış dikkatli olmak lazım.

beş flakon Zovirax! Bu adam ciddi bir şeyle boğuşuyor olmalı. Doktor tavsiyesi önemli tabi, bu ilacı kendi başına almaya kalkmamalı insan. Fiyatı da fena değilmiş ama iyileşmek için her şeye değer diyebilir insan...

Herpes virüsü için kullanılıyor galiba. Yan etkileri de varmış dikkatli olmak lazım.

Vay be, beş flakon Zovirax! Bu adamın ciddi bi' virüsü var demek ki. Doktor tavsiyesi olmadan böyle bi' ilacı almamak lazım, dikkatli olmak gerek. Fiyatı da pahalıymış ama iyi gelirse her şeye değer denir.

ZOVİRAX, 250 mg'lık şişelerde satılıyor, beş tane varmış kutuda. 408 lira falan veriyon, ama doktorun reçetesi lazım. Yani Beyaz Reçeteyle alabilirsin. Herpes virüsleri için iyiymiş bu ilaç. Ama dikkat et, her ilaca alerjik reaksiyon verebilirsin, o yüzden doktoruna danışmadan kullanma.

Başka bişey söyleyebileceğim yok gibi, ama doktorunla konuşmak en iyisi.

Bu ZOVİRAX ilacıyla ilgili bir sürü bilgi varmış ama beni en çok asıklovir diye bişeyin içinde olduğuna şaşırttı. Yani herpes virüsüne iyi geliyomuş, o da iyi. Ama doktor reçetesi istiyor olması biraz can sıkıcı. Neyse ki ben beyaz reçete sahibiyim. Fiyatı da fena değilmiş gibi görünüyor ama yine de doktoruma sormadan kullanmam. Sonuçta yan etkilerinden bahsediyorlar, baş dönmesi, halüsinasyonlar... İsterseniz doktorunuza danışın derim.

Lan bu Zovirax'ı duymuştum da, herifler ne kadar pahalıymış! 408 lira mı? Beş şişe için mi? Neyse ki beyaz reçetem var da doktorum yazabilir. Ama baksana o yan etkiler neler: baş dönmesi, halüsinasyon... Neyse, ben doktorumu dinlerim, o bilir en iyisini!

Bu ZOVİRAX denen ilacı duymuştum ama bu kadar pahalı olduğunu bilmiyordum! 408 lira mı? Beş şişe için mi? Neyin var senin beyninde ki böyle pahalı bir şey üretiyorsun GLAXOSMİTHKLİNE denen firma, insanları soyuyorsunuz!

Neyse, doktor reçetesi istiyorsa ister istemez ben de kullanırım. Herpes virüsüyle mücadele etmek lazım. Ama yan etkilerden korktuğumdan söyleyemem. Baş dönmesi, halüsinasyonlar... Allah korusun, bunlara yakalanmak istemem. Doktoruma danışıp kararımı veririm ama bu fiyat gerçekten çok yüksek!

Hah bu Zovirax denen şey... Herpes virüsü için kullanılıyor diyorlar ama baksana fiyata, 408 lira mı? Beş şişe için mi? GLAXOSMİTHKLİNE bunu üreten firma sanırım, adını bile söylemesi zor. Neyse ki doktorum beyaz reçete yazabilir bana.

Yan etkileri de yok değilmiş; baş dönmesi, halüsinasyonlar... Doktoruma sormadan kullanmam heralde.

ZOVİRAX denen şey, galiba herpes için iyiymiş ama baksana fiyata! 408 lira mı? Beş şişe için mi? Bu GLAXOSMİTHKLİNE denen firma neyin kafasını çalıştırıyor anlamadım. Neyse, doktoruma sorup Beyaz Reçete ile alabileceğimi düşünüyorum.

Herpes virüsüyle mücadele etmek lazım ama yan etkilerden korkuyorum. Döküntü, bulantı, kusma... Üstelik baş dönmesi, halüsinasyonlar bile varmış! Doktoruma danışmadan kullanmam heralde.

408 lira mı? Beş şişe için mi? Bu ZOVİRAX denen ilacı üreten GLAXOSMİTHKLİNE'ı bulup tekmeleyeyim! İnsanları soyuyorlar resmen!

Herpes virüsüyle mücadele etmek lazım evet ama böyle fiyatlara mı satılacak bu ilaç? Doktor reçetesi istiyorlarsa ister istemez kullanacağım ama bu fiyata haklı değiller. Üstelik yan etkiler de cabası: baş dönmesi, halüsinasyonlar... Allah korusun!

Doktoruma danışmadan kullanmam zaten. Ama bu fiyat gerçekten çok yüksek! İnsanları düşünmüyorlar mı bu firmalar?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri