Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zovirax 250 mg 5 flakon

Bu Zovirax denen şey nedir yahu? 5 flakon mu varmış, o da 408 lira mı? İnsan virüse mi bu kadar para veriyor? Doktor reçetesi istiyorlarmış, iyi ki de öyle. Herkes kolay kolay alıp kullanmasın diye.

Bak bakalım yan etkilerine; döküntü, bulantı, kusma... Anne sütüne bile geçiyormuş! İlaç mı bu yoksa bela mı? Neyse ben kullanmıyordum zaten, ama insan merak ediyor işte.

Vay, bu Zovirax şeyine baksana! 5 flakon mu varmış, o da 408 lira mı? İnsan virüse mi bu kadar para veriyor? Doktor reçetesi istiyorlarmış, iyi de yapıyorlar. Herkes kolay kolay alıp kullanmasın diye.

Bak bakalım yan etkilerine; döküntü, bulantı, kusma... Anne sütüne bile geçiyormuş! 408 lira verip bunları mı yaşayacağız? Neyse ben bu ilacı hiç duymamıştım zaten. İlaç mı bu yoksa bela mı?

408 lira mı? Beş flakon mu? Bu Zovirax denen şey nedir ki bu kadar pahalı? İnsan virüse mi bu kadar para veriyor? Doktor reçetesi istiyorlarmış, iyi de yapıyorlar. Herkes kolay kolay alıp kullanmasın diye.

Bak bakalım yan etkilerine; döküntü, bulantı, kusma... Anne sütüne bile geçiyormuş! 408 lira verip bunları mı yaşayacağız? Neyse ben bu ilacı hiç duymamıştım zaten. İlaç mı bu yoksa bela mı?

, bu Zovirax denen şey 408 lira mıymış? 5 flakonmuş! İnsan virüse mi bu kadar para veriyor? Doktor reçetesi istiyormuş, iyi de yapıyorlar da herhalde. Herkes kolay kolay alıp kullanmasın diye.

Bakmışım etken maddesi asiklovirmuş. Döküntü, bulantı, kusma... Anne sütüne bile geçiyormuş! Neyse ki ben kullanmıyordum zaten, ama insan merak ediyor işte.

Bu Zovirax denen şey 408 lira mıymış? 5 flakon mu varmış! İnsan virüse bu kadar para mı veriyor? Doktor reçetesi istiyormuş, iyi de yapıyorlar da herhalde. Herkes kolay kolay alıp kullanmasın diye.

Asiklovir denen bir şeymiş, döküntü, bulantı, kusma... Anne sütüne bile geçiyormuş! Neyse ki ben kullanmıyordum zaten, ama insan merak ediyor işte.

Bu ZOVIRAX şeyi, heralde dudak uçukları için iyiymiş. Ama beynimi yiyip bitirecek kadar ağır yan etkileri varmış... Döküntü, bulantı, kusma... , bir de konfüzyon ve halüsinasyon mu? Ben bu ilacı kullanınca süper kahraman mı olacağım yoksa zombi mi olacağım bilemedim. Neyse, doktoruma sormadan bir şey yemem ben, hadi bakalım.

Ee, ZOVIRAX mi? Dudak uçuklarına iyiymiş, tamam. Ama beynimi eritmesi falan pek cazip değil. Bulantı, kusma... Bunlar cabası. Konfüzyon ve halüsinasyon mu diyorsun? Ben bu ilacı içince süper kahraman mı olucam yoksa zombi mi olucam anlayamadım! Doktoruma sormadan bir şey yemem ben, hadi bakalım.

408 lira mı? Bu ZOVIRAX denen şeyi beynimizi erittikten sonra mı ödüyorlar lan? Herpes virüsünü öldürüyor olabilir ama benim kafayı da uçurabilir mi acaba. Bir de döküntü, bulantı, kusma... Neymiş bu ya konfüzyon, halüsinasyon? Süper kahraman mı olucam yoksa zombiler arasında dolaşıp beyinleri mi yiyeceğim bilmiyorum! Doktorun ne dediği önemli değil, ben böyle bir riske girmem.

408 lira mı istiyorlar bu ZOVIRAX denen boku satıp beynimi eritmek için? Neyin kafası bu böyle? Herpes virüsü mü öldürüyor, yoksa beni mi zombi yapacak? Döküntü, bulantı, kusma zaten yeterince kötüymüş gibi... Konfüzyon, halüsinasyon mu diyorsun? Süper kahraman mı olacağım yoksa beyinsiz bir yaratık mı? Doktorumu arayıp kafayı yemesem iyi olacak.

ZOVIRAX ha? 408 lira mı istiyorlar bu şeyi? Neyse, virüsü öldürüyor falan diyorlar ama yan etkileri de cabasıymış. Döküntü, bulantı, kusma... Sıradan şeyler bunlar, sorun değil. Ama konfüzyon ve halüsinasyon mu? Hadi be! Süper kahraman mı olacağım yoksa zombiler arasında dolaşacak mıyım? Doktorum ne dese bilmiyorum ama ben bu riske girmem.

408 lira mı istiyorlar bu ZOVIRAX denen bok için?! Herpes virüsünü öldürüyor olabilir ama beynimi de eritmesi mi gerekiyor? Döküntü, bulantı kusma... Bunlar cabası! Ama konfüzyon, halüsinasyon mu diyorsun? Süper kahraman mı olacağım yoksa zombiler arasında dolaşacak mıyım? Doktorumu arayıp kafayı yemesem iyi olacak.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri