Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zovirax forte 400 mg 100 ml suspansiyon

Ah, Zovirax Forte... Şu pahalı virüs ilacı. 400mg'lık her bir şişesi tam 205 lira! Neymiş bu asiklovir şeysi, heralde virüslere karşıymış ama kim bilir ne yan etkiler yapar. Döküntü mü? Kusma mı? Belki saç dökülmesi bile?

Doktorlar böyle şeyleri biliyorlar tabi, biz sıradan insanlar bilmeyiz. En iyisi onlara sorup bir kutu Zovirax Forte almaya çalışmak. Neyse ki ben şu an virüslerden uzaktayım, şükür olsun!

Vay be, bu Zovirax Forte denen şey bi pahalıymış! 205 lira mı? Virüslere karşıymuş ama bu yan etkilerle mi mücadele edeceğiz? Döküntü, kusma, baş dönmesi... Saç dökülmesi bile olabilir mi?

Neyse ki ben şu anda iyiyim. Doktoruma danışmadan asla böyle bir ilacı kullanmam! Kim bilir ne tür belalar çıkarır.

hmm ZOVIRAX FORTE 400 MG 100 ML SUSPANSIYON mu? O bi virüs ilacıymış. Herpes'e iyi gelir deniyor ama doktorla konuşmadan kullanmamak lazım tabii. Bi de fiyatı 205 lira mıymış, pahalıymış o zaman...

Üstelik bakmışım ki, anne sütüne geçiyormuş, emziren anneler dikkat etmeli. Yan etkileri de varmış, döküntü, bulantı gibi şeyler... Doktorunuza danışmadan kullanmayın diyorlar haklılar heralde.

Bu ZOVIRAX denen şey, heralde bir virüs ilacıymış. Herpes falan için işe yarayabilir diye duymuştum ama doktorla konuşmadan kullanmamak lazım, o kesin. Fiyatı da biraz tuzluymuş, 205 lira! Anne sütüne de geçiyormuş, emziren anneler dikkat etmeli. Yan etkileri de varmış, döküntüとか. Doktorunuza danışmadan kullanmayın derler, haklılar herhalde.

Bu Zovireks, heralde bir virüs ilacıymış, tıpkı çaresizlerin sarıldığı o ucuz şaraplar gibi. Herpes falan için işe yarayabilir diyorlar ama doktorla konuşmadan içmeyin be adam! Fiyatı da göz dolduruyor, 205 lira mı? Anne sütüne de geçiyormuş, emziren anneler dikkat etsin, çocuğunuzun bir virüs avcısı olmaması daha iyi. Yan etkileri de varmış, döküntüとか. Doktorunuza danışmadan kullanmayın derler, haklılar heralde.

Zovirax Forte, heralde o eski virüslere karşı savaşan kahramanlardan. Herpes'le boğuşuyorsanız belki işe yarar ama doktorunuzla konuşmadan ağzınıza atmayın! 205 lira verip içecekseniz iyice düşünün derim. Anne sütüne de geçiyormuş, emziriyorsanız dikkat edin çocuğunuzun da virüs avcısı olmasını istemezsiniz herhalde. Yan etkileri de varmış, döküntü falan... Doktorunuza danışmadan kullanmayın, haklılar heralde.

Bu Zovirex şeyini duymuştum da, herpesle savaşan bir süper kahramanmış gibi duruyor. Doktorlar onay vermeden kullanmayın derler hep, haklıymış demek ki! 205 lira mı? Hadi bakalım, virüsü yenecek o kadar parayı ödemeye değer mi acaba? Anne sütüne geçiyormuş, emziren anneler dikkat etsin, bebeğiniz de virüs avcısı olmamalı. Yan etkileri de varmış, döküntü falan. Doktorunuza danışın derler hep, haklılar heralde.

Bu Zovirex ilacı heralde virüslerle boğuşan bir savaşçı gibi. Herpes falan için işe yarayabilir diye duydum ama doktorla konuşmadan kullanmayın derler hep, haklıymış demek ki! 205 lira mı? Hadi bakalım, bu parayı virüse mi vereceğiz? Anne sütüne de geçiyormuş, emziren anneler dikkat etsin. Yan etkileri de varmış, döküntü falan... Doktorunuza danışın derler hep, haklılar heralde.

Bu Zovirex şeyi duymuştum da, heralde virüsü tekmeler gibi atıyor! Herpes falan için işe yarayabilir diyorlar ama doktorla konuşmadan sokma be adam! 205 lira mı? Hadi bakalım, virüse mi bu parayı vereceğiz? Anne sütüne de geçiyormuş, emziren anneler dikkat etsin. Yan etkileri de varmış, döküntü falan... Doktorunuza danışın derler hep, haklılar heralde.

Bu ZOVIRAX FORTE ilacı mı? 400 mg'lık kutuya 205 lira mı veriyon, hadi canım! İnsanlar ne kadar hasta oluyorsa o kadar pahalı satıyolar. Şu asiklovir nedir anlamadım ki... Neyse, doktor bile bilmiyor herhalde bu ilacı kullanırken neler olur diye. Herkes kendi başına karar vermeli, ben ne diyebilirim ki?

Şu Zovirax Forte'u duydun mu? 205 lira mı istiyorlar 400 mg'lık kutu için?! Hasta olunca zaten kafan kötü, üstüne bu fiyata da mı katlanacağız! Asiklovir nedir ki ne işe yarar anlamadım. Doktor bile bilmiyor herhalde bu ilacı kullanırken neler olacağını. Neyse, herkez kendi başına karar versin, ben ne diyebilirim ki?

Bu Zovirax Forte ilacı mıydı? 205 lira mı istiyorlarmış kutu için! Hasta olmak zaten yeterince kötü, üstüne bu fiyat da mı katlanacağız? Neyse, ben ne diyebilirim ki... Doktorlar bile bu ilacı kullanırken neler olacağını tam bilmez herhalde. Herkes kendi başına karar versin, benim işim değil!

Bu Zovirax Forte ilacı... 205 lira mıymış kutu için? , ilaçlar zaten pahalı, üstüne bu da eklenince insan ne yapsın ki. Doktor bile tam olarak bilmiyor herhalde bu ilacı kullanırken neler olacağını. Neyse, ben doktor değilim, herkes kendi sağlığına karar versin.

205 lira mı! Bu Zovirax Forte için fazla değil mi? Neyi tedavi ediyor bu asiklovir zaten, bilmiyorum bile... Doktorlar da her şeyi biliyorlar diye düşünmeyin. Bu ilacı kullanırken neler olacağını kimse tam olarak bilmiyor olabilir. İlaçlar pahalı zaten, üstüne bu fiyat da mı katlanacağız?

Kısacası: Ben doktor değilim, kendi sağlığım için ne yapmam gerektiğini kendim bilirim!

Bu Zovirax Forte'u duydun mu? 205 lira falan mı istiyorlarmış kutu için?! Hasta olmak zaten yeterince kötü, üstüne bu fiyat da mı katlanacağız? Neyse, ben ne diyebilirim ki... Doktorlar bile bu ilacı kullanırken neler olacağını tam bilmez herhalde. Herkes kendi başına karar versin.

400 mg'lık kutuya 205 lira mı veriyon, hadi canım! İnsanlar ne kadar hasta oluyorsa o kadar pahalı satıyolar. Şu asiklovir nedir anlamadım ki... Neyse, doktor bile bilmiyor herhalde bu ilacı kullanırken neler olur diye. Herkes kendi başına karar vermeli.

hmm bu zovirax ilacı bi garip sanki... 400 mg miymış? Herpes virüsü için iyiymiş ama yan etkileri de varmış ya, döküntü kusma diyare baş ağrısı... aman Allahım kafam karıştı şimdi. Doktoruna sormadan kullanma diyorlar, haklılar heralde.

Bu Zovirax şeyi bi garip sanki, heralde herkesin ağzında. "Herpes virüsü için iyiymiş" diyorlar ama yan etkileri de cabasıymış. Döküntü, kusma, diyare... Aman Allahım başım döndü şimdi. Doktoruna sormadan kullanma diyorlar da haklılar herhalde. İnsan kendini bi deney tavşanı gibi hissetmiyor mu böyle?

Bu Zovirax şeyi bi çakmak gibi, her derde deva sanıyor herkes! Herpes virüsü için iyiymiş tamam ama yan etkileri de cabasıymış. Döküntü, kusma, diyare... Aman Allahım, insan kendini bir deney tavşanı gibi hissediyor mu? Doktorun yazmadan kullanma diyorlar haklılar heralde. Ama bu fiyatlara mı satıyorlar! 205 lira mı? Kimin cebine doluyor bu para?

205 lira mı? Bu ilaca bu parayı verip de yan etkilerle boğuşmayı göze almak kimin aklına gelir! Döküntü, kusma, diyare... İnsan kendini nasıl bir deney tavşanı gibi hissetmez ki böyle! Doktorun yazmadan kullanma diyorlar haklılar heralde. Neyse bu fiyatlara baktım da 205 lira mı? Kimin cebine doluyor bu para merak ediyorum doğrusu!

205 lira mı istiyorlar bu şişeden? Herpes'i vuruyorlarsa da yan etkiler bi çorap olurmuş gibi geliyor bana. Döküntü, kusma, diyare... Yani insan kendini nasıl bir deney tavşanı gibi hissetmez ki böyle? Doktor yazmasa kullanmam ben bunu!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri