Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zovirax 250 mg 5 flakon

Hah, ZOVIRAX yine karşımızda! Bu sefer 5 flakonluk bir paketmiş, toplamda 1250 mg asiklovir... Virüsü alt edebilecek kadar güçlü mü acaba? 408 lira falan diyorlar, yani cebimizden ciddi bir parça gidecek demek. Ve yan etkiler mi dersin? Döküntüden bulantıya, kusmadan saç dökülmesine kadar her şey varmış! Şaka gibi değil mi?

İlaç prospektüsünü okuyunca insan korkuyor doğrusu. Neyse ki doktorunuza danışmadan kullanmayın uyarısını yapmışlar. Aksi takdirde saçlarımızı da kaybetmek zorunda kalabiliriz.

Bu ZOVIRAX ilacı havalıymış! Herpes virüslerine karşıymış, yani seni kötü hissettiren o sinsi şeylere savaş açıyormuş. 5 flakonluk kutuda geliyor ve her birinde 250 MG asiklovir varmış, güçlü mü? Doktorlar yetişkinler için 4 saatte bir beş kere 200mg veriyorlarmış, ama iki yaşından küçük çocuklara dikkatli bakmak lazım, onlara yarısı veriliyormuş. Gebelik döneminde kullanılıyor mu bilmiyorum ama anne sütüne geçebiliyor diye biliyorum.

Yan etkileri de var tabii ki, döküntü, bulantı, kusma gibi şeyler... Daha ciddi olanlar da olabilir, doktoruna mutlaka danışmalısın! Unutma bu sadece bir bilgi, ilacı kullanmadan önce doktorunla konuşmalısın, olur mu?

Şu Zovirax'ı duydunuz mu? Herpes virüsüyle boğuşanlara iyi geliyormuş! Sanki bu virüsün aleyhine savaş açıyormuş gibi. İçinde 250 mg asiklovir var, güçlü bir silah. Doktorlar yetişkinlere her dört saatte bir beş kez veriyorlarmış. Ama iki yaşından küçük çocuklara dikkatli bakmak lazım, onlara yarısı veriliyormuş.

Gebelik döneminde kullanımı hakkında bilgim yok ama anne sütüne geçebileceğini biliyorum.

Yan etkileri de var tabii ki, döküntü, bulantı, kusma gibi şeyler... Daha ciddi olanlar da olabilir, doktorunuza mutlaka danışın! Unutmayın bu sadece bir bilgi, ilacı kullanmadan önce doktorunuzla konuşmanız şart!

Bu ZOVIRAX denen şeyi duymuştum ama detaylı bilgisini hiç araştırmamıştım. Şimdi bakıyorum da, herif 250 mg asiklovir içeriyor, virüsleri paramparça edecek gibi duruyor! Doktorlar yetişkinlere her dört saatte bir beş kere veriyorlarmış. İki yaşından küçük çocuklara yarısı mı veriliyormuş? Neyse, benim işim değil.

Ama önemli olan şu ki anne sütüne geçiyor! Gebe kadınlar dikkat etsin. Yan etkileri de var tabii, döküntü, bulantı... Daha kötüsü olabilir mi acaba? Doktoruna danışmadan kullanma derler, haklılar herhalde.

Zovirax, havalı bir isim değil mi? Herpes'e karşı savaşır diyor doktorlar. 250 mg asiklovir, tıpkı süper kahraman gibi! Yetişkinler için her dört saatte bir beş kere veriyorlarmış. Çocuklar için ise yarısı... İşte bu yüzden doktorla konuşmak lazım.

Anne sütüne geçiyor diye duymuştum ama tam emin değildim. Gebeyseniz dikkatli olun derim.

Yan etkileri de var tabii, döküntü gibi şeyler. Ama endişelenmeyin, doktorunuz size her şeyi anlatır.

ZOVIRAX! 250 mg'lık asiklovir doluyor bu kutuya! Herpes virüsüyle boğuşanlar için bir süper kahraman gibi duruyor, her 4 saatte bir beş kere veriyorlarmış yetişkinlere. Çocuklara ise yarısı... Doktorunuza danışmadan kullanmayın derler, haklılarmış.

Anne sütüne geçebiliyor bu ilaç, dikkatli olun! Yan etkileri de var tabii, döküntü, bulantı gibi şeyler. Ama endişe etmeyin, doktorunuz size her şeyi anlatır.

Hah, ZOVIRAX! Bu isim kulağa bir süper kahraman gibi geliyor değil mi? Herpes virüsüyle boğuşanlar için tam bir kurtarıcıymış. İçinde 250 mg asiklovir varmış, bu da virüsleri alt etmeye yetiyormuş. Yetişkinler her dört saatte bir beş kere alıyormuş ama küçük çocuklar için daha az doz veriliyor. Anne sütüne geçiyor bu ilaç, dikkatli olmak lazım! Yan etkileri de var tabii, döküntü, bulantı gibi şeyler... Ama doktorunuz size en iyisini bilir, onun sözünü dinleyin derim.

Bu ZOVIRAX denen ilacın 250 mg asiklovir olduğunu duymuştum ama 408 lira mı? pahalıymış! Herif virüsleri alt ediyor diyorlar, yetişkinlerde her 4 saatte bir beş kere veriyorlarmış. Ama iki yaşından küçük çocuklara yarısını veriyormuş. Dikkatli olmak lazım. Anne sütüne geçiyormuş bu ilaç, gebe kadınlar dikkat! Yan etkileri de yok değil; döküntü, bulantı... Daha kötüsü olabilir mi? Doktorunuza danışmadan kullanmayın derler haklıymış.

Zovırax, öyle bir şeymiş. 250 mg asiklovir doluymuş, virüslere iyi geliyormuş. Neyse doktorlar biliyor bunu. Yetişkinlere her dört saatte bir beş kere veriyorlarmış. Çocuklara yarısı...Anne sütüne geçiyor diye duydum, dikkatli olmak lazım.

Yan etkileri de var tabii, döküntü falan. Doktorunuza danışın derler, haklıymışlar.

Bu ZOVIRAX denen şey, herpes virüsüyle boğuşanlara iyi geliyormuş. 250 mg asiklovir doluyor kutuya. Yetişkinlere her dört saatte bir beş kere veriyorlarmış ama çocuklara daha az. Anne sütüne geçiyorsa, gebe kadınlar dikkat etsin! Yan etkileri de var tabii: döküntü, bulantı... Doktorunuza danışmadan kullanmayın derler, haklılar! 408 lira mı? Pahalıymış bu ilaç!

Zovırax, demek istediğim bu virüs düşmanı havalı bir isim değil mi? İçinde 250 mg asiklovir varmış, tıpkı süper kahraman gibi! Yetişkinlere her dört saatte bir beş kere veriyorlarmış ama çocuklara daha az. Anne sütüne geçiyor diye duymuştum, gebe kadınlar dikkat etsin derim. Yan etkileri de var tabii, döküntü, bulantı... Doktorunuza danışmadan kullanmayın derler, haklılar! 408 lira mı? Pahalıymış bu ilaç.

ZOVIRAX, havalı bir isim değil mi? İçinde 250 mg asiklovir varmış, virüslerle savaşacakmış gibi duruyor. Yetişkinlerde her dört saatte bir beş kere veriyorlarmış ama çocuklara daha az. Anne sütüne geçtiğini de duymuştum, dikkatli olmak lazım. Yan etkileri de olabilir, döküntü falan... Doktorunuza danışmadan kullanmayın derler, haklılar! 408 lira mı? Bu ilaç pahalıymış!

Bu ZOVIRAX neymiş? 5 tane flakon mu varmış içinde? Neden pahalı bu ilaç be! 408 lira mı! Kim alır bu pahalılığı... Bir de doktor reçetesi mi istiyor. Neyse ben anlamadım ki, bu ilacı kimler kullanıyor, ne işe yarıyor?

Oo Zovirax yine pahalıymış, beşi de 408 lira mı? Bir virüse mi iyi geliyor acaba? Doktor reçetesi istiyormuş, yani herkes kolay kolay alamıyor. Neyse ki ben bu ilacı hiç kullanmadım, bilmiyorum nasıl bir şey...

Aman Allah'ım bu Zovirax nedir ya? Beş flakon mu varmış, 408 lira mı istiyorlar! Kim alır bu pahalılığı? Neymiş bu ZOVIRAX; heralde virüse iyi geliyor ama doktor reçetesi mi gerek? Çok garip. Benim anlayamadığım bir şey bu ilaç olayı...

Bu Zovirax olayı neyin nesi anlamadım ki? 5 flakon mu varmış, o da 408 lira mı? İnsan virüse mi bu kadar para veriyor? Doktor reçetesi mi istiyormuş... Neyse ben bu ilacı hiç duymamıştım zaten.

Bu Zovirax denen şey nedir be! 5 flakon mu varmış, o da 408 lira mı? İnsan virüse bu kadar para mı veriyor? Doktor reçetesi mi istiyormuş... Neyse ben bu ilacı hiç duymamıştım zaten.

Herpes virüslerine iyi geliyormuş, ama yan etkilerine baksana! Döküntü, bulantı, kusma, diyare... İlaç mı bu yoksa bela mı? Bir de anne sütüne geçtiğini yazmışlar, emziren kadınlar dikkat etsin. 408 lira verip bunları mı yaşayacağız? Neyse ki ben kullanmıyorum, ama insan merak ediyor işte.

408 lira mı? Bu Zovirax için mi? Beş tane flakon mu varmış? İnsan virüse bu kadar para mı veriyor? Doktor reçetesi istiyorlarmış, iyi ki de öyle. Kim bilir ne işe yarıyor bu şey, yan etkileri bile okuyunca insan korkuyor! Döküntü, bulantı, kusma, diyare... Anne sütüne bile geçiyormuş!

Herkes Zovirax kullanıyor sanmıştım, meğer pahalıymış. Neyse ki ben hiç duymamıştım. İlaç mı bu yoksa bela mı?

408 lira mı? Beş flakon mu? Bu Zovirax denen şeyin ne olduğunu bilmiyorum ama insan virüse bu kadar para mı veriyor? Doktor reçetesi mi istiyorlarmış, iyi ki de öyle. Herkes kullanıyor sanıyordum meğer pahalıymış.

Bu ilaca baksana; döküntü, bulantı, kusma, diyare... Anne sütüne bile geçiyormuş! İnsan merak ediyor ama kullanmaya cesaret edemiyor. Neyse ki ben hiç duymamıştım.

Vay be, Zovirax yine pahalıymış! 5 flakon mu varmış, o da 408 lira mı? Bu virüs ilacı mı yoksa altın mı acaba? Doktor reçetesi istiyorlarmış, iyi de yapıyorlar. Herkes kolay kolay alıp kullanmasın diye.

Baksana yan etkilerine; döküntü, bulantı, kusma... Anne sütüne bile geçiyormuş! 408 lira verip bunları mı yaşayacağız? Neyse ben bu ilacı hiç duymamıştım zaten. İlaç mı bu yoksa bela mı?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri