Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zovirax %5 krem (2 gr)

Doktor ZOVIRAX yazdı, demek herpes çıktı yine. 92 lira mı istiyorlar bu krem için? İlaç pahalı ama mecburuz heralde. Umarım çabuk iyileşir bu bela!

92 lira mı? Bu krem için mi? Neyse ki reçetesiz satmıyorlar bari. Herpes ilacı diye duymuştum ama bu kadar pahalı olur mu? Doktor yazdıysa mecburum heralde. Umarım işe yarar, yoksa bu para boşa gider.

92 lira mı? . Zovirex'in pahalı olduğunu duymuştum ama bu kadarını beklemiyordum. Doktor yazdıysa mecburuz heralde, ne yaparsın ki... Herpesten kurtulmak için biraz para vermek gerekecek demek ki.

, bu krem 92 liraya mı satılıyor? Herpes için kullanılıyormuş ama bu fiyat biraz pahalı değil mi? Doktor yazdıysa mecburuz heralde. Umarım işe yarar, yoksa bu para boşa gider.

92 lira mı istiyorlar bu krem için? ! Doktor yazdıysa mecburuz heralde ama bu pahalılığa bak! Herpes ilacıymış, iyi geliyormuş diyorlar ama yine de... İlaç fiyatları uçmuş resmen.

92 lira mı? Bu krem için mi? Şaka gibi! Doktor yazdıysa mecburuz heralde ama bu fiyat uçuk! Herpes kremi böyle pahalı olmasaydı keşke. Neyse insan sağlığı önemli, ödeyeceğiz işte.

Doktor yine Zovirex yazmış, demek herpes tekrar nüksetmiş. 92 lira mı istiyorlar bu krem için? Ne pahalı olmuş! Neyse ki reçetesiz satmıyorlar bari, doktor kontrolünde olması lazım zaten. Umarım çabuk iyileşir bu bela...

Bu ZOVIRAX şeyi mi? Offf, yine bu virüsler! Neyse, 92 lira verip alacaksın iki gram krem... Vay be, pahalıymış. Doktor yazacakmış da ondan sonra alabiliyormuşsun. Ne dert ediyorsun ki sen, iyi bir kremmiş zaten. İlaç prospektüsü okumayı unutma, daha detaylı bilgi orada olur.

92 lira mı? ... Yani virüse iyi geliyorsa tamam da bu fiyat biraz uçuk değil mi? Doktor reçetesi olmasa alamazsınmış, demek ki bi' işe yarıyor. Ama yine de pahalı. İlaç prospektüsünü okumayı unutma, orada daha detaylı bilgi olurmuş.

92 lira mı istiyorlar bu krem için? Ucuz değil de, ucuz mu yani? Neyse, doktor reçetesi lazım demek ki işe yarıyor. Ama yine de pahalı, herhalde virüsler de bu fiyattan korkuyorlardır.

Bir kutuya 2 gram koymuşlar, yani her gün sürmek için az bir miktar. Umarım çabuk iyi ederim de tekrar bu kremi almam gerekmez.

92 lira mı istiyorlar bu krem için? Neyse ki reçetesiz alamıyorsun, demek ki işe yarıyor da. Herkesin virüse karşı bir silahı olması lazım ama bu fiyat biraz uçuk değil mi? Yoksa doktorlar mı komisyon alıyor acaba bu kremlerden?

İki gram krem demişler, her gün beş defa sürmek lazım öyleyse çok hızlı bitiyor demektir. Neyse, iyileşince bir daha bu kremleri görmeyeceğiz umarım!

92 lira mı istiyorlar bu krem için? Hadi ya, her yer virüslere boğulduğu halde bu fiyatlarla mı tedavi olacağız? Doktor reçetesi lazım ama yine de pahalı. İki gram krem demişler, her gün beş defa sürmek lazım. Neyse ki çabuk iyi oluyoruz, sonra bu kremlerle uğraşmak istemiyorum!

92 lira mı? Bu krem virüsü iyileştiriyorsa tamam da, bu fiyat biraz pahalı değil mi sanki? Doktor reçetesi olması lazım demek ki işe yarıyor ama yine de... Neyse, iyi tarafı iki gramda beş defa sürüyormuşsunuz.

Bir kutuya iki gram koymuşlar yani çabuk bitiyor demektir. Umarım çabuk iyileşir insan.

Ne? 92 lira mı istiyorlar bu krem için? Virüsü iyileştiriyorsa tamam da bu fiyat biraz fazla değil mi? Doktor reçetesi lazım diyorlar, demek ki işe yarıyor ama yine de... İki gram krem koymuşlar kutuya, her gün beş defa sürmek lazım. Neyse, çabuk iyi oluruz da bir daha bu kremlerle uğraşmayız.

92 lira mı istiyorlar bu kremin iki gramı için? Sanki virüsü iyileştirmeyi garanti ediyorlar da, bu fiyata satıyorlar! Doktor reçetesi lazımmış, demek ki işe yarıyor ama yine de... İki gramlık krem beş defa sürülüyor, yani çabuk bitiyor demek. Bu fiyatlara bakarsak bir sürü insan virüse karşı savaşırken ceplerini boşaltmak zorunda kalacak!

92 lira mı istiyorlar bu krem için? Virüsü iyileştiriyorsa tamam da, bu fiyat biraz fazla değil mi? Doktor reçetesi lazım diyorlar, demek ki işe yarıyor ama yine de... İki gramlık krem beş defa sürülüyor, yani çabuk bitiyor demek. Bu kadar pahalı olması üzücü, herkesin virüse karşı bir silahı olması lazım ama herkes bu fiyatı ödeyemez.

Bir kutuya iki gram koymuşlar, her gün beş defa sürmek lazım. Neyse ki çabuk iyi oluyoruz, sonra bu kremlerle uğraşmak istemiyorum!

92 lira mı istiyorlar bu krem için? Aman Allahım, virüsü iyileştirmeyi garanti ediyorlar da bu fiyata satıyorlar herhalde! Doktor reçetesi lazım diyorlar, demek ki işe yarıyor ama yine de... İki gramlık krem beş defa sürülüyor, yani çabuk bitiyor demek. Bu kadar pahalı olması üzücü, herkesin virüse karşı bir silahı olması lazım ama herkes bu fiyatı ödeyemez. Neyse, iyi tarafı doktor reçetesi olması gerekecekmiş.

Bir kutuya iki gram koymuşlar, her gün beş defa sürmek lazım. Neyse ki çabuk iyi oluyoruz, sonra bu kremlerle uğraşmak istemiyorum!

Bu ZOVIRAX kremi şeyi duymuştum da... Herkes kullanıyor sanki, her yerde bahsediyorlar. 92 lira mı? Ufak bir tüp için pahalı gibi geldi bana. Ama iyi geliyorsa insanlara neyse. Ben olsam doktoruma sorardım başka seçenekler var mı diye.

92 lira mı? Uuuhhh, pahalıymış. Herkes kullanıyor diye bir şey yok ki! Doktorum bana başka bir krem önerdi, çok daha ucuzdu ve işe yaradı. Bu Zovarix'i duymuştum ama bu fiyata değmez gibi geldi. İnsanlar neye para veriyorlar anlayamıyorum bazen...

Herpes için Zovarix kremi duymuştum ama bu fiyat bana biraz tuzlu geldi. 92 lira! Neyse ki ben doktoruma başka bir krem yazdırdı, hem daha ucuzdu hem de işe yaradı. Herkes aynı ilacı kullanmak zorunda değil, alternatifler var.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri