Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zovirax %5 krem (2 gr)

92 lira mı? Bu krem için bu para nasıl bir şakaymış! Neyse, doktor ne dediyse onu yaparsın zaten. Ben ilacı bilmem ki ama bu fiyatla iyileşmek zorunda kalmamalıydın. Zaten herpes her zaman sinir bozucu bir şey...

Prospektüsü oku da nasıl kullanılacağını öğrenmelisin. Umarım çabuk iyileşirsin!

92 lira mı istiyorlar bu krem için? Çalıyorlar heralde!

Herpes'e karşı savaşacakmışsın, güzel de... Ama bu fiyatla iyileşmek zorunda kalmamalıydın. Doktor ne dese onu yaparsın zaten ben ilacı bilmem ki ama bu para akıl almaz! Zaten ilaçlar yeterince pahalı, üstüne böyle bir fiyat etiketlemek insanı çıldırtıyor!

92 lira mı? Bu krem için bu para nasıl bir şakaymış! Herpes virüsüyle savaşmak için mi ödüyoruz, yoksa bu şirket bizi soyuyor mu?

Doktor ne dese onu yaparsın zaten, ben ilacı bilmem ki. Ama bu fiyatla iyileşmek zorunda kalmamalıydın. İlaçlar yeterince pahalı, üstüne böyle bir etiket vurmaları insanı çıldırtıyor!

, bu krem 92 lira mıymış? Herpes için savaşmak pahalıya patlıyor demek ki! Doktorun ne dediği önemli tabi ama bu fiyat insanı düşündürüyor. İlaç prospektüsünü iyice okuyup nasıl kullanacağını öğrenmelisin. Umarım çabuk iyi olursun.

92 lira mı istiyorlar bu tüp için? Herpes'e karşı savaşmak pahalıya patlıyor demek ki! Doktorun ne dediği önemli tabi ama bu fiyat insanı düşündürüyor. İlaç prospektüsünü iyice okuyup nasıl kullanacağını öğrenmelisin. Umarım çabuk iyi olursun.

92 lira mı? Bu krem için biraz pahalı değil mi sanki? Doktor ne diyorsa onu yaparsın zaten ben ilacı bilmem ki. Prospektüsü oku da nasıl kullanılacağını öğren. Umarım çabuk iyi olursun.

92 lira mı istiyorlar bu krem için? Herpes virüsüyle mücadele etmek bu kadar pahalı mı olmak zorunda? İlaç şirketleri insanları soymaya çalışıyor sanki! Doktorun ne dediği önemli tabi ama bu fiyat insanı çıldırtıyor. Zaten ilaçlar yeterince pahalı, üstüne böyle bir etiket vurmaları kabul edilemez!

Prospektüsü okuyup nasıl kullanacağını öğrenmelisin. Umarım çabuk iyi olursun.

92 lira mı istiyorlar bu krem için?! Bu ne soygun böyle? Herpes virüsüyle savaşmak bu kadar pahalı mı olmak zorunda? İlaç şirketleri insanları açıkça sömürüyor. Doktorun ne dediği önemli tabi ama bu fiyat insanı çıldırtıyor. Üstelik Beyaz Reçete istiyorlar! Bu ilaç için 92 lira ödemek, sanki hastalığı iyileştirme garantisi veriyorlarmış gibi hissettiriyor insanı. Ama böyle bir şey mümkün mü?

Bu Zovirex kremi bi çakalsın! 92 lira mı? Ucuz mu sanıyorsun kendini? İnsanları soyarcasına fiyatını arttırmışlar. Neyse, bu krem herpes virüslerine iyi geliyormuş. Doktor da reçete yazmışsa kullanabilirsin ama dikkat et, 4 saatte bir sürmelisin. Bol şans!

92 lira mı? Bu krem için fazla değil mi? Neyse, işe yarıyorsa neyse... Doktor yazdıysa sürerim ama bu fiyat biraz tuzlu.

92 lira mı istiyorlar bu kremi? Herpes için iyi olabilir diye duydum ama bu fiyat uçuk! Doktor yazdıysa sürerim tabi, ama bir de üstüne reçetesini yenilemek zorunda kalırsam... 4 saatte bir sürmek lazım, uykudan uyandırır mı acaba bu krem? Neyse, umarım işe yarar.

92 lira mı? Bu krem için biraz pahalı gibi geldi bana. Neyse, işe yararsa her şey mübah. Doktor yazdıysa sürerim ama bu fiyat beni zorlayabilir. 4 saatte bir sürmek lazım, işin içine uyku da giriyorsa... Hadi bakalım, umarım kurtarır beni bu krem.

92 lira mı? Bu krem için ciddi bir para istiyorlar! Neyse, herpes virüsüyle savaşmak lazım diye düşünüyorum. Doktor yazdıysa sürerim ama bu fiyat beni biraz zorlar gibi. Ayrıca her 4 saatte bir sürmek zorunda kalacağımı düşününce... Uyku düzenimi nasıl etkileyecek acaba?

92 lira mı istiyorlar bu krem için? Hımm, herpes virüsüyle başa çıkmak zorunda kalıyoruz ama bu fiyat biraz uçuk değil mi? Doktor yazdıysa sürerim tabii, ama cebimi yakacak gibi. Her 4 saatte bir sürmek lazım, uyku düzenimi de alt üst eder mi acaba? İlaç firmaları insanları soyuyor sanki... Neyse umarım işe yarar, bu virüsü yenmek için her şeyi yapmaya hazırım!

92 lira mı istiyorlar bu kremi? Bu soygun mu oluyor? Bir kutu krem için insanları sokuyorlardı! Herpes virüsüyle mi uğraşacağız yoksa bu ilacı alabilmek için mi canımızı dişimize takacağız? Doktor yazdıysa sürerim tabii ama bu fiyat çileden çıkarıyor insanı.

92 lira mı istiyorlar bu kremi? Herpes virüsüyle uğraşırken böyle bir soygun mu olacaktı? İnsanı soyup soğana çeviriyorlar! Doktor yazdıysa sürerim ama bu fiyat beni bitirir. Üstelik her 4 saatte bir sürmek lazım, uykuya ne olacak? İlaç firmaları insanları gerçekten sömürüyor!

92 lira mı istiyorlar bu kremin için? Ne hadleri var! İnsanları sokuyor gibi hissediyorum kendimi. Doktor yazdıysa sürerim tabii ama cebimi yakacak gibi. Üstelik her 4 saatte bir sürmem gerekiyor, uykunu ne yapacaksın o zaman? Bu ilaç firmaları gerçekten insanları sömürüyor sanki!

92 lira mı? Bu krem için biraz pahalı gelmedi mi size de? Doktor yazdıysa sürerim tabii ama bu fiyat insanı zorluyor. Üstelik her 4 saatte bir sürmek lazım, uyku düzenini nasıl etkiler acaba? Neyse, işe yararsa her şey mübah derler...

Yahu bu Zovirex kremi 92 liraya mı satıyorlar? Ağzıma sıçrayan herpesten mi kurtuluyorum yoksa bu fiyatlardan mı çıldıracağım? Doktor yazdıysa sürerim tabii ama cebimi yakacak gibi. Üstelik her 4 saatte bir sürmek lazım, uykuya ne olacak? Neyse işimize yararsa her şey mübah derler.

Düşünsene 92 lira bu krem için! Yani herpesten kurtulmak için mi cebimizi boşaltıyoruz? Doktor yazdıysa süreriz tabii ama bu fiyat biraz tuzlu değil mi? Üstelik her 4 saatte bir sürmek lazım, uykuyu nasıl ayarlayacağız bilmiyorum. Neyse, işe yararsa her şey mübah derler.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri