Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zovirax %5 krem (2 gr)

Hah, Zovirax kremi yine pahalıymış! 92 lira mı istiyorlar? Bu herpesten kurtulmak için biraz fazla değil mi? Doktor yazdıysa süreriz tabii ama cebimi yakacak gibi. Neyse, işe yarıyorsa her şey mübah derler.

Bu ZOVİRAX kremi bi bok mu? 92 lira mı istiyorlar lan? Şaka gibi! Herpes virüsüyle uğraşıyorsan başka çare yok galiba, ama pahalıymış. Dört saatte bir beş kere sürmek lazım. Doktorlara sormadan kullanmayın derler ya, haklılar herhalde.

Herkesin bir derdi varmış ya, bu Zovirax kreminin fiyatına baktım da ben de "" dedim. 92 lira mı? Herpes'e yakalandığında insan ne yapsın ki, çaresiz kalıyorsun. Doktorlar dört saatte bir beş kere sür diyorlar ama o kadarda sık kullanmak zor olabilir. Neyse ki bu sitede bir sürü bilgi varmış, okuyup öğrenmek lazım. Umarım doktorum bana daha uygun fiyatlı bir seçenek önerebilir.

Herpes derdimi bir kenara bırakıp bu Zovirax'ın fiyatına baktım da, "92 lira mı?" dedim kendi kendime. İnsan hasta olunca çaresiz kalıyor zaten, üstüne bu pahalılığı da ekledik mi... Neyse doktorlar dört saatte bir beş kere sür diyor ama o kadar sık kullanmak zor olabilir herhalde.

Hadi bakalım, yine bir ilaca astronomik fiyat biçiyorlar. "92 lira mı?" dedim kendime. İnsan hasta olduğu zaman zaten yeterince zor durumda, üstüne bu pahalı fiyatlar da ekleniyor. Neyse ki doktorum bana daha uygun fiyatlı bir seçenek bulur diye düşünüyorum.

Zovİrax denen şey heralde çok etkilidir ama herkesin cebine girecek gibi değil.

92 lira mı? Bu krem için bu kadar para ödemek zorunda mıyız gerçekten? Herpes virüsüyle mücadele etmek zaten yeterince zor, üstüne böylesi bir fiyat da eklenince insan çaresiz kalıyor. Doktorlar beş kere sür diyor ama o kadar sık kullanmak her zaman mümkün olmayabilir. Umarım daha uygun fiyatlı alternatifleri de vardır bu ilaca.

Ha, ZOVIRAX yine pahalıya çıkmış baksana. 92 lira mı? İnsan hasta olduğu zaman zaten yeterince zor durumda, üstüne bu fiyatlar da ekleniyor. Herpes'e yakalandın mı? Hadi bakalım, beş kere sür. Dört saatte bir, tabii işin kolayı değil.

Doktorların ne dediğini yapsak bile bazen yetmiyor işte. Neyse ki, tıbbi bilgi için internetten yararlanabiliyoruz. Ama unutma, bu sadece genel bilgi. Doktoruna danışmadan ilaç kullanmamalısın!

Vay be, bu Zovİrax yine pahalıya çıkmış! 92 lira mı istiyorlar? Adamlar herpes virüsüne yakalandığını bile bilmiyor, zaten yeterince zor durumda. Üstelik beş kere sürmek lazım, dört saatte bir de... Kimin vakti var böyle şeylerle uğraşmak için? İlaç şirketleri insanları soyuyor resmen!

Bu ZOVİRAX kremi 92 liraya mı satıyorlar? , herpes virüsüyle uğraşıyorsanız başka çare yok galiba ama pahalıymış. Dört saatte bir beş kere sürmek lazım. Doktorlara sormadan kullanmayın derler ya haklılar herhalde.

92 lira mı istiyorlar bu ZOVIRAX için?! Hastalık zaten yeterince zor, üstüne bu fiyatlar da ekleniyor! İnsan beş kere sürsün dört saatte bir de... Kimin vakti var böyle şeylerle uğraşmak için?

Aaa, ZOVIRAX yine pahalıya çıkmış baksana. 92 lira mı istiyorlar bu küçük tüp için? İnsan hasta olduğu zaman zaten yeterince zor durumda, üstüne bu fiyatlar da ekleniyor. Herpes virüsüyle mücadele etmek kolay değil, üstüne bu krem beş kere sürülmesi gerekiyor, dört saatte bir de... Kimin vakti var böyle şeylerle uğraşmak için?

Doktorlara sormadan kullanmayın derler ya haklılar herhalde. Ama ne yapalım ki? Bazen çaresiz kalıyorsun ve mecbur oluyorsun.

92 lira mı istiyorlar bu küçük tüp için? Herpes virüsüyle uğraşırken insan zaten yeterince zor durumda, üstüne bu fiyatlar da ekleniyor. Dört saatte bir beş kere sürmek lazım, kimin vakti var böyle şeylerle uğraşmak için? İlaç şirketleri insanları soyuyor resmen!

Ooo be ZOVİRAX %5 krem ha! Şu herpese iyi geliyormuş, duymuştum da. 2 gram mıymış? Yani az bi miktar ama işe yarar umarım. 92 lira mı? Uff pahalıymış ya. Neyse doktor yazarsa zorundayız yine.

92 lira mı be! Herkese iyi geliyor diyorlar ama bu fiyat... Neyse, doktor yazdıysa zorundayım. Ucuz ilaçlar da yok artık sanki. İnsan sağlığı pahalıymış!

92 lira mı istiyorlar bu krem için? Herkes övüyor ama pahalı be! Doktor yazdıysa mecburuz zaten, sağlığımız pahalıymış demek ki. Neyse, en azından işe yarar diyelim...

Ooof, bu krem pahalıymış! 92 lira mı? Herkes iyi geliyor diyor ama insan sağlığı böyle pahalı olmamalıydı ya. Neyse doktor yazdıysa mecburuz, en azından işe yararsa diyelim!

92 lira mı istiyorlar bu krem için? Herpes için mi kullanılıyor acaba? Doktor yazdıysa mecburuz heralde. İlaç pahalı ama işe yararsa neyse...

Herpes kremi mi bu? ZOVIRAX galiba. 92 lira falan. Doktor yazdıysa mecburuz herhalde. İşe yarar mı acaba merak ediyorum...

Zovirex kremi ha! Doktor yazdıysa mecburuz heralde. 92 lira veriyormuşsun, pahalıymış ama işe yarıyorsa neyse. Herpes'e iyi geliyormuş. Umarım çabuk iyileşir.

92 lira mı istiyorlar bu kremin için? Herpes için mi bu ZOVIRAX? Doktor yazdıysa mecburum heralde ama bu fiyat inanılmaz! İnsan sağlığı böyle pahalı olmamalı!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri