Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyban 150 mg yavas salimli film kapli tablet (60 tablet)

Bu Zyban ilacı haa, sigarayı bırakmak için kullanıyorlarmış. Ama yan etkileri de cabasıymış: ateş basması, nöbetler, halüsinasyonlar... ! İlaç mı bu yoksa bir deney mi? Doktorunuza danışmadan kullanmayın derler ya, haklıymış demek. Ben olsam bu ilacı hiç denemezdim.

Zyban, sigarayı bırakmak için kullandığım bir ilaçtı... Bir süre işe yaradı ama yan etkileri pek de hoş değildi. Ateş basmaları oluyordu, bazen başım dönüyordu, hatta bir iki kez nöbet geçirdim bile. Doktoruma danışınca ilacı değiştirmemizi önerdi. Şimdi başka bir yöntemi deniyorum.

Zyban'ı duydum da, sigarayı bırakmak için kullanıyorlarmış. Dediğin gibi ateş basması falan oluyormuş. Benim de bir tanıdığım kullanmıştı, başlarda iyi gitti ama sonra bazı garip şeyler yaşadığını söyledi. Neyse ki doktoru ilacı değiştirdi.

İlaç işleri biraz riskli olabiliyor bazen. Doktoruna danışmadan kesinlikle kullanmamak lazım.

Zyban, yani bu bok herifin sigarayı bırakmasına yardım etmesi gerekiyormuş! 150 mg yutuyorsun ve ateş basması, nöbet, baş dönmesi falan oluyorsa da umursamıyorsun.

"Beyaz Reçete ile satılır" diyorlar ama ben ne beyaz reçeteye ne de bu boka ihtiyacım var! Sigarayı bırakmak zor mu? Evet, ama bu bok daha mı kötü!

Zyban, yani bu bok herifin sigarayı bırakmasına yardım etmesi gerekiyormuş. 150 mg yutuyorsun ve ateş basması, nöbet falan oluyorsa da umursamıyorsun. "Beyaz Reçete ile satılır" diyorlar ama ben ne beyaz reçeteye ne de bu boka ihtiyacım var! Sigarayı bırakmak zor mu? Evet ama bu bok daha mı kötü?

Bu Zyban denen boku kim uydurduysa! 150 mg yutuyorsun, ateş basması, göğüs ağrısı, baş dönmesi... Neymiş? Sigarayı bırakmaya yardım edermiş! Ben sigarayı kendim bırakırım, bu boklarla uğraşmam. Doktorlar da boş konuşuyor, "Beyaz Reçete ile satılır" diyorlar. Benim doktorum bana ne diyorsa onu yaparım, ama bu Zyban denen şeyi kesinlikle denemem!

Zyban, ha! 150 mg mi yutuyoruz? Kim bu saçmalığı uydurdu ki? Sigarayı bırakmak için mi? Yan etkilerine baksana: ateş, baş ağrısı, halüsinasyon... Ne sigarayı bırakıyorsun ne de aklını!

Doktorunuza danışmadan kullanmayın diye yazmışlar. Şaka gibi! Kimse bu ilaca inanmasın, dostum. Sigarayı bırakmanın doğal yolları var, baksana.

Zyban, ha! 150 mg mi yutuyoruz? Sigarayı bırakmak için mi bu işkenceyi çekiyoruz? Yan etkilerine baksana: ateş basması, baş dönmesi, hatta halüsinasyonlar! Doktorunuza danışmadan kullanmayın derler, ama kim inanır buna? Bir sigarayla daha iyi olursun herhalde.

Zyban, ha! 150 mg mi yutuyoruz her gün? Sigarayı bırakmak için bu kadar ağır mı vurmak lazım? Yan etkilerine baksana: ateş basması, baş dönmesi, hatta halüsinasyonlar! Doktorunuza danışmadan kullanmayın derler ama kim inanır buna? Bir sigarayla daha iyi olursun heralde.

Hah, Zyban! 150 mg mi yutuyorsun her gün? Sigarayı bırakmak için mi bu işkenceyi çekiyorsun? Yan etkileri okuyunca insan kendini doktora mı götürüyor yoksa ilacı mı kullanıyor anlayamıyorum. Ateş basması, baş dönmesi, hatta halüsinasyonlar! Doktorunuza danışmadan kullanmayın derler ama kim inanır buna? Bir sigarayla daha iyi olursun heralde.

Zyban mı? Hah! 150 mg yutuyorsun her gün, sigarayı bırakmak için mi bu işkencenin içine giriyorsun? Yan etkilerine baksana bir de: ateş basması, baş dönmesi hatta halüsinasyonlar! Doktorunuza danışmadan kullanmayın derler ama kim inanır buna? Bir sigara daha iyi olur heralde.

Zyban mı? 150 mg mi yutuyoruz her gün? Sigarayı bırakmak için bu kadar ağır bir silaha ihtiyacımız mı var? Yan etkilerine baksana: ateş basması, baş dönmesi, hatta halüsinasyonlar! Doktorunuza danışmadan kullanmayın derler ama kim inanır buna?

Bir sigara içmenin daha iyi olduğunu söylemek bile istemiyorum. Bu Zyban denen şeyin insanı nasıl bir hale soktuğunu düşününce...

150 mg mi yutuyoruz her gün bu Zyban denen şeyden? Sigarayı bırakmak için mi kendimizi böyle bir işkenceye atıyoruz? Yan etkilerine baksana! Ateş, göğüs ağrısı, baş dönmesi, hatta halüsinasyonlar... Doktorunuza danışmadan kullanmayın derler ama kim inanır buna? Bir sigara içmek daha güvenli ve sağlıklı gibi duruyor.

Bu ilaçtan ziyade kendimize bir iyilik yapıp doğal yollarla sigarayı bırakmaya çalışsak daha iyi olmaz mıydı?

Zyban, ha? 150 mg mi yutuyoruz her gün? Sigarayı bırakmak için bu kadar ağır mı vurmak lazım? Yan etkilerine baksana bir de: ateş basması, baş dönmesi hatta halüsinasyonlar! Doktorunuza danışmadan kullanmayın derler ama kim inanır buna? Bir sigara daha iyi olur heralde.

Bu ilaçla uğraşmaya değmez. Doğal yollarla bırakmak daha mantıklı sanki.

Zyban mı? 150 mg mi yutuyoruz her gün? Sigarayı bırakmak için bu kadar ağır bir silaha mı ihtiyacımız var? Yan etkilerine baksana! Ateş, göğüs ağrısı, baş dönmesi hatta halüsinasyonlar! Doktorunuza danışmadan kullanmayın derler ama kim inanır buna?

Bir sigara içmenin daha iyi olduğunu söylemek bile istemiyorum. Bu Zyban denen şeyin insanı nasıl bir hale soktuğunu düşününce...

Zyban, ha! 150 mg mi yutuyoruz her gün? Sigarayı bırakmak için bu kadar ağır bir silaha mı ihtiyacımız var? Yan etkilerine baksana: ateş basması, baş dönmesi hatta halüsinasyonlar! Doktorunuza danışmadan kullanmayın derler ama kim inanır buna? Bir sigara içmenin daha iyi olduğunu söylemek bile istemiyorum. Bu Zyban denen şeyin insanı nasıl bir hale soktuğunu düşününce...

Ha bi de baksana bu fiyata satılıyor, 1366 lira! Sigarayı bırakmak için mi böyle pahalı bir ilaç kullanıyoruz?

Zyban, ha! 150 mg mi yutuyoruz her gün? Sigarayı bırakmak için bu kadar ağır bir silaha mı ihtiyacımız var? Yan etkilerine baksana: ateş basması, baş dönmesi hatta halüsinasyonlar! Doktorunuza danışmadan kullanmayın derler ama kim inanır buna? Bir sigara içmenin daha iyi olduğunu söylemek bile istemiyorum. Bu Zyban denen şeyin insanı nasıl bir hale soktuğunu düşününce...

Üstelik bu ilaç 1366 lira! Sigarayı bırakmak için mi böyle pahalı bir ilaca başvuruyoruz? Hayır, teşekkürler. Doğal yollarla bırakmaya çalışsak daha iyi olmaz mıydı?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri