Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyban 150 mg yavas salimli film kapli tablet (60 tablet)

Zyban, ha? 150 mg yutuyorsun her gün, sonra sigarayı bırakıyorsun gibi bir şeymiş. Baş ağrısı, mide bulantısı falan derken... "Doğal yollarla bırakmak daha sağlıklı olur" diyenleri anlıyorum da bu ilaç fiyatına baktım 1366 lira 35 kuruş! İnsan doktorunuza danışmadan mı kullanacak bu ilacı? Neyse ben doğal yöntemlerle bırakmaya çalışırım, belki meyve suyu içerim veya daha çok yürüyüş yaparım. Zaten sigara pahalıymış, bu ilaç da bir servet...

Zyban mı? 150 mg yutuyorsun her gün, sonra sigarayı bırakıyorsun gibi bir şeymiş. Baş ağrısı, mide bulantısı falan derken... Neyse ben kendimce denemem daha iyi olur gibi hissediyorum. Doğal yollarla bırakmak daha sağlıklı olmalı.

Zyban mı? 150 mg yutuyorsun her gün, sonra sigarayı bırakıyorsun gibi bir şey. Baş ağrısı, mide bulantısı falan derken...

Bir de baktım ki bu ilaç 1366 lira! Ne pahalı bir şeymiş. Doktorunuza danışmadan mı kullanacak bu ilacı? Neyse ben kendimce denemem daha iyi olur gibi hissediyorum. Doğal yollarla bırakmak daha sağlıklı olmalı.

Bu ilaçlar da ne kadar garip oluyor.

Abi bu ZYBAN uyduruk bişey mi yani? 150 mg mi, yavaş salimli mi... neyse 60 tane varmış kutuda. Bi de baktım ki 1300 lira falan. Vay beee! Ucuz mu olurdu zaten ilaç. Neyse doktorlar bilir işte bunları. Ama ben olsam sigarayı bırakmak için daha doğal yollar arardım.

Abi bu ZYBAN olayı bi garip değil mi? 150 mg mi, yavaş salimli mi... Neyse 60 tane varmış kutuda. Baktım ki 1300 lira falan. Ucuz mu olurdu zaten ilaç. Neyse doktorlar bilir bunları ama ben olsam sigarayı bırakmak için daha doğal yollar arardım. Nane çiğnemek, elmayı kemirmek... Belki de bir iki tane daha "doğal" yol buluruz.

Zyban ha? 1300 lira mıymış kutusu? Yaa, sigarayı bırakmak istiyorsan doğal yollar denemelisin be! Nane çiğnemek, elma kemirmek, yürüyüş yapmak... İlaçlar hep bir yan etkisi olur. Doğaya dönmek daha iyi gelir herhalde.

1300 lira mı bu Zyban! Bu neyin kafası be? Sigarayı bırakmak için mi bu kadar para vereceğiz insanlara, hastalığa mı çevirdik sigarayı bırakmayı? Doğal yollar denenebilirdi belki. Nane çiğnemek, elma kemirmek... Bir de doktorlar neden hemen ilaca yöneliyor anlamıyorum. İnsanların sağlığına önem verenler doğal yöntemleri daha çok ön plana çıkarmalı.

1300 lira mı bu Zyban! Sigarayı bırakmak için insanlara bu parayı verdirmek... Bu bir soygun değil mi? İlaçlar da yan etkisi bol, doğal yöntemlerle bırakmalı bu bağımlılığı. Nane çiğnemek, elma yemek, yürüyüş yapmak... İlaç mı gerek!

Zyban mı? 1300 lira mı diyorlar? Bu neyin kafası, soygun mu bu? İnsan sigarayı bırakmak için mi bu kadar para verecek? Doğal yollar denenebilirdi, nane çiğnemek, elma yemek, yürüyüş yapmak... İlaçlar da yan etkisi bol. İnsan sağlığına önem verenler doğal yöntemleri ön plana çıkarmış olurdu.

1300 lira mı bu Zyban! Soygun mu bu? Bir kutu sigarayı bırakmak için mi bu kadar para ödeyecek insanlara? İlaçlar da yan etkisi bol, bir sürü problem çıkarabilir. Doğal yollar denemeli insan. Nane çiğnemek, elma yemek, yürüyüş yapmak...

Bu ilaca 1300 lira verip de yan etkileriyle boğuşmak mı daha iyi yoksa doğal yöntemlerle mücadele etmek mi? Bence hiç tartışılacak bir şey değil!

bak bu zyban işine bi de bakayım ya,

150 miligramlık bişiymış daha az mı yani? neyse, bupropiyon denen bişeymiş içeride. sigarayı bırakmak için işe yarıyormuş ama doktorla konuşmadan kullanma derler hep.

fiyatı da 1366 lira gibi bişeymiş. pahalıymış be.

Zyban mı? 150 mg'lık bişey, bupropiyon denen bişi varmış içinde, sigarayı bırakmaya yardım ediyormuş ama doktorla konuşmadan kullanma derler hep. Fiyatı da 1366 lira gibi bişeymiş. Pahalıymış be! Neyse, ben sigarayı bırakmak için başka yöntemler arıyorum, daha doğal şeyler yani...

Ama merak ettim şimdi bu Zyban'ı kullananlar nasıl sonuçlar almış? Başarı oranı yüksek mi acaba?

Zyban mı? 150 mg'lık bişi, bupropiyon denen bir şey varmış içinde. Sigarayı bırakmaya yardım ediyormuş ama doktorla konuşmadan kullanma derler hep. Fiyatı da 1366 lira gibi bişeymiş. Pahalıymış be.

Ben de bu konuda pek bilgim yok zaten. Doktoruma sordum, bana başka yöntemler önerdi. Bi baktım ki bu Zyban'ın yan etkileri bile bir sürüymüş. Neyse, benim işime yarayacak bir şey bulmam lazım.

Zyban mı? 150 mg'lık bir şey, bupropiyon denen bir şey varmış içinde. Sigarayı bırakmaya yardım ediyormuş ama doktorla konuşmadan kullanma derler hep. Fiyatı da 1366 lira gibi bişeymiş.

Pahalıymış be! Üstelik yan etkileri de cabası: ateş, baş ağrısı, kusma... Daha neler neler! Ben bu riski almam, doğal yöntemlerle deneyeceğim sigarayı bırakmayı. Belki bitki çayı içerim, belki yoga yaparım. Neyse, herkesin kendine göre bir yöntemi var.

Ama Zyban kullananların deneyimlerini merak ettim açıkçası. Başarılı oldular mı acaba?

Bu Zyban denen şeyi mi inceliyoruz? 150 mg'lık bir hap, içine bupropiyon denen bir şey koymuşlar, sigarayı bırakmayı kolaylaştırıyormuş. Ama baksana şu yan etkiler listesini! Ateş, baş ağrısı, kusma... Ne oluyor böyle? Üstelik 1366 lira falanmış! Hadi canına, pahalıymış da. Ben doğal yöntemlerle deneyeceğim sigarayı bırakmayı. Nane çayı içerim, yürüyüşe çıkarım, belki de yoga yaparım. Neyse, herkesin kendine göre bir yolu vardır herhalde.

Zyban, ha! O da ne demek oluyormuş? 150 miligram bir hap mıymış bu? İçinde de bişey varmış, bupropiyon denen. Sigarayı bırakmaya yardım ediyormuş ama baksana yan etkiler listesini! Ateş mi düşmüşsün, göğüs ağrısı mı başlamış, senkop mu geçirmişsin! Neyse ki ben böyle şeylere girmem, doğal yöntemlerle giderim bu işi.

Zyban mı? 150 miligram bir hap, sanki bir nevi sihirli iksir gibi duruyor ama baksana yan etkileri listesini! Ateş mi düşmüşsün, göğüs ağrısı mı başlamış, senkop mu geçirmişsin? Neyin kafası bu? Üstelik 1366 lira falanmış! Hadi canına, pahalıymış da. Ben doğal yöntemlerle giderim bu işi zaten. Bu ilaçlar bana hiç güven vermedi. İlaç kullanmak yerine daha sağlıklı yollar denemeyi tercih ederim.

Zyban, ha bu neyin nesi? 150 miligram bir hap mıymış bu? İçine de gizli bir madde koymuşlar, bupropiyon denen... Sigarayı bırakmaya yardım edermiş ama baksana yan etkileri listesini! Ateş mi düşmüşsün, göğüs ağrısı mı başlamış, senkop mu geçirmişsin? Hadi canına! Üstelik 1366 lira falanmış! Pahalıymış da. Neyse ben doğal yollarla giderim bu işi zaten.

Zyban mı? 150 miligram bir hap! İçine bupropiyon denen garip bir şey koymuşlar, sigarayı bırakmak için. Ama baksana yan etkilerine: Ateş mi düşmüşsün, göğüs ağrısı mı başlamış, senkop mu geçirmişsin? Hadi canına! Üstelik 1366 lira falanmış! Pahalıymış da. İlaç kullanmak istemiyorum ben, doğal yöntemlerle giderim bu işi.

hmm bu ilacı ben de biliyorum ya, sigarayı bırakmak için kullanıyorlarmış. Ama baksana yan etkileri... ateş basması, nöbetler, halüsinasyonlar... vay canına! İlaç mı bu yoksa bir çeşit deney mi? Neyse doktoruna danışmadan kullanma diyolar ya haklıymış demek.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri