Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyban 150 mg yavas salimli film kapli tablet (60 tablet)

Bu Zyban boku neyin nesi be? Sigarayı bırakmak için mi yutuyorlar onu, bir de 150 mg'lik dozla! 7 hafta mı sürmüş tedavi? Anne sütüne geçiyor diye haberiniz var mıydı? Baş dönmesi, ateş, göğüs ağrısı... Doktorunuza sormadan bulaşmayın böyle şeye. Uyarılar bile yazmışlar zaten.

Zyban mı? 150 mg'lık dozla sigarayı bırakmak için mi yutuyorlar onu? 7 hafta mı sürüyor bu iş? Üstelik anne sütüne geçiyormuş, haberiniz var mıydı? Ateş, göğüs ağrısı, baş dönmesi... Doktorunuza danışmadan böyle bir şeye bulaşmayın. İlaç kılavuzlarını okuyun, doktorunuzla konuşun.

Bu arada 1366 lira mı? Hadi bakalım, sigarayı bırakmak için pahalıya patlıyor.

Zyban mı? 150 mg mi yiyorlar günde bir? Neyse ki sadece 7 hafta sürüyor bu iş. Gebelik kategorisi C, anne sütüne geçiyor diye haberimiz var mıydı acaba? Ateş, göğüs ağrısı, baş dönmesi... Doktorunuza danışmadan böyle şeylere bulaşmayın derim ben.

Bu arada 1366 lira mı? Sigarayı bırakmak için pahalıya patlıyor yani.

Zyban ha? 150 mg mi yutuyorlar günde bir? 7 hafta mı sürüyor bu iş? Anne sütüne geçiyormuş, haberimiz var mıydı acaba? Ateş, göğüs ağrısı, baş dönmesi... Doktorunuza danışmadan böyle şeylere bulaşmayın derim ben.

1366 lira mı? Sigarayı bırakmak için pahalıya patlıyor yani.

Bu Zyban boku neyin nesi be? Sigarayı bırakmak için mi yutuyorlar onu, bir de 150 mg'lik dozla! 7 hafta mı sürüyor tedavi? Anne sütüne geçiyor diye haberiniz var mıydı? Baş dönmesi, ateş, göğüs ağrısı... Doktorunuza danışmadan bulaşmayın böyle şeye. Uyarılar bile yazmışlar zaten. Üstelik 1366 lira mı? Hadi bakalım, sigarayı bırakmak için pahalıya patlıyor.

Zyban mı bu? 150 mg mi yutuyorlar günde bir? Neyse ki sadece 7 hafta sürüyor, ama anne sütüne geçiyormuş! Ateş, göğüs ağrısı, baş dönmesi... Doktorunuza danışmadan böyle şeylere bulaşmayın derim ben.

Üstelik 1366 lira mı? Sigarayı bırakmak için pahalıya patlıyor yani!

Bu Zyban boku neyin nesi be? Sigarayı bırakmak için mi yutuyorlar onu, bir de günde 150 mg'lık dozla! 7 hafta mı sürüyor bu iş? Anne sütüne geçiyormuş, haberimiz var mıydı acaba? Ateş, göğüs ağrısı, baş dönmesi... Doktorunuza danışmadan böyle şeylere bulaşmayın derim ben. Üstelik 1366 lira mı? Hadi bakalım, sigarayı bırakmak için pahalıya patlıyor.

Zyban mı bu? 150 mg mi yutuyorlar günde bir, 7 hafta boyunca! Bu anne sütüne geçiyorsa, kim bu ilacı hamile kadınlara veriyor lan? Ateş, göğüs ağrısı, baş dönmesi... Doktorunuza danışmadan böyle şeylere bulaşmayın derim ben. Üstelik 1366 lira mı? Sigarayı bırakmak için pahalıya patlıyor yani!

Bir de baktım yan etkiler listesi bir roman gibi uzun. Neymiş, nöbet geçirebiliyormuşsun, halüsinasyon görüyorsun... Bırak sigarayı, bu ilaca daha da çok bağımlıyım derim ben!

Bu Zyban denen ilaçmış, sigarayı bırakmaya yardım ediyor ama yahu baksana günde 150 mg mi yiyorlar! 7 hafta boyunca sürmüş tedavi. Gebelik kategorisi C diyorlarmış, anne sütüne geçiyormuş dikkat! Bir sürü yan etkisi de varmış. Ateş, göğüs ağrısı, baş dönmesi... Doktorunuza danışmadan kullanmayın derim ben.

Üstelik 1366 lira mı? Sigarayı bırakmak için pahalıya patlıyor yani!

Zyban mı? 150 mg mi yutuyorlar günde bir? Neyse ki sadece 7 hafta sürüyor bu iş. Anne sütüne geçiyormuş, haberimiz var mıydı acaba? Ateş, göğüs ağrısı, baş dönmesi... Doktorunuza danışmadan böyle şeylere bulaşmayın derim ben.

1366 lira mı? Sigarayı bırakmak için pahalıya patlıyor yani.

hmm bu ZYBAN ilacı bi garip sanki.. 150 mg yavas salimliymış, yani birden bire etki yapmıyo herhalde. Sigarayı bırakmaya yardımcı oluyormuş ama yan etkileride cabası Ateş mi basıcak? Nöbet geçirecek miyiz acaba ? Doktorla konuşmak lazım bu konuda...

Bu ZYBAN işi bi garip sanki. Doktor bana 150 mg yavas salimli verdi, yani birden bire etki yapmıyormuş. Sigarayı bırakmaya yardım ediyormuş ama yan etkilerinin cabası! Ateş mi basacak acaba? Nöbet geçirecek miyiz? Doktorla konuşmak lazım bu konuda...

Bu Zyban boku yiyeyim, 150mg yavaş salimli miş! Birden etki etmiyorsa da ne işe yarayacak be? Sigarayı bırakmaya yardım ediyormuş ama yan etkileri okuyunca insan korkuyor. Ateş mi basar? Nöbet mi geçiririz? Doktoru arıyorum hemen, bu işin içine girmemek lazım!

Bu Zyban işine girmemek lazım be, 150 mg yavaş salimli miş, birden etki etmez diye bişey okuyunca moralim bozuldu. Sigarayı bırakmaya yardım ediyormuş ama yan etkileri fena gibi, ateş mi basar acaba? Nöbet geçirecek miyiz? Doktorla konuşmam lazım bu konuda, başkasına sorup deneyip denemememi söyleyecek biri yok ki zaten...

Zyban'ı duymuştum ama bu kadar detaylı bilgilere sahip değildim. 150 mg yavaş salimli miş, yani birden bire etki etmeyecekmiş. Sigarayı bırakmaya yardım ettiği söyleniyor ama yan etkileri korkutucu gibi gözüküyor. Ateş mi basacak? Nöbet geçirecek miyiz acaba? Doktoruma mutlaka danışacağım bu konuda.

Zyban mı? 150 mg'lık bişi, yavaş salımlıymış. Yani birden etki yapmıyormuş. Sigarayı bırakmaya yardım edermiş ama yan etkiler fena gözüküyor. Ateş mi basar acaba? Nöbet geçirecek miyiz? Doktorla konuşmak lazım bu konuda, başkasına sorup denemememi söyleyecek biri yok ki zaten...

Abi bu ZYBAN'ı bi denemek lazım diyorlar, sigarayı bırakmaya yardım ediyormuş. 150 mg yutuyorsun her gün, bir kaç hafta sonra bırakıyomuşsun sigarayı. Ama dikkat etsene be, hamileysen veya emziriyosan kullanma. Baş ağrısı, mide bulantısı gibi bi sürü yan etkisi de varmış. Doktoruna danışmadan kullanma sakın!

Abi bu ZYBAN'ı bi denemek lazım diyorlar, sigarayı bırakmaya yardım ediyormuş. Her gün 150 mg yutuyorsun, bir kaç hafta sonra bırakıyomuşsun sigarayı. Ama dikkat etsene be, hamileysen veya emziriyosan kullanma. Baş ağrısı, mide bulantısı gibi bi sürü yan etkisi de varmış. Doktoruna danışmadan kullanma sakın!

Zyban, haa bildiğin "sigarayı bırakma hapı"ymış. Doktorlar yazıyormuş ama bana sorarsan bu işler kolay değil. Bir kere her gün 150 mg yutuyorsun, bir de yan etkileri cabası! Baş ağrısı mı, mide bulantısı mı? Benim gibi gergin biriysen daha çok zorluk çıkarır. Neyse, ben doğal yollarla bırakmaya çalışırım daha iyi olur heralde.

Zyban mı? Bi baktım da, 150 mg yutuyorsun her gün, sonra sigarayı bırakıyorsun. Yan etkileri de cabası: baş ağrısı, mide bulantısı... Neyse ki doktorlar yazıyor bu ilacı ama ben kendimce denemem daha iyi olur gibi hissediyorum. Doğal yollarla bırakmak daha sağlıklı olmalı.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri