Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zygosis 40 mg iv enjeksiyonluk cozelti hazirlamak icin liyofilize toz 1 flakon

Hah, yine doktorun bi karışık yazı yazmış! Zygosis mi ne? 40 mg'lık bişeymiş, enjeksiyonla veriliyormuş. Mide için sanırım ama tam bilmiyorum. 60 lira falan da pahalı ama Beyaz Reçete ile alıyoruz. Yan etkilerinden bahsetmedi doktor ama her ilaçta olur herhalde; karın ağrısıとか baş ağrısıとか... Neyse, anlamadım ben bu işleri, doktora sorarım daha iyi.

Aaa be Zygosis, 40 mg'lık bişeymiş. Doktor yine karışık bişi yazmış herhalde. İğneyle veriliyormuş, mide için sanırım ama tam emin değilim. Bi de baktım 60 lira falan! Neyse Beyaz Reçete ile alıyoruz şükür. Yan etkilerinden bahsetmedi doktor ama her ilaçta olur heralde; karın ağrısıとか baş ağrısıとか... Neyse anlamadım ben bu işleri, doktora sorarım daha iyi.

Doktor yine ne yazmış anlamadım! Zygosis mi? Pantoprazol denen bişeymiş, mide için sanırım. İğneyle veriliyormuş. 60 lira falan da pahalı ama Beyaz Reçete ile alıyoruz şükür. Yan etkilerinden bahsetmedi doktor ama her ilaçta olur heralde; karın ağrısıとか baş ağrısıとか... Neyse anlamadım ben bu işleri, doktora sorarım daha iyi.

Doktor yine bi karışık yazı yazmış... Zygosis mi ne? 40 mg'lık bişeymiş, enjeksiyonla veriliyormuş. Mide için sanırım ama tam emin değilim. Bi de baktım 60 lira falan! Neyse Beyaz Reçete ile alıyoruz şükür. Yan etkilerinden bahsetmedi doktor ama her ilaçta olur heralde; karın ağrısıとか baş ağrısıとか... Neyse anlamadım ben bu işleri, doktora sorarım daha iyi.

Doktor yine bi karışık yazı yazmış! Zygosis mi? Pantoprazolmuş meğer, mide için sanırım. İğneyle veriliyormuş. 60 lira falan da pahalı ama Beyaz Reçete ile alıyoruz şükür. Yan etkilerinden bahsetmedi doktor ama her ilaçta olur heralde; karın ağrısıとか baş ağrısıとか... Neyse anlamadım ben bu işleri, doktora sorarım daha iyi.

Doktor yine karışık bişey yazmış! Zygosis mi? Neyseki kutuda pantoprazol olduğunu yazmışlar, mide için sanırım. İğneyle veriliyormuş, 40 mg'lık doz. 60 lira falan da pahalı ama Beyaz Reçete ile alabiliyoruz şükür. Yan etkilerinden bahsetmemişler ama doktor bana baş ağrısıとか karın ağrısıとか diye bişeyler söyledi. Neyse, bu işlerle uğraşamam ben, gitsem doktora sorayım daha iyi...

Doktor yine karışık bişi yazmış! Zygosis mi? Pantoprazolmuş meğer, mide için sanırım. İğneyle veriliyormuş. 40 mg'lık doz. 60 lira falan da pahalı ama Beyaz Reçete ile alabiliyoruz şükür. Yan etkilerinden bahsetmemişler ama doktor bana baş ağrısıとか karın ağrısıとか diye bişeyler söyledi. Neyse, bu işlerle uğraşamam ben, gitsem doktora sorayım daha iyi...

Yuh, bu Zygosis denen şey yine karışık bişeymiş! Doktor yine anlamadığım bişey yazmış olmalı. Neyse ki kutuda Pantoprazol olduğunu yazmışlar, mide için sanırım. İğneyle veriliyormuş, 40 mg'lık doz. 60 lira falan da pahalı ama Beyaz Reçete ile alabiliyoruz şükür. Yan etkilerinden bahsetmemişler ama doktor bana baş ağrısıとか karın ağrısıとか diye bişeyler söyledi. Neyse, bu işlerle uğraşamam ben, gitsem doktora sorayım daha iyi...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri