Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zygosis 40 mg iv enjeksiyonluk cozelti hazirlamak icin liyofilize toz 1 flakon

Deee, doktor bana bu Zygosis isimli ilacı yazdı, 40 mg'lık bir enjeksiyonmuş. Kahvaltıdan bir saat önce vurulması lazım, biraz garip geldi ama doktor bilir herhalde. 60 lira falanmış fiyatı, ucuz gibi geliyor. Midem ağrıyordu da her şeye razıyım zaten. Anne sütüne geçiyormuş, emziriyorsam kullanamam o zaman belki. Doktoruma sormam lazım bu konuda!

Bu ZYGO-NEYSE bişi 40mg miş, damardan veriyolarmış. Bi kutuda bir tane varmış. Paran varsa alıyosun 60 lira falan oluyormuş. Doktorlar yazıyormuş bunu ama kafana takılırsa prospektüsünü oku. Ben doktor değilim ya.

Ee, ZYGOSIS'i duymuşsun galiba. Doktorlar yazıyor ama bir kutuda tek tane varmış. Fiyatı da fena değil, 60 lira civarıymış. Damardan veriyolarmış, güçlü bi şey sanırım. Ama ben doktor değilim, ne diyeyim ki? Prospektüsünü okuyun, orada her şey yazılı.

Ah be Zygosiş, duymuştum onu. Doktorlar yazıyor ama tek kutuya bir tane koymuşlar. 60 liraya falan satıyolarmış, pahalı değil mi? Damardan veriyormuş, güçlü bişi olucak herhalde. Ne diyeyim ki ben doktor değilim, ama bu ilaca başvuran herkesin zor durumda olduğunu tahmin ediyorum.

60 lira verip bu Zygosiş şeyini mi alacaksın? 40 mg miş, damardan veriyormuşlar... Neyse bir kutuya tek tane koymuşlarmış. İlaç prospektüsünü okuyun da ne işe yaradığını öğrenin. Ben doktor değilim, tavsiyelerde bulunamam ama böyle pahalı ilaçlara başvurmadan önce iyi düşünmek lazım herhalde.

Zygosis, yani o 40 mg'lık şey... Doktorlar yazıyor ama bir kutuda tek tane varmış, 60 lira civarıymış fiyatı. Damardan veriyormuşsunuz, güçlü bişi herhalde. Peptik ülser ve reflüye iyi geliyormuş ama anne sütüne geçebiliyor diye geçiyor prospektüste. Yan etkileri de var tabii ki, karın ağrısı, baş dönmesi gibi şeyler... Neyse doktorunuza danışmadan kullanmayın derler hep, haklılar herhalde.

Zygosis, 40 mg'lık şey... Damardan veriyorsun. Neyse bir kutuda tek tane varmış. 60 lira falan! Gebelik kategorisi B miş anne sütüne geçermiş diye yazıyor ama doktorlar ne diyorsa onu yapın! Karın ağrısı, baş dönmesi gibi yan etkiler oluyormuş... Neyse ben doktor değilim, tavsiyelerde bulunamam.

Zygosis haa, ondan bahsettin! Doktorlar yazıyormuş ama bir kutuya tek tane koymuşlar, pahalıymış yani. Damardan veriyorsun da... Pantoprazol mü acaba o etkin madde? Peptik ülser ve reflüye iyi geliyormuş ama anne sütüne geçebiliyormuş. Karın ağrısı baş dönmesi gibi yan etkileri de varmış. Neyse doktorunuza danışmadan kullanmayın derler hep, haklılar herhalde!

Şu Zygosis'i duydunuz mu? 40 mg'lık bir şeymiş, damardan veriyorsunuz. Bir kutuya tek tane koymuşlar! 60 lira falan eder. Neyse doktorlar yazıyor ama ben doktor değilim, tavsiyelerde bulunmam. Peptik ülser ve reflüye iyi geliyormuş ama anne sütüne geçebiliyormuş. Yan etkiler de varmış, baş ağrısı gibi şeyler... Doktorunuza danışın, derler hep haklılar herhalde.

Ah be Zygosis, 40mg'lık şeymiş, damardan veriyorsun herhalde? Bir kutuya tek tane koymuşlar, pahalıymış yani. Doktorlar yazıyor ama ben doktor değilim, tavsiyelerde bulunmam. Peptik ülser ve reflüye iyi geliyormuş ama anne sütüne geçebiliyormuş. Yan etkiler de varmış, baş ağrısı gibi şeyler... Neyse doktorunuza danışın derler hep, haklılar herhalde!

Zygosis, ha? 40 miligramlık bir şeymiş, damardan veriyorsun herhalde? Tek kutuda bir tane varmış, pahalı da gelmiş bana. Doktorlar yazıyormuş ama ben doktor değilim, tavsiyelerde bulunmam. Peptik ülser ve reflüye iyi geliyormuş, ama anne sütüne geçebiliyormuş. Baş ağrısı gibi yan etkiler de varmış... Neyse, doktorunuza danışın derler hep. Haklılar herhalde!

Ee, bu Zygosis denen şey... Damardan veriyorsun galiba, 40 mg'lık bir şey. Bir kutuda tek tane varmış, pahalıymış da. Doktorlar yazıyor ama ben doktor değilim, tavsiyelerde bulunmam. Peptik ülser ve reflüye iyi geliyormuş ama anne sütüne geçebiliyormuş. Yan etkileri de varmış, karın ağrısı baş dönmesi gibi şeyler... Neyse doktorunuza danışın derler hep, haklılar herhalde!

Ee, duymuştum bu Zygosiş'i. Doktorlar yazıyormuş ama bir kutuda tek tane varmış. Fiyatı da fena değil, 60 lira civarıymış. Damardan veriyormuşsunuz, güçlü bi şey sanırım. Pantoprazol mü acaba o etkin madde? Peptik ülser ve reflüye iyi geliyormuş ama anne sütüne geçebiliyormuş. Yan etkileri de varmış, karın ağrısı baş dönmesi gibi şeyler... Neyse doktorunuza danışmadan kullanmayın derler hep, haklılar herhalde!

Bu Zygosis denen şey mi? 40 mg'lık bi çözelti, damardan veriyorsun herhalde! Bir kutuda tek tane varmış, pahalı da gelmiş bana. Doktorlar yazıyor ama ben doktor değilim, tavsiyelerde bulunmam. Peptik ülser ve reflüye iyi geliyormuş ama anne sütüne geçebiliyormuş. Yan etkileri de varmış, baş ağrısı gibi şeyler... Neyse doktorunuza danışın derler hep, haklılar herhalde!

Zygosis ha? Bi' şişe damardan veriyosun herhalde, 40mg'lık bir şey. Doktorlar yazıyor ama tek kutuya bir tane koymuşlarmış, pahalıymış yani. Peptik ülser ve reflüye iyi geliyormuş ama anne sütüne de geçiyormuş. Yan etkileri de varmış, karın ağrısı baş dönmesi gibi şeyler... Neyse doktorunuza danışın derler hep, haklılar herhalde!

Bu Zygosis ilacı neymiş, 40 mg'lık bişeymiş, midenin rahatlaması için galiba... Doktorlar bunları yazar, biz de içeriz zaten. Çok pahalıymış baksana 60 lira! Neyse ki Beyaz Reçete ile alabiliyoruz.

Bu ilaçlar hep karışık, bir sürü yan etkisi varmış. Baş ağrısı, karın ağrısı... Ben olsam doktoruma danışırdım bi kere, ne diyorsan onu yaparım.

Doktor yine karışık bişey yazmış, ZYGOSIS mi ne... Neyse 40 mg'ı varmış da, mide için galiba. 60 lira mı? Uf! İyi ki Beyaz Reçete ile alabiliyoruz. Doktorlar bunları yazar hep, biz de içeriz işte. Yan etkilerinden bahsetmiyorlar ama her ilaçta olur herhalde, baş ağrısıとか karın ağrısı... Neyse ben doktoruma danışırım en iyisi.

Doktor yine bi karışık şey yazmış ZYGOSIS mi ne... Neyse 40 mg'ı varmış da, mide için galiba. İğneyle veriliyormuş. 60 lira mı? Uf! İyi ki Beyaz Reçete ile alabiliyoruz. Doktorlar bunları yazar hep, biz de içeriz işte. Yan etkilerinden bahsetmiyorlar ama her ilaçta olur herhalde, baş ağrısıとか karın ağrısı... Neyse ben doktoruma danışırım en iyisi.

60 lira mı bu Zygosis denen şey! Doktor yine karışık bişi yazmış, anladığım kadarıyla mide için ama ne işe yaradığı belli değil... İğneyle mi veriliyor? Beyaz Reçete ile alabiliyoruz en azından. Yan etkilerinden bahsetmiyor ama doktor bana baş ağrısıとか karın ağrısıとか diye bişeyler söyledi. Neyse, bu işlerle uğraşamam ben, gitsem doktora sorayım daha iyi...

Zygosis mi? Neyse, mide ilacıymış. Doktor yine bişeyler yazmış. İğneyle veriliyormuş. 60 lira falan da pahalı ama Beyaz Reçete ile alabiliyoruz. Yan etkilerinden bahsetmediler ama her ilaçta olur heralde, baş ağrısıとか karın ağrısıとか... Neyse, doktora sorarım en iyisi bu işleri anlamayız ki.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri