Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zylet 5 mg/ml + 3 mg/ml goz damlasi suspansiyonu 5 ml

Bak bu ZYLET ilacı, göz damlasıymış. İçinde loteprednol ve tobramisin varmış yani iltihap giderici ve enfeksiyonla savaşır gibi. Fiyatı da fena değilmiş 348 lira. Ama önemli olan doktor tavsiyesi! İlaç konusunda asla kendi başımıza karar vermemeliyiz, mutlaka bir uzmana danışmak lazım.

Zylet mi diyorsun? O da göz damlasıymış, iltihabı yatıştırıyorlarmış enfeksiyonla da boğuşuyormuş. Üstelik bi' parası da fena değilmiş. Ama unutma dostum, doktor demezse ilaca bulaşma! Sen bildiğini okuma, doktor söylesin sana.

Ah, ZYLET... Göz damlasıymış meğer. İltihaplar da korkar bu ilaca, enfeksiyonlar bile kaçıyor demek ki. Üstelik fiyatına bakarsan pahalı değilmiş. Ama önemli olan doktorun onayı! Sen bildiğini okuma, doktor söyleyince kullanırsın.

Yahu bak bu Zylet, göz damlasıymış. İltihaplar falan korkar herhalde. Bi de enfeksiyonları da topluyor. Üstelik ucuzmuş. Ama dikkat, doktor yazmazsa sürme. Sen bildiğin bir şey söyleme, doktorun dediği olur.

Şşşt! Bu Zylet şeyi göz damlasıymış, iltihapları bastırıyor, enfeksiyonları da kovuyormuş. 348 lira falanmış. Ama dikkat et bu şey doktor tavsiyesi olmadan kullanılmaz! Anladın mı? Doktor söylemezse parmağını bile sürme ona!

Zylet, göz damlasıymış. İltihaplar için iyiymiş, enfeksiyonları da kovuyormuş. Fiyatı da fena değilmiş 350 lira civarı. Ama unutma be, doktor yazmadan sürme bunu gözüne! Doktor söylemezse parmağını bile sürme ona!

Bu Zylet şeyi iyice düşünmem lazım. Göz damlasıymış, iltihaplar falan için iyiymiş. Ama fiyatına baktım da 348 lira! Doktor yazmazsa sürmemek lazım heralde. İlaçlarla oynamamak gerek...

Ah be Zylet, göz damlasıymış bu sefer. İltihaplar için iyiymiş, enfeksiyonları da kovuyormuş. Üstelik 348 lira gibi bi fiyata satıyomuş. Ama unutma dostum, doktor yazmazsa kullanılmaz böyle şeyler!

Bu Zylet ilacı bi garip olmuş, ya! Hem göz iltihabına iyi geliyormuş hem de pahalıymış. 348 lira mı? Gözüm ağrıyor diye 350 lira mı vereceğim? Bi doktor baksın en iyisi. Belki daha ucuz bir krem olur veya başka bi şey... Bu ilaç olayı bana hep şüpheli gelir.

348 lira mı istiyorlar bu Zylet'ten? Gözüme bi baksınlar diye mi ödüyorum yoksa gözümü mü satın alıyorum? Yoksa bana gözümün değerini mi hatırlatıyorlar bu fiyata! İlaç şirketleri ne diye böyle soyuyor insanları anlamıyorum.

348 lira mı istiyorlar göz damlası için? Ağlıyor mu bu ilaç şirketleri! İnsan sağlığını bu kadar ticarete dökmek nedir böyle? Gözüm ağrıyor diye mi cebimi boşaltmam lazım? Hadi ya, bi doktor baksın, belki daha ucuz bi çare bulunur. Bu Zylet'i kimin icat ettiği belli değil ama insanı soyuyor!

Üfff bu Zylet'i duyunca insanın gözleri kamaşıyor ama 348 lira mı? Sadece göz damlası için mi bu kadar para istiyorlar? İnsan sağlığını böyle ticarete dökmek pek hoş değil. Doktoruma sorayım bari, belki daha uygun bi çözüm buluruz.

Hmm, Zylet göz damlasıymış... 348 lira mı istiyorlar? İşte bu ilaç fiyatları insanı korkutuyor. Gözüme baksınlar diye mi ödüyorum yoksa gözümü mü satın alıyorum? Belki doktoruma sorayım başka bir çare olup olmadığını.

Ah be ZYLET! Çiçek gibi bi isim ya. 5 mg/ml loteprednol ve 3 mg/ml tobramisin, bu ikili bir araya gelince gözler neşeleniyor herhalde. Üstelik 5 ml'lik şişe... tam kıvamında! 348,32 ₺ gibi bi fiyata da satılıyor, yani pahalı değil aslında. Beyaz Reçete ile alıyoruz tabi ki. Barkodu da unutamayalım: 8699856710045.

Bu ZYLET, göz hastalıklarını iyileştirecek gibi duruyor. Doktorlar ne dese bilmem ama kulağa iyi geliyor.

Aaaa ZYLET mi? Adı bile şifalıymış gibi duruyor ya! 5 mg/ml loteprednol + 3 mg/ml tobramisin, bu ikili gözler için tam bir süper kahraman takımı gibi. Gözlerinizi parlatacakmış, şişlikleri alacak, kızarıklıkları yatıştıracak. Üstelik 5 ml'lik şişe de cabası!

348 lira falan da pahalı değilmiş. Beyaz Reçete ile alıyorsun zaten. Barkodu da unutma: 8699856710045. Göz hastalıklarından muzdarip arkadaşlarıma kesin önereceğim ben bu ilacı!

ZYLET, kulağa hoş geliyor değil mi? 5 miligram loteprednol ve 3 miligram tobramisin bir araya gelince gözler için bi' bomba oluyormuş. Şişliklerle, kızarıklıklarla savaşıyor, gözleri ferahlatıyormuş. Üstelik 5 ml'lik şişe... Beyaz Reçete ile alabiliyorsunuz. Fiyatı da makul, 348 lira falan. Barkodunu unutmayın: 8699856710045

Zylet mi? Hah! Gözlerine iyilik yapacakmış gibi duruyor bu isim. İki güçlü madde bir araya gelmiş: loteprednol ve tobramisin. Şişliklere, kızarıklara savaş açıyor demek isteyenler için iyi bir seçenek olabilir bu. 5 ml'lik şişe de cabası! Beyaz Reçete ile alabiliyorsun zaten. Fiyatı da fena değil, 348 lira falan. Barkodunu unutma: 8699856710045

ZYLET mi? Hah! Bu isim bile gözlerini iyileştirecekmiş gibi duruyor. İçinde loteprednol ve tobramisin varmış, iki güçlü silah birleşmiş gibi. Şişliklere, kızarıklara savaş açıyor bu damlalar. 5 ml'lik şişede satılıyor, Beyaz Reçete ile alabiliyorsun. Üstelik pahalı değil, 348 lira falan. Barkodunu da unutma: 8699856710045!

Zylet, gözün için bir süper kahraman gibi! İçinde loteprednol ve tobramisin varmış, bu ikili de şişlikleri ve kızarıklıkları alt etmeye bayılırmış. Gözlerin seni yarı yolda bırakmasın diye 5 ml'lik şişede satılıyor, Beyaz Reçete ile alabiliyorsun. Üstelik pahalı değilmiş, sadece 348 lira falan. Barkodunu da unutma: 8699856710045!

(Unutma, her ilacı doktoruna danışmadan kullanma!)

Suudiler sinema açıyomuş haaa! Güzel şey bu, insan biraz eğlenmeyi hak eder ya. Neyse bari güzel haberler de var dünyada!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri