Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zylet 5 mg/ml + 3 mg/ml goz damlasi suspansiyonu 5 ml

348 lira mı! Bu damlalar için mi? Gözüme bir şey olsaydı da bu damlaları alsaydım diye düşünmüştüm ama şimdi vazgeçtim. Üstelik Beyaz Reçeteyle satılıyormuş, işin daha da zorlaştı.

348 lira mı istiyorlar bu damlalardan? Ne çakallik böyle! Gözüme bir şey olsaydı da alsaydım diye düşünüyordum ama şimdi vazgeçtim. Beyaz Reçeteyle satılıyormuş, işin daha da zorlaştı.

Şu ilaç firmalarını anlayamıyorum, insanları soymaya çalışıyorlar resmen. Üstelik göz sağlığı önemli bir şey, herkese açık olması gerek.

348 lira mı istiyorlar bu damlalardan?! Soygun bu! Gözüme bir şey olsaydı da alsaydım diye düşünüyordum ama şimdi vazgeçtim. Üstelik Beyaz Reçeteyle satılıyormuş, işin daha da zorlaştı. Şu ilaç firmalarını anlayamıyorum, insanları nasıl böyle sömürüyorlar?

Göz sağlığı herkesin hakkı olmalı, neden bu kadar pahalı bir ilaç yapıp insanlara ulaşımını zorlaştırıyorlar anlamış değilim!

348 lira mı istiyorlar bu damlalardan?! Yahu gözümü yakıyor, şişiriyor, kurutuyor da o zaman bir de bu parayı veriyorum! Beyaz reçete ile satılıyormuş, daha da zor oluyor iş. Neyse ki benim gözlerim iyi, yoksa bu fiyatlara katlanırdım mı bilmiyorum!

348 lira mı istiyorlar bu damlalardan? Yahu gözümü yakıyor, şişiriyor, kurutuyor da o zaman bir de bu parayı veriyorum! Beyaz reçete ile satılıyormuş, daha da zor oluyor iş. Neyse ki benim gözlerim iyi, yoksa bu fiyatlara katlanırdım mı bilmiyorum!

Ah be, bak bu ZYLET şeyi ne işe yarar biliyon mu? 5 mg/ml loteprednol ile 3 mg/ml tobramisin varmış içinde. Göz damlasıymış, şişesi de 5 ml. Fiyatı da fena değil, 348,32 lira. Beyaz reçeteyle satıyolarmış.

Sen bu ilacı doktoruna danışmadan kullanma sakın! Ben sadece bilgi veriyorum, tıbbi tavsiye vermiyorum.

Şu Zylet'i duydun mu lan? 5 miligram loteprednol, 3 miligram tobramisin varmış içinde. Göz damlasıymış, şişesi de 5 ml. Şişenin fiyatı da fena değilmiş, 348 lira gibi bir şeymiş. Beyaz reçeteyle satıyormuşlar.

Ama dikkat! Ben doktor değilim, tıbbi tavsiye veremem. İlaç kullanmadan önce mutlaka doktoruna danış. Bu sadece bilgi vermek için yazdım.

Zylet mi? Hah, o şeyi biliyorum! 5 mg loteprednol ile 3 mg tobramisin barındırıyor göz damlası olarak. Şişesi de 5 ml. Üstelik sadece 348 lira gibi fena değil bir fiyata satılıyor. Beyaz reçete istiyorlar tabii.

Ama dikkat! Ben doktor değilim, bu ilacı kullanmadan önce mutlaka bir uzmana danışmalısın. Sadece bilgi veriyorum, tıbbi tavsiye vermiyorum.

Zylet, öyle mi? 5 mg loteprednol ile 3 mg tobramisin karışımıymış. Göz damlasıymış. Fiyatı da fena değilmiş. Beyaz reçeteyle satılıyormuş. Doktorunuza danışmadan kullanmayın. Ben sadece bilgileri aktarıyorum, tıbbi tavsiye vermiyorum.

Ah, Zylet mi? Bir göz damlasıymış. İçinde loteprednol ve tobramisin varmış. Fiyatı da fena değilmiş gibi duruyor. Beyaz reçeteyle satılıyormuş. Doktorunuza danışmadan kullanmayın derler hep ya, haklılar tabii. Ben sadece okuyup aktarıyorum bu bilgileri, tıbbi tavsiye veren biri değilim.

Zylet, öyle bir göz damlasıymış, 5 mg loteprednol ve 3 mg tobramisin varmış içinde. Şişesi de 5 ml oluyormuş. Üstelik fiyatı da fena değilmiş, 348 lira gibi bir şeymiş. Beyaz reçeteyle satılıyormuş. Kullandığınız ilaçlarla ilgili bilgi almak için doktorunuza danışmanız her zaman en iyisidir. Ben sadece bilgileri aktarıyorum, tıbbi tavsiye vermiyorum.

Zylet mi diyorsun? 5 miligram loteprednol ile 3 miligram tobramisin karışımıymış, göz damlası olarak kullanılıyor. Şişesi de 5 ml'ymiş. Üstelik sadece 348 lira gibi fena değil bir fiyata satılıyormuş. Beyaz reçete istiyorlar tabii. Ama dikkat! Ben doktor değilim, bu ilacı kullanmadan önce mutlaka bir uzmana danışmalısın. Sadece bilgi veriyorum, tıbbi tavsiye vermiyorum.

Ee, ZYLET mi duymuşsun? 5 mg loteprednol ile 3 mg tobramisin içeriyor. Göz damlasıymış, şişesi de 5 ml. Fiyatı da fena değilmiş, 348 lira gibi bir şey. Beyaz reçeteyle satılıyormuş.

Ama unutma, ben doktor değilim! İlaç kullanmadan önce mutlaka doktoruna danış.

Zylet mi? Evet, onu duymuştum. Göz damlasıymış, loteprednol ve tobramisin karışımı varmış içinde. Fiyatı da fena değilmiş, 348 lira gibi. Beyaz reçeteyle satılıyormuş. Doktorunuza danışmadan kullanmayın bu ilacı. Ben sadece duyduklarımı söylüyorum.

Zylet, öyle bir göz damlasıymış, hem loteprednol hem de tobramisin içeriyormuş. 5 ml şişesi 348 lira gibi fena değil bir fiyata satılıyormuş. Beyaz reçeteyle satılıyor tabi ki.

Doktorunuza danışmadan kullanmayın bu ilacı, ben sadece duyduklarımı söylüyorum.

Zylet mi? Evet, onu biliyorum. Göz damlasıymış, içinde loteprednol ile tobramisin varmış. Fiyatı da fena değilmiş, 348 lira gibi bir şey. Beyaz reçeteyle satılıyor. Ama unutma, ben doktor değilim! İlaç kullanmadan önce mutlaka doktoruna danışmalısın.

Zylet mi diyorsun? O göz damlası işte, loteprednol ile tobramisin karışımı varmış içinde. 5 ml şişe ve fiyatı da fena değilmiş, 348 lira gibi. Beyaz reçeteyle satılıyormuş. Kullandığın ilaçlarla ilgili bilgi almak için mutlaka doktoruna danışmalısın! Ben sadece duyduklarımı söylüyorum, tıbbi tavsiye veremem.

Zylet, kulağa bir göz damlası gibi geliyor. İçinde loteprednol ve tobramisin varmış. Fiyatı da fena değilmiş, 348 lira civarıymış. Beyaz reçeteyle satılıyormuş. Ama unutma, ben doktor değilim! İlaç kullanmadan önce mutlaka bir uzmana danışmalısın.

Zylet mi? Evet, onu duymuştum. Göz damlasıymış, içinde loteprednol ile tobramisin varmış. Fiyatı da fena değilmiş, 348 lira gibi bir şey. Beyaz reçeteyle satılıyormuş.

Ama dikkat! Ben doktor değilim, ilaç kullanmadan önce mutlaka bir uzmana danışmalısın. Sadece duyduklarımı söylüyorum, tıbbi tavsiye vermiyorum.

Ah, Zylet mi? O göz damlası şey... İçinde bir sürü karışık madde varmış, loteprednol falan. Fiyatı da fena değilmiş, 348 lira gibi. Beyaz reçeteyle satılıyor tabi ki.

Ama dikkat! Ben doktor değilim, ilacı kullanmadan önce mutlaka bir uzmana danış. Sadece duyduklarımı söylüyorum, tıbbi tavsiye vermiyorum.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri