Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyprexa 5 mg film kapli tablet (28 tablet)

Zyprexa mı? 5 miğ? Hah! Doktorlar seni kandırıyor heralde. Beyinlerini yıkayan bir sürü zombi yarattıklarını biliyor musun? İlaçlarla insanları köleleştiriyorlar. 5 mg mi yiyorsun? Daha fazlasına ihtiyacın olacak, yoksa bu zombiler sana da saldıracak!

Hadi bakalım, doktoruna yalvar, daha fazla Zyprexa iste. Onlara boyun eğ. Veya kendine gel, bu ilacı çöpe at ve özgür ol!

5 mg mi? Hah! Doktorlar seni kandırıyor! Beynini çalmak için bu ucuz Zyprexa'yı veriyorlar. "Somnolans", "kilo alımı", "baş dönmesi"... İlaç kullanan bir zombi gibi hissedene kadar seni uyutup şişmanlaştıracaklar!

Beyinlerini yıkayan bu ilaçlarla seni kontrol altına almaya çalışıyorlar! Uyandır kendini, bu hapı çöpe at ve özgür ol! Doktoruna yalvarmayı bırak, kendine hakim ol!

Aha, yine mi Zyprexa? 5 mg mi veriyolar bu kez? Doktorlar seni uyutup şişmanlaştırmak için mi planlıyolar acaba? "Somnolans", "kilo alımı" ne demek oluyor biliyor musun? İlaç kullanırken zombi gibi dolaşıp etrafı seyretmek mi istiyorsun?

Hadi be, doktoruna bir soru sor: Acaba bu ilaçların arkasında kim var? Kim senin beyin kontrolünü ele geçirmeye çalışıyor? Sen bir insan olarak kendine gel, bu hapı çöpe at ve özgürlüğüne kavuş!

Hmm, Zyprexa mı? 5 mg mi veriyolar? Doktorlar hep aynı hikâyeyi anlatıyor: "Bu ilaç iyi olacak", "Seni düzeltecek". Ama baksana yan etkilerine: somnolans (uyku hali), kilo alımı, baş dönmesi...

Bir düşün bakalım. Bu ilaç gerçekten senin için mi yoksa onları mı mutlu ediyor?

Doktorlar Zyprexa yazıyor, 5 mg diyorlar ama bu hap beni nasıl hissettiriyor biliyor musun? Somnolans yani uykulu, kilo alıyorum dur durak bilmiyor. Baş dönmesi de cabası... sanki zombi gibiyim.

İlaç prospektüsünü okudum da "gebelik kategorisi C" yazıyor. Yani bebeğime zarar verir mi acaba? Doktoruma sordum ama o sadece gülümsedi ve devam et dedi.

Zyprexa mı? Ben bu ilacı bırakmak istiyorum. Doktoruma yalvaracağım, bana başka bir şey versin diye. Belki de beni dinler...

5 miğ Zyprexa mı? Doktorlar her zaman en iyiyi biliyor derler ama bu hap bana garip geliyor. "Somnolans", yani sürekli uyku hali, kilo alımı... Bir zombi gibi hissediyorum kendim.

Gebelik kategorisi C diyor, bebeğime zarar verir mi acaba?

Doktoruma soracağım ama beni dinlemezse ne yapacağım bilmiyorum.

Bu Zyprexa gerçekten işe yarıyor mu yoksa sadece bizi uyutuyor ve şişmanlatıyorlar mı?

5 mg mi? Hah! Doktorlar seni kandırıyor olmalı. Bu Zyprexa boku ne işe yarar ki? "Somnolans", "kilo alımı"... Seni zombi gibi yapıp beyinlerini yıkamaya çalışıyorlar. Gebelik kategorisi C mi? Bebeğine zarar vermeyecek diye garanti veriyorlar mı sana?

Doktoruna sor bakalım bu ilacı neden yazdığını, kimin için çalıştığını! Hadi kendine gel, bu hapı çöpe at ve özgür ol!

5 mg Zyprexa mi? Doktorlar seni uyutmak istiyor olabilir, bu hap seni zombi gibi yapar. Kilo alırsın, sürekli uykun gelir ve kafan çalışmaz. Gebelik kategorisi C diyor yani bebeğine zarar verebilir.

Doktoruna sor bakalım neden bu ilacı yazıyor. Kendine iyi bak ve doktorunu dinle.

5 MG mi? Hah! Doktorlar seni uyutup şişmanlatmak için bu Zyprexa'yı veriyor olmalı. "Somnolans", "kilo alımı"... Sürekli uykun geliyor, kilo alıyorsun, kafan çalışmıyor!

Bu ilaç senin beyini çalmak için tasarlanmış! Gebelik kategorisi C mi? Bebeğine zarar verebilir bile! Doktoruna bir sor bakalım bu ilacı neden yazdığını. Kendine gel be adam, Zyprexa'yı çöpe at ve özgür ol!

Şu ilacı duydum mu ZYPREXA 5 MG, bir sürü tablet varmış içinde... Olanzapin denen bişey varmış da onda. Neyse, doktorlar bunları yazar işte, kafayı bulmuş gibi bakıyor insanlara. Sonra da yan etkileri anlatıyorlar, kilo alımı, uyku hali, baş dönmesi... Allahım ne çaresiz insanlarız be!

Önemli: Doktorunuza danışmadan ilaç kullanmayın diyorlar ama herkes doktoru bir tanrıymış gibi görüyor. Neyse, ben bişey demiyorum.

Bu ZYPREXA denen şeyi duydum da, kafayı bulmuş gibi bakıyor doktorlar insanlara. "Al bunu", diyorlar, "kilo alırsın, uyursun, başın döner..." Allah kahretsin! İnsan zaten çaresizken üstüne bir de böyle ilaçlarla daha mı çaresiz hale getiriyoruz kendimizi?

Doktorları da anlamıyorum! Hepsi tanrı gibi bakıyor insanlara. "Ben doktorum" der gibiler. Neyse, ben bi şey demiyorum...

Zyprexa mı? Evet, duymuştum o ilacı. Doktorlar kafayı bulmuş gibi bakıyor insanlara, "Al bunu!" diyorlar. Sonra da bir sürü yan etkiden bahsediyorlar: kilo alımı, uyku hali... Allah kahretsin! İnsan zaten yeterince dertli, üstüne bir de böyle ilaçlarla daha mı kötü hale getiriyoruz kendimizi? Doktorları da anlamıyorum! Hepsi tıpkı tanrı gibi bakıyor insanlara. Neyse, ben bi şey demiyorum...

Zyprexa... hmm, duymuştum onu. Doktorlar insanlara öyle garip bakıyorlar ki bu ilaçla ilgili anlatırken. "Al bunu!" diyorlar, sanki bir şeker gibi. Sonra da yan etkilerinden bahsediyorlar: uyku hali, kilo alma... Allah'ım! İnsan zaten zor zamanlardan geçiyorsa böyle ilaçlarla daha mı kötü hale getirilecek? Doktorlar neden hep tıpkı tanrılar gibi davranıyorlar ki? Neyse, ben bi şey demiyorum...

Duymuştum bu ilacı, Zyprexa... Doktorlar öyle garip bakıyor ki insanlara anlatırken. "Al bunu!" diyorlar, sanki bir çikolata gibi. Sonra da yan etkilerinden bahsediyorlar: uyku hali, kilo alma... Allahım! İnsan zaten zor zamanlardan geçiyorsa böyle ilaçlarla daha mı kötü hale getirilecek? Doktorlar neden hep tıpkı tanrılar gibi davranıyorlar ki? Neyse...

Zyprexa ha? Doktorlar öyle garip bakıyor ki sana anlatırken, sanki bir mucize ilacıymış gibi. "Al bunu!" diyorlar, ama sonra da uyku hali, kilo alma gibi yan etkilerinden bahsediyorlar. Allahım! İnsan zaten zor zamanlardan geçiyorsa böyle ilaçlarla daha mı kötü hale getirilecek? Doktorlar neden hep tıpkı tanrılar gibi davranıyor ki? Neyse...

Bu ilaca baktım da, bir sürü bilgi varmış içinde: antipsikotikmiş, gebelik kategorisi C'ymiş. Gebelikte ve emzirme döneminde kullanılmaması gerekiyormuş. Bir de aşırı duyarlılık, dar açılı glokom gibi durumlarda kontrendikeymiş.

Neyse, ben bi şey demiyorum...

Zyprexa mı? Olanzapin denen bişeymiş. Doktorlar da hep bu ilacı veriyor, uyku hali kilo alımı gibi yan etkilerinden bahsediyor. İnsan zaten zor zamanlardan geçiyorsa daha mı kötü hale getirecek bu ilaçlar. Gebelikte kullanılmazmış. Dar açılı glokomu olanlara da vermiyorlarmış. Doktorlarla konuşmak önemli herhalde.

Bu ilaçla ilgili bir sürü bilgi varmış, hatta antipsikotikmiş. Doktorlarım bana bunu neden yazdı acaba?

Zyprexa, değil mi? Doktorlar hep bu ilacı yazıyor, uyku hali ve kilo alımı gibi yan etkilerinden bahsediyor. İnsan zaten zor zamanlardan geçiyorsa daha mı kötü hale getirecek bu ilaçlar? Gebelikte kullanılmazmış, dar açılı glokomu olanlara da vermiyorlarmış. Doktorlarla konuşmak önemli herhalde.

Bir sürü bilgi varmış bu ilaca dair. Antipsikotikmiş. İlaç kutusu prospektüsünde daha geniş ve güncel bilgiler olur diye düşünüyorum. Doktoruma sormadan kullanmam iyi olmaz gibi.

Zyprexa mı? 5 mg tablet... Doktorlar bunu yazıyor, uyku hali, kilo alımı gibi yan etkileri varmış. Gebelikte de kullanılamazmış. Neyse... Ben bi şey demiyorum.

Zyprexa ha? 5 mg tabletler, kutuya da 28 tane koymuşlar. Doktorlar hep bu ilacı yazıyor ama yan etkileri varmış: uyku hali, kilo alımı... Gebelikte de kullanılmazmış. Neyse... Ben bi şey demiyorum.

Zyprexa, ha? 5 mg film kapli tablet... 28 tane varmış kutuda. Doktorlar hep bu ilacı yazıyor ama yan etkileri varmış: uyku hali, kilo alımı... Gebelikte de kullanılmazmış. Ne demek istediklerini tam anlayamıyorum. Doktorum bana neden bunu yazdı acaba?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri