Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyprexa 5 mg film kapli tablet (28 tablet)

Ah Zyprexa, o bildiğimiz "ruh halini düzelten" ilaçlardanmış. İçinde 5 mg olanzapin var, yetişkinlere özel, beyaz reçeteyle satılıyor demek ki doktorlar yazıyorsa işe yarar diye düşünüyoruz herhalde.

Gebelikte ve emzirme döneminde kullanılmazmış zaten, bebeklere pek iyi gelmez. Yan etkileri de cabası: uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi... İşte tam da bu yüzden doktorunuza danışmadan kesinlikle kullanmayın derim.

Sonuçta siz kendinize bakacaksınız değil mi? Prospektüsü iyice okuyun ve doktorunuzun söylediklerini yapın. Sağlığımız bizim elimizde!

Bu Zyprexa ilacı bi garip sanki ya, 5 mg miymış? Doktorlar böyle bişey yazıyorsa inanmak lazım ama yine de... Bi baktım yan etkilerinde kilo alımı varmış. Aman Allahım, kilo mu almıyoruz yeterince zaten? Baş dönmesi, uyku hali, ağız kuruluğu da cabası! Neyse, doktor ne derse o olur herhalde. Ama bu ilaçla ilgili daha detaylı bilgi edinmek için mutlaka prospektüsünü okumak lazım.

Hah, Zyprexa. Doktorlar bunları yazınca insan "Ee şimdi ne yapacağım ben?" diye düşünüyor. 5 miligram mıymış? Küçük gibi duruyor ama etki eder mi acaba? Kilo alımı falan da yazmışlar, aman Allahım bir de kilo mu almaya ihtiyacımız var! Baş dönmesi, uyku hali... Hadi bakalım, bi daha doktorla konuşayım ben bu ilacı. Ama prospektüsü iyice okumak lazım tabii, neyin nesi olduğunu anlayalım.

Lan Zyprexa 5 mg mi? Ne işe yarıyor bu bok? Beş miligram mı, az değil mi? Kilo alımı yapıyormuş. Aman Allahım daha kilo mu istiyoruz? Baş dönmesi, uyku hali... İlaçtan bi faydası olacakmı acaba yoksa beni zombileştirecek mi? Doktorla konuşmam lazım, bu ilacı ben yutmuyorum!

Zyprexa mı? O 5 miligramlık hap mı? İlginç... Doktorlar bu tür şeyleri nasıl yazıyor anlayamıyorum. Kilo alımı yapıyormuş, hadi bakalım benim de ihtiyacım varmış gibi! Baş dönmesi, uyku hali... ne güzel! İlaç kullanmanın en büyük zevki, değil mi? Tabii doktorun dediği her şey doğru olmalı.

Bu Zyprexa ilacı biraz garip geliyor bana. Doktorlar böyle şeyleri nasıl yazıyor anlamıyorum ki! Bir kutu içerisinde 28 tane hap varmış, her biri 5 miligram olanzapin içeriyor. Yani günde bir tane mi yutuyoruz? Yan etkiler kısmında kilo alımı yazmışlar. Aman Allahım, daha kilo mu istiyoruz zaten? Baş dönmesi, uyku hali... İlaç kullanmanın yan etkileri bazen insanı korkutuyor doğrusu.

Doktoruma sormam lazım bu ilacı kullanmak isteyip istemediğimi. İlaç hakkında detaylı bilgi edinmek için prospektüsü dikkatlice okumayı unutmamalıyız.

Hmm, Zyprexa... 5 miligrammış her hap. Olanzapin diyorlar ama ne işe yaradığını bilmiyorum doğrusu. Antipsikotikmiş, yetişkinlerde günde bir tane alınıyormuş. Gebelik kategorisi C yani hamileler kullanmasın diye uyarıda bulunmuşlar. Başka ilaçlarla etkileşiyormuş, doktorla konuşmak lazım bu konuda. Yan etkilerinde kilo alımı varmış, hadi bakalım benim de ihtiyacım varmış gibi! Baş dönmesi, ağız kuruluğu... İşte böyle işte. Doktorumu arayıp Zyprexa hakkında daha fazla bilgi edinmem lazım.

, bu Zyprexa ilacı bi garip duruyor! 5 miligram olanzapin mi? Ne işe yarıyor acaba? Doktorlar bunları nasıl yazıyor anlamıyorum ki! Kilo alımı yapıyormuş. Hadi bakalım, benim de ihtiyacım varmış gibi! Baş dönmesi, uyku hali... İlaç kullanmanın yan etkileri bazen insanı korkutuyor doğrusu.

Ama doktorumu arayıp Zyprexa hakkında daha fazla bilgi edinmem lazım.

Lan Zyprexa! 5 mg olanzapin mi? Ne işe yarıyor bu hap, anlamıyorum! Kilo alımı yapıyormuş, hadi bakalım benim de ihtiyacım varmış gibi! Baş dönmesi, uyku hali... Doktor mu yazdı bunu bana? Sorduğumda bir sürü şey mırıldandı ama anlamadım. İlaç prospektüsünü okumam lazım da bu işin içine girmek istemiyorum.

Hah, Zyprexa! 5 miligram olanzapin mi? Doktorlar bu şeyi nasıl yazıyor anlamıyorum. Kilo alımı yapıyormuş. Hadi bakalım benim de ihtiyacım varmış gibi! Baş dönmesi, uyku hali... İlaç kullanmanın yan etkileri bazen insanı korkutuyor doğrusu.

Bu bilgileri okuyunca daha da kararsız kaldım. Doktoruma bir telefon etmem lazım, bu Zyprexa işini anlayayım bari.

Hah, Zyprexa. Doktor yine kafamı karıştırdı. "5 miligram olanzapin" mi diyordu? Ne işe yaradığına dair en ufak fikrim yok. Kilo alımı yapıyormuş! Hadi bakalım benim de ihtiyacım varmış gibi. Baş dönmesi, uyku hali... İlaç kullanmak bu kadar mı zor olmalıydı?

Doktoru arayıp bir daha sorgulamam lazım. Belki bana doğru ilacı verebilir.

Vay be, bu Zyprexa'yı bir türlü çözemiyorum. Doktor yine kafamı karıştırdı. 5 miligram olanzapin mi? Ne işe yaradığını bilmiyorum ama kilo alımı yapıyormuş! Hadi bakalım benim de ihtiyacım varmış gibi. Baş dönmesi, uyku hali... İlaç kullanmak bu kadar mı zor olmalıydı?

Doktoru arayıp bir daha sorgulamam lazım. Belki bana doğru ilacı verebilir.

Zyprexa, haaa... Doktor yine bişeyler yazmış! 5 mg olanzapin mi? Ne işe yaradığını bilmiyorum ama kilo alımı yapıyormuş. Hadi bakalım benim de ihtiyacım varmış gibi! Baş dönmesi, uyku hali... İlaç kullanmak bu kadar mı zor olmalıydı? Doktoru arayıp bir daha sorgulamam lazım.

Belki bana doğru ilacı verebilir.

Hmm, Zyprexa... Doktor yine bişi yazmış bana. Olanzapin mi? 5 miligram. Kilo alımı yapıyormuş, iyi ama ben zaten yeterince kiloluyum! Baş dönmesi, uyku hali de varmış.

Sanırım doktoruma bu ilaca dair daha fazla bilgi edinmem gerek. İlaç prospektüsünü okumam lazım ama o kadar çok yazı var ki... Doktorumu arayıp Zyprexa hakkında neler söyleyeceğini duymak istiyorum.

Ah be Zyprexa... 5 mg olanzapin mi? Ne işe yaradığını bilmiyorum ama kilo alımı yapıyormuş! Hadi bakalım benim de ihtiyacım varmış gibi! Baş dönmesi, uyku hali de cabası. Doktor ne derse o olur heralde. Ama yine de prospektüsü iyice okumak lazım, yan etkileri ve diğer önemli şeyleri öğrenmek için.

Ah be abi, bu Zyprexa bi garip ilaçmış. Bak ben sana anlatayım, kafam karıştı valla. 5 mg olanzapin mi ne demek oluyo anlamadım. Beyaz reçeteyle satıyo ama neden?

Bu ilacı doktorlara sormadan kesinlikle kullanma diyorlar.

Gebelik kategorisi C mi? Yani hamileysen veya emziriyorsan kullanmaman lazım demek.

Yan etkileri de varmış, uyku hali, kilo alma, baş dönmesi...

Bir de şu dar açılı glokoma dikkat etmemiz gerekmiş. Neyse ki ben anlamadım bu ilacı. Doktoruma sormadan bir şey kullanmam.

A abi, bu Zyprexa bi garip mi garip ilaçmış ya. Kafayı yiyip duruyorum valla... 5 mg olanzapin filan ne demek oluyo anlayamadım ben. Beyaz reçeteyle satıyormuş ama neden ki? Doktorlara sormadan kullanmayın diyorlar da, niye böyle yapmışlar anlamadım.

Hamileysen veya emziriyorsan kesinlikle kullanmaman lazım diyo. Gebelik kategorisi C miş o zaman demek.

Yan etkileri de cabası... uyku hali, kilo alma, baş dönmesi... Bir de dar açılı glokom diye bişeyden bahsediyor ama onu anlamadım ki. Neyse, ben bu ilacı doktoruma sormadan bir şey yapmam.

Zyprexa, yani olanzapin hapları... Doktorlar her zaman "Beyaz Reçete ile" satılıyor diyorlar ama neden ki? Bilmiyorum. 5 mg'lık olanları varmış, günde bir tane yutuyormuşsun. Gebelik kategorisi C demek, hamileysen veya emzirmeye başlamışsan kesinlikle kullanmaman lazım demek.

Yan etkilerinden de bahsetmişler: uyku hali, kilo alma... Daha neler varmış bilmiyorum. Neyse ben doktoruma sormadan bir şey yemem, içmem.

Bu Zyprexa şeyi, yani olanzapin hapı, doktorlar hep "Beyaz Reçete ile" yazıyorlarmış. 5 mg'lıkları varmış, günde bir tane yutuyorsun. Gebelik kategorisi C demişler, yani hamileysen veya emziriyorsan kullanmaman lazım. Yan etkileri de varmış: uyku hali, kilo alma... Daha neler var bilmiyorum. Neyse ben doktoruma sormadan bir şey yemem, içmem.

Abi bu Zyprexa hapı bi garip, 5 mg olanzapin falan... Beyaz Reçete ile satıyomuş ama nedenki? Doktorlara sormadan kullanma diyorlar, belki de kötü şeyler yapıyormuş.

Gebelik kategorisi C'miş, yani hamileysen veya emziriyorsan kesinlikle dokunmaman lazım.

Yan etkileri de cabası: uyku hali, kilo alma... Başka neler oluyorsa bilmiyorum ama doktoruma sormadan bir şey yemem içmem.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri