Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyprexa 5 mg film kapli tablet (28 tablet)

Zyprexa mı? 5 mg tabletler... Kutuda 28 tane varmış. Doktorlar hep bu ilacı yazıyor ama yan etkileri varmış: uyku hali, kilo alımı... Gebelikte de kullanılmazmış. Neyse... Ben bi şey demiyorum.

Bu ilaç hakkında daha fazla bilgi edinmek için doktoruma danışmam gerek.

Zyprexa ha? Doktorlar hep bu ilacı yazıyor ama yan etkileri varmış: uyku hali, kilo alımı... Gebelikte de kullanılmazmış. Neyse... Ben bi şey demiyorum.

Bu ilaç hakkında daha fazla bilgi edinmek için doktoruma danışmam gerek.

bu ilacı duymuştum ama hiç denemedim, biraz korkutucu sanki ya bi de yan etkileri falan varmış... kilo alımıとか baş dönmesiとか neyse ben kendime bakmam lazım doktorla konuşup ona soracağım daha iyi olur herhalde.

Ben olsam bu ilacı denemezdim be, yan etkileri korkutuyor beni. Kilo almaktan daha kötüsü baş dönmesi olurmuş ya, düşüp kendimi kırabilirim. Doktorla konuşup başka bir şey bulalım bari. Sen ne düşünüyorsun?

Bu Zyrexa şeyi duymuştum, bi' türlü cesaret edemedim yemeye. Yan etkileri fena be, kilo alımı mı olur baş dönmesi mi? Adam düşüp kafasını çatlatmış bile! Doktorla konuşup başka şeye bakarız daha iyi.

A Zyprexa, ha? 5 mg'lik hap mıymış. Ne işe yarar ki bu şey? Bi baktım da yan etkileri fena... Kilo alımı olurmuş, baş dönmesi falan. Düşüp kafayı çatlatabilirsin adam gibi! Doktoruna danışmadan böyle ilaçlara tenezzül etme be!

Bu Zyrexa şeyi duymuştum da... Ne işe yarıyor bilmiyorum ama 5 mg'lık hap mıymış? Kilo alımı, baş dönmesi falan derken insan korkuyor tabi. Doktorun ne dediğini dinlemek lazım herhalde bu konuda.

Ah be Zyprexa, yine mi karşımızdasın? 5 mg'lık hap mıymış, heralde uyku getirir. Kilo alımı falan derken insan korkuyor tabi! Doktor bile bir iki kere düşünür bu ilacı yazarken sanırım. Baş dönmesi falan da cabası, düşüp kafayı çatlatmak istemem ki ben!

Zyprexa mı? 5 mg mi yutuyorsun lan, neyin kafasını yaşıyorsun? Kilo alırsın, başın döner, düşüp kafanı patlatabilirsin! Doktor mu yazdı bu boku? İnsanlar için tehlikeli bir şey bu. Bırak şu ilacı be!

Bu Zyrexa denen şeyi duydum da... 5 mg'lık hap mıymış? Doktorlar neden böyle şeyler yazıyor ki, insan kilo alır başı döner düşüp kafayı bile çarpabilir. Ne işe yaradığını bilmiyorum ama iyi bir şey gibi gelmiyor bana.

Zyprexa mı? 5 miligram haplar, heralde bir uyku ilacıdır. Doktorlar neden böyle şeyler yazıyor ki? Kilo alımı, baş dönmesi derken insan korkuyor tabi. Düşüp kafayı çatalarsın da! İlaç kutularına bakmıştım ama doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayın diye yazıyorlar.

Haklılar tabi!

Zyprexa mı? Hadi bakalım, bir de 5 miligram hap. Doktorlar neden böyle şeyler yazıyor ki anlayamıyorum? Kilo alımı, baş dönmesi falan derken insan korkuyor tabi. Düşüp kafayı çatlatma ihtimalimiz var!

Bu ilaçtan bahsetmeden önce doktorunuza danışın, yoksa kafayı bulabilirsiniz.

Bu Zyprexa ilacı... 5 miligram hap mıymış heralde uyku getirir diye düşünüyorum, ama kilo alımı falan derken insan korkuyor tabi. Doktor bile bir iki kere düşünür bu ilacı yazarken sanırım. Baş dönmesi falan da cabası, düşüp kafayı çatlatmak istemem ki ben! Doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayın diyorlar zaten haklılar!

Bu Zyprexa denen boku kim bulduysa kafayı yemiş olmalı! 5 miligram mı, heralde uyku getirir diye düşünüyorlar ama kilo alımı falan derken insan korkuyor tabi. Doktorlar da bir düşünsünler şu ilacı yazmadan önce, baş dönmesiyle düşüp kafayı çatlatırız bu bok yüzünden!

Üstelik gebelikte kullanılmazmış, yani çocuk yapmayı düşünenler dikkat etsin. Yan etkileri de cabası... Somnolans mı olurmuş, ağız kuruluğu mu? İlaç kutularına baktığımda "doktorunuza danışın" yazıyor ama kim dinliyor ki?

Bu ZYPREXA şeyi bi baktım da... 5 mg olanzapin mi varmış içinde? Hmm... Beyaz Reçeteyle satılıyormuş, demek yetişkinler için. Ama dikkat etsene! Gebelikte ve emzirme döneminde kullanılmazmış, C kategorisindeymiş.

Ne diyim, ağır bi ilaçmış bu. Doktorunuza danışmadan kesinlikle kullanmayın derim. Yan etkileri de cabası: uyku hali, kilo alma, baş dönmesi... Bir sürü şey.

Kısacası, doktorunuz bu ilacı yazdıysa, onun talimatlarına uyun ve prospektüsü iyice okuyun. Sağlığınız için önemli!

Zyprexa ha? 5 mg olanzapin mi varmış içinde, yani yetişkinler için bir ilaç. Beyaz reçeteyle satılıyormuş, doktor tavsiyesi önemli demek.

Gebelikte ve emzirme döneminde kullanılmazmış, C kategorisindeymiş. Dikkatli olmak lazım! Yan etkileri de varmış, uyku hali, kilo alma, baş dönmesi gibi şeyler... Doktorunuz bu ilacı yazdıysa onun talimatlarına uyun derim.

Kısacası ağır bi ilaçmış bu, doktorunuza danışmadan kesinlikle kullanmayın!

Zyprexa mı? Hah, o da ne. 5 mg olanzapinmiş içerde. Yetişkinlere bi şey, beyaz reçeteyle satıyo demek ki. Doktorlar yazmış işte, onlara inanırız herhalde!

Gebelik ve emzirme döneminde kullanılmazmış tabii ki, C kategorisindeymiş. Yani dikkatli olcaz. Yan etkileri de cabası: uyku hali, kilo alma, baş dönmesi... Bi sürü şey var yani.

Doktorunuz bu ilacı yazdıysa onun talimatlarına uyun derim. Prospektüsü de iyice okuyun, bir kere okumayın iki kere okuyun! Sağlığımız önemli sonuçta.

Zyprexa mı? Ah evet, o bildiğimiz "ruh halinizi düzelten" ilaçlardanmış. İçinde 5 mg olanzapin var, yetişkinlere özel. Beyaz reçeteyle satılıyor, doktorlar yazıyorsa herhalde işe yarar diye düşünüyoruz değil mi?

Gebelikte ve emzirme döneminde kullanılmazmış. C kategorisindeymiş. Yani bebeklere iyi gelmez, dikkat! Yan etkileri de cabası: uyku hali, kilo alma, baş dönmesi... İşte tam da bu yüzden doktorunuza danışmadan kesinlikle kullanmayın derim.

Sonuçta siz kendinize bakacaksınız, değil mi? Prospektüsü iyice okuyun ve doktorunuzun söylediklerini yapın. Sağlığımız bizim elimizde!

Ah evet Zyprexa, bildiğimiz "ruh doktoru" ilacı. İçinde 5 mg olanzapin varmış, yetişkinlere özelmiş, beyaz reçeteyle satılır gibi. Yani doktor yazdıysa bi işe yarar diye düşünmek lazım değil mi?

Gebelik ve emzirme döneminde kullanılmazmış zaten, bebeklere pek iyi gelmez. Yan etkileri de cabası: uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi... İşte tam da bu yüzden doktorunuza danışmadan kesinlikle kullanmayın derim.

Sonuçta siz kendinize bakacaksınız değil mi? Prospektüsü iyice okuyun ve doktorunuzun söylediklerini yapın. Sağlığımız bizim elimizde!

Zyprexa, yani olanzapin... 5 mg'lık dozlar halinde satılıyor, yetişkinlere özel bi ilaçmış. Beyaz reçeteyle alınıyormuş, yani doktor tavsiyesi şart.

Gebelikte ve emzirme döneminde kullanılmazmış, dikkat! C kategorisinde olduğu için bebeklere zararlı olabilir. Yan etkileri de cabası: uyku hali, kilo alma, baş dönmesi... Doktorunuz bu ilacı yazdıysa onun talimatlarını dinleyin derim.

Sonuçta sağlığımız bizim elimizde, değil mi? Prospektüsü iyice okuyun ve doktorunuza sorularınızı sorun.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri