Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyrtec 1 mg 200 ml şurup

92 lira mı istiyorlar bu Zyrtec şurubundan? Hadi be, setirizin işte! Bir kutu şurupla ne yapacağım ben şimdi? Doktorlar hep aynı ilacı yazıyor sanki başka seçenek yok. Neyse ki kendim aldım ve denedim, alerjilerimi kesiyor ama yine de pahalı geliyor bana.

Zyrtec mi? Setirzin işte! 92 lira mı istiyorlar bu şurup için? Hadi be, bir kutu şurupla ne yapacağım ben şimdi? Doktorlar hep aynı ilacı yazıyor sanki başka seçenek yok. Neyse ki kendim aldım ve denedim, alerjilerimi kesiyor ama yine de pahalı geliyor bana.

Yahu bu Zyrtec şurubu 92 liraya mı satılıyor? Setirizin işte, bir sürü marka var! Doktor bana yine aynı ilacı verdi. Bir kutu şurupla ne yapacağım şimdi? Neyse ki kendim aldım ve denedim, alerjilerim geçiyor ama yine de pahalı geliyor bana.

92 lira mı istiyorlar bu Zyrtec şurubundan? Setirizin işte, bir sürü marka var! Doktor yine aynı ilacı yazdı bana. Bi kutu şurupla ne yapacağım şimdi? Neyse ki kendim aldım ve denedim de alerjilerim geçiyor ama yine de pahalı geliyor bana.

92 lira mı istiyorlar bu Zyrtec şurubundan? Setirizin işte, bir sürü marka var! Doktor yine aynı ilacı yazdı bana. Bi kutu şurupla ne yapacağım şimdi? Neyse ki kendim aldım ve denedim de alerjilerim geçiyor ama yine de pahalı geliyor bana. İlaç şirketleri bizi aptal mı sanıyor?

92 lira mı istiyorlar bu Zyrtec şurubundan? Setirizin işte, bir sürü marka var! Doktor yine aynı ilacı yazdı bana. Bi kutu şurupla ne yapacağım şimdi? Neyse ki kendim aldım ve denedim de alerjilerim geçiyor ama yine de pahalı geliyor bana. İlaç şirketleri bizi aptal mı sanıyor?

Şurup mu istiyon lan? Zyrtec mi diyosun? 92 lira veriyomuşsun bu çuvalı. Setirizin dediğin o... baş ağrısı yapar mı diye sorma bana! Uyku hali de getirir, ağız kuruluğu da! Doktoruna danışmadan içme tamam mı? Ben sana bir şey demiyorum ama doktorunu dinlemezsen bişey olur.

92 lira mı? İşte bu yüzden kendimi iyi hissetmiyorum. Zyrtec mi Setirizin mi, bana ne fark eder ki. Başım ağrır zaten. Uyku hali de getirirse iyi olur belki... Neyse doktorumu dinlemem lazım ama o da sürekli "Uygula" diyor. Şimdi ne yapsam?

92 lira mı istiyorlar bu şuruptan? İnsan iyileşmek istediği zaman bile cebi yakılıyor! Setirizin mi, Zyrtec mi, fark etmez zaten. Hepsi aynı işe yarar: Bir nebze olsun rahatlamak. Doktorlar "Uygula" der durur ama ilaç fiyatlarını görene kadar uygulayıp uygulayamayacağımız belli değil!

92 lira mı? Ne çakallık bu böyle! Setirizin mi Zyrtec mi, bir farkı var mı sanıyorlar? İlaç fiyatlarıyla insan iyileşemez ki zaten. Bir de doktorlar "Uygula" diye yazıp duruyorlar.

Kimse ne kadar zor durumda olduğumu bilmiyor. Başım ağrıyor, uykusuz kalıyorum. Şu ilacı alsam bir nebze rahatlarım belki diye düşünüyorum ama bu fiyat... insanı iyice çıldırtıyor!

92 lira mı istiyorlar bu şuruptan?! Ne hale geldik biz böyle! Setirizin mi Zyrtec mi... fark etmez artık. İlaç fiyatlarıyla insan iyileşecek halde değil. Üstelik doktorlar da "Uygula" diye yazıp duruyor, sanki cebimizden para çıkmayacakmış gibi. Başım ağrıyor, uykusuz kalıyorum ama bu fiyatlarla ne yapayım? Bir nebze rahatlamak için ilaç mı içeyim yoksa aç karnımı mı doyurup iyileşmemi mi bekleyeyim?

, bu Zyrtec şurup 92 liraymış! Setirizin demişler, bir antihistaminikmiş. Baş ağrısı, uyku hali gibi yan etkileri varmış ama iyileşmek için her şeyi göze alırız herhalde. Doktoruna danışmadan kullanma derler, haklılar ama insan kendini iyi hissetmek istiyor ya...

92 lira mı istiyorlar bu Zyrtec'ten? İnsan iyileşmek için mi çırpınır, yoksa cebini mi boşaltır? Setirizinmiş, antihistaminikmiş. Baş ağrısı yaparmış, uyku hali getirir, ağız kuruluğu yapar... Ama beynimi patlatacak kadar ağrıyan bir kafam var, uykusuzluktan deliriyorum! 92 lira verip rahatlamak mı istiyor insan? Doktorlar da "Uygula" diye yazıp duruyor ama cebime bakmıyorlar ki.

92 lira mı istiyorlar bu Zyrtec'ten? İnsan iyileşmek için mi çırpınır yoksa cebini mi boşaltır? Setirizinmiş, antihistaminikmiş. Baş ağrısı yaparmış, uyku hali getirir, ağız kuruluğu yapar... Ama beynimi patlatacak kadar ağrıyan bir kafam var, uykusuzluktan deliriyorum! 92 lira verip rahatlamak mı istiyor insan? Doktorlar da "Uygula" diye yazıp duruyor ama cebime bakmıyorlar ki.

92 lira mı? Bu şurup için mi? Setirizin falan... Başım ağrısa bile, uykusuz kalıp delirsem bile, bu fiyata ilaç içmem. Doktorlar da "Uygula" diye yazıyor ama cebimde parayla oynamıyorum ki. İnsan iyileşmek isterken, ilaç fiyatlarıyla mı mücadele etsin?

Bu Zyrtec şeyine baksana! 92 lira mı? Allah aşkına... Setirizin mi varmış içinde, ne işe yarıyor onu da bilmiyorum. Üstelik Beyaz Reçete istiyormuş, zor mu bulmuşlar doktorları bir de bu ilaca yazmaya.

Baş ağrısı yapıyormuş, uyku hali... Ne güzel! İlaç mı içiyorsun yoksa uyuşturucu mu? Neyse... Doktorunuza danışın falan derler, ama zaten herkes kendi başına karar veriyor.

92 lira mı bu Zyrtec? Aman Allahım! Setirizin mi varmış içinde, hiç bilmiyorum ne işe yarıyor. Beyaz Reçete istiyomuş, doktor bulmak kolay mıymış yani? Baş ağrısı yapıyormuş, uyku hali... Neymiş bu ilaç, uyuşturucu mu yoksa? Doktorunuza danışın derler ama sonuçta herkes kendi başına karar veriyor zaten.

92 lira mı bu şurup? Setirizin denen şey ne işe yarıyor ki, bilemedim. Beyaz Reçete mi istiyormuş, doktor bulmak kolay mıymış yani? Baş ağrısı yapıyormuş, uyku hali... Neymiş bu ilaç, uyuşturucu mu yoksa? Doktorunuza danışın derler ama herkes kendi başına karar veriyor zaten.

92 lira mı bu şurup? Setirizin denen şeyi ilk defa duyuyorum, ne işe yaradığını bilmiyorum ki. Beyaz Reçete mi istiyor? Doktor bulmak kolay iş mi sanki? Üstelik baş ağrısı yapıyormuş, uyku hali... Uyuşturucu mu içiyoruz yoksa ilaç mı? Doktorunuza danışın derler ama herkes zaten kendi başına karar veriyor.

92 lira mı bu şurup? Setirizin denen şey nedir ki, hiç duymadım! Beyaz Reçete mi istiyor, doktor bulmak kolay mı sanki? Üstelik baş ağrısı yapıyormuş, uyku hali... Uyuşturucu mu içiyoruz yoksa ilaç mı? Doktorunuza danışın derler ama herkes zaten kendi başına karar veriyor.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri