Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zytiga 250 mg tablet (120 tablet)

Abi bu Zytiga fena pahalıymış, 18 bin liraya yakın satıyolarmış kutuya. Abirateron denen bi şey varmış içinde, prostat kanseri tedavisinde kullanılıyormuş. Beyaz reçeteyle alınıyor tabi ki ama doktorlar hep "kullanmadan önce doktorunuza danışın" derler. Kimse de dinlemez tabi ya, iyileşmek için her şeyi yaparsın. Neyse, iyi şanslar herkese!

Bu Zytiga denen ilacı duymuştum, prostat kanseri için kullandıkları bişeymiş. Fiyatı fena halde pahalıymış, neredeyse 19 bin lira! Beyaz reçeteyle satılıyor ama doktorlar her zaman "kullanmadan önce doktorunuza danışın" diyor. Kimse de dinlemez tabi! İyileşmek için her şeyi yaparsın insan, ne pahasına olursa olsun.

Zytiga mı? Evet, duymuştum onu. Prostat kanseri tedavisinde kullanılıyormuş. Fiyatı da fena değil, neredeyse 19 bin lira! Beyaz reçeteyle satılıyor ama doktorların hep "kullanmadan önce doktorunuza danışın" dediğini biliyorum. Neyse ki herkes iyileşmek için çabalıyor.

Zytiga, yani abirateron hapı... 18 bin liraya yakın satıyormuş. Prostat kanseri tedavisi için kullanılıyormuş ama pahalıymış be. Beyaz reçeteyle alınıyormuş. Doktorlar hep "kullanmadan önce doktorunuza danışın" der ama ne yaparsın, iyileşmek için her şeyi denemek lazım.

Zytiga, yani abirateron hapı mı? 18 bin liraya yakın satıyormuş! Prostat kanseri tedavisi için kullanılıyor ama bu fiyatlar nedir yahu? Beyaz reçeteyle alınıyor ama doktorlar hep "kullanmadan önce doktorunuza danışın" der. Ne yapalım, iyileşmek için her şeyi denemek lazım.

Zytiga, yani abirateron hapı... 18 bin liraya yakın satıyormuş! Prostat kanseri tedavisinde kullanılıyor ama bu fiyatlar nedir yahu? Beyaz reçeteyle alınıyor ama doktorlar hep "kullanmadan önce doktorunuza danışın" der. Ne yapalım, iyileşmek için her şeyi denemek lazım. Ama bu ilaç pahalı olunca insan zorlanıyor tabii.

Bak bu ZYTIGA denen bi ilaç varmış, 250 mg tablet şeklinde satılıyor, yani kutu içinde tam 120 tane hap oluyormuş. Fiyatı da cabası, 18 bin 860 lira 53 kuruş! Ucuz değil yani. Neyse abirateron denen bişeyden yapılmış. Doktorlar Beyaz Reçeteyle veriyor bu ilacı. Şu Johnson and Johnson firması yapmış.

Bir de önemli not var: Bu sitedeki bilgiler doğru olmayabilir, her zaman doktorunuza danışın ha!

Zytıga haa, onu biliyorum! Doktorlar prostate kanseri için yazıyor genelde. 120 tane hap varmış, yani bir süre yeter. Ama pahalıymış, neredeyse 19 bin lira! Neyse ki Beyaz Reçete ile çıkıyormuş, biraz olsun rahatlatıcı.

Johnson & Johnson yapmış, büyük firma biliyorsun. İlaç konusunda pek bilgili değilim ama doktorlar ne derse onu yaparım ben.

Zytiga, abi prostate kanseri için kullandığımız bir ilaç. 120 tane hapı varmış bir kutuda, iyi de oluyo uzun sürer. Ama pahalıymış, neredeyse 19 bin lira! Neyse ki Beyaz Reçeteyle çıkıyor, biraz olsun rahatlatıcı. Johnson & Johnson yapmış, bildiğin büyük firma. Ben doktorum ne derse onu yaparım zaten, ilaç işine çok karışamam.

Ama bir şey daha söyleyeyim, bu sitede yazılanları her zaman doğru kabul etmemek lazım. Doktoruna danışmadan ilaç kullanma, olur mu öyle şey!

ZYTIGA mı? Evet biliyorum onu, prostate kanseri tedavisinde kullanılıyor. Pahalı bir ilaçmış, neredeyse 19 bin lira! Neyse ki Beyaz Reçeteyle çıkıyor, bu biraz olsun rahatlatıcı. Johnson & Johnson yapmış, iyi bilinen bir firma zaten. Doktor ne derse onu yaparım ben, ilaç işine karışmam.

Ama söyleyeyim, internetten bilgi edinirken dikkatli olmak lazım. Her şey doğru olmayabilir, doktorunuza danışmadan asla ilaç kullanmayın!

Zytiga, ya da tam adı ZYTIGA 250 MG TABLET (120 TABLET), prostate kanseri tedavisinde kullanılan bir ilaçmış. 120 tane hapı varmış, yani uzun süre yetiyor. Fakat ucuz değil, neredeyse 19 bin lira! Neyse ki Beyaz Reçete ile çıkıyor, biraz olsun rahatlatıcı. Johnson & Johnson yapmış, büyük firma zaten.

Doktor ne derse onu yaparım ben ilaç işine pek karışmam ama hatırlatayım, internetten bilgi edinirken dikkatli olmak lazım. Her şey doğru olmayabilir, doktorunuza danışmadan asla ilaç kullanmayın!

Zytiga mı? Evet, o pahalı prostate kanseri ilacı. 120 tane hap varmış kutu içinde, bir süre yetecek gibi. Doktor Beyaz Reçete yazıyor, şanslıyız ki. Johnson & Johnson yapmış, büyük firma zaten. Neyse, doktorum ne derse onu yaparım ben. İnternetten bilgi okurken dikkatli olmak lazım, her şey doğru olmayabilir.

Zytiga, yani o abirateron hapı... 120 tane oluyormuş kutu içinde. Prostate kanseri için kullandığımızı biliyorum. Doktor Beyaz Reçete yazıyor, şükür ki pahalı ama iyi bir ilaçmış. Johnson & Johnson yapmış zaten, güvenilir bir firma.

Ama unutma, internetten bilgi okumak güzel olur ama doktoruna danışmadan asla ilaç kullanma.

Zytiga mı? Evet, o pahalı ilaç... Abirateron denen şeyden yapılmış, prostate kanseri tedavisi için kullanılıyormuş. Bir kutu 120 tane hap içeriyor, uzun süre yetiyor en azından. Doktor Beyaz Reçete yazıyor, şükür ki.

Ama söylemeden geçemeyeceğim: İnternette okuduklarınıza inanmayın! Her zaman doktorunuza danışın, ilaç kullanmadan önce mutlaka onlarla konuşun!

Bu ZYTIGA neymiş, baksana 18 bin liraya satıyorlarmış! Abirateron mu bu şey? Doktorlar bunları nasıl yazıyor anlamıyorum! Beyaz reçeteyle alacaksın, ama hangimiz doktorların ne yazdığını sorgulamaya cesaret edebiliyoruz ki? Neyse, en azından 12 tane alternatif ilaç varmış. Belki onlardan birini buluruz daha ucuzunu. Ama yine de, bu kadar pahalı ilaçlar insanı çıldırtıyor ya!

Abirateron mu bu şey? Doktorlar bunları nasıl yazıyor anlamıyorum! Neyse, bir sürü alternatif ilacı varmış, umarım daha ucuz olanını buluruz. Ama yine de, bu fiyatlar insanı çıldırtıyor!

18 bin liraya mı satıyorlar bu ZYTIGA'yı? Abirateron mu lan bu şey? Doktorlar nasıl yazabiliyor bunları anlamıyorum! Beyaz reçeteyle alıyorsun ama doktoruna sorgulamak için cesaretin var mı? Kimse soru sormaya korkuyor. 12 tane alternatif ilaç varmış, hadi bakalım belki onlardan birini buluruz daha ucuzunu... Ama yine de bu fiyatlar insanı delirtiyor!

"Zytiga", "Abirateron"... bunlar neyin nesi? Neyse, doktor yazmış, biz de alacağız demek ki. 18 bin liraya satılıyor, ama alternatifleri varmış. Hadi bakalım, belki birini buluruz daha ucuzunu. İlaç şirketlerine mi inanacağız yoksa kendi doktorumuza mı?

18 bin liraya mı satıyorlar bu Zytiga'yı? Abirateron mu lan bu şey, hiç duymadım bile! Doktorlar nasıl yazabiliyor bunları anlamıyorum ki. Beyaz reçeteyle alıyorsun ama doktoruna sorgulamak için cesaretin var mı? Kimse soru sormaya korkuyor. Neyse bir sürü alternatif ilaç varmış, hadi bakalım belki onlardan birini buluruz daha ucuzunu... Ama yine de bu fiyatlar insanı çıldırtıyor!

Ne demek bu Zytiga şimdi? 18 bin liraya satıyorlarmış! Abirateron mu bu şey? Doktor yazmış, biz de alıyoruz demek ki... Ama bir sürü alternatif ilaç varmış. Hadi bakalım belki onlardan daha ucuzunu buluruz. Neyse ki beyaz reçeteyle alabiliyoruz, doktor sorgulamayı sevmiyor zaten kimse.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri