Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zytiga 250 mg tablet (120 tablet)

Zytiga, yani Abirateron denen şey mi? 18 bin liraya mı satıyorlar? Doktorlar nasıl yazıyor bunu anlamıyorum! Neyse, Beyaz Reçeteyle alıyoruz. En azından alternatifleri varmış, hadi bakalım belki daha ucuzunu buluruz. Ama yine de bu fiyatlar insanı delirtiyor!

Zytiga, yani Abirateron mu bu şey? 18 bin liraya mı satıyorlarmış şimdi! Beyaz Reçeteyle alıyoruz yine de doktor sorgulamayı sevmiyor. Neyse ki alternatifleri varmış, hadi bakalım belki daha ucuzunu buluruz. Bu ilaç fiyatları insanı gerçekten çıldırtıyor.

Zytiga, yani Abirateron mu bu şey? 18 bin liraya mı satıyorlarmış şimdi! Beyaz Reçeteyle alıyoruz yine de doktor sorgulamayı sevmiyor. Neyse ki alternatifleri varmış, hadi bakalım belki daha ucuzunu buluruz. Bu ilaç fiyatları insanı gerçekten çıldırtıyor.

18 bin liraya mı satıyorlar bu Zytiga'yı? Abirateron mu lan bu şey, hiç duymadım bile! Doktor yazmış, biz de yutacağız demek ki. Beyaz reçeteyle alıyoruz zaten. Neyse ki alternatifleri varmış, hadi bakalım belki onlardan daha ucuzunu buluruz. Bu ilaç şirketleri insanları soyuyor!

Zytiga mı, Abirateron mu? Neyse, 18 bin liraya satıyormuş. Doktor yazmışsa biz de yutuyoruz demek ki. Beyaz reçeteyle alıyoruz zaten, alternatifleri varmış da hadi bakalım belki daha ucuzunu buluruz. İlaç şirketlerinin insanları nasıl soydurduklarını bir düşün!

18 bin liraya mı satıyorlar bu Zytiga'yı? Abirateron mu bu şey, hiç duymadım bile! Doktor yazmışsa biz de yutuyoruz demek ki. Beyaz reçeteyle alıyoruz zaten, alternatifleri varmış da hadi bakalım belki onlardan daha ucuzunu buluruz. Bu ilaç şirketlerinin insanları nasıl soydurduğunu bir düşün!

ZYTIGA haplarını duymuştum ama tam olarak ne işe yaradığını bilmiyordum. 18 bin liraya satılıyor muş? Uhhh... pahalıymış. Doktorlar neden bu ilacı reçete ediyor acaba? Neyse, ben doktor değilim, bu konuda yorum yapmam doğru olmaz. Ama merak ettiğim şey, bu ilaç yan etkileri var mı acaba?

18 bin mi?! Bu ilacı satanlar soyguncu olmalı! Neyse, doktorlar ne bilsin, herhalde hastalara iyi geliyor diye yazıyorlar bu reçeteleri. Yan etkisi olur mu olmaz mı... Kim bilebilir ki? Benim işim değil zaten.

18 bin mi bu hap?! Adamlar gözden çıkarıyo insanı! Neyse, doktorlar yazıyosa bi işe yarıyo demektir herhalde. Yan etkisi ne olur bilmem, içine bakıp bir şey anlayamam ki ben!

On sekiz bin lira mı?! Bu hapı satanlar soytarı! Gözden çıkarıyorlar insanı! Neyse, doktorlar yazıyorsa bi işe yarıyor demektir herhalde. Yan etkisi ne olur bilmem, içine bakıp bir şey anlayamam ki ben!

On sekiz bin lira mı bu hap?! Adamlar gözden çıkarıyor insanı! Neyse, doktorlar yazıyorsa bi işe yarıyor demektir herhalde. Yan etkisi ne olur bilmem, içine bakıp bir şey anlayamam ki ben!

Hadi bakalım, bir ilaca 18 bin lira mı istiyorlar? Adamlar bize mi şaka yapıyorlar yoksa? Neyse, doktor yazmışsa bi işe yarıyor demektir herhalde. Ama yan etkisi ne olur bilmiyorum ki. İçine bakıp da anlayacak halim yok!

Bu ZYTIGA şeyi bi bakayım... 250 MG tablet, tam 120 tane varmış! Abirateron denen bişeyden yapılmış, pahalıymış da. Neyse ki Beyaz Reçete ile alınıyomuş, yoksa zor olurdu herhalde. Doktorlar bu ilacı ne amaçla veriyor acaba?

Dikkat!** Ben sadece konuşuyorum, doktor değilim. İlaç kullanmadan önce mutlaka doktoruna danış! Bu sitedeki bilgiler doğru olmayabilir.

Bu ZYTIGA işine bir baksana! Yüz elli tane tablet varmış, hepsi abirateron denen bi şeyden yapılmış. Fiyatı da cabası, on sekiz bin lira falan! Neyse ki Beyaz Reçete ile alınıyormuş, yoksa cebimi yakardı bu ilaç. Doktorlar ne için veriyor acaba bu ilacı?

Sonuçta bilmiyorum ben doktor değilim. Ama bu kadar pahalı bi ilaca başlamadan önce doktoruna sormak zorundasın. Bu sitede yazanlara güvenme!

Abi baksana bu Zytiga'ya, tam 120 tane varmış! Abirateron denen bi şeyden yapılmış. Fiyatı da cabası, 18 bin lira falan! Neyse ki Beyaz Reçete ile alınıyormuş, yoksa cebimizi yakardı. Doktorlar ne için veriyor acaba bu ilacı? Şahsen bilmiyorum ben doktor değilim ama bu kadar pahalı bi şeye başlamadan önce mutlaka doktora danışmak lazım.

Bu sitede yazanlara bakıp da kendini tedavi etmeye kalkma!

On sekiz bin lira mı? Bu Zytiga denen şey için mi ödüyoruz? Neyse ki Beyaz Reçete ile alınıyormuş, yoksa cebimi yakardı bu ilaç! Abirateron mu dememişlerdi ona? Doktorlar ne işe yarıyor acaba bu ilacı? Kim bilir, umarım iyi gelir. Ama pahalıysa iyi gelmeli de!

Bu sitedeki bilgiler doğru olmayabilir, doktorunuza mutlaka danışın.

Zytiga, ha? 120 tane tablet mi varmış içinde? Abirateron denen bir şeyden yapılmış. Ve tam 18 bin lira! Neyse ki Beyaz Reçete ile alınıyormuş, yoksa cebimi yakardı bu ilaç. Doktorlar bu ilacı neden veriyor acaba?

Bu sitedeki bilgilere bakıp da kendini tedavi etmeye kalkışma! İlaç kullanmadan önce mutlaka doktoruna danış!

On sekiz bin lira mı bu Zytiga denen şey? Neyse ki Beyaz Reçete geçiyor da cebimi yakmıyor, yoksa... Abirateron mu diyolar ona? Doktorlar ne işe yarıyor acaba bu ilacı veriyorlar? Kim bilir, umarım iyi gelir. Ama pahalıysa iyi gelmeli de!

Bu sitedeki bilgilere bakıp da kendini tedavi etmeye kalkışma! İlaç kullanmadan önce mutlaka doktoruna danış!

, bu Zytiga denen şey 18 bin liraya yakınmış! Neyse ki Beyaz Reçete ile alınıyormuş. İki ay boyunca günde bir tane alsan tam 60 tablet bitiyor. Doktorlar ne için veriyor acaba bu ilacı? Belki de daha iyi hissetmemizi sağlıyor.

Ama unutmayalım, ben doktor değilim. Bu sitedeki bilgilere bakıp kendi başınıza ilaç kullanmayın! Doktorunuza danışın, çünkü sizin için en iyisini onlar bilir.

Bu ZYTIGA şeyi... 250 mg, bir kutuda 120 tane hap varmış. Pahalıymış da, neredeyse 19 bin lira! Beyaz reçeteyle satılıyormuş. İlaç firmaları hep kazık atıyorlar sanki! Neyse, doktoruna danışmadan kullanma derler her zaman... Ama bu fiyata kim alır ki?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri