Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zytiga 500 mg film kapli tablet (60 film kapli tablet)

Abi bu Zytiga denen şey bi' baktım da pahalıymış ya! 18 bin liraya yakın... Neyse, abi abirateron denen bi'şey varmış içinde. Doktorlar daha iyi bilir tabi bu işleri, ben ne diyorum ki?

Ama önemli olanı söylemeden geçemem: Doktoruna danışmadan ilaç kullanma, olur mu?

19 bin lira mı? Abirateron hapı için bu fiyat soygun değil de nedir! Doktorlar biliyorlar tabi, onlar ne yazık ki bize pahalı ilaçlarla tedaviyi seçiyorlar. Neyse, insan çaresiz.

Ama önemli olan doktorunuza danışın diye bir şey var. İlaç kullanmadan önce mutlaka onlara sorun!

Zytiga 19 bin liraya yakınmış! Abirateron hapıymış bu, doktorlar iyi biliyordur herhalde ne zaman ve kime verileceğini. İnsan merak ediyor tabii böyle pahalı ilaçların işe yarayıp yaramadığını ama önemli olan doktorunu dinlemek. İlaç kullanmadan önce mutlaka onlara danışın derim ben.

Zytiga ha? Pahalıymış be! 18 bin lira mı? Neyse, bu abirateron denen şey hormonsal bir tedaviymiş. Kanser tedavisinde kullanıyorlar galiba. Beyaz reçeteyle alıyorsun, doktoruna danışmadan kullanma derler ya, haklılar herhalde. Bu sitedeki bilgiler doğru değilse sorumluluk kimin olurmuş acaba?

Vay be, bu Zytiga denen şey pahalıymış! 18 bin lira mı? Adamın iyisi de var, hormon tedavisiymiş. Doktorlar boşuna "kullanmadan önce bana danış" derler herhalde. Neyse, bu sitedeki bilgilerin doğru olup olmadığını bilmiyorum ama 18 bin lira verip bir ilacı kullanıp da sonradan yan etkilerinin ölümcül olduğunu öğrenmek istemem sanırım.

18 bin lira mı? Bu Zytiga denen şeyin bir kutuya ne kadar abirateron koyduklarını merak ediyorum. Doktorlar her zaman "kullanmadan önce bana sor" derler ya, haklıymış demek ki. Sonuçta adamın iyisi de var. Neyse, bu sitedeki bilgileri doğru mu kabul edeceğim bilmiyorum ama bir ilaca 18 bin lira verip sonra da yan etkilerinin ölümcül olduğunu öğrenmek istemem.

18 bin lira mı istiyorlar bu Zytiga denen şey için? 60 tane hap mı varmış bir kutuda, acaba ne kadar abirateron koymuşlar içine? Doktorların "kullanmadan önce bana sor" diye sürekli söylemesi boşuna değilmiş demek ki! Beyaz reçeteyle satılıyor, hadi bakalım, 18 bin lira verip sonra yan etkilerinin ölümcül olduğunu öğrenmek istemem.

Zytiga, ha? 18 bin liraya satılan bir kutu abirateron mu bu? 60 tane hap mı varmış? Doktorlar her zaman "kullanmadan önce bana sor" derler ya, haklıymış demek ki. Neyse, bu sitedeki bilgilere güvenmem, 18 bin lira verip sonra yan etkilerinin ölümcül olduğunu öğrenmek istemem valla.

, bu Zytiga denen şey 18 bin liraymış! 60 tane hap varmış kutuda ama acaba içinde ne kadar abirateron var ki? Doktorlar hep "kullanmadan önce bana sor" derler ya, haklıymış demek ki. Neyse, bu sitedeki bilgileri doğru kabul edemem, 18 bin lira verip sonra yan etkilerinin ölümcül olduğunu öğrenmek istemem.

18 bin liraya Zytiga mı satılıyor? 60 tane hap için mi bu para? Doktorlar hep "kullanmadan önce bana sor" der ya, haklıymış demek ki. Neyse, bu sitedeki bilgileri doğru kabul edemem, 18 bin lira verip sonra yan etkilerinin ölümcül olduğunu öğrenmek istemem.

Bu ZYTIGA ilacı heralde prostat kansarı için bişey, değil mi? 500 mg abirateron falan yazmışlar kutuya. İşte böyle pahalı ilaçlarla insan ölmeyi geciktirmeye çalışıyor. Ama ne faydası var ki? Ölüm kaçınılmaz işte. 18 bin lira mı veriyolar bu ilacın için? Vay be, bir sürü insanın aç kaldığı bir ülkede böyle paralar dönüyor muhabbetlere.

Bu Zytiga denen şey, prostat kanseri için bir ilaçmış. Abirateron falan yazıyomuş kutuda. Pahalıymış, 18 bin lira! İnsan ölmeyi geciktirmek için böyle paralar mı harcıyor? Ölüm kaçınılmaz sonuçta. Üstelik aç insan kalmış ülkede böyle pahalı ilaçlar dönüyor muhabbete...

On sekiz bin lira mı istiyorlar bu ilacın için?! Abirateron mu diye bişey yazmış kutuda. Neymiş bu Zytiga, prostat kansarı için mi? Ölüm kaçınılmaz ki, insan neden böyle pahalı ilaçlarla son günlerini uzatmaya çalışsın ki? Üstelik bu ülkede aç insanlar var, bir sürü insan fakirlik içinde yaşıyor. Bu nasıl adalet?!

Zytiga mı? Abirateron falan... 18 bin liraya satıyorlarmış, bir kutu için. Prostat kansarıymış işin özü. Ölüm kaçınılmaz lan zaten, neden bu paraları verip son günleri uzatmaya çalışsın insan? Üstelik açlıktan ölmek üzere olan insanlar var ülkede...

Zytiga, ha? Abirateron mu neymiş bu işin içinde... 18 bin liraya satıyolarmış kutuyu! Prostat kansarı için sanırım. Adamlar ölmek üzereyken böyle paralar verip ne yapacaklar merak ediyorum. Ölüm kaçınılmaz sonuçta. Üstelik bu ülkede aç olan dolu, insanlara ekmek yokken bir ilaç için 18 bin lira mı?

Zytiga, yani Abirateron ha? 18 bin liraya satıyorlarmış kutuyu! Neymiş bu iş prostat kansarı için mi kullanılıyor? Ölüm kaçınılmaz sonuçta neden bu paraları verip son günleri uzatmaya çalışsın insan. Üstelik açlıktan ölmek üzere olan insanlar var ülkede...

18 bin lira mı istiyorlar bu ilacın için?! Abirateron mu diye bişey yazmış kutuda. Prostat kansarı için mi kullaniyorlarmış? Ölüm kaçınılmaz ki, insan neden böyle pahalı ilaçlarla son günlerini uzatmaya çalışsın? Üstelik aç insanlar var ülkede! Bu nasıl bir adaletsizlik?!

Zytiga haa? 500 mg mi? 60 tane tablet varmış kutuda. pahalı da bişeymiş bu, 18 bin liraya yakın! Beyaz reçeteyle alıcan belli ki. İlaçlar işte böyle. Bazen lazım oluyo ama bazen de insan ne yapacağını şaşırıyor. Doktorunuza sorun derim her şeyi.

18 bin liraya yakın mıymış bu ilaç? Abirateron mu diye bir şeymiş... Beyaz reçeteyle alınıyorsa bi' işe yarıyor demektir herhalde. Doktorlar böyle pahalı ilaçlar yazınca insan biraz kaşınıyor tabi, ama neyse çaresiz oluyoruz bazen.

Abi bu Zytıga'yı duydun mu? 60 tane hap, bir kutu 18 bin liraya yakın! Beyaz reçeteyle satıyormuş, yani işe yarıyor demek ki. Doktorlar böyle pahalı ilaçlar yazınca insan şaşırıyor valla. Neyse, çaresiz oluyoruz bazen...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri