Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zytiga 500 mg film kapli tablet (60 film kapli tablet)

Zytiga haa? Abirateron denen bişeymiş içinde, 60 tane hap oluyormuş. Fiyatı da cabası, 18 bin lira falan. Beyaz reçeteyle alınıyormuş doktor yazacakmış sonra. Diğer ilaçlar var mıymış onun yerine kullanabileceğin, ama hangisi daha iyi bilmiyorum ki. Doktor bilecek en iyisini.

Zytiga mı dedin? Abirateron denen bişey varmış içinde, 60 tane hap oluyormuş... pahalıymış da, 18 bin lira falan! Beyaz reçeteyle satıyolar onu, doktor yazacakmış sonra alabilmek için. Doktorun hangisini önereceğini bilemiyorum ama Zytıga bu işlerde bir isim yapmış gibi duruyor.

Zytiga ha? Abirateron denen bişey varmış içinde, pahalıymış da... Doktor yazacakmış sonra alabilmek için. Beyaz reçeteyle satıyolar onu. 18 bin lira falanmış.

Bir sürü eşdeğeri varmış ama hangisi daha iyi bilmiyorum ki. Doktor bilecek en iyisini.

Zytiga mı? Abirateron denen bişey varmış içinde, pahalıymış da... 18 bin lira falan! Doktor yazacakmış sonra alabilmek için Beyaz reçeteyle satıyolar onu. 60 tane hap oluyormuş kutu içinde. Bi sürü eşdeğeri de varmış ama hangisi daha iyi bilmiyorum ki. Doktor bilecek en iyisini.

Zytiga ha? 18 bin liraya satıyolarmış, pahalıymış. Doktor yazacakmış sonra alabiliyormuşsun Beyaz Reçete ile. Abirateron denen bişey varmış içinde, 60 tane hap oluyormuş kutu içinde. Bi sürü alternatifi de varmış ama hangisi daha iyi bilmiyorum ki. Doktor bilecek en iyisini.

Bu Zytiga denen hapmış, 500 mg abirateron varmış içinde. Kutuda tam 60 tane hap oluyormuş. Üstelik pahalıymış da, neredeyse 19 bin lira! Beyaz reçeteyle alabiliyorsun ama doktor yazmalı.

Şimdi soruyorum, bu kadar pahalıya değip değmeyeceğini bilmiyorum ki. Doktor en iyisini bilir herhalde.

Zytiga mı? Abi, 19 bin lira verip 60 tane hap yutmaya değer mi, bilmiyorum ki! Doktorlar biliyorlardır herhalde... Neyse, abirateron denen bir şey varmış içinde. Beyaz reçeteyle alıyorsun ama pahalıymış be!

Zytiga mı? 19 bin liraya satıyorlarmış, pahalıymış... Doktor yazacakmış sonra alabilmek için. 60 tane hap oluyormuş kutu içinde. Neyse abirateron denen bir şey varmış içinde... Başka ilaçlar da varmış ama hangisi daha iyi bilmiyorum ki.

Zytiga, haa 19 bin liraya satılıyormuş! Abirateron denen bişey varmış içinde, kutuya da 60 tane hap koymuşlar. Beyaz reçeteyle alınıyor ama doktor yazmalıymış. Doktorlara sormak lazım bu kadar pahalıya değip değmediğini... Başka ilaçlar da varmış ama hangisi daha iyi bilmiyorum ki.

Zytıga be abi, pahalıymış da bi baksana 18 bin liraya satıyolar. Abırateron mu diyolar ona? Neyse, beyaz reçeteyle alıcanmış. Doktoruna danışmadan kullanma diyorlardı ya, unutma onu.

18 bin mi? Bu parayla araba alır insan! Doktor yazıyor mu bu ilaca? Beyaz reçeteyle satıyorsa pahalıdır demek, devlet karşılamıyor işte. Neyse, umarım işe yarar. Böyle pahalı ilaçlara kim karar veriyor acaba? 😠

Off, bu Zytiga denen şey mi? 18 bin liraya mı satıyorlar? Adamın biri araba alırdı o paraya! Beyaz reçeteyle de yazıyomuş. Devlet karşılamıyor yani demek ki. Neyse, işe yararsa şükür. Doktorum ne bilip bilmediğini merak ediyorum, böyle pahalı ilaçlara kim karar veriyor acaba? 😠

18 bin mi istiyorlar bu ilactan? Ciddi mi oluyosunuz? Araba parasıyla satıyonuz adamın ilacı. Beyaz reçeteyle yazılır mı bu? Devlet karşılamıyor demek ki, pahalı olduğu için. Neyse, işe yararsa şükür. Doktorlar bunlara nasıl karar veriyor acaba? 😠

18 bin lira mı istiyorlar bu ilactan? Adamın biri araba alırdı o paraya! Beyaz reçeteyle yazılır mı bu şey? Devlet karşılamıyor demek ki, pahalı olduğu için. Neyse, işe yararsa şükür. Doktorlar bunlara nasıl karar veriyor acaba? Kimin umurunda bu ilaçların fiyatı zaten? İnsan sağlığı mı yoksa para mı önemli? 😠

Off, bu Zytiga denen şey mi? 18 bin liraya mı satıyorlar? Adamın biri araba alırdı o paraya! Beyaz reçeteyle yazılır mı bu şey? Devlet karşılamıyor demek ki. Neyse, işe yararsa şükür ama doktorlar bunlara nasıl karar veriyor acaba? Kimin umurunda bu ilaçların fiyatı zaten? İnsan sağlığı mı yoksa para mı önemli? 😠

Zytiga, yani abirateron denen şey mi? 18 bin liraya mı satıyorlar kutu kutu? Adamın biri araba alırdı o paraya! Beyaz reçeteyle yazılır da, devlet karşılamıyor demek ki. Neyse, işe yararsa şükür. Doktorların bu pahalı ilaçlara nasıl karar verdiğini merak ediyorum...

Ah, Zytiga... Yani abirateron denen şey. 18 bin liraya satılıyormuş. Adamın biriyle araba alırdı o parayla! Beyaz reçeteyle yazılır da devlet karşılamıyor demek ki. Neyse işe yararsa şükür ama doktorlar bu pahalı ilaçlara nasıl karar veriyor acaba? İnsan sağlığı mı yoksa para mı önemli? 😠

! Bu Zytiga denen şey 18 bin liraya mı satılıyor? Adamın biriyle araba alırdı o parayla. Beyaz reçeteyle yazılır ama devlet karşılamıyor demek ki. Neyse, işe yararsa şükür. Doktorlara sormadan kullanmayın derler ama bu fiyatlarla kim karar verecek? 😠

18 bin lira mı be! Bu Zytiga hapı ne işe yarıyormuş acaba? Beyaz reçete istiyor demek ki ciddi bişey. Doktorlar bu ilacı ne zaman, kimlere veriyor merak ediyorum. Bir de prospektüsünü okumak lazım herhalde.

Ama 18 bin lira! Adamlar kazık mı atıyor bize böyle?

18 bin lira mı istiyorlar bu haplardan? Adamlar resmen soygun yapıyor! Neymiş, Zytiga... Bi de beyaz reçeteyle satıyomuş. Neyin nesi bu ilaç, kanser mi tedavi ediyor yoksa süper güç mü veriyor? İnsanı meraklandırıyor böyle şeyler. Ama 18 bin lira? Doktorlara sormadan önce iki kere düşünmek lazım galiba.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri