Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zytiga 500 mg film kapli tablet (60 film kapli tablet)

Zytiga, ha? Abirateron mu diyolar ona? 18 bin liraya satıyomuş! Beyaz reçeteyle alıyorsun bari, bir nebze olsun ucuzluyor. Doktorlar biliyorlardır ne yaptıklarını, biz anlamayız ki.

İlaç işlerinden pek anlamam ama insanın sağlığı önemli tabii...

18 bin liraya mı satıyorlar bu Zytiga denen boku! Abirateron mu diyolar adına? İnsanı soyuyorlar resmen! Beyaz reçeteyle alıyorsun bari, diyecekler, ama ne işe yaradığını bilmiyorum ki! Doktorlar biliyorlardır herhalde.

Sağlık önemlidir diyorlar ama bu fiyatlarla kim yiyecek bunu?

18 bin liraya Zytiga mı satıyorlar şimdi? Abirateron mu diyolar adına? Bu doktorlar bizi mi soymaya çalışıyor yoksa ne oluyor anlamadım! Beyaz reçeteyle alıyorsun bari, bir nebze olsun ucuzluyor. Ama bu fiyatla kim yiyecek bunu be?

Sağlığım önemlidir derler ama bu fiyatları görünce insanın sinirleri bozuluyor.

Bu ZYTIGA ilacı haa, 500 MG abirateronmuş, yani hormonlarla oynuyor galiba. 60 tane tablet varmış kutu içinde. Fiyatı da fena değil ama doktorunuza danışmadan kesinlikle kullanmayın derim, kim bilir ne yan etkileri vardır. Ben ilaç konusunda uzman değilim zaten. İlaç kutusu üzerindeki prospektüsü dikkatlice okuyun ve doktorunuzla görüşün.

Zytiga, yani abirateron hastalar için iyi bir seçenek olabilir ama fiyatına bakınca insanın gözleri fal taşıyor! Bir kutu 60 tabletmiş ve hemen hemen 19 bin liraya satılıyormuş. Doktor yazmadan kullanmamak şart tabii ki. Ne yan etkileri vardır kim bilir? En iyisi prospektüsü okuyup doktorla konuşmak.

Zytiga ha? 500 miligram abirateronmuş. Yani testosteronu kesip kansere savaşacak gibi duruyor. Kutuda 60 tane hap varmış, iyi de fiyatına baktım da gözlerim fal taşıdı. Yaklaşık 19 bin lira! Doktor yazmadan sokma bunu boğazına, yan etkileri nelerdir kim bilir? En iyisi prospektüsü okuyup doktora danışmak, zaten o işleri en iyi bilen adamdır.

Zytiga, yani abirateron 500 mg! 60 tablet varmış kutuda ama fiyatı da gözleri fal taşıyacak gibi 19 bin liraya yakınmış. Doktor yazmadan takılmayın bu ilaca kesinlikle, yan etkileri ne olur bilemeyiz ki. İlaç prospektüsünü okuyup, doktora danışmak en iyisi.

Zytiga mı? Hadi bakalım, abirateron 500 mg, hormonlarla oynuyor da ondan pahalı tabi. 60 tane hap varmış kutuda, 19 bin liraya yakın! Doktor yazmadan kullanmayın derim, yan etkileri neler olur kim bilir ki? En iyisi prospektüsü okuyup doktora danışmak, zaten o işleri en iyi bilen adamdır.

Zytiga, yani abirateron, 500 mg'lık bir hap. Kutuda 60 tane varmış ama fiyatı da göz alıcıymış, neredeyse 19 bin lira! Doktor yazmadan kullanmayı aklından bile geçirmeyeceğine inanıyorum. Yan etkileri neler olur bilinmez ki, en iyisi prospektüsü okuyup doktora sormak.

Bu ZYTIGA ilacı haa, bi baktım da 18 bin liraya falan satılıyor! Neyse abirateron denen bişeymiş, prostat kanseri tedavisinde kullanılıyormuş. Doktorlar her şeyi biliyo zaten, sen onlara güven. Ben sadece bu bilgileri okuyup aktardım, ilaç kullanmadan önce doktoruna mutlaka danışmalısın.

Ya, bu Zytiga denen ilacı duydum da... Prostat kanseri tedavisinde kullanılıyomuş. Doktorlar her şeyi biliyo zaten, sen onlara güven. Ben sadece duyduklarımı aktardım, ama ilaç kullanmadan önce mutlaka doktoruna danışmalısın. Bu önemli!

18 bin liraya falan satılıyormuş, pahalıymış yani... Ama sağlık daha önemli tabii.

Zytiga mı? Evet, duydum ondan. Prostat kanseri tedavisi için kullandıkları bi ilaçmış. Fiyatı da cabası, 18 bin liraya yakınmış. Doktorlar zaten her şeyi biliyor, sen onlara güven. Ben sadece duyduklarımı aktarıyorum. İlaç kullanmadan önce mutlaka doktoruna danışman lazım.

Bu Zytiga şeyi duymuştum da, prostat kanseri için kullandıkları bi ilaçmış. 18 bin liraya falan satılıyormuş, pahalıymış yani. Doktorlar her şeyi biliyor zaten, sen onlara güven.

Ben sadece duydum diyorum. İlaç kullanmadan önce doktoruna mutlaka danışmalısın.

19 bin liraya satılıyor bu Zytiga denen hap! Abirateron mu diye bişeymiş içeride, prostat kanseri için kullanılıyormuş. Doktorlar her şeyi biliyor zaten, onlara güven. Ben sadece duyduklarımı söylüyorum. İlaç kullanmadan önce doktoruna mutlaka danışman lazım.

Zytiga denen ilacı duymuştum ama tam bilmiyordum. Abirateron diye bir şey varmış içinde, prostat kanseri tedavisinde kullanılıyor. Fiyatı da fena değilmiş, neredeyse 19 bin lira! Doktorlar her şeyi biliyor zaten, sen onlara güven. Ben sadece duyduklarımı söylüyorum. İlaç kullanmadan önce mutlaka doktoruna danışman lazım.

Ah Zytiga, prostat kanseriyle mücadele edenlerin tanıdığı bir isim artık! 500 mg'lık tabletleri varmış, kutuda tam 60 tane bulunuyormuş. Fiyatı da biraz pahalıymış, neredeyse 19 bin lira! Ama doktorlar biliyor ki bu ilaç bazen hayati önem taşıyabiliyor. Unutmayalım ki her ilaca başlamadan önce mutlaka doktorumuza danışmalıyız.

Zytiga, yani abirateron hapı, prostat kanseriyle mücadelede kullanılan bir ilaçmış. Fiyatı da fena değil, neredeyse 19 bin lira! Doktorlar her şeyi biliyor zaten, sen onlara güven. Ben sadece duyduklarımı söylüyorum. İlaç kullanmadan önce mutlaka doktoruna danışman lazım.

Zytiga, prostat kanseri tedavisinde kullanılan bir ilaçmış. Bir kutuda 60 tablet var ve fiyatı da uçuk olmuş, neredeyse 19 bin lira! Doktorların ilacı nasıl kullandığımız konusunda bize yol göstereceğine inanıyorum ama yine de bu fiyata bakınca insan şaşırıyor.

19 bin lira mı istiyorlar bu Zytiga denen hap için?! Abirateron mu diye bişey varmış içinde, prostat kanseri tedavisinde kullanıyomuş ama bu fiyat soygun değil mi? Doktorlar her şeyi bilir tabi ama insanın aklı almıyor böyle bir fiyatta!

Ya bu Zytiga bişey mi yani? 500 mg falan, abirateron denen bişi varmış içeride. 60 tane hap oluyormuş kutu içinde. pahalıymış da... 18 bin lira mıydı? ! Beyaz reçeteyle satıyolar onu, doktor yazacakmış sonra alabilmek için. Bazı ilaçlar varmış onun yerine kullanabileceğin, ama hangisi daha iyi bilmiyorum ki. Doktor bilecek onu en iyi!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri