Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zytiga 500 mg film kapli tablet (60 film kapli tablet)

Zytiga, ha? 18 bin liraya yakınmış kutu fiyataı... Doktorlar böyle pahalı ilaçlar yazınca insan ne diyeceğini şaşıyor valla. Beyaz reçeteyle satılıyorsa işe yarıyor demektir herhalde ama yine de insanın cebini yakıyor. Neyse, çaresiz oluyoruz bazen...

Zytiga, yani abirateron. 60 tabletlik kutu 18 bin liraya yakınmış. Beyaz reçeteyle alınıyorsa bir işe yarıyor demektir herhalde. Doktorlar bazen pahalı ilaçlar yazınca insan şaşırıyor ama çaresiz oluyoruz işte. Neyse...

18 bin liraya yakın mı bu Zytiga? Abirateron mu diye bir şeymiş, pahalı ya! Beyaz reçeteyle satılır diyorlar, işe yarıyor demek ki. Ama insanın cebini yakıyor be! Doktorlar böyle yazınca bazen kafayı yiyorum valla... Neyse çaresiz oluyoruz işte.

Vay be, bu Zytiga'yı duydun mu? 18 bin liraya yakınmış kutu fiyatı! Beyaz reçeteyle satılıyor da, işe yarıyor demektir herhalde. Ama insanın cebini yakıyor, böyle pahalı ilaçlar yazınca doktorları haklı çıkaramam valla... Neyse, çaresiz oluyoruz bazen, zor durumlar bu.

Zytiga, ha? 18 bin liraya yakın mıymış bu kutuya? İnsan cebinden dökülüyor böyle pahalı ilaçlar yazınca. Beyaz reçeteyle satılıyor demek ki işe yarıyormuş ama yine de... Doktorlara sormadan bir şey yapmayın derim.

Zytiga ha? 18 bin liraya yakın mıymış kutu fiyatı, pahalı ya! Beyaz reçeteyle satılıyorsa işe yarıyor demektir herhalde ama insanın cebini yakıyor valla. Doktorlara sormadan bir şey yapmayın derim ben size...

Zytiga mı? On sekiz bin liraya yakınmış kutu fiyati! Neyse ki beyaz reçeteyle satılıyormuş yani işe yarıyor demektir herhalde. Doktorlar böyle pahalı ilaçlar yazınca insan şaşırıyor valla... Ama çaresiz oluyoruz bazen, ne yaparsın?

On sekiz bin liraya yakın mı bu Zytiga? Abirateron mu diyorlar? Beyaz reçeteyle satılıyorsa işe yarıyor demektir herhalde ama insanın cebini yakıyor. Doktorlar böyle pahalı ilaçlar yazınca kafayı yiyorum valla! Neyse çaresiz oluyoruz, ne yaparsın...

bu Zytiga pahalıymış! 18 bin liraya yakınmış kutu fiyatı. Beyaz reçeteyle satılıyor yani işe yarıyor demektir herhalde ama yine de insanın cebini yakıyor. Doktorlarla iyi konuşmak lazım böyle şeylerde.

Zytiga ha? Abirateron mu diyolar ona? 18 bin liraya satıyormuş! Doktorlarım bana ne derse onu yaparım zaten ama bu sitedeki bilgileri kontrol etmem lazım. Neyse doktoruma sorarım yine de.

18 bin liraya mı satıyorlar bu Zytiga'yı? Abirateron mu diyolarmış ona? Hiç duymadım ben böyle bir şeyi! Beyaz reçeteyle veriyormuş, demek pahalı bi ilaçmış. Doktorlarım bana ne derse onu yaparım zaten ama bu sitedeki bilgileri kontrol etmem lazım. Neyse doktoruma sorarım yine de.

Zytiga, haa... Bi ara duymuştum ama ne işe yaradığını bilmiyordum. 18 bin lira mı? Ucuz değil yani. Doktorlarım bana ne diyorsa onu yaparım zaten ama bu sitedeki bilgileri kontrol etmem lazım. Neyse doktoruma sorarım yine de.

Hah, bu Zytiga denen şey... 500 mg'lık bişiymış. Abirateron mu diyolar ona? 60 tane tablet varmış kutuda. Bi de baktım ki pahalıymış, 18 bin liraya yakın! Beyaz reçeteyle satıyormuş doktorlar da yazıyorsa alıyorsun demek. Neyse neyse, ben ilaç işlerinden pek anlamam ama insanın sağlığı önemli tabii...

Zytiga mı? Evet, evet hatırlıyorum. Doktor yazmıştı onu... Abirateronmuş sanırım. Şimdi baktım da pahalıymış be! Neyse ki beyaz reçeteyle alınıyormuş. İlaç işlerinden pek anlamam ama sağlığım için iyi bir şey olduğunu biliyorum.

Zytiga mı? Abirateron falan... Evet, evet hatırlıyorum. Doktor yazmıştı onu da. Pahalıymış meğer! Beyaz reçeteyle alınıyormuş en azından. Ne işine yaradığını bilmiyorum ama doktorlar biliyorlardır, değil mi? Sağlık önemli zaten, geri kalanı boş ver.

Zytiga ha? Abirateron mu diyolar ona? 18 bin liraya yakınmış! Beyaz reçeteyle alıyormuşsun, şanslıymışsın. Neyse doktorlar bilir bunları, ben neyin ne olduğunu anlamadım zaten. Önemli olan sağlığım olsun.

Zytiga, abi... pahalıymış! 18 bin lira falan. Beyaz reçeteyle alıyormuşsunuz da şanslısınız demek ki. Ben neyin ne olduğunu bilmiyorum zaten, doktorlar bilir bunları.

18 bin liraya Zytiga mı satıyorlar şimdi? Neyin kafası bu doktorların, adamı soymaya çalışıyorlar! Beyaz reçeteyle demişler, bari pahalı olsun da bi işe yarasın diye düşünmüşler herhalde. Abirateron mu diyolar adına? Bu isimlere bak sen ne iş yapıyorsun, insanın kafası karışıyor.

Önemli Not!!! : İlaç kullanmadan önce doktorunuza danışın! Benim tavsiyemi dinlemeyin, ben sadece sinirlendim!

18 bin lira mı?! Bu Zytiga denen hap için mi ödüyoruz şimdi? Abirateron mu diyolar ona? Doktorlar ne düşünüyor acaba, adamı soymaya çalışıyorlar! Beyaz reçeteyle demişler, bari işe yarasın diye düşünmüşlerdir. Ama bu fiyatla kim yiyor bu ilacı?

Vay be, bu Zytiga denen şey 18 bin liraya mı satılıyor şimdi? Abirateron mu diyolar ona? Doktorlar bizi soymaya çalışıyor herhalde! Beyaz reçeteyle demişler, bari işe yarasın diye düşünmüşlerdir.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri