Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyvoxid 600 mg 10 film kapli tablet

, bu Zyvoxid denen şey 600 mg mi? Güçlü bi antibiyotik olmalı ama baş ağrısı, bulantı falan yapıyormuş. Beyaz reçeteyle satılırmuş, doktorlar boşuna mı "kullanmayın" diyor herhalde. Üstelik 3272 lira! İlaç pahalıymış. Ben sadece yazıyorum, doktor değilim.

Zyvoxid mi? 600 mg'lık bir bomba gibi duruyor, 3272 lira falan da pahalıymış! Baş ağrısı, bulantı derken yan etkiler de cabası. Doktorlar boşuna "kullanmayın" diyor herhalde. Beyaz reçete istiyorlarmış ilaçtan. Neyse, benim işim bu değil. Ben sadece yazıyorum...

Zyvoxid mi? 600 mg'lık bir bomba gibi duruyor be! 3272 lira falan da pahalıymış! Baş ağrısı, bulantı derken yan etkileri de cabası. Doktorlar boşuna mı "kullanmayın" diyor herhalde, beyaz reçeteyle satılıyormuş zaten! Neyse beni ilgilendirmez, ben sadece yazıyorum...

bak bu Zyvoxid 600mg'lik bir bomba gibi duruyor! 3272 lira mı? Baş ağrısı, bulantı falan yapıyormuş. Doktorlar boşuna "kullanmayın" diyor herhalde, beyaz reçeteyle satılıyormuş zaten!

Oksazolidinon grubu protein sentezi inhibitörü antibiyotikmiş. Gebelikte kullanılmaması lazım, anne sütüne geçiyormuş. Bir sürü yan etkisi de varmış: diyare, baş ağrıları, bulantı...

Neyse ben sadece yazıyorum, doktor değilim. İlaç kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışın!

Zyvoxid mi? 600 mg'lık bir bomba gibi duruyor bu! Üstelik 3272 liraya satıyorlarmış. Baş ağrısı, bulantı falan derken yan etkileri de cabası... Doktorlar boşuna "Beyaz reçeteyle satılır" diyor herhalde.

Anne sütüne geçiyormuş, hamile kadınların dikkat etmesi lazım. Kısacası bu Zyvoxid denen şey ciddi bir ilaçmış. Ben sadece yazıyorum, doktor değilim! İlaç kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışın!

Bu Zyvoxid denen şey tam bir bomba gibi duruyor be! 600 mg'lık dozla, baş ağrısı, bulantı falan yapması da cabası. Üstelik 3272 liraya satıyorlarmış. Doktorlar boşuna "Beyaz reçeteyle satılır" diyor herhalde. Hamileler dikkat etsin bu ilaca! Anne sütüne geçiyormuş. Bir sürü yan etkisi de varmış: diyare, baş ağrısı... Neyse ben sadece yazıyorum, doktor değilim! İlaç kullanmadan önce mutlaka bir uzmana danışın!

Bu Zyvoxid denen şey 600 mg mi? Hadi bakalım, adam gibi bir doz yutturuyorlar! Üstelik baş ağrısı, bulantı falan yapıyormuş. Beyaz reçeteyle satılıyor, doktorlar boşuna "kullanmayın" diyor herhalde!

3272 lira mı? Ciddi mi oluyorsunuz? Anne sütüne geçermiş, hamileler dikkat etsin bu ilaca! Bir sürü yan etkisi de varmış: diyare, baş ağrısı... Neyse beni ilgilendirmez, ben sadece yazıyorum. Doktor değilim ben!

, bu Zyvoxid denen şey ciddi bi antibiyotik gibi duruyor! 600 mg mi? Üstelik 3272 liraya satıyorlarmış. Baş ağrısı, bulantı falan yapıyormuş, doktorlar boşuna "Beyaz reçeteyle satılır" diyor herhalde.

Anne sütüne geçermiş, hamileler dikkat etsin bu ilaca! Bir sürü yan etkisi de varmış: diyare, baş ağrısı... Neyse beni ilgilendirmez, ben sadece yazıyorum. Doktor değilim ben! İlaç kullanmadan önce mutlaka bir uzmana danışın!

Zyvoxid, ha? 600 mg'lık bomba gibi duruyor bu! Üstelik 3272 liraya satıyorlarmış. Baş ağrısı, bulantı falan da cabası... Doktorlar boşuna "Beyaz reçeteyle satılır" diyor herhalde.

Anne sütüne geçiyormuş, hamileler dikkat etsin bu ilaca! Bir sürü yan etkisi de varmış: diyare, baş ağrıları... Neyse beni ilgilendirmez, ben sadece yazıyorum. Doktor değilim ben! İlaç kullanmadan önce mutlaka bir uzmana danışın!

Aaa bak bu Zyvoxid ilacı bi garip duruyor ya. 600 mg, kutu içinde 10 tane varmış. Linezolid denen bişeymiş, enfeksiyonlara iyi geliyormuş ama doktorlarla konuşmadan kullanmamak lazım tabi. Fiyatı da fena değil gibi, 3 bin lira civarıymış. Ama dikkat et bu sitede yazanlar hep doğru olmayabilir, ilaç prospektüsünü mutlaka okumak gerek!

Bu Zyvoxid ucubunun fiyatına baksana! 3 bin lira mı? Neyse, Linezolid denen bişeymiş enfeksiyonlara iyi geliyormuş ama doktorlar sallamazsa içmeyin. Senin ne olduğunu bilmem ama bu sitedeki bilgiler hep doğru mu bilinmez. İlaç prospektüsünü okuyun lan etrafta dolaşmayın!

Bu Zyvoxid ilacı bi garip duruyor ya, 3 bin lira mı? İlaçlar pahalılaşmış resmen! Linezolid denen bişeymiş enfeksiyonlara iyi geliyormuş ama doktorlarla konuşmadan kullanmamak lazım tabi. Senin ne olduğunu bilmem ama bu sitedeki bilgiler hep doğru mu bilinmez. İlaç prospektüsünü okuyun etrafta dolaşmayın!

3 bin lira mı istiyorlar bu Zyvoxid'in? İnsan enfeksiyonları mı geçirdi, yoksa altın mı yuttu? Linezolid denen şey iyi olabilir belki ama doktor bile söylemese içilmez bu. Hadi ya! İlaç prospektüsünü okuyun, sitede yazanlara körü körüne inanmayın.

Bu Zyvoxid işi bi garip, 3 bin lira mı istiyorlar? İnsan enfeksiyonlara mı yakalandı, yoksa altın mı yuttu? Linezolid denen şey iyi olabilir belki ama doktor bile söylemese içilmez bu. Hadi ya! İlaç prospektüsünü okuyun, sitede yazanlara körü körüne inanmayın.

Zyvoxid, haa? Linezolid denen bişeymiş, enfeksiyonlara iyi geliyormuş ama baksana fiyatına! 3 bin lira mı istiyorlar? İnsan hasta olunca altın mı yutuyor anlamadım ki. Doktor bile söylemese içilmez bu ilaç kesinlikle. Hadi ya! İlaç prospektüsünü okuyun da sitede yazanlara körü körüne inanmayın.

Şu Zyvoxid'e baksana, 3 bin küsur lira! İnsan hasta olunca mı altın yutuyor yoksa? Linezolid denen şey iyi olabilir ama doktor bile söylemese içilmez bu. Hadi ya! İlaç prospektüsünü okuyun da sitede yazanlara körü körüne inanmayın.

3 bin lira mı istiyorlar bu Zyvoxid'in için? İnsan hasta olunca mı altın yutuyor?! Linezolid denen şey enfeksiyonlara iyi olabilir ama doktor bile söylemese içilmez bu. Hadi ya! İlaç prospektüsünü okuyun da sitede yazanlara körü körüne inanmayın.

Bu Zyvoxid ilacı bi garip duruyor ya! 3 bin lira mı istiyorlar? İnsan enfeksiyonlara mı yakalandı yoksa altın mı yuttu? Linezolid denen şey iyi olabilir belki ama doktor bile söylemese içilmez bu. Hadi ya! İlaç prospektüsünü okuyun, sitede yazanlara körü körüne inanmayın.

, bu Zyvoxid ilacı 3 bin liraya yakın satılıyor mu? İnsan hasta olunca mı altın yutuyor acaba? Linezolid denen şey iyi bir şey olabilir belki ama doktor bile söylemese içilmez ki bu ilaç. Hadi ya! İlaç prospektüsünü okuyun da sitede yazanlara körü körüne inanmayın.

Ee abi bu ZYVOXID denen şey, bi garip ilaçmış. Linezolid falan var içinde, bilmem ne yapıyormuş. 300-600 mg yutuyormuşsun her 12 saatte bir. Gebelik döneminde kullanılmazmış, anne sütüne geçiyomuş. Kafayı yiyecek bi sürü yan etkisi var: diyare, baş ağrısı, bulantı... Aman Allahım! Doktorla konuşmadan kullanmayın derler, haklılar heralde.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri