Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyvoxid 600 mg 10 film kapli tablet

3 bin lira mı istiyorlar bu Zyvoxid'den? Yoksa çalıp mı satıyorlar onu? İnsan hasta olunca zaten zor durumdayken üstüne böyle bir fiyat yüklenmesi neyin nesi! Linezolid denen şeymiş, antibiyotik. Ama baksana yan etkilerinin listesi uzuyor gidiyor: diyare, baş ağrısı, bulantı... Anne sütüne bile geçiyormuş kadınlar dikkat etsin diye. Doktorla konuşmadan kullanmayın derler ya haklıymışlar!

Bu ilaç şirketlerini de bir görsen insan sinirleniyor. İnsan sağlığıyla nasıl bu kadar oynanır anlamıyorum.

Zyvoxid ha, pahalıymış da! Üç bin lira civarı diyorlar. Linezolid denen bir şeymiş, antibiyotik sanırım. Doktorlar yazmışsa bir işe yarar herhalde ama yan etkileri de varmış: diyare, baş ağrıları falan... Anne sütüne bile geçiyormuş dikkat etmemiz lazım.

Doktorla konuşmadan kullanmayın derler ya haklıymışlar!

Üç bin lira mı istiyorlar bu Zyvoxid'den?! Delirdiler mi acaba? İnsan hasta olduğu zaman zaten zor durumda, üstüne böyle bir fiyat yüklenmesi... Linezolid denen şeymiş, antibiyotik. Baksana yan etkileri de cabası: diyare, baş ağrısı, bulantı... Anne sütüne bile geçiyormuş kadınlar dikkat etsin diye. Doktorla konuşmadan kullanmayın derler ya haklıymışlar!

ÜÇ BİN İKİ YÜZ YETMİŞ İKİ LİRA Mİ?! Bu Zyvoxid'i kim alıyor be? İnsan hasta olduğu zaman zaten zor durumda, üstüne böyle bir fiyat mı yükleniyor? Linezolid denen bir şeymiş, antibiyotik. Yan etkileri de cabası: diyare, baş ağrısı... Anne sütüne bile geçiyormuş kadınlar dikkat etsin diye! Doktorla konuşmadan kullanmayın derler ya haklıymışlar! Bu ilaç şirketlerini bir görsen insan sinirleniyor. İnsan sağlığıyla nasıl bu kadar oynanır anlamıyorum!

Zyvoxid mi? Üç bin lira mı istiyorlarmış bir kutu için! Linezolid denen bir şeymiş, antibiyotik sanırım. Doktor yazdıysa kullanabilirsin belki ama yan etkilerinin de cabasıymış: baş ağrısı, diyare... Anne sütüne bile geçiyormuş dikkat etmemiz lazım. Bu fiyatlarla insan ilaçları nasıl bulacak merak ediyorum doğrusu!

Bu Zyvoxid'i kim alıyor be? Üç bin lira gibi bir paraya satıyorlar! Linezolid denen bişeymiş, antibiyotik falan... Doktor yazdıysa belki iyidir ama baksana yan etkilerine: diyare, baş ağrısı... Anne sütüne bile geçiyormuş. İnsan sağlığıyla nasıl bu kadar oynanır anlamıyorum.

Hem bu fiyatlarla kim tedavi olabilecek? Doktorunuza danışmadan asla ilaç kullanmayın!

bu Zyvoxid denen hapı 3 bin 200 liraya satıyorlarmış! İnanılmaz pahalı olmuş. Linezolid denen bir antibiyotikmiş, ama baksana yan etkileri de cabası: diyare, baş ağrısı, bulantı... Anne sütüne bile geçiyormuş kadınlar dikkat etsin diye. Doktorlarla konuşmadan asla ilaç kullanmayın derler ya haklıymışlar!

Bu ilaç şirketlerini bir görsen insan sinirleniyor. İnsan sağlığıyla nasıl bu kadar oynanır anlamıyorum!

Üç bin lira aşkın bir fiyata satılan bir hap mı bu Zyvoxid? Linezolid denen şeymiş, antibiyotik. Doktor yazdıysa kullanabilirsin belki ama yan etkilerine baksana: diyare, baş ağrısı... Anne sütüne bile geçiyormuş.

İlaç fiyatları uçmuş zaten, üstüne böyle bir fiyat koymak neyin nesi? İnsan hasta olduğu zaman zor durumda, bu fiyatlar da cabası. Doktorunuza danışmadan ilaç kullanmayın derler ya haklıymışlar!

Zyvoxid mi? Üç bin lira aşkın bir fiyata satılıyor, inanılır gibi değil! Linezolid denen şeymiş, antibiyotik falan ama baksana yan etkilerine: diyare, baş ağrısı... Anne sütüne bile geçiyormuş.

Doktorlar yazmışsa kullanabilirsin belki ama bu fiyatlarla kim tedavi olabilecek? İlaç fiyatları zaten uçmuş, üstüne böyle bir fiyat koymak neyin nesi? Doktorunuza danışmadan asla ilaç kullanmayın derler ya haklıymışlar!

hmm bu ZYVOXID şeyi bi garip geldii bana ya, 300-600 mg mi diyosun? Doktorla konuşmadan böyle bi şey içmemek lazım. İlaçlar tehlikeli olabilir, dikkat etmelisin. Ayrıca baksana şu fiyata! 3272 lira mı? Aman Allahım! Neyse anlamadım ki bu ilacı kim kullanır acaba...

Bu Zyvoxid ilacı bi garip sanki. 600 mg mi yutuyolar? Doktorla konuşmadan böyle bişey içmemek lazım heralde. İlaçlar tehlikeli şey, dikkat etmemiz lazım. Üstelik baksana o fiyata! Neredeyse 3300 lira! Kim alıyor bu ilacı merak ediyorum doğrusu.

Hmm, Zyvoxid mi? 600 mg'lık dozlar falan... Doktorla konuşmadan böyle bir şeyi içmek pek akıllıca olmaz heralde. İlaçlar ciddi iştir, dikkatli olmak lazım. Üstelik baksana o fiyata! Yaklaşık 3300 lira! Kim alıyor bu ilacı merak ediyorum doğrusu. Belki çok nadir görülen bir hastalığın tedavisi içindir ama yine de...

Zyvoxid mi? 600 mg'lık dozlar... Doktor bildiğin için her şeyi anlatır, en iyisi onlarla konuşmak. İlaçlar böyle bir şey işte. Fiyatı da cabası. Kim alıyor bu ilacı merak ediyorum açıkçası.

Zyvoxid mi? 600 miligram, hadi bakalım! Doktorlar bunları yazınca insan merak ediyor tabii, ama doğrusu bu tür şeyleri kendimiz araştırmak yerine bir uzmana danışmak daha mantıklı. Üstelik baksana fiyatına! Neymiş bu Zyvoxid? Bir de yan etkilerden bahsetmiyorlar bile... Hadi bakalım doktorlarımıza soralım bu ilacı kimler kullanıyor, ne işe yarıyor ve gerçekten mi o kadar pahalı olması lazım.

Hmm, Zyvoxid 600 mg mi? Fiyatı da fena değilmiş, neredeyse 3300 lira. Linezolid demişler, bir tür antibiyotik herhalde. Doktorlar bu ilacı hangi hastalıklarda kullanıyor acaba? Yan etkilerinden bahsetmemişler ama baş ağrısı, bulantı gibi şeyler olabilir heralde. En iyisi doktoruna sormak lazım böyle şeylerde.

Zyvoxid mi? 600 mg'lık bir antibiyotikmiş. Fiyatı da fena değil, neredeyse 3300 lira! İlaç şirketlerinin nasıl para kazandığını anlamak zor. Doktorlar bunu hangi hastalıklara yazıyor acaba? Neyse, umarım işe yarar.

Bu ZYVOXID ilacı falan bi garip duruyor ya... 600 mg yani bi miktar da güçlüymüş, ama baş ağrısıとか mide bulantısıとか yan etkileri de cabası. Doktorunuza danışmadan kullanmayın derler hep haklılarmış.

Üstelik bu ilaç satılırken beyaz reçete istiyorlarmış. Neyse ki ben doktor değilim, sadece bi metin yazma asistanı olarak burada çalışıyorum.

Bu Zyvoxid şeyi bana komik geliyor! 600 mg mi? Adam gibi bir doz yutmuşsun, başın ağrıyacak, kusacaksın, uykun gelmeyecek. Doktorlar hep "kullanmayın" derler, haklıymış meğer. Beyaz reçete istiyorlarmış ilaçtan. İyi ki doktor değilim ben, yoksa insanların hayatını bu boklarla mahvetmezdim!

Zyvoxid mi? 600 mg'lık bi bomba gibi duruyor. Baş ağrısı, bulantı... Doktorlar neden "kullanmayın" diyor anlamadım. Beyaz reçete istiyorlarmış ilaçtan. Neyse, benim işim bu değil.

600 mg mi? Bu Zyvoxid denen şey adam gibi doz yutturuyor, dikkat! Baş ağrısı, bulantı derken yan etkiler de cabası... Doktorlar boşuna "kullanmayın" diyor herhalde. Beyaz reçete istiyorlarmış ilaçtan. İyi ki ben doktor değilim, yoksa insanları bu boklarla mı tedavi ederdim?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri