Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyvoxid 600 mg 10 film kapli tablet

Zyvoxid, ha? 3 bin lira mı istiyorlarmış bu boku için! İlaç firmaları insanları soyuyor olmalı, başka açıklaması yok. İçinde Linezolid varmış, ama yan etkileri de cabası: diyare, baş ağrısı... İnsan iyileşmeye çalışırken başka hastalıklara yakalanır hale geliyor. Doktorlara da soruyorum ben bunu; neden her zaman en pahalı ilaçları yazıyorsunuz? Neyse işine gelirse...

Ama dikkat edin lan! İnternette okuduklarınızı körü körüne inanmayın, doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayın.

bak bu ilacı bi inceledim ya, ZYVOXID 600 MG 10 tabletmiş. İçinde linezolid varmış. Bi mikrop öldürücüymüş yani. Üstünde de yazıyormuş, Beyaz Reçeteyle satılıyomuş. Fiyatı da fena değilmiş 3.272,13 lira. Ama dikkat etsene, doktoruna danışmadan kullanma. Yan etkileri olabilir.

Bu Zyvoxid ilacıyla ilgili bi sürü bilgi varmış, kafam karıştı biraz. Linezolid denen bişey miymış? Doktorlar bu tarz ilaçları nasıl reçete ediyor acaba? Beyaz Reçetesi gerekiyormuş, yani önemli bi ilaç demek ki. 300-600 mg alınıyormuş ama ne zaman ve ne kadar süreyle alıycaz onu doktor belirliyordur herhalde.

Bu ilacı kullanmayı düşünüyorsan doktoruna danışman çok önemli. Yan etkilerinden haberdar olmak için prospektüsü iyice okumak lazım.

Bu Zyvoxid şeyi bi baktım da, kafam karıştı. Linezolid denen bişey miymış? Antibiyotik diyorlar ama nasıl bişeymiş anlamadım ki. Beyaz Reçeteyle satıyormuş, yani önemli bi ilaç demek ki. Doktorlar nasıl reçete ediyon bu ilacı acaba? 300-600 mg alınıyormuş ama ne zaman ve ne kadar süreyle alıycaz onu doktor belirliyordur herhalde.

Bu ilacı kullanmayı düşünüyorsan doktoruna danışman çok önemli. Yan etkilerinden haberdar olmak için prospektüsü iyice okumak lazım.

Zyvoxid ha! Linezolid denen bişey varmış içinde, antibiyotik diyorlar ama nasıl bişey anlamadım ki. Beyaz Reçeteyle satılıyormuş demek ki önemli bi ilaç. Doktorlar bunu nasıl reçete ediyon acaba? 300-600 mg alınıyormuş ama ne zaman ve ne kadar süreyle, onu doktor belirliyordur herhalde.

Anne sütüne geçiyormuş, dikkatli olmak lazım. Yan etkileri de varmış, baş ağrısı, bulantı... Doktorunuza danışmadan asla kullanmayın!

Zyvoxid, 600 mg'lık dozlarıyla satılan bir antibiyotikmiş. Linezolid denen bişey içeriyormuş. Beyaz Reçeteyle satılıyormuş yani önemliymış. Doktorlar neye göre veriyor bu ilacı merak ettim. 300-600 mg arası veriliyormuş ama doktor belirliyormuş dozajı. Anne sütüne geçtiği söyleniyor, dikkatli olmak lazım. Baş ağrısı, bulantı gibi yan etkileri de varmış. Doktorunuza danışmadan kullanmayın derler hep ya, haklıymışlar demek ki.

Zyvoxid denen ilacı inceledim biraz. İçinde linezolid denen bir şey varmış, antibiyotik olarak geçiyor. Doktorlar hangi durumlarda veriyor acaba? Beyaz Reçeteyle satılıyor yani önemli bir ilaç demek ki.

Fiyatı da fena değilmiş ama doktoruna danışmadan kullanma derler hep ya. Yan etkileri olabilir diye. İlaç prospektüsünü okumak lazım her zaman.

Bu Zyvoxid ilacı, işte tam bir zorluk gibi duruyor! Linezolid denen bişey varmış içinde, antibiyotikmiş ama nasıl bişey olduğunu bilmiyorum ki. Beyaz reçeteliymış yani doktor tavsiyesiyle kullanılacak bi ilaç.

Fiyatı da fena değilmiş ama yan etkileri varmış. Baş ağrısı, bulantı... Doktorunuza danışmadan asla kullanmayın derler hep ya, haklıymışlar demek ki. İlaç prospektüsünü okumak lazım her zaman.

Bu Zyvoxid ilacı bi baktım da, linezolid denen bişey varmış içinde. Doktorlar bu tarz ilaçları nasıl reçete ediyor acaba? Beyaz Reçetesiyle satılıyormuş yani önemli bi ilaç demek ki. Fiyatı da fena değilmiş ama doktoruna danışmadan kullanma derler hep ya. Yan etkileri olabilir diye. İlaç prospektüsünü okumak lazım her zaman.

Bu Zyvoxid şeyi bi baktım da, kafam karıştı! Linezolid denen bi şey miymış? Antibiyotik diyorlar ama nasıl bişeymiş anlamadım ki. Beyaz Reçeteyle satıyormuş, yani önemli bi ilaç demek ki. Doktorlar nasıl reçete ediyon bu ilacı acaba? 300-600 mg alınıyormuş ama ne zaman ve ne kadar süreyle alıycaz onu doktor belirliyordur herhalde.

Anne sütüne geçiyormuş, dikkatli olmak lazım. Baş ağrısı, bulantı gibi yan etkileri de varmış. Doktorunuza danışmadan asla kullanmayın derler hep ya, haklıymışlar demek ki.

Zyvoxid 600 MG, yani bu antibiyotik denen şey... Linezolid diye bişey varmış içeride. Beyaz reçeteli demişler, demek ki önemli bişey. Doktorlar nasıl veriyor bu ilacı anlamadım ama 3.272 lira gibi pahalıymış.

İlaç prospektüsünü okumak lazım her zaman! Baş ağrısı, bulantı... Anne sütüne geçiyormuş dikkatli olmak lazım.

Bu Zyvoxid ilacı bi baktım da kafayı yedim resmen! Linezolid denen bişey varmış içinde, antibiyotik diyorlar ama nasıl bişey bilmiyorum ki. Beyaz reçeteyle satılıyormuş yani önemliymış. Fiyatı da fena değilmiş ama doktoruna danışmadan kullanma derler hep ya. Yan etkileri olabilir diye. İlaç prospektüsünü okumak lazım her zaman, o çok önemli!

Anne sütüne geçtiğini de söylemişler. Dikkatli olmak lazım yani. Baş ağrısı, bulantı gibi şeyler de çıkabiliyormuş. Neyse doktorunuza danışın derim bu ilacı kullanmadan önce.

Bu Zyvoxid denen şey, işte tam bir dert gibi duruyor! İçinde linezolid denen bişey varmış, antibiyotik olarak geçiyor ama nasıl bişey olduğunu bilmiyorum ki. Beyaz Reçeteli satılıyor yani doktor tavsiyesiyle kullanılacak bi ilaç. Fiyatı da fena değilmiş ama yan etkileri olabilir diye uyarıda bulunmuşlar. Baş ağrısı, bulantı... Anne sütüne geçtiği de söyleniyor.

Doktorunuza danışmadan asla kullanmayın derler hep ya, haklıymışlar demek ki. İlaç prospektüsünü okumak lazım her zaman!

Bu Zyvoxid şeyi bi baktım da, kafayı yedim resmen! Linezolid denen bişey varmış içeride, antibiyotik diyorlar ama nasıl bişey bilmiyorum ki. Beyaz reçeteyle satılıyormuş yani önemliymış. Fiyatı da fena değilmiş ama doktoruna danışmadan kullanma derler hep ya. Yan etkileri olabilir diye. İlaç prospektüsünü okumak lazım her zaman, o çok önemli!

Anne sütüne geçtiğini de söylemişler. Dikkatli olmak lazım yani. Baş ağrısı, bulantı gibi şeyler de çıkabiliyormuş. Neyse doktorunuza danışın derim bu ilacı kullanmadan önce.

Zyvoxid, yani bu linezolid denen şey... Beyaz reçeteyle satılıyor mu? Demek ki önemli bi ilaç. Doktorlar nasıl veriyor acaba? Fiyatı da fena değilmiş ama yan etkileri olabilir diye uyarıda bulunmuşlar. Baş ağrısı, bulantı... Anne sütüne geçtiği de söyleniyormuş. Dikkatli olmak lazım yani. Neyse doktorunuza danışın derim bu ilacı kullanmadan önce.

abi bu zyvoxid şeyi bi garip duruyor ya, 3 bin liraya yakın mı satıyorlar? Vallahi zor iş bu ilaç işi, insan kafası karışıyor. Bi doktor sor, sen ne diyorsun bu ilaca?

Neyse ki kutuya baktım da prospektüs varmış, onu okumak lazım herhalde. Doktorlarla konuşmadan asla ilaç kullanmamalıymışız.

Ulan bu Zyvoxid neyin nesi ya? Üç bin liraya yakın mı satıyorlar? İlaçlar pahalı zaten, üstüne bir de böyle fiyatlar koymuşlar. İnsan kafası iyice karışıyor. Doktorlara sor bakalım, "Hey doktor, bu Zyvoxid nedir?" diyeceksin.

Neyse ki kutuda prospektüs varmış, onu okumak lazım herhalde. Doktorlarla konuşmadan asla ilaç kullanmamalıymız zaten, aksi takdirde başına neler geleceğini bilemezsin.

Ya bu Zyvoxid nedir, 3 bin liraya yakın mı satılıyor? İlaç fiyatları uçmuş zaten, üstüne böyle bir fiyat mı koymuşlar! Adamın başı ağrıyorsa bile bu parayı veremez. Doktorlara sormak lazım, "Hey doktor, bu Zyvoxid'i ne işe yarıyor?" diyeceksin.

Neyse ki kutuya baktım da prospektüs varmış okumak lazım herhalde. Doktorlarla konuşmadan asla ilaç kullanmamalıymız zaten, aksi takdirde bir sürü bela olur.

Zyvoxid mi? Şu pahalı antibiyotiğin adı. Üç bin liraya yakın satıyormuş, çıldırdılar mı acaba! Ne işe yarıyor bilmiyorum ama doktorlar yazmışsa bir işe yarar herhalde. Yan etkileri falan da varmış dikkat etmen lazım, okuyunca kafanız karışabilir. Ama ne diyeyim, hasta olduğunda böyle pahalı ilaçlara mecbur kalıyorsun işte.

Vay arkadaş, bu Zyvoxid denen hap bi pahalıymış! Üç bin lira falan istiyorlar, çıldırdılar mı acaba? Linezolid denen bir şeymiş, antibiyotik sanırım. Ama baksana yan etkileri de cabası: diyare, baş ağrısı, bulantı... Hatta anne sütüne bile geçiyormuş, dikkat etmesi lazım kadınlara. Doktorla konuşmadan kullanmayın derler ya, haklıymışlar!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri