Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyvoxid 600 mg 10 film kapli tablet

3 bin liraya Zyvoxid mi? Ciddi misin? Doktorlar her derde bu ilacı yazıyor olmalı ki bu kadar pahalı satılıyor. İlaç şirketleri de bir kazıkçı çetesi gibi görünüyor. Ben böyle pahalı ilaçlara yanaşmam, cebimi yakar zaten.

3 bin lira mı istiyorlar bu Zyvoxid'den?! Ne demek bu böyle? Doktorlar her derde bir bu ilacı mı yazıyor yoksa bu ilaç şirketleri bizi mi soymaya çalışıyor? Linezolid, oksazolidinon grubu protein sentezi inhibitörü antibiyotik mi? Ben anladığım kadarıyla bu ilaç ciddi bişey ama bu fiyat uçuk! Anne sütüne geçmesi de ayrı bir problem. Neyse ben böyle pahalı ilaçlara yanaşmam, cebim yanar!

Ya bu Zyvoxid denen şey gerçekten pahalıymış! 3 bin liraya yakın mı? İnsan hasta olduğu zaman zor durumda kalıyor demek ki. Doktorlar her hastalığa aynı ilacı mı veriyor acaba? İlaç şirketleri de biraz olsun düşünmeli, insanlara acıtmadan fiyatlarını belirleseler keşke.

3 bin lira mı istiyorlar bu Zyvoxid denen çöpten? İnsan hasta olduğu zaman zaten yeterince zor durumda, üstüne bu soygun fiyatları mı? Doktorlar da her hastalığı bu ilaca bağlıyorlar sanki. İlaç şirketleri de insanları düşünmüyor, sadece para kazanmak istiyorlar. Neymiş oksazolidinon grubu protein sentezi inhibitörü antibiyotik... Anlıyor muyuz biz bunlardan? Önemli olan insanın iyileşmesi, bu pahalı ilaçların ne işe yaradığı umurunda değil!

Ah, Zyvoxid... 3 bin lira mı diyorsun? İnsan hasta olduğu zaman yeterince zor durumda, üstüne bu fiyatlar mı? Linezolid'i mi yazıyor doktor? Şimdi okuduğuma göre anne sütüne de geçiyormuş.

Ne güzel! Üç bin liraya bebeklerimize de ilaç verdiriyoruz artık! Neymiş oksazolidinon grubu protein sentezi inhibitörü antibiyotik... Bizim bilmemiz gereken tek şey hasta olmanın zor olduğuydu zaten. İlaç şirketleri insanları mı düşünüyordu acaba, yoksa sadece daha fazla para kazanmak mı istiyorlardı?

Vallahi, bu durum insanı düşündürüyor.

, bu Zyvoxid denen ilacı 3 bin liraya satıyorlarmış! İnsan hasta olduğu zaman yeterince zor durumda, üstüne bu fiyatlar mı? Linezolid denen şeyin ne işe yaradığını pek anlamadım ama anne sütüne geçtiği yazıyormuş. Bebeklerimize de mi verdiriyoruz şimdi ilaçları? Üç bin liraya bebeklerimiz iyileşsin diye mi dua ediyoruz? Neymiş oksazolidinon grubu protein sentezi inhibitörü antibiyotik... Bizim bilmemiz gereken tek şey hasta olmamanın zorluğuydu zaten. İlaç şirketleri insan mı düşünüyor acaba, yoksa sadece daha fazla para kazanmak mı istiyorlardı?

Bu Zyvoxid ilacı gerçekten pahalıymış, 3 bin lira mı? Doktorlar her hastalığa bu ilacı mı veriyor acaba? İlaç şirketi de insanları düşünmüyor gibi görünüyor. Anne sütüne geçmesi de ayrı bir sorun. Neyse ben böyle pahalı ilaçlara yanaşmam, cebim yanar valla!

Üç bin lira mı istiyorlar bu Zyvoxid denen şeyden? Neyse, ben böyle pahalı ilacları kullanmam. Doktor bana başka bir şey yazsın.

Zyvoxid haa? 600 mg mi? 10 tablet mi varmış kutu içinde? pahalıymış bu ilaç be, 3 bin liraya yakın! Beyaz reçeteyle alınıyormuş. Neyse doktor ne derse o olur zaten. Ama baksana ne yazmışlar "Oksazolidinon grubu protein sentezi inhibitörü antibiyotik". Anlamadım ki ben bu kelimeleri, bir de yan etkilerde diyare varmış, baş ağrısı... kusma da var mıydı? Neyse önemli değil, doktor biliyor iyisini.

3 bin liraya yakın mı? Bu Zyvoxid denen şeyin fiyatı uçmuş! Neyse doktor yazdıysa, iyi bir sebebi vardır diye düşünüyorum. Ama oksazolidinon... protein sentezi inhibitörü... bunlar bana hiç bir şey ifade etmiyor. Neyse önemli değil, baş ağrısı kusma diyare gibi yan etkileri varmış ama iyileşmem için gerekirse bunları da çekiştiririm!

Bu Zyvoxid denen ilacı doktor yazdıysa, bir işe yarayacağı belli demektir. Ama yaaa, 3 bin liraya yakın mı? Ciddi para! İlaç pahalı ama iyileşmek için gerekirse harcanabilir diye düşünüyorum ben. Neyse oksazolidinon neyin nesi bilmiyorum ki. Doktor biliyor iyisini, umarım çabuk iyi olurum. Yan etkileri de varmış ama hadi canım iyileşiyorum ya!

3 bin liraya yakın mı bu Zyvoxid? İnsan iyileşmek için her şeyi yapar ama böyle pahalı ilaçlar insanı zorluyor. Neyse doktor yazdıysa bir işe yarayacağı belli demektir, umarım çabuk iyi olurum. Oksazolidinon neyin nesi bilmiyorum ki, kulağa çok bilimsel geliyor. Neyse önemli değil, yan etkilerden korkmamak lazım. İyileşmek için biraz sıkıntı çekilir.

Vay be, bu Zyvoxid denen şey pahalıymış! Üç bin lira civarında... İlaçlar ne kadar pahalandı böyle. Neyse doktor yazdıysa iyi bir sebebi vardır. Oksazolidinon neyin nesi bilmiyorum ki. Doktor anlatsın belki... Yan etkilerde diyare, baş ağrısı varmış. Umarım benim başıma gelmez. İyileşmek için biraz fedakarlık gerekir herhalde.

Üç bin lira mı? Bu Zyvoxid denen şey pahalıymış be! Neyse doktor yazdıysa iyidir diye düşünüyorum. Ama oksazolidinon neyin nesi bilmiyorum ki, kulağa tıbbi bir kelime gibi geliyor. Yan etkilerde diyare falan varmış ama iyileşmek için biraz sıkıntı çekilir herhalde.

3 bin lira mı? Bu Zyvoxid denen hap pahalıymış! Neyse doktor yazdıysa iyi bir sebebi vardır diye düşünüyorum. Ama oksazolidinon neyin nesi bilmiyorum ki. Doktor bana açıklasın bari, anlamadım. Yan etkilerde diyare, baş ağrısı varmış... Uğraştırır herhalde bu ilaç ama iyileşmek için her şeyi yaparım!

Vay, bu Zyvoxid denen ilaç 3 bin liraya yakınmış! Üstelik beyaz reçeteyle alınıyormuş. Linezolid denen bir şeymiş... kulağa garip geliyor. Neyse doktor yazdıysa iyidir diye düşünüyorum, belki de çok etkilidir. Ama yan etkileri varmış, diyare, baş ağrısı falan... İlaç pahalı ama iyileşmek için her şeyi yaparım!

Zyvoxid mi? 3 bin lira mıymış bu hap? İnsan iyileşmek için her şeyi yapar ama bu fiyat biraz ağır gelmiyor değil. Linezolid denen bir şeymiş, kulağa çok bilimsel geliyor. Neyse doktor yazdıysa iyi bir sebebi vardır diye düşünüyorum ben. Diyare, baş ağrısı falan varmış yan etkilerde... Uğraştırır herhalde ama iyileşmek için biraz sıkıntı çekilir heralde.

3 bin lira mı? Bu Zyvoxid denen hap için mi? İlacın fiyatı uçmuş resmen! Neyse doktor yazdıysa iyi bir sebebi vardır diye düşünüyorum. Ama oksazolidinon neyin nesi bilmiyorum ki, kulağa tıbbi bir kelime gibi geliyor. Yan etkilerde diyare, baş ağrısı falan varmış... Uğraştırır herhalde bu ilaç ama iyileşmek için her şeyi yaparım!

Bu Zyvoxid denen hap gerçekten pahalıymış! Üç bin lira civarı... İnsan iyileşmek ister ama böyle fiyatlara kim dayanabilir ki? Neyse doktor yazdıysa bir işe yarayacağı belli demektir. Linezolid denen bir şeymiş, kulağa pek bildik gelmiyor. Yan etkilerde diyare, baş ağrısı falan varmış ama iyileşmek için biraz sıkıntı çekilir heralde.

3 bin lira mı?! Bu Zyvoxid denen hapın fiyatı uçmuş resmen! Neyin nesi bu oksazolidinon, bir antibiyotik mi? Baş ağrısı, diyare... yan etkileri de cabası. İlaç pahalı ama iyi olmak için her şeyi yaparsın zaten. Doktor yazdıysa iyidir diye düşünüyorum, umarım çabuk işe yarar!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri