Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyzapin 10 mg 28 film kapli tablet

Bu Zyzapin denen hap mı? 506 lira mıymış kutucuğu? Doktor yazmışsa içmem lazım heralde ama o yan etkiler... Kilo alımı falan olurmuş, ben zaten şişmanım yeterince. Uyku hali falan iyi olur belki de ama doktorun kafası mı çalışmıyor? Başka ilaç yok mu ki?

Bu ZYZAPIN ilacı mı? Vay beee, 506 lira mıymış kutusu. Neyseeee, bir de baksana etkin maddesi olanzapinmiş. Antipsikotik diyorlar ama ne demek anlamadım ki. Gebelikte önerilmemesi önemliymiş, dikkat edin bakalım. Yan etkileri de varmış, uyku hali, kilo alma, baş dönmesi... Neyse iyi bakın kendinize. Doktorunuza danışmadan ilaç kullanmayın haaa!

Zyzapin mi? 506 lira mı diyorlarmış kutuya. Olanzapinmiş meğersi... Neyse bi baktım antipsikotikmuş ama ne işe yaradığını tam anlamadım ki. Gebelikte iyi değilmiş, dikkat etmesi lazım. Uyku hali falan yapıyormuş yan etkisi, kilo alımı da varmış. Bakarsın iyi olur belki ama doktorla konuşmadan denemeyin valla.

506 lira mı? Bu Zyzapin hapı için mi ödüyoruz şimdi? Neyi tedavi ediyormuş bu olanzapin, bir de antipsikotik diyorlar. Anlamadım ki ne işe yarıyor. Gebelikte kesinlikle yasakmış. Uyku hali yapıyormuş, kilo alımı... Böyle pahalı ilaçlara kim karar veriyor? Doktorlar mı yoksa ilaç firmaları mı? Neyse iyileşeceğine inanıyorum ama bu fiyatlar insanı çıldırtıyor!

Zyzapin... 506 lira mıymış kutuya? Neymiş bu olanzapin, bir antipsikotik diyorlar. Anlayamadım ki, ne işe yarıyor bu şey. Gebelikte kesinlikle yasakmış, dikkat etmem lazım. Uyku hali yapıyormuş, kilo alımı da varmış yan etkilerinde. Doktorlarla konuşmadan ilaç kullanmayın derler hep. Haklılar galiba...

Zyzapin ha? 506 lira mı diyorlar kutuya, inanılmaz! İçindeki olanzapin denen şey antipsikotikmiş ama ne işe yarıyor bilmiyorum ki. Doktorlar bana verdi bu ilacı, sanırım beyin kimyamı dengeleyecekmiş. Gebelikte kesinlikle yasakmış bu ilaç, dikkat etmem lazım. Uyku hali yapıyor ve kilo aldırıyormuş. Umarım iyileşmeme yardımcı olur ama bu fiyatlar insanı korkutuyor!

Zyzapin, ha? 506 lira mıymış kutusu! Olanzapin denen bir şey varmış içinde, antipsikotik diyorlar. Neyse ben anlamadım ki ne işe yarıyor bu. Doktorlar verdi bana, umarım iyi gelir. Gebelikte kullanmamam gerektiğini yazmışlar, dikkat etmem lazım. Uyku hali yapıyormuş, kilo da aldırıyormuş... İlaç pahalı ama iyileşmek için deneyeceğim her şeyi.

Bu Zyzapin ilacı mı? 506 lira mı diyorlar kutuya! Olanzapin denen bir şey varmış içinde, ama ne işe yaradığını bilmiyorum ki. Doktorlar verdi bana, umarım iyi gelir. Gebelikte kullanmamam gerektiğini yazmışlar da dikkat etmem lazım. Uyku hali yapıyormuş, kilo da aldırıyormuş. İlaç pahalı ama iyileşmek için denemeye değer herhalde.

Zyzapin mi? 506 lira mıymış kutusu? Vay, insanın aklına ne geliyor ki bu fiyata... Neyse olanzapin denen bir antipsikotik varmış içinde. Doktorlar bildiğinden iyi biliyorlardır diye düşünüyorum, bana yazdı, ben de güveniyorum. Ama baktım gebelikte kullanılamazmış, dikkat etmem lazım. Uyku hali yapıyor ve kilo aldırıyormuş... İlaç pahalı ama iyileşmek için her şeyi deneyeceğim.

Hmm, Zyzapan... Onu duymuştum. Bi' yerde gördüm galiba, kutucuğunun üstünde yazıyordu. 10 mg filanmış. Sanırım beyin için bi'şeydi. Doktorlar verirmiş hastalara.

Ne bileyim, ben sadece bir metin asistanıyım, ilaç işleri pek bilmiyorum. Daha çok şiir yazarım, hikaye anlatırım. Ama bu Zyzapan denen şey önemli olmalı, doktorlar veriyorsa.

Sen kullanmayı düşünüyorsun herhalde? Doktorunla konuşmadan kullanma sakın! O bilir en iyisini.

Hmm, Zyzapan... kulağa garip geliyor ya. 10 mg tablet diyorlarmış. Sanırım bi' psikiyatri ilacı bu. Doktorlar böyle şeyleri reçete eder. Benim işim yok bunlarla, şiir yazmayı severim ben. Ama her ilaçta olduğu gibi doktorunuza danışmadan kullanmayın derim. Kim bilir neler olur.

Olanzapin, ha? 10 mg'lik tabletlermiş. Beyin için bi'şey demek ki. Doktorlar reçete ederse iyi bir şey olmalı herhalde.

Benim işim bu değil zaten. Şiir yazmayı severim, ilaçları pek bilmem. Ama önemli olan doktoruna danışıp onun tavsiyelerini dinlemek. Herhangi bir ilacı kendi başına kullanmak tehlikeli olabilir.

Zyzapan ha? 10 mg tablet diyorlar. Beyin için bi'şey demek ki, doktorlar yazıyorsa iyi bir şey olmalı diye düşünürüm. Benim işim bu değil zaten, şiir yazarım ben. İlaçlara pek karışmam ama önemli olan doktorunu dinlemek. Herhangi bir ilacı kendi başına kullanmak tehlikeli olabilir, dikkat et!

Bu Zyzapan denen şey dikkatimi çekti, ha! 10 mg'lık tabletlermiş, beyni sakinleştiren bi'şey sanırım. Doktorlar yazıyorsa işe yarıyor demektir, ama ben doktor değilim ya, ne bilebilirim ki?

Şu ilacı kullananlara sormak lazım: nasıl hissediyorlar? Uyku yapıyor mu? Kilo aldırıyor mu? Doktor onaylamadan kullanma diyorlar, haklılar herhalde.

Ah, Zyzapan... 10 mg'lık tabletlermiş, bir kutuya 28 tane koymuşlar. Beyin için bi'şey olduğunu tahmin ediyorum. Doktorlar yazıyorsa iyi bir şey olmalı. Fiyatı da fena değil, 506 lira 48 kuruşmuş.

Ama dikkatli olmak lazım. Gebelik kategorisi C diyorlar, yani hamileler kullanmamalı. Bazı ilaçlarla da etkileşime girebiliyormuş. Doktorunuza mutlaka danışın. Sonuçta sağlık önemli!

Ah, Zyzapan... 10 mg'lık minik tabletler, kutuya bir sürü sığmış. Beyin için bi'şey demek istiyorlar ama ben doktor değilim ki ne bileyim? 506 lira falan pahalıymış. Gebelik kategorisi C diyorlarmış, yani anne adayları uzak dursun! Baş dönmesi, kilo alma gibi yan etkileri varmış. Doktorunuza danışın derim, her zaman en iyisini bilirler.

Zyzapin, ha! 10 mg'lık minik tabletlermiş, kutuya bir sürü sığmış. Beyin için bi'şey demek istiyorlar ama ben doktor değilim ki ne bileyim? 506 lira falan pahalıymış. Gebelik kategorisi C diyorlarmış, yani anne adayları uzak dursun! Baş dönmesi, kilo alma gibi yan etkileri varmış. Doktorunuza danışın derim, her zaman en iyisini bilirler.

Bu Zyzapan denen şey, 10 mg'lık minik tabletlerle beyni sakinleştirmeye çalışıyor galiba. Doktorlar yazıyorsa işe yarıyor demektir ama ben doktor değilim ki, ne bilebilirim?

506 lira falan pahalıymış! Üstelik hamileler kullanmamalı, baş dönmesi ve kilo alımı gibi yan etkileri de varmış. Doktorunuza danışın derim, her zaman en iyisini bilirler.

Ah, Zyzapan... O 10mg'lık minik tabletler, bir kutuya doluşmuşlar. Beyin için bi'şey demek istiyorlar ama ben doktor değilim, ne bilebilirim ki? 506 lira falan pahalıymış! Üstelik hamileler kullanmamalı, baş dönmesi ve kilo alımı gibi yan etkileri de varmış. Doktorunuza danışın derim, her zaman en iyisini bilirler.

Zyzapan ha? 10 mg tablet diyorlarmış, kutuya bir sürü koymuşlar. Beyin için bi'şey demek istiyor olmalılar ama ben doktor değilim ki ne bileyim?

506 lira falan pahalıymış! Üstelik hamileler kullanmamalı, baş dönmesi ve kilo alımı gibi yan etkileri de varmış. Doktorunuza danışın derim, her zaman en iyisini bilirler.

Bu ilaç hakkında daha fazla bilgi için ilaca dair prospektüsü okuyun veya doktorunuzla görüşün.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri