Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyzapin 10 mg 28 film kapli tablet

Bu Zyzapin ilacı haa bi garip sanki. 10 mg olanzapin içeriyormuş, ama ne işe yarıyor bilmiyorum ki? Beyaz reçeteyle satılıyormuş, yani doktor onayına ihtiyaç var demek. 506 lira da pahalıymış, cebimi yakıyor gibi. Doktoruma sormam lazım bu ilacı kullanmadan önce, yan etkileri falan da varmış.

Ama hey, en azından prospektüste daha detaylı bilgi varmış. Doktorla konuşmayı unutmayın çocuklar!

Bu Zyzapin ilacı bi garip sanki, doktor onayına ihtiyaç varmış beyaz reçeteyle satılıyormuş. 506 lira da pahalıymış, cebimi yakıyor gibi. Ne işe yaradığını bilmiyorum ki olanzapin falan yazıyor kutuya. Doktoruma sormam lazım yan etkileri filan da varmış.

Ama hey, prospektüste daha detaylı bilgi varmış.

506 lira mı? Cebimi yakıyor gibi... Neyse, olanzapin neymiş diye bakayım bir. Doktoruma sorarım yan etkileri falan için, ben öyle ilaca başlamadan önce iyice araştırırım. Prospektüs de varmış, onu da okurum.

506 lira mı? Bu ilacın parasıyla araba alınırdı eskiden! Neyin garantisi var ki bu olanzapin denen şeyi yiyince düzeleceğim diye düşünmek saçmalık. Doktorun söylediği gibi içersem içerim ama kafayı yiyeceğine eminim.

Bu ilacı yazan doktor zaten bir şey bilmiyor, "Beyaz reçeteyle satılıyor" diyor, sanki pahalı ilaçlar her şeyi çözermiş gibi! Bir de yan etkiler varmış... Hadi bakalım, kilo alımı, baş dönmesi, ağız kuruluğu... Ne güzel hayat olacak.

İlaçtan önce iki kere düşünmek lazım. Doktoru da iyi dinlemek gerek. Ama bu fiyatlar? İnsanı çıldırtıyor!

Zyzapin mi? 10 mg olanzapin, beyaz reçeteyle satılıyor demek ki. 506 lira mı? Ne pahalı!

Ne işe yaradığını tam bilmiyorum ama antipsikotik olduğunu yazmışlar. Doktorum ne derse onu içerim herhalde. Yan etkiler falan da varmış, kilo alımı, baş dönmesi... Neyse, önemli olan iyileşmek.

Zyzapin mi? 10mg olanzapin içermiş. Beyaz reçeteyle satılıyormuş, yani doktorun yazısı lazım. 506 lira mı istiyorlar bu kutucuğa? Açıkçası pahalı gibi geliyor bana, cebimi yakacak.

Doktor ne derse onu yaparım tabii. Ama antipsikotik bir ilaçmış. Yani kafayı düzeltmeye çalışıyor demek ki. Yan etkileri de varmış, kilo alımı, baş dönmesi... Hadi bakalım, bunları da göze almak lazım sanırım.

Ya bu Zyzapin denen boku kim icat ettiyse anasını ağlatayım! 506 lira mı istiyorlar lan 28 hap için? Beyaz reçeteyle satılıyor diye övünüyorlar, doktor onayı lazım falan.

Olansapiz denen pislik beyni uyuşturuyor heralde. Kilo alımı, baş dönmesi... Hadi bakalım, insan zaten yeterince sıkıntılı, üstüne bu ilaçların yan etkileri de gelsin. Doktor ne dese yaparım ama içimde bir huzursuzluk var.

Zyzapin mi? 10 mg olanzapinmiş, yani antipsikotik bir ilaç sanırım. 506 lira mı istiyorlar bu kutucuğa? Ucuz değil yani... Beyaz reçeteyle satılıyor diyorlar doktor onayı lazım heralde. Yan etkileri de varmış kilo alımı, baş dönmesi gibi şeyler. Doktor ne derse onu yaparım ama içimde bir huzursuzluk var.

Zyzapin mi? Vallahi ilk defa duydum ben böyle bi ilacı. 506 lira mı diyorlar, pahalıymış. Olanzapin denen şey ne işe yarıyor acaba? Doktoruma sormam lazım bu ilaca başlamadan önce. Yan etkilerinden de korkuyorum, kilo alımı falan... Hadi bakalım, belki işe yarar.

Zyzapin mi? 10mg olanzapin, yani bir antipsikotik. 506 lira mı istiyorlar? Vay be... Beyaz reçeteyle satılıyor, doktor onayı lazım demek ki. Yan etkileri de varmış, kilo alımı falan... Doktor ne derse onu yaparım herhalde. Ama bu fiyatlar insanı çıldırtıyor ya!

506 lira mı istiyorlar bu Zyzapin denen bok için? 10 mg olanzapin mi varmış içinde, antipsikotik bir ilaçmış. Beyaz reçeteyle satılıyor diyorlar ama bana sorarsan doktorlar bu ilacı kolayca yazıyorlar. Kilo alımı, baş dönmesi... Benim kafam zaten yeterince karışık, üstüne bu yan etkiler de gelecek mi?

Doktorum ne derse onu yaparım tabii ama içimde bir huzursuzluk var.

Bu Zyzapin ucuzmuş be! Yoksa ben mi pahalı buluyorum bilmiyorum. 10 mg olanzapin, yani bi antipsikotik demiş doktorlar. Gebelik kategorisi C'ymiş. Yani hamileyken kullanmayın bari. Baş dönmesi, kilo alımı falan da yapabiliyormuş. Neyse, doktoruna sormadan ilaç kullanma derim ben!

506 lira mı! Bu Zyzapin'i mi yazmışlar bana? Neyse, olanzapin bir antipsikotikmiş. Doktorlar öyle dedi. Hamileyken kullanamazsınmış zaten. Baş dönmesi falan da yapıyormuş. Benim işime yarayacak mı acaba?

Şu ilaç şirketlerine bak, ne kadar pahalı satıyorlar bu ilacı! İnsan zor durumda kalıyor, iyileşmek için bile para mı gerekiyor şimdi?

Zyzapin mi? 506 lira mı istiyorlar bu hap için? Vay be... Neymiş efendim antipsikotik, beyni sakinleştiriyormuş. Hamilelik kategorisi C demişler, yani bebeğe zarar verebiliyormuş. İlaç şirketleri ne kadar da vicdansızmış. İnsan iyileşmek için bile para mı ödeyecek şimdi? Bu ilaçlarla zengin olanlar var mı acaba?

506 lira mı istiyorlar bu Zyzapin'den? Saksı mı bu hap, ne böyle fiyat! İnsan iyileşmek için mi para ödeyecek, yoksa ilaç şirketleri mi zengin olacak? Bu olanzapin denen şey de antipsikotikmiş, kafayı dindirecekmiş. Peki, baş dönmesi ve kilo alımı da mı istiyorum ben bununla beraber? Hamileyken kullanamazmışsın zaten. Ne vicdansızlar bunlar!

Beş yüz altı lira mı istiyorlar bu Zyzapin'den? İlaç şirketleri insanları soyuyor resmen! Neymiş antipsikotik, beyni yatıştırıyormuş. Hem kilo aldırıyor hem baş dönmesine sebep oluyormuş. Gebelikte kullanılamazmış zaten. Bu ilaçlarla zengin olanlar var mı acaba?

İnsan hasta olduğu zaman iyileşmek için mi para ödeyecek yoksa ilaç şirketleri mi cebini şişirecek?

506 lira mı? Bu Zyzapin hapı için mi ödüyorlar, yoksa bir gram altın mı satıyorlar acaba? Antipsikotik diyorlar ama yan etkileri de cabası. Kilo alımı, baş dönmesi... Neymiş doktoruna danışmadan ilaç kullanma! Evet evet, doktoru da kandırıp bu pahalı hapı yazdırdıktan sonra bana ne yapacağını soracak.

506 lira mı istiyorlar bu Zyzapin'den? Bu ne vicdansızlıktır! İnsan hasta olduğu zaman iyileşmek için mi para ödeyecek yoksa ilaç şirketleri mi cebini şişirecek? Olanzapin denen şey antipsikotikmiş, beyni yatıştırıyormuş. Peki kilo alımı ve baş dönmesi de mi istiyorum ben bununla beraber? Hamileyken kullanamazsın zaten.

Ne kadar da çapkın bu ilaç şirketleri! İnsanların hastalıklarına para kazanıyorlar resmen. Doktorlara bile rüşvet veriyorlar ki bu ilacı reçete etsinler!

Beş yüz altı lira mı istiyorlar bu Zyzapin'den? Antipsikotik diyorlar ama yan etkileri de cabası. Kilo alımı, baş dönmesi... Neymiş doktoruna danışmadan ilaç kullanma! Evet evet, doktoru da kandırıp bu pahalı hapı yazdırdıktan sonra bana ne yapacağını soracak. İlaç şirketleri insanları soyuyor resmen!

Beş yüz altı lira mı istiyorlar bu Zyzapin'den? Adamlar bir hap için gram altın satıyormuş gibi yapıyorlar! Antipsikotik diyorlar ama yan etkileri de cabası. Kilo alımı, baş dönmesi... Neymiş doktoruna danışmadan ilaç kullanma! Evet evet, doktoru da kandırıp bu pahalı hapı yazdırdıktan sonra bana ne yapacağını soracak. İlaç şirketleri insanları soyuyor resmen!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri