Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyzapin 15 mg 28 film kapli tablet

1080 lira mı istiyorlar bu hap için?! Çıldırdılar mı! İnsanları mı soymaya çalışıyorlar? Antipsikotik diyorlar ama yan etkilerine baktım da kilo alımı, baş dönmesi... Ben zaten bunlardan şikayetçiyim. Hadi bakalım bir kere deneyelim dedim ama bu fiyata mı? Gebelikte yasakmış bile, iyi ki hamile değilim! Doktorlar bizi kazıklıyor her gün yeni bir icat ediyorlar! Neyse kafayı takmayalım belki işe yarar...

Bu Zyzapin şeyi bi garip duruyor ya! 15 mg, 28 tablet... Doktorlar bunları nasıl yazıyor ki? Bir de baksana fiyatına 1080 lira! Vay be!

Olansapini bilmiyorum ama doktor tavsiyesi olmadan kesinlikle kullanmamalı. Gebelik kategorisi C miş, yani hamileler için tehlikeli olabilir. Yan etkileri de bi sürü varmış: uyku hali, kilo alımı... Aman dikkat edin bu ilaca!

Doktorlar bu Zyzapin'i nasıl yazıyor anlayamıyorum ya! 15 mg, 28 tablet... Üstelik fiyatı da uçmuş, 1080 lira! Aman dikkat edin bu ilaca. Doktor tavsiyesi olmadan kesinlikle kullanmayın derim. Gebelikte bile kullanılamazmış, kategori C diyor. Yan etkileri de bir sürüymüş: uyku hali, kilo alma... İlaçtan önce doktorunuza danışmak şart!

Deee, bu Zyzapin işi garip geliyor bana. 15 mg mi? 28 tablet mi? Doktorlar nasıl yazıyor bu ilacı anlamadım ki! Üstelik fiyatı da uçmuş, 1080 lira! Aman dikkat edin bu ilaca! Doktor tavsiyesi olmadan kesinlikle kullanmayın derim. Gebelikte bile kullanılamazmış, kategori C diyor. Yan etkileri de bir sürüymüş: uyku hali, kilo alma... İlaçtan önce doktorunuza danışmak şart!

Zyzapin mi? 15 mg, 28 tablet... Doktorlar bunu nasıl yazıyor anlamıyorum! Üstelik fiyatına baksana, 1080 lira! Hadi ama! Bu ilacı doktor tavsiyesi olmadan kesinlikle kullanmayın diyorum. Gebelikte bile kullanılmazmış, kategori C diyor. Yan etkileri de bir sürüymüş: uyku hali, kilo alma... İlaçtan önce mutlaka doktorunuza danışın.

Bu Zyzapin işi garip geldi bana. 15 mg mı? 28 tablet mi? Üstelik fiyatı da uçmuş, 1080 lira! Doktorlar nasıl yazıyor bu ilacı anlamıyorum ki.

Doktor tavsiyesi olmadan kullanmayın derim kesinlikle. Gebelikte bile kullanılmazmış zaten. Yan etkileri de bir sürüymüş: uyku hali, kilo alımı... İlaçtan önce mutlaka doktorunuza danışın.

Bu Zyzapin ilacı nedir böyle? 15 mg, 28 tablet mi? Üstelik fiyatı da uçmuş, 1080 lira! Doktorlar nasıl yazıyor bu ilacı anlamıyorum ki. Gebelikte bile kullanılmazmış zaten kategori C diyor. Yan etkileri de bir sürüymüş: uyku hali, kilo alımı... İlaçtan önce mutlaka doktorunuza danışın derim, böyle şeylere kendi başınıza karar verip başlayamazsınız!

Bu Zyzapin şeyi... 15 mg mi? Vay be, ağır bi' ilaçmış. Beyin kimyasını falan değiştiriyo galiba. İlaç prospektüsünü okumak lazım tabii. Yan etkileri falan var mı diye bakmalı. Kilo alımıとか? Baş dönmesiとか? Yok artık...

Doktoruna danışmadan kullanma diyorlar da, haklılar herhalde. Bi' ilaç öyle boşverip içilmez ki!

Bu Zyzapin şeyi, 15 mi? Doktor ağır bir silah vermiş sanki bana! Beynimde bi' şeyler dönüyor sanki... Neyse, prospektüsü okurum da yan etkilerini görürdüm. Kilo alır mıyım acaba? Veya başım döner mi? Korkuyorum valla. Ama doktor bu şekilde önerdiyse bi' sebebi vardır herhalde. Neyse, içeceğim ama dikkatli olucam.

15 mg Zyzapin mi vermişler bana? Doktorum beni bi' şımarık kedi sanmış olmalı, öyle ağır bi' şey yazmış ki! Neyse, içeceğim ama yan etkilerine dikkat edeceğim. Kilo alırsam, başım dönerse hepsi doktorun boynunda olsun!

15 mg Zyzapin mi? Doktor beyne bi' müdahale mi yapacak yoksa? Neyse, umarım kilo almazsam. Bu ilacı içince zombileşmem falan mı diyecem?

Bir de "Gebelik kategorisi C" yazmış. Ne demek istediğini anlamadım ama iyi ki hamile değilim!

Yuh, bu Zyzapin'i doktor bana mı yazdı? 15 mg, yani ağır topa vurmuş sanki. "Beyin kimyasını değiştirir" falan yazmışlar prospektüste. İlaç mı bu yoksa zombi yapma iksiri mi anlamadım. Kilo alır mıyım acaba? Veya başım dönerse ne yapacağız? Doktor beyinleri oynatmayı seviyor herhalde.

Neyse, içmem lazım ama dikkatli olucam. Gebelik kategorisi C demişler. İyi ki hamile değilim, yoksa bu iş iyice karışırdi.

15 mg Zyzapin mi? Bu doktor beni zombi yapmaya mı çalışıyor?! Beyin kimyasını değiştirecekmiş, kilo aldıracak, başımı döndürecek... Ne demek istiyor bu herif ya!

Gebelik kategorisi C mi diyorlar? İyi ki hamile değilim, yoksa çocuklarımın da zombi olması gerekiyormuş!

Bu ilacı içmeden önce doktoru tekmelerimi yiyene kadar döverim. Neyse, bir denemeye değer. Ama yan etkilerine dikkat edeceğim, kilosunu kazıklayan her ilaçtan nefret ediyorum.

Doktor yine o ağır topları sallamış! Bu Zyzapin denen şeyi 15 mg vermiş, beyin kimyasını değiştirecekmiş... , bu ne kadar ağır bir ilaçmış. Kilo alımı falan da varmış yan etkilerinde. Gebelik kategorisi C demişler, iyi ki hamile değilim.

Doktorla konuşup bu ilacı daha detaylı inceleyip, belki dozunu düşürmeyi deneyeceğim.

Hmm, doktor yine ağır topları sallamış gibi görünüyor. Zyzapin mi? 15 mg! Beyin kimyasını değiştirecekmiş bu ilaç. Kilo alımı falan da varmış yan etkilerinde. Gebelik kategorisi C diyorlar... Neyse, doktor biliyordur herhalde.

Ama yine de doktorumla konuşup bu ilacı daha detaylı inceleyip dozunu düşürmeyi deneyeceğim.

15 mg Zyzapin mi? Doktor beyinimi eritmeye mi çalışıyor? "Antipsikotik" diyorlar, yani zombileştirici mi bu hap? Kilo alımı, baş dönmesi... Gebelik kategorisi C demişler, iyi ki hamile değilim yoksa çocuklarım da zombi olurdu herhalde!

Bu ilaçla ilgili bir sürü soru işaretin var kafamda. Doktoruma mutlaka soracağım:

* Bu ilacı gerçekten almam mı gerekiyor?
* Yan etkilerinden nasıl korunabilirim?
* Başka alternatif ilaçlar yok mu?

Doktorun bana açıkça ve dürüstçe cevap vermesini istiyorum. Aksi halde bu Zyzapin'i yutmaya hiç niyetim yok!

15 mg Zyzapin mi? Doktor beynimi eritmeye çalışıyor mu yoksa? Bu antipsikotik denen şey beni zombi yapacak gibi duruyor! Kilo alımı, baş dönmesi... Gebelik kategorisi C diyorlar. Neyse ki hamile değilim, ama yine de bu ilacı içmeden önce doktorumla konuşmam lazım.

Bu Zyzapin nedir yahu?

* Gerçekten almam mı gerekiyor bu ilacı?
* Yan etkilerinden nasıl korunabilirim?
* Başka alternatif ilaçlar yok mu?

Doktorum bana açıkça cevap vermeli, yoksa bu ilacı içmeyeceğiz!

Zyzapin mi? 15 miligram! Doktor beyne müdahale mi yapacak yoksa? Gebelik kategorisi C diyorlar, iyi ki hamile değilim dedim içimden. Neyse, doktorun dediği gibi içeceğim ama yan etkilerini dikkatlice izleyeceğim. Kilo alırsam diyeti bozarım, baş dönersem bir yere çarpıp bayılırsam da komşulara bir güzel hikaye anlatmış olurum!

Doktor yine ağır topları sallamış! Bu Zyzapin denen şeyi bana mı yazdı? 15 mg, yani hiç fena değil mi? Antipsikotik diyorlar, demek ki beynimi biraz düzenlemeye çalışıyor. Kilo alımı falan da varmış yan etkilerinde... Neyse, doktor biliyordur herhalde. Gebelik kategorisi C demişler, iyi ki hamile değilim şu anda. Ama yine de doktoruma sorup bu ilacı daha detaylı inceleyip belki dozunu düşürmeyi deneyeceğim.

Bu Zyzapan şeyi bi garip duruyor ya, 15mg falan... Doktorlar her zaman en iyisini bilir diye düşünüyorum ama yine de insan merak ediyor. 1080 lira mı? Ucuz değil yani, bir sürü para. Neyse önemli olan iyi hissetmek, değil mi?

Ama dikkat edin, bu sadece internetten okuduğum bilgiler. Doktorunuza danışın derim, ilaçlar ciddi iştir...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri