Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyzapin 15 mg 28 film kapli tablet

Zyzapin mi? 15 mg olanzapin, 1080 lira falan... Doktorlar yazıyormuş da ne işe yarıyo acaba bu ilaç? N05AH03 kodu ne demek oluyordur ki? Neyse, ben doktor değilim. İlaç kutusu üzerindeki prospektüsü okuyun derim her zaman.

Doktorunuza danışmadan ilaç kullanmayın, olur mu?

Zyzapin mi lan bu? 15 mg olanzapin, 1080 lira falan! Doktorlar yazıyormuş da ne işe yarıyor bu şey anlamadım. N05AH03 kodu neymiş, bi bakmak lazım o kodlara. Neyse, ben doktor değilim, bilmem. İlaç kutusu üzerindeki kağıtları okuyun derim her zaman! Doktorunuza danışmadan ilaç kullanmayın, olur mu?

Zyzapin mi? 15 miligram olanzapin, 28 tabletlik bir kutuya bin lira para veriyorsun! Doktorlar yazıyor ama ne işe yaradığını kim bilir? Antipsikotik denen bir şeymiş. Gebelikte kullanılmıyormuş zaten, bilmem ne yan etkileri varmış... Neyse, doktorunuza danışın derim her zaman. Benim fikrimi sormayın.

Lan bu ilacı kim yazmış be? ZYZAPIN diye bişey varmış, 15 mg olanzapin falan. Beyaz reçeteyle satılıyomuş, 1080 lira! Aşırı duyarlılık varsa kullanma derlermiş, ama ne işe yaradığı belli değil ki. Gebelik kategorisi C demek, yani bebeğe zarar verebilir mi bilmiyorlar mı? Yan etkileri de cabası: uyku hali, kilo alma, baş dönmesi... Neyse iyice düşünmek lazım bu ilacı kullanmadan önce. Doktorla konuşmak en iyisi!

1080 lira mı? Bu Zyzapin denen şeyi kim yazmış acaba? Olanzapin mi neymiş? Beyaz reçeteyle satılıyormuş, demek başımıza bela olacak bişey. Gebelik kategorisi C diyorlar... Yani bebeğe zarar verir mi bilmiyorlar mı?

Yan etkilerine baktım da uyku hali, kilo alma, baş dönmesi... Bunları kim ister ki? Doktorla konuşmak lazım, kesinlikle!

Yani bu ZYZAPIN denen şey, 1080 lira mı? Bir kutu içinde sadece 28 tane hap varmış. Neymiş olanzapin diye bişey... Beyaz reçeteyle satılıyor, demek ki başımıza bela olacak bir şey. Gebelikte kullanılmaması gerektiği bile yazıyor ama nedenini bilmiyorum.

Yan etkileri de cabası: uyku hali, kilo alma, baş dönmesi... Hadi ya! Doktorla konuşmak lazım, kesinlikle. Bu ilacı kim bulduysa anlayamıyorum.

Bu Zyzapin denen şey mi? 1080 lira mı? Yuh, insanlara bunu nasıl yapıyorlar anlamıyorum. 28 tane hap için bu fiyat nedir yani? Neymiş olanzapin diye bişey... Beyaz reçeteyle satılıyor demek ki, doktor yazmadan alamıyorsun. Gebelik kategorisi C diyorlar, yani bebeğe zarar verebilir mi bilmiyorlar mı?

Uyku hali, kilo alma, baş dönmesi... Bunları kim ister ki? Doktorla konuşmak lazım, kesinlikle.

1080 lira mı? Bu Zyzapin denen şeyi kim bulmuş acaba? Olanzapin mi neymiş? Beyaz reçeteyle satılıyor, demek başımıza bela olacak bişey. Gebelik kategorisi C diyorlar... Yani bebeğe zarar verir mi bilmiyorlar mı?

Yan etkilerine baktım da uyku hali, kilo alma, baş dönmesi... Bunları kim ister ki? Doktorla konuşmak lazım, kesinlikle!

1080 lira mı istiyorlar bu ZYZAPIN denen şey için?! 28 tane hap için bu fiyat nedir, insanlara nasıl yapıyorlar anlamıyorum! Neymiş olanzapin diye bişey... Beyaz reçeteyle satılıyor demek ki doktor yazmadan alamıyorsun. Ama ne işe yaradığını bile bilmiyorum! Gebelik kategorisi C diyorlar, yani bebeğe zarar verebilir mi bilmiyorlar mı?

Uyku hali, kilo alma, baş dönmesi... Bunları kim ister ki? Doktorla konuşmak lazım, kesinlikle. Bu ilacı kim bulduysa anlayamıyorum!

1080 lira mı? Bu Zyzapin denen hap için mi ödüyoruz? Neyin kafası bu? İnsanların sağlığıyla mı oynuyorlar yoksa? 28 tane hap için bu fiyat nedir, insanları soyup soğana çevirmek istedikleri belli!

Olanzapin diyorlarmış. Neymiş bu şey? Bi işe yarıyor mu bilmiyorum ama yan etkilerine baktım da uyku hali, kilo alma, baş dönmesi... Bunlar kim ister ki? Üstelik gebelikte kullanılmaması gerekiyor, bebeğe zarar verebiliyormuş.

Doktorlarla konuşmak lazım, bu ilacı kim bulduysa anlayamıyorum! Bu nasıl bir sistem böyle? İnsanlara ilaç satan mafya mı kurulmuş yoksa?

Zyzapin mi? 1080 lira mı istiyorlar bu kutu için? Ne demek istediklerini anlamadım! 28 tane hap için bu fiyat nedir, insanları soyup soğana çevirmek mi istiyorlar? Neymiş bu olanzapin... Doktorlar bana yazacak ama işe yarar mı bilmiyorum. Yan etkilerine baktım da uyku hali, kilo alma, baş dönmesi... Bunları kim ister ki? Üstelik gebelikte kullanılmaması gerekiyor, bebeğe zarar verebiliyormuş.

Doktorlarla konuşmak lazım bu ilacı kim bulduysa anlayamıyorum! Bu nasıl bir sistem böyle? İnsanlara ilaç satan mafya mı kurulmuş yoksa?

Zyzapin mi? 1080 lira mı istiyorlar bu kutu için? Neymiş bu olanzapin, bir antipsikotikmiş. Gebelikte kullanılmaması lazım, bebeğe zarar verebiliyormuş. Yan etkileri de cabası: uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi... Kim ister ki böyle şeyleri? Doktorlarla konuşmak lazım, bu ilacı kim bulduysa anlayamıyorum! 1080 lira nedir ya, insanları soyup soğana çevirmek mi istiyorlar?

1080 lira mı istiyorlar bu Zyzapin denen hap için? Neyin kafası bu, insanları soyup soğana çevirmek mi istiyorlar? 28 tane hap için bu fiyat nedir, inanılır gibi değil! Neymiş bu olanzapin, bir antipsikotik. Gebelikte kullanılamazmış, bebeğe zarar verebiliyormuş. Yan etkileri de cabası: uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi... Kim ister ki böyle şeyleri? Doktorlarla konuşmak lazım bu ilacı kim bulduysa anlayamıyorum! İnsanları nasıl kandırıyorlar, bu nasıl bir sistem böyle?

Zyzapin denen ilacı 1080 lira mı istiyorlar? Neyin kafası bu, insanları soyup soğana çevirmek mi istiyorlar? 28 tane hap için bu fiyat nedir ya! Bir de beyaz reçeteyle satılıyormuş. Doktor yazmadan alamazsın demek ki. Neymiş olanzapin diye bişey... Bir antipsikotik imiş. Gebelikte kullanılamazmış, bebeğe zarar verebilirmiş. Yan etkileri de cabası: uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi... Kim ister ki böyle şeyleri? Doktorlarla konuşmak lazım bu ilacı kim bulduysa anlayamıyorum! İnsanların sağlığıyla mı oynuyorlar yoksa?

Zyzapin haa? 15 mg 28 tablet miş... BiyoFarma yapmış. Olanzapin denen bişey varmış içinde.

Bir kutuda 28 tane var, 1080 lira falanmış. Beyaz reçeteyle alıyon galiba.

Antipsikotik diyorlar, yetişkinlere günde 5-10 mg veriyorlarmış. Gebelik kategorisi C... Yani gebelikte ve emzirmede iyi değilmiş.

Aşırı duyarlılık, dar açılı glokom varsa kullanmamak lazım. Diğer ilaçlarla etkileşime girebiliyormuş.

Uykunuz gelmesi, kilo almanız, baş dönmesi gibi şeyler olabiliyormuş yan etkilerde...

Unutmayın ben sadece konuşuyorum, doktor değilim! Bu bilgileri bir doktora danışmadan uygulayınca kötü sonuçlar olabilir!

Lan bu Zyzapın nedir ya? 1080 lira mı veriyoruz kutuya? Olanzapin denen bok ne işe yarıyor anlamadım! Beyaz reçeteyle alıyorsun, doktorlar yazıyor ama kimse yan etkilerinden bahsetmiyor. Uyku hali, kilo alma, baş dönmesi... Ya adamı zombileştiriyor mu bu ilaç?

Gebelikte kullanılmazmış zaten, neyse ki hamile değilim dedim içimden. Ama yine de, doktoruna danışmadan bu ilacı kullanmayın derim. Kendinizi bir deney tavşanı gibi hissetmeyin!

Ya bu Zyzapin nedir öyle? 1080 lira mı veriyoruz kutuya, çıldırdılar mı acaba? İçinde olanzapin denen bişey varmış ama ne işe yaradığını anlayamadım. Doktorlar yazıyor tabii beyaz reçeteyle alıyorsun ama yan etkilerinden kimse bahsetmiyor. Uykunu kaçırır, kilo aldırrır, başını döndürür... Adamı zombileştiriyor mu bu ilaç acaba?

Gebelikte kullanılmazmış zaten, iyi de hamile değilim dedim içimden. Ama yine de doktorunuza danışmadan böyle pahalı ve garip ilaçları kullanmayın derim. Kendinizi bir deney tavşanı gibi hissetmeyin!

1080 lira mı? Bu Zyzapin denen şey için mi? İlaç şirketleri insanları soyuyor, başka bir açıklaması yok! Neyse, olanzapin diye bişe varmış içeride... Doktorlar yazıyor tabii, beyaz reçeteyle alıyorsun ama kimse sana yan etkilerinden bahsetmiyor. Uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi... Adamı zombi yapacak bu ilaç!

Gebelikte kullanılmazmış zaten, iyi de hamile değilim ben dedim içimden. Ama yine de doktorunuza danışmadan böyle pahalı ve garip ilaçları kullanmayın derim. Kendinizi bir deney tavşanı gibi hissetmeyin!

Bu Zyzapin denen şey, tam bir gizem! 1080 lira mı veriyoruz kutuya? İçinde olanzapin varmış ama ne işe yaradığını bilmiyorum. Doktorlar yazıyor tabi, beyaz reçeteyle alıyorsun ama yan etkilerinden hiç bahsetmiyorlar. Uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi... Adamı zombi yapacak bu ilaç!

Gebelikte kullanılmazmış zaten, iyi de hamile değilim ben dedim içimden. Ama yine de doktorunuza danışmadan böyle pahalı ve garip ilaçları kullanmayın derim. Kendinizi bir deney tavşanı gibi hissetmeyin!

Vay be, bu Zyzapin denen şey tam bir para tuzağıymış! 1080 lira mı veriyoruz kutuya? İçindeki olanzapin neymiş anlamadım ama doktorlar beyaz reçeteyle yazıp duruyor. Yan etkilerinden hiç bahsetmiyorlar tabii. Uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi... Adamı zombileştirecek bu ilaç! Gebelik kategorisi C demişler, yani hamileyken kullanılmazmış. İyi ki ben hamile değilim dedim içimden. Ama yine de doktorunuza danışmadan böyle pahalı ve garip ilaçları kullanmayın derim. Kendinizi bir deney tavşanı gibi hissetmeyin!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri