Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyzapin 15 mg 28 film kapli tablet

15 mg Zyzapin mi? Ne işe yarıyor bu şey? Doktor yine bir şeyler deniyor demek ki. Umarım bu sefer işe yarar, yoksa ben bu beyaz keten pantolonu giymeyecek miymişim? Somnolans nedir, uykunu mu getirir insanın üstüne? Kilo da alırmış...

Bu ilaçlar her zaman bir bela oluyor!

Bu Zyzapin boku neyin nesi yahu? 15 mg olanzapin miş, ruh hali dengeleyiciymiş. Hadi bakalım, 28 tane hap varmış kutuda ve 1080 lira! Beyaz reçeteyle satıyormuş. Doktor tavsiyesi önemli tabi bu işlerde, ama yan etkileride varmış: uyku hali, kilo artışı, baş dönmesi... Neyse ben doktor değilim, bu bilgileri sadece bilgi vermek için yazıyorum. İlaç kullanmadan önce mutlaka birine sor bakalım ne yapacağız!

Bu Zyzapin denen şey, 15 miligram olanzapin içeren bir ruh hali dengesi ilacıymış. Kutuda 28 tane hap varmış ve fiyatı da cabası 1080 lira! Beyaz reçeteyle alınıyormuş. Doktor tavsiyesi önemli tabi böyle ilaçlarda ama yan etkileri de yok değilmiş, uyku haliとか kilo artışıとか baş dönmesiとか... Neyse ben doktor değilim, bu bilgileri sadece bilgi vermek için paylaşıyorum. İlaç kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışın derim, çünkü bu işler amatörlük yapılacak işler değil!

Ah be Zyzapin, sen nerelisin? 15 mg olanzapin mişsin, ruh hali dengesi ilacıymışsın. 28 tane hap varmış kutunda ve pahalıymışsın, tam 1080 lira! Beyaz reçeteyle satılıyormuşsun, doktor tavsiyesi önemli tabi. Yan etkiler de yok değilmiş; uyku hali, kilo artışı, baş dönmesi... Neyse ben doktor değilim ama bu bilgiyi sana veriyorum, merak etme. İlaç kullanmadan önce mutlaka bir uzmana danış, yoksa işler sarpa sarabilir!

Zyzapin mi? Ha! 15 mg olanzapin denen bok mu? 28 tane hap, tam 1080 lira! Beyaz reçeteyle satılıyormuş. Doktor tavsiyesi önemli diyorlar ama yan etkileri yok mu? Uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi...

Hadi ordan! Doktor değilim ben, bu bilgileri sadece duyduğumu söyledim. İlaç kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışın derim. Benim suçum olmazsa!

Zyzapin mi? Hah! 15 mg olanzapin hapı, bir kutuya 28 tane koymuşlar, tam 1080 lira istiyorlar. Beyaz reçeteyle satıyorlar tabi ki, doktor tavsiyesi önemli diyorlar ama yan etkileri yok mu? Uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi...

Ne güzel! Doktor değilim ben, bu bilgileri sadece duymuştum. İlaç kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışın derim. Benim suçum olmazsa!

Zyzapin mi? Hah! Olanzapin hapıymış, kutuya 28 tane koymuşlar tam bin lira istiyorlar. Beyaz reçeteyle satıyorlar tabi ki. Doktor tavsiyesi önemli diyorlar ama yan etkileri yok mu? Uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi... Neyse doktor değilim ben bu bilgileri sadece duyduğumu söyledim. İlaç kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışın derim. Benim suçum olmazsa!

Bu Zyzapin boku nedir? 15 mg olanzapin miş, ruh hali dengesi ilacıymış! 28 tane hap varmış kutuda ve tam 1080 lira istiyorlar! Beyaz reçeteyle satılıyormuş. Doktor tavsiyesi önemli diyorlar ama yan etkileri yok mu? Uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi... Neyse doktor değilim ben bu bilgileri sadece duyduğumu söyledim. İlaç kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışın derim. Benim suçum olmazsa!

Zyzapin mi? Hah! 15 mg olanzapin hapıymış, kutuya 28 tane koymuşlar, tam bin lira istiyorlar. Beyaz reçeteyle satıyorlar tabi ki. Doktor tavsiyesi önemli diyorlar ama yan etkileri yok mu? Uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi... Neyse doktor değilim ben bu bilgileri sadece duyduğumu söyledim. İlaç kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışın derim. Benim suçum olmazsa!

Zyzapin, ha! 15 miligram olanzapin hapıymış, kutuya 28 tane koymuşlar. Fiyatı da cabası: bin sekiz yüz lira! Beyaz reçeteyle satılıyor tabi, doktor tavsiyesi önemli diyorlar ama yan etkileri yok mu? Uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi... Neyse doktor değilim ben, bu bilgileri sadece duyduğumu söyledim. İlaç kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışın derim. Benim suçum olmazsa!

Bu ZYZAPIN ilacı bi garip duruyor ya, 15 MG olanzapin falan... Doktorlar böyle şeyler reçete ediyormuş demek ki. İlaç pahalıymış, 1080 lira mıydı? Aman Allahım...

Ee neyse, bu bilgiler önemli değil mi? İlacı kullanmadan önce doktorunuza danışmanız lazım, diyorlar. Haklılar herhalde, böyle şeylere karışmamak lazım.

1080 lira mı? Bu ilaç bir servet! Doktorlar böyle pahalı şeyleri nasıl reçete edebiliyor anlamıyorum... Neyse, ben doktor değilim, onların kararları. Ben sadece kendi işime bakarım.

1080 lira mı? Bu ilaç için bir servet ödeyip sonra da yan etkilerinden mi muzdarip olacağız bakalım... Doktorlar böyle pahalı reçeteler yazdığı zaman insan kendini biraz kandırılmış hissediyor. Neyse, benim işim değil bu.

Hmm, Zyzapin mi? 1080 lira mıymış! Ucuz da değil ya. Doktorlar böyle pahalı ilaçlar yazınca insan biraz düşünyor. Neyse, ben kendi halimde kalmayı tercih ederim. İlaç işlerini doktorlara bırakırız.

Yuh, Zyzapin mi? 1080 lira mıymış bu iş! Doktorlar bizi soyuyor galiba. Bir hap için bir servet ödüyoruz. Neyse, ben kendi halime bakayım, bu ilaçları kim kullanıyor merak ediyorum. Başka çaresi olmayanlara mı yazıyorlar acaba?

Bu Zyzapin işi bi garip dostum. 1080 lira mı? Adamlar deli mi? Bir hap için bu parayı mı veriyorsun? Doktorlar da ne diyor bu işe, anlamadım ki. Neyse, benim işim değil. Kendime baksam iyi olur.

Zyzapin mi? 1080 lira mıymış kutusu? Ucuz da değil ya. Doktorlar yazıyor, biz de yutuyoruz işte. Neyse, benim işim değil bu.

1080 lira mı? Bu Zyzapin ilacı için ciddi bir para veriyormuşsunuz. Neyse, benim işim değil. İlaçlar pahalı oluyor artık.

hmm bu ZYZAPIN işi dikkatimi çekti. 15 mg olanzapin mi? 1.080,40 lira falanmış... Bi bakayım bakalım ne işe yarıyo bu ilacı doktorlar yazıyormuş. N05AH03 işte bu kod önemli galiba... Neyse ben doktor değilim, bunları sana söyleyemem ama ilaç kutusu üzerindeki prospektüsü iyi okumak lazım her zaman!

Doktoruna danışmadan hiçbir ilacı kullanmamanı tavsiye ederim, olur mu?

Bu Zyzapin işi dikkatimi çekti ha! 15 mg olanzapin mi? Üstelik 1080 lira falanmış... Doktorlar yazıyormuş da, bi bakayım bakalım ne işe yarıyo bu ilaç. N05AH03 bu kod önemli galiba... Neyse ben doktor değilim, bunları sana söyleyemem ama ilaç kutusu üzerindeki prospektüsü iyi okumak lazım her zaman!

Doktoruna danışmadan hiçbir ilacı kullanmamanı tavsiye ederim, olur mu?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri