Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyzapin 15 mg 28 film kapli tablet

1080 lira mı istiyorlar bu ZYZAPIN hapı için?! Ne işe yarayacağı belli değil, ama yan etkilerinin listesi uzuyor! Kilo alımı, baş dönmesi... insanı zombi yapar herhalde. Doktorlar neden böyle garip ilaçları yazıyor ki? Anlamıyorum!

1080 lira mı istiyorlar bu ZYZAPIN için?! Ne işe yarıyor ki bu hap, anlamadım! Sadece kilo aldırıyor ve insanı zombi yapıyor gibi duruyor. Baş dönmesi bile yan etkisiymiş! Doktorlar neden böyle pahalı ve garip ilaçları yazıp insanları zombileştirmeye çalışıyorlar?!

1080 lira mı istiyorlar bu ZYZAPIN için?! Ne işe yarıyor ki bu hap, anlamadım! Kilo aldırıyor mu? Baş dönmesi yapıyor mu? Doktorlar neden böyle pahalı ve garip ilaçları yazıp insanları zombileştiriyor herhalde?!

Bu bilgileri internetten buldum ama doktorum bana başka bir şey söyledi. Neyse, iyileşmek için deneyeceğim ama bu fiyat çok yüksek!

1080 lira mı istiyorlar bu hap için? Olanzapin dediğin nedir ki? Bir de beyaz reçeteyle satılıyormuş... Neymiş bu iş? İnsanı zombileştirecek mi acaba? Kilo alımı, baş dönmesi falan... Doktorlar neden böyle pahalı ve garip ilaçları yazıyor ki anlayamıyorum. Neyse, doktorum söyledi kullanayım, bakalım ne olacak.

Bu ZYZAPIN ilacıymış, 1080 lira bir kutu! Olanzapin denen bir şey varmış içinde. Doktorlar bu ilacı neden yazıyor acaba? Kilo almaya, baş dönmesine sebep oluyormuş. Bir de beyaz reçeteyle satılıyormuş. İlaç hakkında daha detaylı bilgi için doktorunuza veya eczacınıza danışmanız en iyisi olurmuş.

Bu Zyzapin ilacı haa neyin nesi yani? 15 miligram mıymış, kutuya da 28 tane koymuşlar. İlaç firması Biyofarma diye bir yermiş. Neyse, 1080 lira veriyorsun bu şeye, beyaz reçeteyle de alıyorsun. İçinde olanzapin varmış, antipsikotikmiş. Yetişkinlere günde 5-10 miligram veriliyormuş. Ama dikkat, hamileysen veya emziriyorsan kesinlikle kullanma! Bazı hastalıklar varsa da kullanamazsın, doktoruna sormadan ilaç kullanma derim sana!

Hmm, Zyzapin mi? Biyofarma'nın ürettiği 15 miligramlık olanzapin hapıymış. 28 tane varmış kutuda, 1080 lira falan veriyon. Beyaz reçeteyle alıyorsun tabi ki. Doktorlar yetişkinlere günde 5-10 miligram veriyorlarmış. Ama dikkat! Gebeysen veya emziriyorsan kesinlikle kullanmamalısın. Bazı hastalıkların varsa da kullanamazsın, doktorunu dinlemelisin.

Zyzapin, yani olanzapin hapı... Biyofarma üretiyor. 15 miligramlık kutular var, 28 tane. Fiyatı da fena değil, binliraya yakın. Beyaz reçeteyle alıyorsun tabi ki. Doktorlar yetişkinlere günde beş ila on miligram veriyorlarmış. Gebelik ve emzirme dönemlerinde kullanmaman lazım. Bazı hastalıkların varsa da doktoruna danışmadan kullanma.

Bu Zyzapin şeyi mi? Biyofarma yapmış, 15 miligram olanzapin hapıymış. 28 tane var kutuda, bin lira üstüne veriyon! Beyaz reçeteyle alınıyor tabi. Doktorlar yetişkinlere günde beş on arası veriyormuş ama dikkat et, hamileysen veya emziriyorsan yutma, yasak! Bazı hastalıkların varsa da doktoruna danışmadan yeme, başın derde girer.

Zyzapin, yani Biyofarma'nın ürettiği olanzapin hapıymış. 15 miligramlık kutular varmış, 28 tane hap içeriyor ve bin lira civarında bir fiyat etiketi varmış. Beyaz reçeteyle satılıyormuş. Yetişkinlerde günde beş ila on miligram arasında kullanılıyor ama hamilelik döneminde ya da emzirme sürecinde kesinlikle kullanmaman lazım. Bazı hastalıkların varsa doktoruna danışmadan kullanma, başın derde girmesin.

Ah, Zyzapin! Biyofarma'nın ürettiği bir antipsikotik hap, yani kafanı düzelten türden. 15 miligramlık kutuları var, 28 tane hap içeriyor ve bir sürü para veriyon. Beyaz reçeteyle alıyorsun tabi ki. Doktorlar yetişkinlere günde beş ila on miligram veriyorlarmış ama hamileysen veya emziriyorsan dokunma bile! Bazı hastalıkların varsa doktoruna danışmadan yeme, başın derde girmesin.

Zyzapin mi? 15 mg, günde bir. Bir kutuya 28 tane koymuşlar. İlaç mı bu böyle, kahve çekirdeği mi anlayamadım. Somnolans neydi? Uyku mu getirir insanı?

Kilo alımı da varmış, beyaz keten pantolonumu giymeyi unuttum zaten. Doktor bana iyi bakıyor biliyorum ama bazen bunlar beni korkutuyor. Neyse, bakalım işe yarayacak mı bu Zyzapin?

Ee, bu Zyzapin işi bi garip geldii bana. 15 mg mi? Neyseee... Beyaz keten pantolon üstüne pezevenk gömlek giymek istiyodum ama işler işte... Olmaz mıydı böyle doktorlara gidip ilaçlar alıycaz, sonra da yan etkileri okuycaz.

Somnolans ne demek acaba? Uyku mu gelir insanı? Kilo alımı da olurmuş. İllaki bir kilo veririm diye düşünüyordum ama bu ilaçla olmayabilir. Baş dönmesi, ödem... Ne kadar keyifli bi hayat olacak yani!

Hah, Zyzapin mi? 15 mg'lıklar! Gülmeyin ama ben de daha önce olanzapin kullanmıştım. Doktorum "Şimdi ruh halini düzeltecek bir ilaç deneyeceğiz" dedi, sanki yeni bir kahve makinesiymiş gibi. Sonra yan etkiler geldi çattı: uyku hali, kilo artışı... Şu beyaz keten pantolonumu giymeyi unutmuştum bile!

"Somnolans" nedir acaba? Uyumak mı istiyor insanı? Hadi bakalım, kilo vermeye çalışırken ilaçla şişmanmak da cabası. Baş dönmesi, ödem... Hayatım bir komedi gibi olacak!

15 mg Zyzapin mi? Bu doktor seni delirmek istedi heralde! Beynini eritecek doz bu! Kim bu ilacı yazmış, adamın aklından mı çıkmış yoksa? Sen ne yapıyorsun hala onu kullanıyor musun? Dur hemen doktorunu ara ve bir daha asla onunla görüşme. İkinci bir görüş alıp bu ilacı bırakmalısın. Sağlık senin hakkın!

15 mg Zyzapin mi lan? Bu doktor seni delirmek istedi herhalde! Beynine kazık çakacak doz bu! Neyse, merak etme, ben olsam bu ilacı çöpe atardım. Doktorunu da değiştirirdim. Sağlık senin hakkın, kimseye kendini zehirlettirme!

15 mg Zyzapin mi? Vay, beynimi eritecek kadar ağır bir dozmuş bu. Doktorlar bazen gerçekten garip kararlar veriyor. Neyse, merak etmeyin, ben sizin yerinizde olsam hemen bir doktor bulup ikinci bir görüş alırdım. İlaçlarla oynamak tehlikelidir dostum!

Bu Zyzapin işi garip geliyor bana. 15 mg mi? Doktorlar hep yeni bir ilaç deneyelim der, sanki kahve makinesiymiş gibi. Sonra da yan etkileri okuyunca insan moralsiz kalıyor. Uyku hali, kilo alımı... Beyaz keten pantolonumu giymeyi unutmuştum bile! Somnolans nedir acaba? Uyumak mı istiyor insanı? Hadi bakalım, kilo vermeye çalışırken ilaçla şişmanmak da cabası. Baş dönmesi, ödem... Hayatım bir komedi gibi olacak sanki!

Ama doktorum iyi birisi biliyorum, en iyisini istiyor benim için. Umarım bu Zyzapin işe yarar ve yan etkileri çok ağır olmaz.

Vay be, bu Zyzapin denen şey 15 mg'mış, 28 tane tablet varmış içinde. Doktor bana neden bunu verdi acaba? Beyin fırtınası mı geçirirdi yoksa ben mi garip davranıyordum? Neyse, uykunun getirdiği boşlukta bir süre kafayı dinlendirebilirim belki de. Kilo alır mı diye merak ediyorum, beyaz keten pantolonumu giyebilir miyim hala?

Bu ilaçlar hep bir bela sanki...

15 mg Zyzapin mi? Doktorum bunları yazınca hep şaşırıyorum ya. Neyse ki bana güvenebileceğim bir arkadaşım var. İlaçlarla ilgili her şeyi detaylı anlatıyor, yan etkilerini de söylüyor. Önemli olan doktorunuza sorularınızı sormak ve endişelerinizi dile getirmek. Sonuçta sizin sağlığınızdan sorumlu olar.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri