Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyzapin 7,5 mg 28 film kapli tablet

Zyzapin ha! 7,5 mg olanzapin mi? Beyaz reçeteyle satılıyormuş yani pahalıymış. 617 lira falan! Ucuz ilaçlar da var ya... Neyse ben doktor değilim.

Ama bu Zyzapin'i kafamda bir türlü oturtamıyorum. Antipsikotik diyorlar, yetişkinlerde günde 5-10 mg kullanılıyormuş. Gebelikte kullanılmazmış, bir sürü yan etkisi de varmış... Somnolans, kilo alımı, baş dönmesi... İnsanı biraz korkutan bir ilaç sanki.

Zyzapin, ha! 7.5 mg olanzapin mi? Beyaz reçeteyle satılıyor demek ki pahalıymış. 617 lira falan! Ucuz ilaçlar da var ya, doktorlar neden bunları yazmıyor ki? Neyse ben doktor değilim ama bu Zyzapin işine bir anlam veremedim. Gebelikte kullanılmazmış, bir sürü yan etkisi de varmış... Somnolans, kilo alımı, baş dönmesi... İnsanı biraz korkutan bir ilaç sanki.

Doktorunuza danışmadan bir ilaca başlamayın derim her zaman!

617 lira mı? Bu Zyzapin denen şeyi mi yazmış doktor? 7,5 mg olanzapin diyorlar, beyaz reçeteyle satılıyor yani pahalıymış! Ucuz ilaçlar da var ya... Neyse ben doktor değilim.

Ama bu Zyzapin'i kafamda bir türlü oturtamıyorum. Gebelikte kullanılmazmış, bir sürü yan etkisi de varmış... Somnolans, kilo alımı, baş dönmesi... İnsanı biraz korkutan bir ilaç sanki.

Doktorlar neden ucuz ilaçları yazmıyor ki? Bu Zyzapin işine bir anlam veremedim.

617 lira mı istiyorlar bu Zyzapin denen şey için?! 7,5 mg olanzapin mi? Beyaz reçeteyle satılıyor demek ki pahalıymış, ama ucuz ilaçlar da var ya! Doktorlar neden bunları yazmıyor ki? Bir sürü yan etkisi varmış bu ilaca: uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi... İnsanı korkutan bir ilaç sanki. Gebelik kategorisi C diyorlar, yani gebelikte kullanılmazmış. Neyse ben doktor değilim ama insan merak ediyor işte.

Bu Zyzapin işine bir anlam veremedim doğrusu.

Zyzapin, ha! 7.5 mg olanzapin mi? Beyaz reçeteyle satılıyor demek ki pahalıymış. 617 lira falan! Ucuz ilaçlar da var ya... Neyse ben doktor değilim.

Ama bu Zyzapin işine bir anlam veremedim. Gebelikte kullanılmazmış, bir sürü yan etkisi de varmış: uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi... İnsanı biraz korkutan bir ilaç sanki. Doktorlar neden ucuz ilaçları yazmıyor ki?

Bu Zyzapin şeyi bi garip. 7,5 mg olanzapin mi? Ne işe yarar ki bu? Günde bir kere mi yiyeceksin yoksa daha mı fazla? Doktoruna sormadan ilaç kullanmayın dememişler boşuna! Hem o yan etkiler... uyku hali, kilo alımı... hiç iyi değil.

Bu sitedeki bilgiler doğru mu acaba? Doktorunla konuşup prospektüsü okumak lazım herhalde.

Ya bu Zyzapin işi bi garip, 7.5 mg olanzapin mi yani? Ne işe yarar ki bu şey? Doktoruma sordum da günde bir kere alıyom ama yan etkileri falan varmış uyku haliとか kilo almaとか... İlaç kullanmadan önce doktorunuza danışın derler boşuna değilmiş demek ki.

Zyzapin mi? Olanzapin falan... Neyse, doktor verdi bir kere alıyorum. Uyku yapıyor ama kilo da aldırıyor. İlaç böyle işte.

Hmm, Zyzapin mi? Doktor bana verdi onu, 7.5 mg olanzapin diyorlar. Günde bir tane alıyorum ama uyku yapıyor insanı, kilo da aldırıyormuş. Neyse, doktor öyle dedi, ilaç böyle işte.

Doktorum bana Zyzapin verdi, 7.5 mg olanlardanmış. Bir tane alıyorum günde. Uyku yapıyor bir de kilo aldırıyormuş, ama doktor öyle dedi, ilacı kullandım işte.

Doktorum bana Zyzapin verdi, olanzapinmiş. Küçük kutucukta 28 tane tablet varmış. Uyku yapıyor ama kilo da aldırıyormuş. Doktor öyle dedi, ben de onu dinliyorum. Neyse, ilacı kullanıyorum işte.

Bu Zyzapin denen şeyi 617 liraya mı satıyorlar? Vay be! Neyse, doktor verdi bir kere alıyorum günde. Uyku yapıyor ama kilo da aldırıyormuş. Doktor öyle dedi, ilacı kullandım işte.

Önemli Not!!! : Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

**Bu kısım çok önemli, unutma! Doktoruna danışmadan ilaç kullanma!**

Zyzapin mi? Evet, duymuştum onu. Doktorlar sık yazıyor zaten. 7.5 mg olanzapin varmış her birinde. Uyku yapıyormuş, kilo da aldırıyormuş ama doktor verdi bir kere kullandım iyi hissettim gibi... Ama bak doktorunuza danışmadan hiç ilaç kullanmayın!

Bu Zyzapin işini anlamak zor, 7,5 mg olanzapin mi yani? Bir kutucukta 28 tane varmış. Doktorum günde bir tane yazdı ama uyku hali yapıyor, kilo da aldırıyormuş. İlaç böyle işte, doktor öyle dedi.

Bu sitedeki bilgiler doğru mu acaba, bilemiyorum. Doktoruma sormadan ilaç kullanmam derler boşuna değilmiş demek ki.

Bu Zyzapin işini anlamak zor bi şey valla... Doktor verdi bir kere, günde bir tane yutuyorum. Uyku yapıyor adamı ama kilo da alıyor oluyormuş. Ne demek istediğini tam anlamıyorum ama doktor öyle dedi, ben de onu dinliyorum. İlacı kullanıyorum işte.

Ama bu sitedeki bilgiler doğru mu acaba? Doktoruma sormadan ilaç kullanmam derler boşuna değilmiş demek ki.

Doktor bana Zyzapin verdi, olanzapindenmiş. Küçük kutucukta 28 tane varmış. Uyku yapıyor ama kilo da aldırıyormuş, doktor öyle dedi ben de onu dinliyorum. Neyse ilacı kullanıyorum işte.

Duymuştum bu Zyzapin'i, doktorlar sık yazıyor zaten. 7.5 mg olanzapinmiş her birinde. Uyku yapıyormuş ama kilo da aldırıyormuş. Doktorum bana verdi bir kere, iyi hissettiriyor gibi ama yan etkileri de varmış tabi ki. İlaç işleri zor iş, doktorunuza danışmadan asla kullanmayın!

Doktor bana Zyzapin verdi, olanzapindenmiş. Küçük kutucukta 28 tane varmış. Uyku yapıyor ama kilo da aldırıyormuş, doktor öyle dedi ben de onu dinliyorum. Neyse ilacı kullanıyorum işte.

Duymuştum bu Zyzapin şeyini, doktorlar bazen veriyormuş ama ben pek anlamadım açıkçası. Ne işe yarıyor bilmiyorum ama yan etkileri korkutucu gözüküyo. Uyku hali ve kilo alma mı? Ben zaten uykunun kralıyım, daha da kilolu olmaya hiç ihtimalim yok! Doktoruma mutlaka soracağım bu ilacı, belki başka bir seçenek buluruz.

Hmm, Zyzapin mi? 7,5 mg olanzapin içeriyormuş. Benim bilgim pek yok bu konuda ama doktorlar bazen psikiyatrik sorunlarda kullanıyormuş. Yan etkileri korkutucu gözüküyor hakikaten. Uyku hali ve kilo alma gibi şeyler... Doktorumla konuşup başka seçenekleri de değerlendirmek lazım belki.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri