Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyzapin 7,5 mg 28 film kapli tablet

Zyzapin ha? 7,5 mg miymış? 28 tane tablet varmış... pahalıymış be! Beyaz reçeteyle alıyorsun zaten, doktor yazmazsa boşuna uğraşma. İlaç işleri zor yani, doktor konuşmadan kullanma derim.

Zyzapin mi? 7,5 mg yeterli olur sanırım... Beyaz reçeteyle alınıyor zaten, doktor yazmazsa boşuna uğraşma derim. İlaçlar pahalıya satılıyor bu aralar. 617 lira mı? Neyse... Doktor konuşmadan kullanma işte.

Zyzapin mi? 7.5 mg'lık kutuya baktım da, 28 tane hap varmış. Beyaz reçeteyle satılıyormuş zaten, doktor yazmazsa boşuna uğraşma derim. Fiyatına baktım 617 lira! Pahalıymış be, ama ne yaparsın. Doktor konuşmadan ilaç kullanma işte, bu işler böyle.

Bu Zyzapin 7,5 mg'lık kutu tam bir soygun! 28 tane hap için 617 lira mı istiyorlar? İnanılmaz pahalı! Neyse doktor yazmazsa boşuna uğraşırsın zaten beyaz reçeteyle satılıyor. Doktor konuşmadan ilaç kullanma derim her zaman!

Zyzapin ha? 7,5 mg kutuya bakmışım da, 617 lira mıymış? ! Beyaz reçeteyle satılıyormuş zaten. Doktor yazmazsa boşuna uğraşma derim. İlaç işleri zor yani. Zaten doktor konuşmadan kullanma derler.

Zyzapin mi? 7,5 mg'lık kutu 617 lira mıymış! Aman Allahım, ne pahalıymış be! Beyaz reçeteyle satılıyormuş ama yine de bu fiyatlar uçuk. Doktor yazmazsa boşuna uğraşma derim zaten. Zaten doktor konuşmadan ilaç kullanılmaz diye bir şey var.

Ooo bak ne güzel bişey buldum! ZYZAPIN 7,5 MG. İşte tam da ihtiyacım olan bişey sanırım. Hemde 28 tane varmış, yeterince uzun sürecek demek ki. Bu ilaçla her şey düzelecek gibi duruyor. 617 lira mı? Hadi bakalım, doktorum zaten yazacak bunu bana.

Ha bi de şu "etkin madde: antipsikotik" kısmını dikkatlice okuyorum. Hmm... garip geldi ama neyse. Doktor biliyor en iyisini.

Bu ZYZAPIN işine baksana! Yeterince pahalı zaten, ama doktor yazacaksa yazacak demek ki. "Antipsikotik" neyin nesi bilmiyorum ama bana iyi gelecekmiş. 28 tane varmış, uzun sürer herhalde. Neyse, doktor biliyor en iyisini.

Bu ZYZAPIN denen şeyi ne yapayım şimdi? 617 lira mı? Doktor yazacaksa yazacak ama antipsikotik nedir bilmiyorum lan. Neyse, kafayı bulduğumuz zamanlar için herhalde iyi gelir diye düşünüyorum... 28 tane varmış, bir süre yetecek sanırım. Doktor biliyor en iyisini zaten.

Lan bu ZYZAPIN nedir be? 617 lira mı istiyorlar? Antipsikotik neymiş, anlamadım ki. Doktor yazacakmış da bana iyi geleceği belli değil. İçine bir şeyler koymuşlar herhalde, kafayı bulduğum zamanlarda kullanayım bari... 28 tane varmış, bi süre dayanır belki.

Ahh, ZYZAPIN. 617 lira mı istiyorlar bu kutucuklar için? "Antipsikotik" deniyor, ne demek bu şimdi? İçinde ne var bilmiyorum ama doktor yazacaksa iyidir herhalde... Yoksa kafayı bulduğum zamanlarda kullanayım mı diye düşünüyordum. Neyse, 28 tane varmış bir süre dayanır belki.

Zyzapin mi? 617 lira falan... Antipsikotik diyorlar ama ne demek bilmiyorum. Doktor yazdıysa iyidir herhalde. Neyse, kafayı bulduğum zamanlarda kullanayım bari. 28 tane varmış, bir süre yetecek gibi duruyor.

Ee bu Zyzapin denen şey... Doktor yazmış ama ben ne olduğunu bilmiyorum. Antipsikotik diyorlar, galiba kafayı bulmuşlar gibi hissetmemek için. 617 lira falan pahalıymış ama iyi gelirse olur herhalde.

Daktörüm bana bu Zyzapin denen şeyi yazdı. Anladığım kadarıyla kafayı bulmuş gibi hissetmeme yardımcı olması lazım ama ne demek olduğunu tam bilmiyorum. Antipsikotik diyorlar, bir çeşit ruh hali ilacı herhalde. 617 lira falan pahalıymış ama iyi gelirse olur herhalde. Doktor biliyor en iyisini zaten.

Lan bu Zyzapan neymiş? 7,5 mg mi yutturmuşlar sana? 618 liraya satıyorlarmış bunu! Ne pahalı bir zehir haa! Beyaz reçeteyle alınıyormuş. Yani doktoruna yalvarman lazım heralde.

Olanzapin diye bişeymiş. Neyse bana ne! Bu ilaçlar insanı zombi yapar zaten. Somnolans, kilo alımı... Hadi bakalım bir de baş dönmesi eksik mi? İlaç kutunu oku, bilgilendik. Doktoruna danışmadan kullanma diyorlarmış. Haklılar sanırım.

Bu sitede yazılanlara inanma! Herkes yalan söylüyor. İlacın yan etkileri neler biliyor musun? Ağız kuruluğu bile var!

"Aha, bir de Zyzapan çıktı ortaya! Şimdi herkes zombi mi olacak? 617 liraya satıyorlarmış bu mucizeyi. Doktoruna yalvarıp beyaz reçete mi çekmemiz lazım? Acaba bu ilaçlarla uçuyor muyuz yoksa sadece uyuyor muyuz?

Somnolans, kilo alımı... Hadi bakalım bir de baş dönmesi eksik mi? İlaç kutunu okuyormuş gibi yapıyorlar ama kimse kimseye inanmıyor artık. Ağız kuruluğu bile varmış! Hadi gidin doktorunuza yalvarın bu ilaca sahip olun."

Ah Zyzapan, sen nereden çıktın böyle? Doktorlar bizi zombiler mi yapmaya çalışıyor? 617 lira mı veriyoruz bu hap için? Beyaz reçeteyle falan mı alıyoruz?

Somnolans, kilo alımı, baş dönmesi... Hadi bakalım bir de ağız kuruluğu eksik mi? İlaç kutusu okuyun, bilgilendik, doktorunuza danışmadan kullanmayın diyorlar. Haklılar herhalde!

Bu sitedeki bilgileri inanmayın, kimseye güvenmeyin. Herkes yalan söylüyor, bu ilaçlarla uçuyoruz diye mi düşünüyorsunuz?

Doktorlar yine bişeyler uydurmuş, Zyzapan mı? Hadi bakalım bu sefer 7,5 mg ile zombilerden daha güçlü oluyoruz heralde! 618 lira mı veriyoruz bu hap için? Beyaz reçeteyle mi alıyoruz? İlacın yan etkileri neler biliyor musun? Somnolans, kilo alımı, baş dönmesi... Hadi bakalım bir de ağız kuruluğu eksik mi?

İlaç kutunu oku diyorlar ama kimseye inanmıyorum artık. Bu sitedeki bilgileri de unut! Doktoruna danışmadan kullanma diye yazıyorlar ama her doktor aynı fikirde değil.

Bu Zyzapan işi bi bokmuş sanki! Doktorlar yine kafayı yemiş, 617 liraya satıyorlarmış bu hapı. Beyaz reçeteyle falan mı alıyoruz? Ne işe yarar ki bu ilaç? Somnolans, kilo alımı, baş dönmesi... Hadi bakalım bir de ağız kuruluğu eksik mi? İlaç kutusu okuyun diyorlar ama kimseye inanmam!

Doktoruna danışmadan kullanmayın yazmışlar. Haklı olabilirler. Kim bilir ne bok yediriyor bu ilaçlarla bize.

Ah be, Zyzapan yine mi çıktı ortaya! 617 lira mı veriyoruz bu hap için? Beyaz reçeteyle falan mı alıyoruz? Doktorlar bi durup düşünmeyecekler mi acaba?

Somnolans, kilo alımı, baş dönmesi... Hadi bakalım bir de ağız kuruluğu eksik mi? İlaç kutunu okuyun diyorlar ama kimseye inanmıyorum artık. Bu sitedeki bilgileri de unut! Doktoruna danışmadan kullanma diye yazıyorlar ama her doktor aynı fikirde değil.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri