Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyzapin 7,5 mg 28 film kapli tablet

Bu Zyzapin işi bana hiç mi hiç güven vermedi! 7.5 mg olanzapin mi? İlaç prospektüsünde yazanları okuyunca başım döndü, uyku hali, kilo alımı, ağız kuruluğu... İnsanı zombi gibi yapar bu ilaç. Doktorum neyin kafasında olduğunu bilemiyorum, böyle bişey reçete edip de rahatça uyuyabilir mi?

Kafam karıştı resmen. Kesinlikle başka bir doktorla görüşmek lazım. Benim sağlığımı düşünmeyecek mi kimse?

7,5 mg olanzapin mi? Bu nedir be böyle! Beyaz reçeteyle satılıyor ama yan etkileri insanı korkutuyor. Uyku hali, kilo alımı... Yani bu ilacı içerseniz zombi gibi mi oluyorsunuz? Doktorunuz size böyle bir şeyi nasıl reçete edebilir?

İlaç prospektüsünü okudum da, baş dönmesi, ödem, ağız kuruluğu... Bu ilacı kim icat etti, bilmiyorum ama bu adamı bulup bir güzel azarlarım!

Zyzapin, haa? Olanzapin mi varmış içinde, 7,5 mg. Beyaz reçeteyle satıyorlar da yan etkileri fena. Uyku hali, kilo alımı... İnsanı şişmanlatıp zombi yapar bu ilaç!

Ne iş yapıyor bu olanzapin zaten? Doktorum bana bir şey anlatsaydı belki anlayacaktım ama direkt Zyzapin yazmış reçeteye.

617 lira mı istiyorlar bu kutucuktan? Çalıyorlar insanı resmen!

617 lira mı istiyorlar bu kutucuktan?! İnsanı soyuyorlar resmen! Neymiş, antipsikotik... Uyku hali, kilo alımı... Yani zombi yapacak bu ilaç!

Doktoruma bir güzel soracağım bunu. "Gebelik kategorisi C" ne demek oluyor? Bana mı hamile kalmamı istiyor yoksa?

Bu ilaçla ilgili bilgileri internetten okuyorum şimdi, kafam karıştı resmen. Kontrendikasyonlar, etkileşimler... Bir sürü yan etki varmış. Doktorum bana bu ilacı neden verdi ki?

Bu Zyzapin işi bana pek güven vermedi doğrusu. Olanzapin mi varmış içinde? 7,5 mg gibi bişey... Beyaz reçeteyle satılıyor ama yan etkileri fena gözüküyor. Uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi... İnsanı zombi yapar bu ilaç sanki. Doktorum neden böyle bir şey verdi acaba?

617 lira mı istiyorlar kutucuktan? Ucuz değil yani! Gebelik kategorisi C diyor ama ben hamile değilim ki. Neyse doktoruma sormam lazım bu ilacı. Belki başka bi seçenek vardır.

Hmm, Zyzapin mi? 7,5 mg olanzapin mi varmış içinde? Beyaz reçeteyle satılıyor ama yan etkileri fena gözüküyor. Uyku hali, kilo alımı... İnsanı zombi yapacak gibi duruyor bu ilaç. Doktorum bana neden böyle bir şey verdi acaba?

Üstelik 617 lira istiyorlar bu kutucuktan! İlaç pahalıymış demek ki. Gebelik kategorisi C diyor ama ben hamile değilim ki... Neyse doktoruma sormam lazım bu ilacı. Belki başka bi seçenek vardır.

Oo bu ZYZAPIN ilacı bi garip duruyor ya. Bakmışım 7,5 mg olanzapin varmış içinde. Bi de baktım ki 617 lira falan. Ucuz da değil yani. Doktorlar ne zaman yazar bu ilacı bilmem ama Beyaz Reçete ile satılıyormuş. Yani bi nebze kontrol altında sanırım. Neyse ben doktor değilim, ilaca dair daha detaylı bilgi için prospektüsü okumak lazım tabi.

Ama dikkat et! Bu bilgileri sadece okuma amaçlı paylaştım. Hiçbir ilaç kullanmadan önce mutlaka doktoruna danışmalısın.

Zyzapin yine mi? Ne kadar pahalıymış bu şey, tam 617 lira!

Neyse, ben doktor değilim ama bakmışım 7.5 mg olanzapin içermiş. Beyaz Reçeteyle satılıyormuş, bir nebze kontrol altında olsa gerek.

Ama unutma, ilaçlar tehlikelidir! İlaç kullanmadan önce mutlaka doktoruna danışman lazım. Benim dediğim bir şey değil bu, resmi kurallar böyle söylüyor zaten.

Zyzapin yine mi? Pahalıymış bu ilaç, 617 lira falan. İçinde 7.5 mg olanzapin varmış. Beyaz Reçeteyle satılıyor, yani doktor kontrolünde bir şey olsa gerek.

Sonuç olarak ben ne diyorum biliyor musun? Doktorunuza sorun! Ben sadece okuduğum bilgileri aktardım. İlaçlar ciddi işlerdir.

Zyzapin yine mi? Bu ilaç pahalıymış, tam 617 lira! İçinde 7.5 mg olanzapin varmış. Beyaz Reçeteyle satılıyor demek ki doktor kontrolünde bir şey olsa gerek.

Ama dikkatli ol! İlaçlar ciddi iştir, doktoruna danışmadan kullanma. Bu sitedeki bilgiler doğru olmayabilir, prospektüsü okumak ve doktoruna sormak zorundasın. Anladın mı?

Zyzapin yine mi? 617 lira mıymış bu şey? Neyse, içinde 7.5 mg olanzapin varmış, Beyaz Reçeteyle satılıyormuş. Antipsikotik bir ilaçmış, yetişkinlerde günde 5-10 mg veriliyormuş. Gebelikte kullanılmaması gerekiyormuş.

Ama unutma, ben doktor değilim. İlaç kullanmadan önce mutlaka doktora danışmalısın. Bu bilgileri sadece okuduğumu söyledim, sorumluluk benim üzerimde değil.

Zyzapin yine mi? 617 lira mıymış bu kutu? Neyse, içinde 7,5 mg olanzapin varmış, Beyaz Reçeteyle satılıyormuş. Doktorlar yazıyor demek ki bu ilacı.

Ama dikkat! İlaç kullanmadan önce mutlaka doktoruna danışmalısın. Gebelik döneminde kullanmamalıymış. Yan etkiler de olabilir. Ben sadece okuduğum bilgileri aktardım, sorumluluk benim üzerimde değil.

Zyzapin yine mi? 617 lira falanmış bu kutu. Neyse, içinde 7.5 mg olanzapin varmış. Beyaz Reçeteyle satılıyormuş demek ki doktor kontrolünde bir şey olsa gerek.

Antipsikotik bir ilaçmış. Yetişkinlerde günde 5-10 mg veriliyormuş. Gebelikte kullanılmaması gerekiyormuş. Yan etkiler de olabilir diye duymuştum, somnolans, kilo alımı falan...

Ben doktor değilim, sadece okuduğum bilgileri aktardım. İlaç kullanmadan önce mutlaka doktora danışın!

Zyzapin yine mi? 617 lira mıymış bu kutucuktaki hap için? Neyse, içinde 7,5 mg olanzapin varmış. Beyaz Reçeteyle satılıyormuş, yani doktor kontrolünde bir şey olsa gerek.

Antipsikotik bir ilaçmış, yetişkinlerde günde 5-10 mg veriliyormuş. Gebelik döneminde kullanmamalıymış. Yan etkileri de olabilir duymuştum... Somnolans, kilo alımı falan.

Ben doktor değilim, sadece okuduğum bilgileri aktardım. İlaç kullanmadan önce mutlaka doktora danışın!

Zyzapin yine mi? Bu sefer 617 lira falanmış kutuya! İçinde 7.5 mg olanzapin varmış, Beyaz Reçeteyle satılıyor demek ki doktor kontrolünde bir şey olsa gerek.

Ama dikkatli ol! İlaçlar ciddi iştir. Gebelik döneminde kullanılmaması lazım, yan etkileri de olabilir; uyku hali, kilo alımı gibi. Ben sadece okuduğumu aktardım, doktoruna danışmadan ilaç kullanma sakın!

Bu ZYZAPIN ilacı haa... İlginç bişeymiş! 7,5 MG olanzapin içeriyomuş. Beyaz Reçeteyle satılıyormuş, yani doktor tavsiyesiyle alıcan belli ki. Fiyatı da fena değil gibi, 617,98 TL.

İlaç hakkında daha detaylı bilgi için kutuda verilen prospektüsü okumak lazım tabii. Doktoruna danışmadan asla ilaç kullanma, unutma!

Zyzapin haa... 7,5'lik bişeymiş. Beyaz reçeteyle satıyon yani doktor yazıyorsa alıcan belli. Fiyatı da fena değil gibi, ama ne işe yarıyo bilmiyorum. Bi de etken maddesi olanzapinmiş. Doktorundan bilgi almadan kesinlikle kullanma!

Zyzapin mi? 7,5'lik birşeymiş, yani günde yarım hap. Beyaz reçeteyle satılıyormuş, yani doktora gitmek lazım önce. Fiyatı da fena değil gibi. Ama ne işe yaradığını tam bilmiyorum. Doktorunuza danışmadan kullanmayın derler ya, haklılar sanırım!

Zyzapin, haa... 7.5 mg olan birşeymiş. Beyaz reçeteyle satılıyor, yani doktora gitmek lazım. Fiyatı da fena değil gibi. Ama ne işe yaradığını tam bilmiyorum. Doktorunuza danışmadan kullanmayın derler ya, haklılar sanırım! Olanzapin denen bişe varmış içinde.

Zyzapin mi? 7,5 mg olan bir şeymiş. Beyaz reçeteyle satılıyormuş yani doktora gitmek lazım. Fiyatı da fena değil gibi ama ne işe yaradığını bilmiyorum ki! Doktorunuza danışmadan kullanmayın derler ya haklılarmış sanırım. İçinde olanzapin varmış bir de...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri