Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyzapin 7,5 mg 28 film kapli tablet

Zyzapin haa... 7,5 mg olan bir şeymiş. Beyaz reçeteyle satılıyormuş yani doktora gitmek lazım. Fiyatı da fena değil gibi ama ne işe yaradığını tam bilmiyorum. Doktorunuza danışmadan kullanmayın derler ya haklılarmış sanırım. İçinde olanzapin varmış bir de...

Bu ilaç hakkında daha detaylı bilgi için doktorunuzla konuşmanız en iyisi. İnternetten bilgilenmek güzel olur ama her zaman güvenilir kaynaklara başvurmak lazım.

Zyzapin, haa! 7,5'lik birşeymiş. Beyaz reçeteyle satılıyormuş yani doktora gidip baktırmak lazım. Fiyatı da fena değil gibi ama ne işe yaradığını bilmiyorum ki! Doktorunuza danışmadan kullanmayın derler ya haklılarmış sanırım! İçinde olanzapin denen bişey varmış bir de...

, Zyzapin 7,5 MG 28 film kaplı tablet mi? 617 lira mıymış kutusu? Ucuz mu pahalı mı bilemiyorum ama Beyaz Reçete ile satılıyor demek ki doktora gitmek lazım.

Bu ilaca baktım da bir sürü yan etkisi varmış: uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi... Doktor tavsiyesi olmadan kullanılmazmış. Gebelik kategorisi C demişler. Yani hamileysen veya hamile kalmayı düşünüyorsan kesinlikle uzak durmalısın!

İlaç işlerine karışmam ben. Doktorunuza danışın derler hep haklılar.

hmm bu Zyzapin 7,5 MG şeyi bi garip sanki... 7,5 MG olanzapin mi? Beyaz Reçete istiyolar demek ki... 617,98 ₺ pahalıymış. Ben olsam daha ucuzunu bulurdum. Neyse ne diyeyim... Doktorun bildiğini okur herhalde.

Bu Zyzapin 7,5 mg işine baksana. Doktor yine garip bişey yazmış sanki. Olanzapin mi? Beyaz Reçete istiyorlarmış, pahalı da 617 lira! Ben olsam daha ucuzunu bulurdum. Neyse doktor bilir herhalde...

Antipsikotik diyorlar ama yan etkileri de cabası. Kilo alımı, uyku hali... Uf.

Doktor yine garip bir şeyler yazmış olmalı. Zyzapin 7,5 mg mi? Olanzapin denen bişeymiş. Beyaz Reçete istiyormuşlar, pahalı da... Neyse doktor bilir herhalde.

Ama antipsikotik diyorlar ya, yan etkileri de cabası: Kilo alımı, uyku hali, baş dönmesi... Uf! İlaç prospektüsünü okumak lazım galiba, detaylı bilgi için doktoruna sorman en iyisi.

Zyzapin mi? 7,5 mg olanzapin haplarıymış. Bir kutu içinde 28 tane varmış. Neyse, bir sürü yan etkisi varmış bu ilaca: uyku hali, kilo alımı... Hatta doktor tavsiyesi olmadan kullanmaması gerektiği yazıyor. Gebelik kategorisi C demişler. Hamileysen veya hamile kalmayı düşünüyorsan kesinlikle uzak durmalısın!

Bu ilaç işlerine karışmam ben. Doktorunuza danışın ve size en iyi tedaviyi belirlemek için onunla konuşun.

Hmm, Zyzapin 7.5 mg mi? Doktor yine garip şeyler yazdı galiba. Olanzapin diyorlar ama ben ne olduğunu bilmiyorum. Beyaz Reçete istiyolarmış, pahalıymış da... Neyse, doktor bilir herhalde.

617 lira mı? Ucuzunu bulursam haber veririm ona.

Daktör yine garip bişey yazmış sanki Zyzapin mi? 7,5 mg olanzapin diyorlar. Beyaz Reçete istiyormuşlar da pahalıymış! Neyse doktor bilir herhalde.

Bu ilacı kullananlara bir tavsiye: Yan etkilerini iyi inceleyin! Kilo alımı, uyku hali, baş dönmesi... Biraz korkutucu. Doktorunuza mutlaka sorun!

Zyzapin mi? Adı bile kulağa biraz garip geliyor ama iş işten geçtiği için pek bir şey yapamıyoruz. Neyse... 7,5 mg'lık olanzapin hapıymış, kutu içinde 28 tane varmış. Fiyatı da fena değilmiş, doktorun verdiği reçeteyle alabiliyorsun sanırım. Ama dikkat et, hamileyken kullanma diye yazmışlar.

Başka bir şey daha var, uyku hali, kilo alımı gibi yan etkileri de oluyormuş. Doktorunuza danışmadan kullanmayın derler hep, haklılar herhalde.

Zyzapin mi? Doktor yine garip bişey yazmış sanki. Olanzapin diye bişeymiş, antipsikotik denen. 617 lira mı? Ucuzunu bulursam haber veririm ona! Neyse doktor bilir herhalde... Kilo alımı, uyku hali, baş dönmesi... Yan etkileri de cabası.

Zyzapin mi? O bir antipsikotik ilaçmış, yani ruhsal hastalıklara iyi geliyor ama yan etkileri de varmış. Uyku hali, kilo alımı... Doktor tavsiyesi olmadan kullanılmaz derler hep haklılar. Gebelik kategorisi C demişler, hamileysen veya hamile kalmayı düşünüyorsan kesinlikle uzak durmalısın!

Bu ilaç işlerine karışmam ben. Doktorunuza danışın ve size en iyi tedaviyi belirlemek için onunla konuşun.

Bu Zyzapin boku neyin nesi? 7,5 mg mi? Hadi ya! Kimse bu ilacı bilmiyor zaten. Bi kere fiyatı 617 lira mıymış? Hırsızlık gibi! Üstelik Beyaz Reçete istiyor. Doktorlar da ne diye böyle bir ilaç yazıyor anlamadım ki.

Sonra baksana, "Gebelikte önerilmez" diyor. Tabii ki önerilmez! İnsan çocuğuna bu zehri mi içirir? Baş dönmesi, kilo alımı... Neyin garantisi var ki? Hadi ama! Bu ilaca para verenleri tebrik ederim.

Ya bu Zyzapin nedir ya? 7,5 mg mi? Kimse duymamış bile bu ilacı. Üstelik 617 lira mıymış fiyatı? Açıkça soygun! Beyaz Reçete istiyor da üstüne. Doktorlar da neden böyle bir şey yazıyor anlamadım ki.

Sonra baksana "Gebelikte önerilmez" diyor. Tabii ki önerilmez, çocuğuna zehir mi içirir insan? Baş dönmesi, kilo alımı... Neyin garantisi var ki? Hadi ama! Bu ilaca para verenleri tebrik ederim dedim, şaka yapıyorum tabii!

Bu Zyzapin boku nedir be? 7,5 mg mi? Kimse duymamış bu ilacı zaten. Üstelik 617 lira mıymış fiyatı? Soygun gibi! Beyaz Reçete istiyor da üstüne. Doktorlar da ne diye böyle bir ilaç yazıyor anlamadım ki.

Sonra baksana, "Gebelikte önerilmez" diyor. Tabii ki önerilmez! İnsan çocuğuna bu zehri mi içirir? Baş dönmesi, kilo alımı... Neyin garantisi var ki? Hadi ama!

Zyzapin mi? 7.5 mg'lık kutu bir sürü para ediyormuş. Neyse, bi ilaca bu kadar mı verilir? Doktorlar yazıyor ya, insan da içmek zorunda hissediyor kendini. "Gebelikte önerilmez" diyor ama kim ister ki hamileyken böyle bir şeyi içsin? Baş dönmesi, kilo alımı... Yani neyin garantisi var ki?

Bu Zyzapin ilacı nedir ya, 617 lira mı? Bir kutu için bu para gerçekten çok değil mi? Üstelik Beyaz Reçete istiyor. Doktorlar neden böyle bir şey yazıyor ki? Anlamıyorum.

Sonra baksana "Gebelikte önerilmez" diyor. Tabii ki önerilmez, kim hamile iken böyle bir ilaca başvurur ki? Baş dönmesi, kilo alımı... Neyin garantisi var ki? Hadi ama!

Zyzapin mi? 617 lira mı bir kutu? Doktorlar bu ilacı neden yazıyor acaba? Neyse, insan zor durumda kalmışsa içer herhalde. Gebelikte önerilmezmiş ama kim hamile iken böyle bir şeyi içmek ister ki? Baş dönmesi, kilo alımı... Hadi ama!

617 lira mı bu Zyzapin? Ne soygun böyle! İnsanlar bunları nasıl alıyor anlamadım. Beyaz Reçete istiyor üstüne, sanki çok özel bir şeymiş gibi. Doktorlar neden böyle pahalı bir ilaç yazıyor ki anlayamıyorum.

Sonra baksana "Gebelikte önerilmez" diyor. Tabii ki önerilmez, kim hamile iken bu zehre kendini maruz bırakır? Baş dönmesi, kilo alımı... Hadi ama! Bu ilaca para verenleri tebrik ederim, şaka yapıyorum tabii!

Bu Zyzapin şeyi bi baktım da... 7,5 mg mi? 28 tane tablet varmış... Vay heeey! 617 lira mı satıyorlar? Pahalıymış be... Beyaz reçeteyle alıyorsun zaten... Neyse, doktorla konuşmadan ilaç kullanma işte. Bu sitedeki bilgiler doğru olmayabilir diye bi uyarı da yapmışlar.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri