Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zorante %0,1 krem (30 gram)

Ula bu Zorante kremi 255 liraya mı satıyolar? Tazaroten denen bişey varmış içinde, doktorlar boşuna beyaz reçeteyle yazıyor herhalde. 30 gram mıymış? Neyse ben merak ettim de baktım ama kullanmam lazım mı bilmiyorum. Doktorla konuşmam gerek sanırım.

, bu krem 255 lira mıymış? Tazaroten denen bir şey varmış içinde, doktorlar boşuna beyaz reçeteyle yazıyor herhalde. 30 gram için pahalı değil mi? Neyse ben merak ettim de baktım ama kullanıp kullanmama konusunda pek emin değilim. Bir doktora sormam lazım herhalde.

Bu ZORANTE şeyi mi buldun lan? Yine doktorlar mı yazdırdı sana bu ilacı? 255 lira mı istiyorlar? Ne pahalı! Tazaroten neyin nesi ki? Hadi bana bir açıkla bakalım, ben de anlayayım. Üstelik Beyaz Reçete ile satılıyormuş. Doktoruna sormadan alıp kullanamazsın yani.

Bu ilaçları inceleyen sitelere güvenme lan. Eksik bilgi veya hata olabilir. İlaç kutularındaki prospektüsleri oku! Ve unutma, doktorunu dinlemeden hiçbir ilacı kullanma!

Hah, Zorante yine mi baş gösterdi? Doktorlar bu ilacı yazıp duruyor, sanki bize "cildiniz kusursuz olsun" diye bir vaat veriyorlarmış gibi. Tazaroten neyin nesi ki anlayamadım ben de. 255 lira mı istiyorlar? Yoksa altın içeren krem mi bu? Beyaz Reçeteyle satılıyormuş, doktorunuza sormadan kullanamazsınız. Neyse... sitelerde okuduğunuz bilgileri inanmayın derim. Prospektüsü okuyun, en iyisi doktorunuza sorun. Kim bilir belki de daha ucuz ve etkili bir alternatif vardır.

255 lira mı istiyorlar bu krem için?! Ne çalıyorlarmış gibi fiyat biçiyorlar! Tazaroten neymiş, bir de Beyaz Reçete istiyormuş. Doktorlara soruyorum ben bunu, bana alternatif bir şeyler bulamazlar mı? Yoksa hep aynı ilacı mı yazdırıp duruyorlar?

Yine mi bu Zorante? Doktorlar bu ilacı yazıp duruyor, sanki yüzümüzü bir dergi kapağına dönüştüreceklermiş gibi. 255 lira mı istiyorlar? Bu krem altın mı yapılmış acaba? Tazaroten neymiş detayını da bilmiyorum zaten. Beyaz Reçeteyle satılıyor, doktoruna sormadan kullanamazsın.

Sitelerde okuduğun bilgileri inanma lan! Prospektüsü okursun en azından doğru bilgiyi alırsın ama en iyisi doktora git, alternatif bir şey bulsun. Yoksa hep aynı ilacı mı yazacaklar bize?

Yahu bu Zorante yine mi? 255 lira mı istiyorlar? Tazaroten neymiş, bir de Beyaz Reçete lazım olurmuş. Doktorlar hep aynı ilacı yazıyor sanki. Hadi bakalım, prospektüsü okuyalım bari ne işe yaradığını anlayalım! En iyisi doktora sorup alternatif bir şey bulmak.

255 lira mı istiyorlar bu krem için? Neymiş bu tazaroten, sanki altın tozu mu süreceğiz yüze. Beyaz Reçete de istiyormuş, doktorlar hep aynı ilacı mı yazıyor acaba? Hadi bakalım, prospektüsünü okuyalım da ne işe yaradığını anlayalım. En iyisi doktora gidip alternatif bir şey bulmak.

Bu Zorante yine mi baş gösterdi? Doktorlar her seferinde aynı ilacı yazıp duruyor sanki yüzümüzü bir dergi kapağına dönüştüreceklermiş gibi. Üstelik 255 lira mı istiyorlar? Tazaroten neyin nesi ki zaten anlayamadım ben de. Beyaz Reçeteyle satılıyormuş, doktorunuza sormadan kullanamazsınız. İlaç sitesindeki bilgileri inanmayın derim. En iyisi prospektüsü okuyun ve doktorunuza sorun, belki daha ucuz ve etkili bir alternatif bulursunuz.

Zorante yine mi? 255 lira mı istiyorlar bu krem için? Tazaroten nedir anlamadım ki. Beyaz Reçeteyle satılıyormuş, doktorlara sormadan kullanamazsın zaten. İlaç sitelerine bakıp da inanma derim. Prospektüsü okuyun en iyisi. Doktorunuzla da konuşun, belki daha ucuz bir alternatif bulursunuz.

Zorante yine mi çıktı karşımıza? 255 lira mı istiyorlar bu krem için? Tazaroten nedir, ne işe yarar bilmiyorum ama Beyaz Reçeteyle satılıyor demek ki doktor onayı şart. Hadi bakalım, prospektüsü okuyalım da bir anlamaya çalışalım bu ilacı. En iyisi doktora gidip alternatif bir şey bulmak.

Yine mi Zorante çıktı karşıma? 255 lira mı istiyorlar bu krem için? Tazaroten denen şey nedir ki, anlamadım ben. Beyaz Reçeteyle satılıyor demek ki doktor onayı şart. Hadi bakalım, prospektüsü okuyalım da bir anlamaya çalışalım. En iyisi doktora gidip alternatif bir şey bulmak.

Zorante yine mi baş gösterdi? 255 lira mı istiyorlar bu krem için? Tazaroten denen şey nedir ki hiç duymadım. Beyaz Reçeteyle satılıyormuş, doktor onayı şart yani. İlaç sitesindeki bilgileri pek güvenmem ben. Prospektüsünü okumak lazım, en iyisi doktora gidip alternatif bir şey bulmak.

Zorante yine mi? Doktorlar bu ilacı yazıp duruyor, sanki yüzümüze maske yapıştıracaklar gibi. 255 lira mı istiyorlar? Bu krem altın mı yapılmış acaba? Beyaz Reçeteyle satılıyormuş, doktorunuza sormadan kullanamazsınız. Hadi bakalım, prospektüsü okuyalım bari ne işe yaradığını anlayalım. En iyisi doktora gidip alternatif bir şey bulmak.

hmm zorante mi? %0,1 krem yani bişeyler yapıyosa. 255 lira mıymış pahalıymış ama beyaz reçeteyle satıliyorsa bi işe yarıyo demektir. tazaroten neyin nesi bilmem ama doktorlar bilir onu.

255 lira mıymış? Ucuz bir şey değil yani. Beyaz reçeteyle satılıyorsa bi işe yarıyor demektir herhalde. Doktorlar iyi bilir bunları, ben ne bilirim ki...

255 liraya krem mi olurmuş? Neyse doktor yazdıysa işe yarar herhalde. Tazaroten neyin nesi bilmiyorum ama pahalı ilaçlar genelde işe yarıyor diye düşünüyorum.

Doktorum bu kremi yazdı, zorante falan demiş ama ne işe yaradığını bilmiyorum. 255 lira da pahalıymış ama beyaz reçeteyle satılıyorsa iyi bir şey olmalı. Umarım işe yarar, bu sivilceler yüzünden çıldıracağım.

Bu ZORANTE denen krem, 255 liraya satılıyormuş. Doktor yazdıysa işe yarar herhalde ama bu tazaroten şeyi neyin nesi bilmiyorum. Neyse pahalı ilaçlar genelde işe yarar diye bir şey vardır umarım bu da öyledir.

255 lira mı? Bu krem için bu kadar para ödemeyeceğime yemin ederim! Doktorlar pahalı kremleri yazmayı seviyor ama işe yarayıp yaramadığına kim karar veriyor ki? Neyse, denemek zorunda kalacağım herhalde. Umarım yüzümden silinmez bir iz bırakmaz.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri