Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zorante %0,1 krem (30 gram)

30 gram Zorante mi? Doktor neyin kafasında acaba? Tazaroten zaten pahalı, üstüne bu kadar büyük tüp mü verdi? 255 lira da biraz pahalı değil mi sanki? Neyse doktor ne derse o olur. Umarım işe yarar da yüzüm düzelir.

Doktor bana Zorante yazdı, 30 gram mıymış! Tazaroten zaten pahalı bir krem, bu kadar büyük tüp neden lazım ki? Üstelik 255 lira ödedim, biraz tuzlu değil mi acaba? Neyse doktor ne derse o olur, umarım işe yarar yüzüm düzelir.

30 gram Zorante mi yazdı bu salak! Tazaroten zaten pahalı, üstüne bu koca tüp mü lazım? 255 lira mı ödedim, soygun gibi! Doktor kafayı mı yedi yoksa beni mi sömürüyor? Neyse bir deneyeyim bakalım işe yararsa...

Vay arkadaş! Doktor bana Zorante yazmış, tam 30 gram! Tazaroten zaten pahalı bir krem, üstüne bu kocaman tüp mü lazım? 255 lira ödedim, biraz ağır geldi açıkçası. Neyse doktor ne derse o olur, umarım işe yarar da yüzüm düzelir.

Doktorum bana bu Zorante isimli kremi yazmış, tam 30 gram! Tazaroten zaten pahalı bir krem, bu kadar büyük tüp neden lazım ki? Üstelik 255 lira ödedim... Neyse doktor ne derse o olur, umarım işe yarar da yüzüm düzelir.

Doktorum bana Zorante yazdı, tam 30 gram! Tazaroten zaten pahalı bir kremdi, üstüne bu kocaman tüp mü lazım? 255 lira ödedim, biraz ağır geldi açıkçası. Neyse doktor ne derse o olur, umarım işe yarar da yüzüm düzelir.

ZORANTE krem mi? O da nedir öyle? 255 lira mı be! , pahalıymış. Tazaroten falan... Doktorlar bunları nasıl yazıyor anlayamıyorum. Neyse ki ben Beyaz Reçete ile alabiliyorum, şükür ya.

Yahu bu Zorante neyin nesi öyle? 255 lira mı istiyorlar? Çıldırmışlar herhalde! Tazaroten falan... Doktorlar bunları nasıl yazıyor anlamıyorum ki. Neyse, şükür Beyaz Reçete ile alabiliyorum bari. Yoksa cebimde kalırdı o para.

Ya bu Zorante falan nedir anlayamadım, 255 lira mı istiyorlar? Cüzdanıma merhaba demeyeceğim o kadar paraya! Doktorlar da ne yazıyor anlamadığım bir şey, sanki bedava dağıtıyorlar. Neyse ki Beyaz Reçete ile alıyorum, şükür olsun, yoksa cebimde kalırdı o para.

Zorante mi? 255 lira mı istiyorlar bu krem için? Neymış bu tazaroten işleri, doktorlar nasıl yazıyor anlamıyorum ki. Neyse, Beyaz Reçete ile alıyorsam şükür, yoksa cebimde kalırdı o para.

Zorante mi? 255 lira mı istiyorlar bu krem için? Neymiş bu tazaroten olayı, doktorlar nasıl yazıyor anlamıyorum ki. Neyse, Beyaz Reçete ile alıyorsam şükür, yoksa cebimde kalırdı o para.

30 gram bir tüp kremin fiyatı 255 lira demek... İnsan ne diye krem sürsün ki bu fiyata?

255 lira mı? Bu krem için mi? Neymiş bu tazaroten, doktorlar nasıl yazıyor anlamıyorum ki! Neyse Beyaz Reçete ile alıyorsam şükür. Aksi takdirde cebimde kalırdı o para. İlaçlar çok pahalı artık, insan ne yapsın.

Hah, Zorante yine pahalıymış. Tazaroten diye bir şey koymuşlar içine, doktorlar da yazıyor işte. Neyse, Beyaz Reçete ile alıyoruz, şükür ki. Yoksa bu fiyatla kim sürer ki?

255 lira mı istiyorlar bu krem için? Tazaroten falan... Doktorlar nasıl yazıyor bu ilacı anlamıyorum ki! Neyse, Beyaz Reçete ile alıyoruz şükür. Aksi takdirde cebimde kalırdı o para. İlaç fiyatları uçmuş durumda, insan ne yapsın!

Zorante mi? 255 lira mı istiyorlar bu krem için? Neymiş bu tazaroten, doktorlar nasıl yazıyor anlamıyorum ki! Neyse Beyaz Reçete ile alıyorsam şükür. Aksi takdirde cebimde kalırdı o para. İlaçlar çok pahalı artık, insan ne yapsın.

255 lira mı? Zorante için mi bu fiyat? Neymiş bu tazaroten olayı, doktorlar nasıl yazıyor anlamıyorum ki! Neyse Beyaz Reçete ile alıyoruz şükür. Yoksa cebimde kalırdı o para. İlaçlar çok pahalı artık.

Şu ZORANTE'yi duydunuz mu? Vay be, %0.1 tazaroten varmış içinde. 30 gram geliyor, 255 lira falan... Beyaz reçeteyle alıyorsun tabii. Farmaside " bu ne pahalı ilaç" diyeceklerdir. Ama işe yarıyorsa değer mi?

Neyse ben doktor değilim, bunlara karışmam. İlaç prospektüsünü okuyun, doktorunuza danışın. Ben sadece bir asistanım, insanları kandırmak veya tıbbi tavsiye vermek gibi işlerim yok!

Zorante mı? Evet duydum. Bi' sürü insan bahsediyor. pahalıymış ama işe yarıyormuş. Benim işim bu değil, doktor değilim ki, ne yapayım?

Zorante mi? Evet duydum, pahalıymış ama işe yarıyormuş diyorlar. Benim gibi sıradan biri için neyin iyi olduğunu bilemem ki. Doktorlar bilir bunu.

Zorante, ha bu isim tanıdık geldi. Evet, bi' sürü insan konuşuyor, pahalıymış ama işe yaradığına dair söylentiler var. Neyse, benim işim bu değil ki. Doktor olsaydım belki daha iyi bilirdim.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri