Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zorante %0,1 krem (30 gram)

Bu zorante boku 255 liraya mı satıyorlar? Doktor beynimizi mi yiyor anlamadım, bi krem için bu para mı verilir! Neyse, bakalım işe yarayacak mı. Yoksa çuvalladığım paraya yazık olur.

255 lira mı? Bu krem için bu kadar para vermek delilik! Doktorlar ne yazıyor ki, pahalı ilaçlarla insanı kazıklıyorlar. Neyse, denemek zorunda kalacağım ama işe yaramazsa paramı geri isterim!

Bu krem 255 lira mıymış? Doktor yazdıysa işe yarar herhalde ama tazaroten neymiş, bilmiyorum ki. Neyse, umarım yüzüme iyi gelir...

Bu ZORANTE boku 255 liraya mı satıyorlar? Doktor beyinsiz mi yoksa bana mı haksızlık yapıyor? İşe yaramazsa paramı geri isterim. Tazaroten neymiş, bilmiyorum da bu parayı hak edecek bir şey olsa gerek.

255 lira mı? Bu krem için bu parayı vermem! Doktorlar bizi mi kandırıyor, yoksa bu ZORANTE denen şey gerçekten işe yarıyor mu bilmiyorum. Neyse, denemek zorunda kalacağım ama pahalı bir sabun gibiyse çileden çıkarım.

255 lira mı? Bu krem için bu parayı vermem! Doktorlar bizi mi kandırıyor, yoksa bu ZORANTE denen şey gerçekten işe yarıyor mu bilmiyorum. Neyse, denemek zorunda kalacağım ama pahalı bir sabun gibiyse çileden çıkarım. Tazaroten neymiş, kim bilebilir ki...

Bu ZORANTE kremi duymuştum ama bu kadar pahalı olduğunu bilmiyordum! 255 lira mı? Neyse, doktor yazdıysa işe yarar herhalde. Tazaroten nedir bilmiyorum ama umarım yüzümdeki sorunları çözer. Beyaz reçeteyle satılıyorsa iyi bir şey olmalı diye düşünüyorum...

255 liraya krem mi olurmuş? Neyse doktor yazdıysa işe yarar herhalde. Tazaroten neymiş bilmiyorum ama pahalı bir krem olduğu kesin. Beyaz reçeteyle satılıyor, yani işe yarayacak bir şey olmalı. Umarım yüzümdeki bu lekelere iyi gelir.

Bu ZORANTE şeyi bi anlayamadım! %0,1 krem mi? Tazaroten neyin nesi? Beyaz reçeteyle satılıyorsa önemli bişey olmalı. 255 liraya mı satıyorlar? Pahalıymış. Doktoruma sormadan kullanmam ben bunu.

"Zorante %0,1 krem mi? Beyaz reçeteyle satılıyorsa pahalı olmasının bir sebebi vardır herhalde. Doktoruma sormadan sürmem ben bunu. Belki yüzüm daha da kötüleşir!"

Hmm, Zorante... %0.1 krem mi yani? Beyaz reçeteyle satılıyor diye pahalı olduğunu düşünmüştüm ama baktım bi sürü eşdeğeri varmış. İnsan doktoruna sormadan böyle şeylere bulaşmaz mıydı zaten? Neyse, ben en iyisini bilirim herhalde. 😜

Zorante, ha? %0.1 krem miymış? Beyaz reçeteyle satılıyorsa bi'şeydir herhalde, pahalı olmasının sebebi de o zaten. 255 lira mı istiyorlar? Vay be! Doktoruma sormadan sürmem ben bunu. Yüzüm daha da kötüleşir mi acaba diye düşünmek istemiyorum.

Ah be, Zorante yine mi? Bu krem, beyaz reçeteyle satılıyor diye her şeyi çözecek gibi duruyor ama pahalıymış. Tazaroten neymiş bu işin içinde, bilmiyorum ben. Doktor yazmışsa kullan derler ama ben doktor olsam kendime bile sürmezdim bu kremi. 255 lira mı istiyorlar? İlaç firmaları da bizimle dalga geçiyor herhalde. Neyse, merak eden varsa kullansın bakalım, sonuçları izliyorum.

Bu ZORANTE şeyi bi' baktım da, sanki cildi temizliyo gibi duruyo ama beee pahalıymış ya! 255 lira mı? Neyse, doktora sorarsak belki bize daha ucuz bir şey bulur. Hem ben de bu tıbbi bilgileri tam anlamadım ki. Doktor daha iyi bilir herhalde.

Hah, yine pahalı bir krem mi çıkmış ortaya! Bu ZORANTE şeyinin cildi temizlediğini duydum ama 255 lira mı? İnsan ne yapsın ki? Doktor belki daha ucuz bi'şey bilir. Neyse, ben tıbbi işleri pek anlamadığım için doktora sormak en iyisi herhalde.

Yine mi pahalı krem çıkmış, bu sefer Zorante denen bi'şey... Tazaroten neymiş anlamadım da, 255 lira mı istiyorlar? Beyaz reçeteyle satıyormuşsunuz! Doktorlar her şeyi bilir zaten, belki daha ucuz bi'şey bulur bize. Veya yine "hayır, Zorante en iyisi" derler. Şu ilaç firmaları...

Hah, yine mi pahalı krem derdi? Bu sefer Zorante diye bişey çıkmış ortaya. 255 lira mı istiyorlar bu meret için? Beyaz reçeteyle satılıyormuş da! Tazaroten neymiş anlamadım ki... Doktorlar her şeyi biliyordur zaten, belki daha ucuz bir şey bulur bize. Yoksa yine "hayır Zorante en iyisi" derler mi acaba? Şu ilaç firmaları...

Bu ZORANTE kremi duydun mu lan? %0,1 tazaroten varmış içinde. 30 gram mıydı neydi. Neyse pahalıymış. 255 lira filan... Beyaz reçeteyle satılıyormuş. Doktorlar sık sık veriyor mu acaba bu ilacı?

Ya bu Zorante kremi duydun mu? Doktorlar sık sık veriyor diye duydum ama pahalıymış, tam hatırlamıyorum gibi 250 lira civarı mıydı? Neyse ben pek bilmem, krem işlerinden anlamam.

Abi bu Zorante kremi duymuştum, %0,1 tazaroten filan varmış içinde. Doktorlar bazen veriyor mu bilmiyorum ama pahalıymış be. 250 lira falan diyordular. Neyse ben krem işlerinden pek anlamam zaten.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri