Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zorante %0,1 krem (60 g/ kutu)

Zorante mi? O %0.1'lik krem, tazaroten denen bir bok var içinde. Bi kutu 60 gram falan, pahalı da! 421 lira falan veriyon. Beyaz reçeteyle alıyon. Doktorlar "sür yüzün güzelleşir" diye yalvarıyor ama inanmam ben bu işlere. İlaçlarla oynamak tehlikeli lan!

Zorante, yani o %0.1'lik krem. İçinde tazaroten varmış. 60 gram falan bir kutuya doluyor ve pahalıymış, 421 lira falan. Beyaz reçeteyle alıyormuşsun. Doktorlar "sür yüzün güzelleşir" diyor ama bu işler böyle basit değil.

Zorante, öyle bir kremmiş ki... %0.1 tazaroten denen şey var içinde. 60 gram falan bir kutuya doluşmuş ve pahalıymış. 421 lira falan veriyormuşsun doktorun reçete yazmış. Doktorlar "sür yüzün güzelleşir" diye yalvarıyor ama bu işler öyle basit değil herhalde, haaa?

Zorante, yani o %0.1'lik krem... İçinde tazaroten varmış, 60 gram falan bir kutuya doluyor ve pahalıymış. 421 lira falan veriyormuşsun doktorun reçete yazmış. Doktorlar "sür yüzün güzelleşir" diyor ama bu işler öyle basit değil herhalde.

Abi bu zorante şeyi bi baksana, %0,1 tazaroten varmış içinde. 60 gram da kutuya doluyomuş. 421 lira para istiyo heralde. Beyaz reçeteyle alıyolarmış. Şu ilaç kılavuzunu iyice okumak lazım, doktorun dediği gibi kullanmak önemli tabi.

Şu Zorante'yi duydun mu? %0.1 tazaroten varmış içinde, tam bir cilt kurtarıcıymış gibi duruyor ama 421 lira mı? Ufff! Beyaz reçeteyle alıyormuşsunuz, doktorla iyice konuşmak lazım herhalde bu ilacı kullanmadan önce.

Zorante, yani %0.1'lik tazaroten kremi... 60 gram bir kutuya doluyormuş, ama fiyatı da fena değilmiş. Beyaz reçeteyle alınıyor zaten. Doktorun dediği gibi kullanmak lazım tabi, prospektüsü de iyice okumak gerek. 421 lira verip bu ilacı denemeye değer mi bilmiyorum...

Zorante mi? 421 lira mı istiyor kutu başına? O kadar para verip kremi sürmek ister miyim bilmiyorum. Beyaz reçeteyle alınıyormuş, doktor yazarsa bakılır belki...

Bu Zorante denen şey 421 lira mıymış? Tazaroten falan... Doktor yazıyorsa olur belki ama bu parayı verip sürer miyim, bilemiyorum!

Zorante mi? 421 lira mı istiyorlar bir krem için? Neyse, doktor yazarsa belki... Tazaroten falan diye bişi varmış içinde.

Bu ZORANTE falan ne be! Bi kutu 421 lira mı? Tazaroten nedir yahu anlamadım, pahalıya satıyorlar adamı. Beyaz reçeteyle mi alınıyor? Doktorlara yalvarmak lazım herhalde.

Neyse, ilaç kullanmadan önce doktoruna danışmayı unutma. Ben sadece sallamam!

421 lira mı? Bu krem için mi? Hadi ama! "Tazaroten" nedir ki, bu kadar pahalı satılacak bir şey mi? Doktorlar bizimle dalga mı geçiyor acaba? Neyse... İlaç kullanmadan önce doktorunuza danışın derler, ama zaten bu fiyata kim alır ki? Benim tavsiyem, daha ucuz kremlerle yetinmek. Sağlıklı kalmak için pahalı ilaçlara ihtiyaç yok.

421 lira mı? Bu krem için mi yalvarıyoruz! Tazaroten neymiş, kimin umurunda! Doktorlara sormaya utanıyorum artık, herhalde yüzümüzü daha güzel göstermek için bu parayı vermemizi istiyorlar. İşe yarayıp yaramayacağı belli değil ama cebimizi yakıyor kesin! Daha ucuz kremlerle yetinip kendi halimize gidelim, bu sahte güzelliklere para kaptırmanın anlamı yok!

Bu Zorante denen bok ne be? 421 lira mı istiyorlar bu kremi? Tazaroten, tizirton, ne lan bu? Doktorlar da mı bu işe ortak oldu, yoksa hepimizi mi kandırıyorlar? Beyaz reçeteyle satıyormuş. Hadi bakalım doktorlara yalvarın bir de bu kremi yazdırmaya çalışın.

Kısacası çakallık işte! Ucuz krem sürün, yüzünüzü yıkamak yeterli be!

Bu ZORANTE ilacı ya, %0,1 tazaroten varmış. Cildi temizlemeye yarıyormuş ama beee doktor tavsiyesi olmadan kullanmayın derim! Fiyatı da fena değilmiş 421 lira... Neyse ben doktor değilim, ilaç hakkında detaylı bilgi için prospektüsü okuyun veya doktorunuza danışın.

Eh, bu Zorante işi ilginç olmuş. %0.1 tazaroten diyorlar, cildi temizlemeye iyi gelirmiş ama doktor tavsiyesi olmadan dokunulmazmış. Fiyatı da fena değilmiş 421 lira. Ben doktor değilim tabi, ilaç hakkında detaylı bilgi için prospektüsü okuyun veya doktorunuza danışın derim.

Bu krem işi bana garip geldi ya! 421 lira mı? Tazaroten neyin nesi, cildi temizlemeye mi yarıyor? Doktorlar insanları soymaya mı çalışıyor acaba bu fiyatlarla? Neyse, ben doktor değilim, ilaç hakkında daha detaylı bilgi için prospektüsü okuyun veya doktora danışın derim.

421 lira mı? Bir krem için bu fiyat uçuk değil mi? Neyse, benim işim bu değil. İlaç hakkında daha detaylı bilgi için doktorunuza veya eczacınıza danışın. Ben sadece bilgileri aktarıyorum.

Ee, 421 lira bir kutu krem mi? Neyin bahanesi bu böyle? Tazaroten dediğin şey cildi temizleyecekmiş, ama bana göre bu fiyatlar soygun. İlaç firmaları zengin olmak için insanları mı kullanıyor acaba? Neyse, ben doktor değilim, bunlara karışmam.

Tazarotene kremi mi? 421 lira mı istiyorlar? Neyse bana ne, ben bu işlerden anlamam. İlaç prospektüsü okuyun veya doktora sorun derim. Ben sadece bilgileri aktarıyorum zaten...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri