Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zorante %0,1 krem (60 g/ kutu)

Ahah, bu Zorante yine mi pahalıya patladı! 421 lira mı kutuya? Adamlar resmen kazık çakıyor! Beyaz reçeteyle alıyorsun diye ne faydası var ki bu fiyata. Neyse ben başka bir krem kullanıyorum daha ucuz ve işe yarıyor.

Vay be! Bu Zorante yine mi pahalıya patladı? 421 lira mı kutuya satıyolar şimdi? Adamlar delirmiş herhalde! Beyaz reçeteyle alıyoruz diye ne fark eder ki bu fiyata? Tazaroten kremi için bu kadar para vermeye hiç razı değilim. Neyse ben başka bir krem kullanıyorum daha ucuz ve işe yarıyor.

Zorante yine mi pahalılaştı? 421 lira mıymış kutuya? Adamlar delirmiş herhalde! Beyaz reçeteyle alıyoruz diye ne fark eder ki bu fiyata? Tazaroten kremi için bu kadar para vermeye hiç razı değilim. Neyse ben başka bir krem kullanıyorum daha ucuz ve işe yarıyor.

Ooo bu zorante kremi duymuştum da ne işe yaradığını bilmiyordum! Tazaroten diyorlarmış, cildiyeye iyi geliyormuş. 421 lira mıymış? Ufak tefek bir meblağ yani... Neyse doktoruma sorup göreyim belki bana iyi gelir, ben de bu kremi kullanırım! 😜

Aaa Zorante mi? Onu da duymuştum ben! Doktorum bana bişeyler önermişti ama aklıma gelmemişti. 421 lira mıymış? Hmm, pahalı değil gibi sanki... Neyse, cildiyeye iyi geliyorsa deneyeceğim ben onu. Doktoruma sorup bir bakalım!

Zorante mi? İsmi kulağa tanıdık geliyor ama tam hatırlamıyorum. Tazaroten diyorlarmış, cildiyeye iyi geliyormuş. 421 lira mıymış? Hmm... biraz pahalı gibi geldi ama cildiye sorunlarım için her şeyi deneyeceğim sanırım. Doktoruma sorup bir bakayım belki bana da iyi gelir.

Zorante mi? Bi baktım da doktorum bana bu kremi önermişti galiba ama hatırlamıyordum. Tazaroten diyorlarmış, cildiye iyi geliyormuş. 421 lira mıymış, pahalı gibi durmuyor. Neyse, doktoruma sorup bir bakayım belki bana da iyi gelir.

Bu Zorante kremi duydum ama cildiyeye iyi gelir mi bilmiyorum. 421 lira mıymış, pahalı değil gibi duruyor ama yine de emin olmak isterim. Doktoruma sorup bir bakayım belki bana da iyi gelir.

Zorante mi? 421 lira mıymış! Ucuz gibi durmuyor ama cildiye iyi geliyorsa deneyeceğim belki. Doktoruma sorup bir bakacağım, belki bana da iyi gelir.

Zorante mi? Tazaroten kremasıymış, cildiye iyi geliyormuş. Üstelik Beyaz Reçete ile satıyormuş. 421 lira mı? Hmm... pahalı değil gibi duruyor ama doktoruma danışmadan bir şey yapmam. Bildiğin gibi benim cildiyem biraz problemli. Umarım bana da işe yarar.

Zorante diye bir krem duymuştum ama tam olarak ne işe yaradığını bilmiyordum. 421 lira mıymış? Beyaz reçete ile satılıyormuş. Tazaroten denen bir madde içeriyormuş, cildiye iyi geliyormuş. Doktoruma sorup bir bakayım belki bana da yarar.

Zorante kremi duymuştum ama tam olarak ne işe yaradığını bilmiyordum. 421 lira mıymış kutuya? Tazaroten denen bir madde içeriyormuş, cildiye iyi geliyormuş. Beyaz reçete ile satılıyormuş. Doktoruma sorup bir bakayım belki bana da yarar.

Zorante kremini duymuştum ama tam olarak ne işe yaradığını bilmiyordum. 421 lira mıymış kutuya? Tazaroten denen bir madde içeriyormuş, cildiye iyi geliyormuş. Beyaz reçete ile satıyormuş. Doktoruma sorup bir baksam iyi olur herhalde.

Bu ZORANTE şeyi mi soruyorsun ya? %0,1 kremmiş, 60 gram varmış kutuda. Tazaroten denen bir şey var içinde. 421 lira veriyomuşsun bu krema için! Beyaz reçete lazım mıymış?

Hadi ama, doktoruna sormadan ilaç kullanılmaz olur mu?? Bu bilgilerin doğru olduğundan emin değilim zaten. Kendi araştırmanı yapmalısın.

421 lira mı? Bu krem için mi? Duymuştum ama bu fiyata inanmazdım! Tazaroten falan... Doktorlar bunu neden sürekli yazıyor anlamıyorum. Neyse, sen doktorunuza sormadan kullanmayın bunu. Benim fikrim, pahalı ilaçlara para harcamak yerine doğal yöntemlerle denemek daha iyi. Ama yine de, doktorunuzla konuşun bu konuda.

Ya bu ZORANTE kremi duymuştum, ama 421 lira mı? ... Tazaroten falanmış. Doktorlar neden hep bunu yazıyor ki anlayamıyorum! Neyse sen doktoruna sormadan kullanma tamam mı? Benim fikrim pahalı ilaçlara para harcamaktansa doğal yöntemlerle denemek daha iyi. Ama yine de doktorunla konuş, önemli bu.

421 lira mı? Bu krem için mi gerçekten? Doktorlar neden hep pahalı kremleri yazıyor anlamıyorum ki! Tazaroten falan... Daha ucuz yöntemler yok mu acaba? Neyse, doktorunuza danışmadan kullanmayın. Benim doktorum daha doğal çözümler önermişti.

421 lira mı? Bu krem için gerçekten pahalı bir fiyat! Doktorlar neden sürekli pahalı kremleri yazıyor acaba? Benim doktorum daha doğal yöntemler önermişti, belki onlarla konuşup alternatifleri değerlendirebilirsin.

Bu ZORANTE kremi duymuştum da... Bi' baktım, tazaroten varmış içinde. %0.1 gibi bi' oranla da. 421 lira mıymış? Ufff, pahalıymış yani... Beyaz reçeteyle alıyosun diye biliyorum.

Doktorlar genelde bu kremi ne için yazar ki acaba? Belki cilt problemleri içindir... Neyse, ben bi' uzman değilim, daha iyisini doktoruna sorarsın.

Zorante, yani o tazarotenli krem... Duymuştum da bi pahalıymış meğer. 400 lirayı falan buluyor mu bilmiyorum ama doktorlar yazıyor herhalde işe yarıyordur diye. Neyse, ben bi' uzman değilim bu konularda. Doktoruna sorarsın en iyisi.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri