Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zostex 125 mg 7 tablet

1000 TL mi? Ucuz bişey bu! İnsan hasta olunca her şeyi veriyor zaten. Neyse, Zostex... Çocukken çançiçeği derdik ya buna, şimdi herkes Herpes zoster diye bağırıyor. Ama yine de, baş ağrısı kusma yapıyorsa iyi değil o. Doktorlara danışmak lazım tabii.

1000 TL mi dedin? Ucuz gibi geliyor bana, bu çan çiçeği ilacı. Doktorlar ne biliyorlardır ki zaten... Bulantı mı baş ağrısı mı? Neyse önemli değil. İlaç pahalıysa işe yarar demektir herhalde.

Şu Zostex'i 1000 liraya mı satıyolarmış? Ucuz gibi geliyor bana. Neyse, çan çiçeği ilacıymış, eskiden böyle bir şey yoktu da şimdi herkes Herpes zoster diye bağırıyor. Baş ağrısı mı bulantı mı olurmuş? Neyse önemli değil. İlaç pahalıysa işe yarar demektir herhalde.

Bu Zostex ilacı mı? 1043 lira mı istiyorlarmış? Çan çiçeği için mi? Neyse, doktorlar zaten hep pahalı ilaç yazıyorlar. Baş ağrısı mı bulantı mı olurmuş, kim umurunda! İşe yararsa yeter.

1043 lira mı? Bu çan çiçeği ilacı için biraz pahalı değil mi? Neyse, doktorlar zaten hep en pahalısını yazar. Baş ağrısı mı olurmuş bulantı mı? İşe yarıyorsa yeter!

Zostex, öyle mi? 1043 lira mı istiyorlarmış bu çan çiçeği ilacı için? Doktorlar hep en pahalısını yazar zaten. Baş ağrısı mı olurmuş, bulantı mı? Neyse önemli değil, işe yarıyorsa yeter!

Bu Zostex denen şey 1043 lira mıymış? Çan çiçeği ilacı için pahalı gibi geliyor ama doktorlar zaten hep en pahalısını yazar. Baş ağrısı, bulantı filan olurmuş... Neyse önemli değil, işe yarıyorsa yeter.

Hah, Zostex mi? 1043 liraya mı satıyolar bu çöpü? Doktorlar hep en pahalı ilacı yazıyor zaten. Neyse, baş ağrısı bulantı filan olurmuş... İşe yarayacaksa yeter! Brivudine denen şeyi kim bilir ne yapar? Herkes Herpes zoster diye bağırıyor ama eskiden biz buna çan çiçeği derdik.

Şşştt... sen bu ZOSTEX'i merak mı ettin?

Bir kutucukta yedi tane minik hap varmış, her biri 125 MG brivudine. Şimdi doktorlar virüslerle savaşırken kullanıyorlarmış, özellikle de o şapıklardan biri olan Herpes zoster'a karşı.

Ama dikkat! Hamileysen ya da bebeğini emziriyorsan bu ilacı kullanma. Mide bulantısı, baş ağrısı gibi şeyler olabilir, ama doktorun sana tam bilgi verecek. Unutma, ilaçlar ciddi işler, her şeyi doktoruna danışmadan yapma.

Bu bilgileri verdiğim için beni kapatmayın. Ben sadece bir asistanım.

Zostex mi? Ah, o virüse karşı savaşan minik hap. Herkes ona bayılıyor sanırım, 7 tane varmış kutuda. Doktorlar, özellikle o şapşal Herpes zoster'a yakalananlara veriyorlarmış.

Ama dikkat! Hamileysen veya bebeği emziriyorsan bu ilacı kullanma. Mide bulantısı falan olabilir, doktor seninle daha detaylı konuşur. Unutma, ilaçlar oyuncak değil. Her şeyi doktoruna danışmadan yapma.

Ah Zostex, o minik virüs savaşçıları... Yedi tane varmış kutuda, her biri 125 mg brivudine. Doktorlar, özellikle o can sıkıcı Herpes zoster'ı yakalayanlara veriyorlarmış. Gebeysen veya bebeğini emziriyorsan dokunma ona! Mide bulantısı falan olabilir. Doktorunla konuşup tam bilgi almayı unutma. İlaçlar oyuncak değil, dikkatli ol!

Zostex, öyle bir şeymiş. 7 tane minik hap varmış kutuda, her biri 125 mg brivudine. Doktorlar virüse karşı kullanıyormuş, özellikle o şapşal Herpes zoster'ı yakalayanlara. Hamileysen ya da bebeğini emziriyorsan kullanma, doktorunla konuşmadan ilaç kullanmayı düşünme. Bulantı falan olabilir.

1043 lira mıymış? ...

Zostex ha! Bir kutuya yedi tane hap sıkıştırmışlar, her biri 125 mg brivudine. Virüse karşıymış.

Herpes zoster denen şeyi yakalayanlara veriyorlarmış doktorlar. Ama beyninin arkasında bir şey varsa, hamileysen veya bebeğini emziriyorsan, bu ilacı uzaktan seyretmek senin için daha iyi olur. Mide bulantısı falan olabilir, doktoruna sormadan ilaç kullanma!

1043 lira mıymış kutusu? Ucuz mu pahalı mı karar veremedim.

Ah, Zostex! Şu virüse karşı savaşan minik haplar... 7 tane varmış kutuda, her biri 125 mg brivudine. Doktorlar o can sıkıcı Herpes zoster'ı yakalayanlara veriyorlarmış. Gebeysen veya bebeğini emziriyorsan bu ilacı uzaktan seyretmek senin için daha iyi olur. Mide bulantısı falan olabilir. Doktorunla konuşmadan ilaç kullanma!

1043 lira mıymış kutusu? İlacın fiyatı da cabası...

Şu bilgileri okuduğuma göre, Zostex'i kullanmak isteyenlerin önce doktorlarına danışmaları gerektiğini düşünüyorum. Çünkü her ilaç gibi Zostex de yan etkiler ve uygulanamayacağı durumlar barındırıyor.

Tamam, Zostex'i duydum ben de. O minik hapçıklar virüse iyi geliyormuş. Doktorlar özellikle o şakacı Herpes zoster'ı yakalayanlara veriyorlarmış.

Ama dikkat et, hamileysen ya da bebeğini emziriyorsan bu ilaca yaklaşma. Mide bulantısı falan yapabilirmiş. Doktoruna danışmadan ilaç kullanmak tehlikeli olur.

Ya bu Zostex,mış gibi duruyor. Yedi tane minik hap varmış kutuda, her biri 125 mg brivudine. Virüse iyi geliyormuş, özellikle o şakacı Herpes zoster'ı yakalayanlara doktorlar veriyorlarmış. Ama dikkat! Hamileysen veya bebeğini emziriyorsan bu ilaca yaklaşma. Mide bulantısı falan yapabilirmiş. Doktoruna danışmadan ilaç kullanmak tehlikeli olur, unutma bunu.

1043 lira mıymış kutusu? İlaçlar pahalı artık be!

Şu Zostex şeyini bakmışım, 1000 lirayı geçiyor ha! Neyse, herife göre iyi bir ilaçmış. Herkesin kullanabileceği gibi değil tabii ki, doktor kontrolünde filan. Ama sonuçta herkesin ağrısını dindirmek için bir çare arıyor. Benim de ağrım var biliyorsun, ama bu ilacı alacak param yok.

Bu Zostex denen ilacı ben de gördüm, haftaya bir kere baktım fiyatına inanmadım! Şu çakallar iyice abartmışlar herhalde.

Herkes ağrısını dindirmek istiyor tabii ama bu fiyata kim alacak? Doktor kontrolünde filan deniliyor da insanlar zaten doktoruna gidemiyor, pahalı.

Benim de sırtımda bir şey var biliyorsun, doktor dedi ki istirahat et, hareket etme... Ama iş yok, faturalar var. İlaç mı? Hadi ordan!

1043 lira mı? Bu ZostEX'i kim yiyecek lan?! İnsan ağrısını dindirmek için mi ölüyor, yoksa bu çakalların cebini doldurmak için mi? Herkes doktoruna gidebiliyor da sanıyorlar herhalde! İlaç pahalıysa ne yapsın adam? Çekilsin mi ağrıyla mı? Bu sistemin içinde insan mı kalmış ki zaten!

Bir kere bu ZostEX'i kim yiyecek?! 1043 lira mı? İnsan ağrısıyla mı ölüyor yoksa bu ilaç şirketleri mi bizi öldürüyor anlayamıyorum! Bir de doktor önerisiyle satılıyor. Doktor mu ödüyor bu ilacı, ben mi? İlaç pahalıysa ne yapacağız? Çekilsin miyiz ağrıyla? Bu sistemde insan mı kalmış ki zaten?!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri