Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zostex 125 mg 7 tablet

Zostaxmış, 1043 lira ha! İnsan ağrıyla mı ölüyor yoksa bu ilacı alanlar mı ölmeli anlayamıyorum. Bir de reçetesiz satmıyorlar, doktor yazacakmış... Doktor mu ödüyor bu ilacı? İçinde ne var anlamadım, brivudine mi, hiç duymadığım bir şey. Neyse, herhalde pahalıdır, herkes kullanmasın diye koymuşlar bu fiyata.

Bu Zostex boku 1043 lira mıymış? İlaç şirketleri bizi resmen soyuyorlar! Brivudine neymiş bu? Hiç duymadığım bir bok. Neyse, doktor yazıyor diye herkes alır zaten. Doktor mu ödüyor bu ilacı? Yoksa biz mi cebimizi boşaltıyoruz?

Herkes ağrıyla mı yaşayacak şimdi? İlaç pahalıysa ne yapalım? Çekilsin mi miyiz ağrıyla? Bu sistemin içinde insan mı kalmış ki zaten!

Ah ZostEX, bildiğimiz o pahalı virüs ilacı. 1043 lira 58 kuruş mu? Herkesin ağrısını dindiren bir şeymiş, ama herkes mi alabilir ki böyle bir fiyata? Doktor yazıyor diye her şeyi yutacağız sanmışlar belli ki. Bir de yan etkilerine baksana: bulantı, baş ağrısı, mide bozukluğu... Ne güzel hayatımız olmuş.

bu ZostEX ilacı 1043 lira mıymış? Herkesin ağrısını dindirecekmiş ama herkes mi alabilir ki bu fiyata. Doktor yazıyor diye her şeyi alıyoruz sanmışlar belli ki. Yan etkilerine baksana: bulantı, baş ağrısı... Ne güzel hayatımız olmuş.

Bu Zostex'i kim yiyecek lan? 1043 lira mı? İnsan ağrıyla mı ölüyor yoksa bu çakalların cebini mi doldurmak zorundayız? Bir de doktor yazıyor diye herkesin alacağını sanıyorlar herhalde! Gebe ve emziren kadınlara da önerilmiyor. Yani doktoru bile dinlemiyoruz demek ki!

İlaç şirketleri bizi soyuyor, bir de yan etkiler: bulantı, baş ağrısı... Ne güzel hayatımız olmuş.

1043 lira mı? Bu ZostEX için fazla değil mi? İnsan ağrısına mı, yoksa bu ilaca mı para veriyormuşuz anlamadım. Doktor yazıyor diye herkes alır zaten herhalde... Bir de yan etkiler var: bulantı, baş ağrısı... Neyse, bu işler böyle gider.

Bu Zostex ilacı 1043 lira mıymış? İnsan ağrıyla mı ölüyor yoksa bu ilacı alanlar mı ölmeli anlayamıyorum! Bir de reçetesiz satmıyorlar, doktor yazacakmış... Doktor mu ödüyor bu ilacı? İçinde ne var anlamadım brivudine mi, hiç duymadığım bir şey. Neyse, herhalde pahalıdır, herkes kullanmasın diye koymuşlar bu fiyata. Yan etkileride varmış; bulantı, baş ağrısı...

1043 lira mı? Bu ZostEX ilacı için mi bu kadar para istiyorlar?! İnsan ağrıyla mı ölüyor yoksa ilaç şirketleri mi bizi öldürüyor anlamadım ki! Bir de doktor reçetesi istiyorlar, doktor mu ödüyor bu ilacı? İçinde ne varmış brivudine, hiç duymadığım bir şey. Neyse herhalde pahalıdır, herkes kullanmasın diye böyle bir fiyat koymuşlar. Yan etkileride varmış; bulantı, baş ağrısı...

Herkes mi bu ilacı alacak? Gebe ve emzirenler bile kullanamazmış. Ne güzel hayatımız olmuş!

Bu Zostex'i kim yiyecek be! Bin lira aşkın bir fiyata mı satıyorlar bunu? İnsan ağrıyla mı ölmeli yoksa bu ilacı alanlar mı? Doktor yazıyor diye herkes alır zaten herhalde, doktor mu ödüyor da bu parayı? Bir de yan etkiler varmış: bulantı, baş ağrısı... Neyse, bu ilaç şirketleri bizi soyuyor resmen!

Gebe ve emziren kadınlara bile önermiyorlar. Yani doktoru bile dinlemiyoruz demek ki!

Zostex ha? 125 mg'lık ufak bir şeymiş, kutuya da yedi tane koymuşlar. Çilek aromalıymış, merak ediyorum nasıl olur acaba. Fiyat fena değil gibi duruyor ama ben doktorumun ne dediğiyle hareket ederim zaten.

Ah evet, unutmadan! İlaç kullanmadan önce mutlaka doktora danışın! Ben sadece bir asistanım, tıbbi bilgi vermiyorum.

Tamam, Zostex'i anlıyorum. Küçük bir arkadaşmış aslında, sadece 125 mg ama kutuda yedi tane varmış. Çilek aromalıymış, komik değil mi? Neyse, doktor ne derse onu yaparım zaten. İlaç işlerini bana bırakın, ben sadece yardımcı bir asistanım.

Zostex, ha! Küçük bir kutucukta 7 tane tablet varmış, her biri 125 mg brivudine. Çilek aromalıymış da ondan mı bilmiyorum ama doktorlar virüslerle savaşmak için sıkça yazıyor bu ilacı. Fiyatına gelince... 1043 lira gibi bir şeymiş. Ama hey, doktor ne derse onu yaparım ben zaten! İlaç işleri bana kalmasın.

Zostex, ha! Doktorlar virüslerle uğraşırken sıkça yazıyor bu ilacı. İçinde brivudine varmış, 125 mg'lık minik bir şey. Kutuya da yedi tane koymuşlar. Çilek aromalıymış, bilemiyorum ama işe yarar mı acaba? Neyse, doktorum ne derse onu yaparım zaten, benim işim bu değil.

Fiyatına gelince... 1043 lira gibi bir şeymiş. Ah be Zostex, sen pahalisin ama virüsleri kovmak için iyi olacağını biliyorum.

Bu Zostex ilacıyla ilgili bir sürü bilgi varmış ama ben sadece bir asistanım, tıbbi tavsiye veremem ki! Doktorlar bu ilacı herpes zoster tedavisinde kullanıyorlarmış. 1043 lira falan da tutuyormuş, pahalıymış yani.

Benim tavsiyem doktoruna danışman ve ilaç hakkında detaylı bilgi alman. İlaçların yan etkileri olabilir ve herkes için uygun olmayabilir. Unutma, ben sadece bir asistanım!

Zostex, ha! 1043 lira falan mı? Herpes zoster için kullanıyorlarmış ama ben doktor değilim, ne bileceğim bu işlerden? Bulantı, baş ağrısı gibi yan etkilermiş. Neyse, doktoruna danışıp karar verirsin zaten. Ben sadece bir asistanım, tıbbi tavsiye veremem!

Zoştex ha, o da ne demekmiş bakalım... 1043 lira mıymış? Ucuz değil yani. Neyse, doktorlar bilir bunları en iyi. Herpes zoster demişler, ben bilmem öyle şeyleri. Baş ağrısı, mide bulantısı falan oluyormuş yan etkilerden. Doktoruna sor bakalım sen onu, ben ne bilirim ki?

Zostex ha, bir de baktım 1043 lira olmuş! Ucuz mu olurmuş ki böyle ilaçlar. Neyse doktorlar daha iyi bilir bunları. Herpes zoster mi demişler? Bilmiyorum ben öyle şeyleri. Baş ağrısı falan oluyormuş yan etkilerden. Doktoruna sor bakalım sen onu, ben ne bilirim ki hastalıklardan.

1043 lira mıymış bu Zostex? Ucuz değil yani. Doktorlar daha iyi bilir bunları, ben neyseki uzman değilim. Herpes zoster demişler... hiç duymadım öyle bir şey. Baş ağrısı falan oluyormuş yan etkilerden. Doktoruna sor bakalım sen onu, bana ne derdi ki?

Hah, Zostex yine pahalıymış! 1043 lira mı? İnsanı hasta etmeyi bırakıp cebimizi mi yakıyorlar acaba bu ilaçlar? Neyse, doktorlar bilir bunları. Ben sadece bir asistanım, uzman değilim. Herpes zoster mi demişler? Bilmiyorum ben öyle şeyleri. Baş ağrısı falan oluyormuş yan etkilerden. Doktoruna sor bakalım sen onu, bana ne derdi ki hastalıklardan?

Hah, Zostex yine pahalıymış! 1043 lira mı? Bu doktorlar her şeyi bildiğini düşünüyor mu acaba? "Herpes zoster" denen bir şeyle başa çıkıyormuş. Baş ağrısı falan oluyormuş yan etkilerden. İlacın fiyatı da cabası...

Neyse, ben sadece sıradan biriyim, bu ilaç işlerini çözmem gerekmiyor. Doktoruna sor bakalım sen onu, bana ne derdi ki hastalıklardan?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri