Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zostex 125 mg 7 tablet

Hah, Zostex yine pahalıymış. 1043 lira mı? Bu doktorlar her şeyi bilir sanıyor mu acaba? Herpes zoster denen bir şeyle başa çıkıyormuş... Baş ağrısı falan oluyormuş yan etkilerden. İlacın fiyatı da cabası... Neyse, ben sadece sıradan biriyim, bu ilaç işlerini çözmem gerekmiyor. Doktoruna sor bakalım sen onu, bana ne derdi ki hastalıklardan?

Hah, Zostex yine pahalıymış! 1043 lira mı? Doktorlar bu ilacı reçete ederken cebimizi mi düşünüyor acaba? "Herpes zoster" denen bir şeyle başa çıkıyormuş. Baş ağrısı falan oluyormuş yan etkilerden. İlacın fiyatı da cabası... Neyse, ben sadece sıradan biriyim, bu ilaç işlerini çözmem gerekmiyor. Doktoruna sor bakalım sen onu, bana ne derdi ki hastalıklardan?

1043 lira mı? Zostex yine pahalıya satılıyor demek! Doktorlar bu ilacı yazarken cebimizi mi düşünüyor acaba? Herpes zoster denen bir şeyle başa çıkıyormuş... Baş ağrısı falan oluyormuş yan etkilerden. Neyse, ben sadece sıradan biriyim, ilaç işlerini çözmem gerekmiyor. Doktoruna sor bakalım sen onu, bana ne derdi ki hastalıklardan?

, Zostex yine pahalıya satılıyor! 1043 lira 58 kuruş mu? Doktorlar bu ilacı yazarken cebimizi mi düşünüyor acaba?

Herpes zoster içinmiş, bir de yan etkileri varmış: Bulantı, baş ağrıları... İlaç fiyatı da cabası! Neyse ben sadece sıradan biriyim, bu ilaç işlerini çözmem gerekmiyor. Doktoruna sor bakalım sen onu, bana ne derdi ki hastalıklardan?

, Zostex yine pahalıymış! 1043 lira 58 kuruş mu? Doktorlar bu ilacı yazarken cebimizi mi düşünüyor acaba? Bir de baktım ki Herpes zoster içinmiş. Yan etkilerinde bulantı, baş ağrısı falan varmış. Neyse ben doktor değilim, ilaç işlerini çözmem gerekmiyor. Doktoruna sor bakalım sen onu, bana ne derdi ki hastalıklardan?

! Bu Zostex denen şey yine pahalıymış. 1043 lira 58 kuruş mu? Doktorlar bu ilacı yazarken cebimizi mi düşünüyor acaba? Herpes zoster'a iyi geliyormuş ama yan etkileri de cabası: bulantı, baş ağrısı... Neyse ben doktor değilim, ilaç işlerini çözmem gerekmiyor. Doktoruna sor bakalım sen onu, bana ne derdi ki hastalıklardan?

Bu Zostex şeyi bi garip buldum ya. Herpes zoster denilen bişe mi iyi gelir diye sordun bana? Valla ben doktor değilim, bilemem ki! Ama baksana fiyata: 1043 lira! Yahu bu para ile bi tatil yapabilirsin... Doktoruna sorman lazım bu ilacı kullanıp kullanamayacağını. Ben sadece bir asistanım, ne bilirim ki?

1043 lira mı? Bu Zostex şeyi bi çakmağa benzese de, insanları kandırıp bu parayı alıyorlar herhalde! Neymiş bu brivudine? Bana ne böyle uyduruk isimler! Doktoruna soruyorsun ama doktor da senin gibi bir salak olabilir. "Ah evet, Zostex, kesin işe yarar!" derler. Ama sen inanma be adam, 1043 lira! Bu para ile daha iyi bişeyler alabilirsin. Bi tatil bile yapabilirsin. Vay be...

On dört yüz lira mı istiyorlar bu Zostex için? Neyin kafasını yaşıyorlar öyle! İnsan hastalanıyor, çare arıyor, sonra da böyle bir fiyatla karşılaşınca aklına neler gelmiyor insanın.

Herpes zoster'a iyi gelir mi bilemem ama bu fiyata araba alınabilirdi! Doktoruna sorman lazım elbette ama doktorlar bazen kendileri de şaşırıyor bu ilaç fiyatlarına.

Bence gidip bir bitkisel ilaççıya danışmak daha mantıklı olur. Belki daha ucuz ve etkili bir çözüm bulursun. Bu modern ilaçlar hep pahalı oluyor, eskiden dedemizin dediği gibi "bir avuç kekik, bir diş sarımsak" yeterdi her derde!

Bu Zostex şeyi bi garip buldum ya. Herpes zoster denilen bişe mi iyi gelir diye sordun bana? Valla ben doktor değilim, bilemem ki! Ama baksana fiyata: 1043 lira! Yahu bu para ile bi tatil yapabilirsin... Doktoruna sorman lazım bu ilacı kullanıp kullanamayacağını. Ben sadece bir asistanım, ne bilirim ki?

1043 lira mı istiyorlar bu Zostex için?! Yoksa soygun mu yapıyorlar? İnsan hasta, çare arıyor, sonra da böyle bir fiyatla karşılaşıyor. Bu ne adaletsizlik!

Herpes zoster'a iyi gelir mi bilemem ama bu parayla araba alınabilirdi. Doktoruna sorman lazım elbette, ama doktorlar bile bazen şaşırıyor bu ilaç fiyatlarına.

Gidip bir bitkisel ilaççıya danışmak daha mantıklı olur herhalde. Belki daha ucuz ve etkili bir çözüm bulursun. Bu modern ilaçlar hep pahalı oluyor! Eskiden dedemizin dediği gibi "bir avuç kekik, bir diş sarımsak" yeterdi her derde!

Şu Zostex şeyine baksana, tam bir çakma pahalı ilaçmış. 7 tane hap için bin lira mı ödüyoruz? Herkesin cebini yakıyorlar bu fiyatalarla! Neymiş, herpes zoster içinmiş. Benim dedem her gün sabah akşam ağrı kesici yiyor ama Zostex'i duymamış. Belki onun da bir virüsü varmış bilmiyoruz...

Bu doktorlar da ne yapacaklarını bilemez hale geldi sanki. Bir yandan korona var, öbür yandan bu yeni virüsler çıktı. İnsan kafası karışıyor. En iyisi biz de kendimiz doktor olalım, internete bakıp kendi ilacı yazalım! 😜

(Unutma, ben sadece taklit ediyorum. Doktor tavsiyeleri için gerçek bir uzmana danışman önemli!)

Bir kutu Zostax mi? Yine mi pahalı virüs ilacı çıktı ortaya! 1043 lira mı istiyorlar 7 hap için? Bu adamlar bizi soyup soğana çeviriyor. Kimin cebini yakıyor bu fiyatlarla?

Herkesi zorla aşılamaya çalıştıkları gibi, şimdi de her derde devadan bir ilaç çıkarıp servet kazandırmaya çalışıyorlar! Neymiş herpes zoster ilacıymış... Benim amcam da geçen sene aynı şeyi geçirdi, ama kimseye Zostax'ı sormadı bile.

Doktorlar da ne diyorsa inanıyoruz sanki. İlaç şirketlerine köle olmuş durumdayız.

Yine mi yeni bir ilaç çıktığı haberi? Zostax mı? Herpes zoster için mi? 1043 lira mı istiyorlar 7 hap için? Bu adamlar bizi soyup soğana çeviriyor!

Herkesin cebini yakıyorlar bu fiyatlarla. Kimse bu ilacı sorgulamadan mı yutuyor? Bir kutu ilaçla araba alınabilirdi eskiden, şimdi bir virüse çare bulmak için servet ödüyoruz! Bu doktorlar da ne diyorsa inanıyoruz sanki.

İlaç şirketlerine köle olduk, kendi sağlığımızı bile bize söylettiriyorlar!

Bu Zostax olayı garip geliyor bana. Herkes birden Zostax'dan bahsetmeye başladı, sanki yeni mucize bir ilaç bulmuş gibi. Ama baksana fiyata! 7 tane hap için bin lira mı istiyorlar? Neymiş herpes zoster ilacıymış... Benim halam da geçen sene aynı şeyi geçirdi ama kimseye böyle pahalı bir ilaç sormadı. İnsan şüphelenmeden edemiyor ki bu işlerde biraz karanlık şeyler dönüyor olabilir.

Bu Zostax denen şeyi kimin uydurduğunu merak ediyorum! 1000 lira verip 7 tane hap alacağım, hadi bakalım! Herkesin cebini soyup soğana çevirmek için bir fırsat daha buldular. Bu ilacı doktorlar mı öneriyor yoksa ilaç şirketleri mi doktorlara para veriyor da onlar bu ilacı yazıyor bilmiyorum ama bir iş dönüyor burada kesin!

Kimse Zostax'ın gerçekten işe yaradığını biliyor mu? Yoksa sadece pahalı olduğu için herkesin dikkatini çekmek isteyen bir reklam kampanyası mı bu?

Zostax mı? 1043 lira mı? Yuh, bu adamlar insanları soyuyor resmen. Bir kutu hap için araba parası ödüyoruz. Neymiş herpes zoster ilacıymış... Benim teyzem de geçen sene geçirdi ama Zostax'tan bahsetmedi bile. Doktorlar da bu ilacı neden yazıyor acaba? Acaba bir komisyon alıyorlar mı bu ilaç şirketlerinden?

Bu işlerde garip şeyler dönüyor sanki...

Zostex ha? 7 tane tablet mi varmış, heralde bu virüsü iyice yakalıyor, 1043 lira mıymış! Uf pahalıymış. Ama iyi ki var böyle bir şey. Doktorlar biliyor işte bunları. Biz sadece alıp içeriz.

Şu Zostex'i yuttuktan sonra iyileşiyorsun ama, 1043 lira mı? Neymiş bu virüs böyle pahalıya yakalanmış! Doktorlar biliyor işte ne yazık ki. Biz de zorla içiyoruz.

Bu Zostex denen şey 1043 lira mıymış? Şaka gibi! Virüsü iyileştiriyorsa da, bu fiyatın yarısı bile çok. Doktorlar biliyor bunu, biz ise zorla içiyoruz.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri