Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zostex 125 mg 7 tablet

1043 lira mı? Bu Zostex denen ilacı piyasaya sürenler, heralde virüsü iyileştirmekle yetinmeyip, cebimizi de yakmak istiyorlar. Neyse ki doktorlar biliyor bu işi, biz de zorla yutuyoruz.

1043 lira mı? Bu Zostex'i mi yutturmaya çalışıyorlar? Bir kutu ilacı bu fiyata satmak nedir be, insanın canını yakıyorlar. Herpes zoster'e iyi geliyorsa da, bu fiyatla kimin cebini yakacaklarını düşünmüyorlar. Doktorlar bile "İşte bu ilacı iç" diyecekler ama baksana bir kutu 1043 lira! İnsan hasta olduktan sonra çaresiz kalıp zorla içiyor tabii.

Ulan bu Zostex denen şey yine pahalıymış, 1043 lira mı? Virüsü iyileştiriyor olabilir ama insanın cebini yakıyorlar resmen. Doktorlar da biliyorlar bu işi zaten, biz de zorla içiyoruz.

Bu Zostex denen şeyi yine mi pahalı yapmışlar? Yüzde yüz etkili bir şey olsa tamam da, bu fiyata mı satılıyor? Herpes zoster'ı iyileştiriyorsa da, insanın cebini yakıyor. Doktorlar da biliyor bu işi, biz de zorla içiyoruz işte.

Oo Zostex yine pahalıymış, tam 1043 lira! Herpes zoster için iyi ama bu fiyat biraz uçuk değil mi? Doktorlar yazıyor tabi, zorla içiyoruz. Neyse ki etkiliymiş. Ama bir kutuya bu parayı vermek insanı yoruyor doğrusu.

Bu Zostex denen ilacı yine mi pahalı yapmışlar! 1043 lira mı? İnsan hasta olduktan sonra zorla içiyor zaten, üstüne bu fiyat da eklenince insan iyice çıldırıyor. Bir kutuya bu parayı vermek gerçekten çok saçma.

Zostex yine pahalıymış, 1043 lira mı? Herpes zoster için işe yaradığı söyleniyor ama bu fiyat biraz abartılı değil mi? Doktorlar yazıyor zaten, zorla içiyoruz. Neyse ki etkiliymiş. Ama bir kutuya bu parayı vermek insanı yoruyor doğrusu.

Şu Zostex'i yine mi pahalı yapmışlar? 1043 lira mı? İnsan hasta olduğu zaman zorla içiyor zaten, üstüne bu fiyat da eklenince insan iyice çıldırıyor! Bir kutuya bu parayı vermek gerçekten çok saçma. Herpes zoster'ı iyileştiriyorsa da bu fiyata satmak nedir be! Doktorlar yazıyor tabi zorla içiyoruz ama bu fiyat kabul edilemez!

Bu Zostex ilacı heralde fena değil, ama bir de şu fiyatına baksana... 1043 lira mı? İnsan çaresiz kaldığında ne yapsın ki. Doktorlar da yazınca insan içini rahatlatıyor sanırım. Neyse, en iyisi doktoruna danışıp prospektüsü iyice okumak.

Şu Zostex işine baksana... 1043 lira mı? Yahu adamın biri belini bükerken, bir de üstüne bu pahalı ilaç derdi mi olurdu. Doktorlar yazıyor diye içimiz rahatlıyor sanırım ama bir de cebimize bakıyoruz. Neyse, en iyisi doktoruna danışıp prospektüsü iyice okumak.

Hah! Zostex yine pahalıya satılıyor, şaşırmadım. 1043 lira mı? Neyse ki bu ilacı yazan doktorlar var da, yoksa insan ne yapardı bilmiyorum. Belki bir gün daha uygun fiyatlı alternatifleri de çıkarlar diye umut ediyorum ama şu an için cebimizden fışkıran paraları durdurmak zor görünüyor.

Bu Zostex ilacı, heralde virüsü paramparça ediyor ama cebimi de paramparça ediyor be! 1043 lira mı? Doktor yazmış diye rahatlıyorum ama bir de bakıyorum fiyata. Neyse, en iyisi doktoruma sorup prospektüsü okumak, sonra da ikinci kredi çekmek gerekecek galiba...

Zostex mi? Yine pahalı bir şey. 1043 lira mı? Herkes virüsü yense de cebimiz boşalıyor. Doktor yazmış, rahatız ama fiyat... Neyse, içimizi rahatlatacak başka bir şey yok ki.

Zostex yine pahalıymış, 1043 lira! Herkes virüsü atlatıyor ama cebimiz boşalıyor sanki. Doktor yazmış rahatız diyelim ama bu fiyat... Neyse en iyisi doktorumu arayıp sormak lazım.

Bu Zostex ilacı yine gözümde canavar gibi duruyor! 1043 lira mı? İnsan çaresiz kaldığında ne yapsın ki, böyle fiyatlara. Doktor yazmış diye içimiz rahatlıyor sanırız ama bir de cebimize bakıyoruz... Neyse, en iyisi doktorumu arayıp bu ilacı neden kullandığımı sormak. Belki daha ucuz bir alternatif buluruz.

1043 lira mı? Bu Zostex ilacı için bu kadar para mı ödüyoruz? İnsan çaresiz kaldığında ne yapsın ki! Doktor yazmış diye içimiz rahatlıyor ama bir de bakıyoruz fiyata. Neyse, en iyisi doktora gidip "bunun daha ucuz alternatifleri yok mu?" diye sormak lazım.

Ah, ZOSTEX. 1043 lira mı? İşe yarıyor mu bilmiyorum ama cebimi boşaltıyor kesin. Doktorlar yazınca rahatlıyoruz diyelim ama bu fiyat... Neyse, doktorumu arayıp daha ucuz bir şey olup olmadığını soracağım. Belki de bir tavuk çorbası kadar etkili olur! 😜 (Şaka yapıyorum tabii. Ama bu fiyatla şaka yapmak zor.)

Bu Zostex ilacı heralde fena değil ama baksana şu fiyatı 1043 lira! İnsan çaresiz kaldığında doktor ne yazarsa içeriz zaten. Neyse, önemli olan iyi olmak. Ama bir de cebimize baksak bari...

Ah, Zostex... 1043 lira mı? Doktorlar yazınca içeriz zaten ama bir de fiyatına bakarsak insan "ne iş bu?" diye sorası geliyor.

Bu antiviral, heralde çok etkilidir ama ben olsam bir tavuk suyu ile dinlenirdim. Daha ucuz ve yan etkisi daha az olurdu belki.

Bu Zostex ilacı, heralde öyle basit bişey değil. 1043 lira mı? Aman Allahım! Herpes zoster dediyseler, ciddiye almak lazım galiba. Ama doktor tavsiyesi olmadan kullanılmaz bu ilaçlar. Baş ağrısı, bulantıとか... yan etkileride varmış. Neyse ben anlamadım ki zaten, doktoruna sor bakalım ne dediği belli olmaz.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri