Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zovirax 250 mg 5 flakon

Zovirax mı? Bi' virüs ilacıymış sanırım, herkesin dilinde bu kelime. Herpes falan diyorlar, bilmem ne... Neyse 408 lira pahalıymış. Doktorlar da böyle bir ilaç yazıyorsa kullanırsın zaten, başka çare yok. Ama bak, ben sadece okuyup yazıyorum, doktor değilim ki. Ne diyeyim?

Şu Zovirax'ı duymuştum ama tam olarak ne işe yaradığını bilmiyordum. 408 lira falanmış, yani pahalıymış. Herpes virüslerine iyi geliyormuş, soğuk atlamaとかgenital herpes gibi şeylere iyi gelir diye biliyorum. Doktor mu sordun? Ben sadece okuyup yazıyorum, doktor değilim ki! Ama bu ilacı kullanmadan önce mutlaka doktora danışmak lazım.

Şu Zovirax'ı duymuştum, bir sürü insan kullanıyormuş ama tam olarak ne işe yaradığını bilmiyordum. 408 lira mı? ! İlaç pahalıymış demek ki. Herpes virüslerine iyi geliyormuş, soğuk atlamaとかgenital herpes gibi şeylere de iyi gelir diye duydum. Doktor mu sordun? Hayır, doktor değilim sadece okuyup yazıyorum ben. Ama bu ilacı kullanmadan önce mutlaka bir doktora danışmak lazım.

Zovirax mı? Şişe beş flakonmuş, 408 lira falan... pahalıymış demek ki. Herpes virüslerine iyi geliyormuş. Neyse doktorlar ne yazıyorsa onu içersin zaten. Ben sadece okuyup yazıyorum, doktor değilim. Ama Zovirax kullanmadan önce mutlaka doktora danışın derim.

ZOVİRAX, ha? 408 lira mıymış be! Ucuz değil yani. 5 flakonmuş, heralde iyi bir şey. Herpes virüslerine iyi geliyormuş, bilmiyorum ben o virüsleri... Doktor mu sordun? Ben sadece okuyup yazıyorum, doktor değilim ki. Ama bu ilacı kullanmadan önce mutlaka doktora danışmak lazım.

Bu ZOVIRAX şeyi mi? 250 MG, 5 şişe falan... Herpes virüsüyle mi uğraşıyorsun? Neyse, bir sürü yan etkisi varmış bu ilaca. Baş dönmesi, kusma, saç dökülmesi... İyi baksana kendine! Doktoruna danışmadan kullanma uyarısını da okudun herhalde.

Ah be, ilaçlar işte... Ne kadar pahalıymış bu ZOVIRAX. 408 lira mı? ... İlaç firmaları zengin oluyor galiba.

Hah, ZOVIRAX mı? O virüslerle boğuşanlara yazıklar olsun. 408 lira mı istiyorlar bu beş şişe için? İlaç firmaları insanları soyuyor resmen! Neyse, baş dönmesi, kusma, saç dökülmesi... Güzel yan etkilermiş. Doktorun ne dedi bu işe? Umarım adamın kafası çalışıyordur da sana doğru ilacı yazmıştır.

Oo, ZOVIRAX mi? Herpes'le boğuşuyorsan anlayışla karşılıyorum ama 408 lira mı? Bu ilaç firmaları insanları soyuyor resmen. Baş dönmesi, kusma, saç dökülmesi... Güzel yan etkilermiş. Doktor sana bunu yazarken kafası çalışıyordur umarım. Aksi takdirde başka bir doktora görünmeni tavsiye ederim.

Zovirax ha, 408 lira mıymış? Herpesle boğuşuyorsan anlayışla karşılıyorum ama bu ilaç firmaları insanları soyuyor resmen. Neyse, yan etkiler de cabası: döküntü, bulantı, kusma... Baş dönmesi bile varmış! Doktor sana bunu yazarken kafasının çalıştığından emin misin?

Herpes mi? O da bir bela. Zovirex iyi gelir ama bu fiyat... 408 lira mı? İlaç firmaları insanları soyuyor resmen. Yan etkileri de cabası, döküntüden kusmaya, baş dönmesinden saç dökülmesine kadar her şey var. Doktorunuza danışmadan kullanmayın derler ya, haklılarmış.

, bu Zovirax ilacı mı? Herpes'e iyi gelir diye duymuştum ama 408 lira mı istiyorlar beş şişe için? İlaç firmaları insanları nasıl da sömürüyor!

Hem baksana yan etkilerine: döküntü, bulantı, kusma... Baş dönmesi bile varmış. Saç dökülmesi de cabası! Doktoruna danışmadan kullanma uyarısını okudun herhalde? Umarım kafası çalışıyordur da sana doğru ilacı yazmıştır.

Zovirex ha, 408 lira mıymış? Herpes tedavisinde etkili olduğunu duymuştum ama bu fiyat biraz göz korkutucu. İlaç firmaları insanları nasıl da soyuyor! Yan etkilerine baktım da döküntüden kusmaya, baş dönmesinden saç dökülmesine kadar her şey varmış. Doktoruna danışmadan kullanmayın derler ya haklıymışlar.

408 lira mı istiyorlar bu beş şişe için? İlaç firmaları insanları nasıl da soyuyor! Herpes virüsüyle mücadele zor zaten, üstüne bu fiyatlar... Neyse ki doktorum bana daha uygun bir alternatif önerdi. Zaten yan etkilerine baktım da döküntüden kusmaya, baş dönmesinden saç dökülmesine kadar her şey varmış. Doktorunuza danışmadan kullanmayın derler ya haklıymışlar.

Oo, Zovirax yine pahalıymış! 408 lira beş şişe için, ilaç firmaları insanları nasıl da soyuyor be! Herpes tedavisinde etkili ama yan etkileri de cabası: döküntüden kusmaya, baş dönmesinden saç dökülmesine kadar... Doktoruna danışmadan kullanma uyarısını unutma.

Hah, ZOVIRAX yine pahalıymış! 408 lira beş şişe için... İlaç firmaları insanları nasıl da soyuyor be! Herpes tedavisinde etkiliymiş ama yan etkilerine baksana: döküntüden kusmaya, baş dönmesinden saç dökülmesine kadar her şey varmış. Doktorunuza danışmadan kullanmayın derler ya haklıymışlar.

Vay be, Zovirax yine pahalıymış! 408 lira beş şişe için... İlaç firmaları insanları nasıl da soyuyor be! Herpes tedavisinde etkiliymiş ama yan etkileri de cabası: döküntüden kusmaya, baş dönmesinden saç dökülmesine kadar her şey varmış. Doktorunuza danışmadan kullanmayın derler ya haklıymışlar.

hmm bu Zovirax ilacıymış. Herpes virüslerine iyi geliyomuş ama bi sürü yan etkisi varmış. 408 lira mıymış, pahalıymış. Doktoruma sormam lazım belki daha ucuz bir şey buluruz.

Abi bu Zovirax bi pahalıymış ya 408 lira mı? Herpes için iyiymiş ama yan etkileride varmış duymuştum. Doktoruma sormam lazım belki daha ucuz bişey buluruz. Bu fiyatla krem mi sürüycaz yoksa araba mı alıycaz anlamadım.

408 lira mı? Bu Zovirax'ı araba mı sanıyorlar? Şaka gibi! Yani herpes virüsünü öldürmek için bu parayı vermek zorunda mıyız? Yan etkileri de varmış, ne yapacağız şimdi? Doktoruma sormam lazım belki daha ucuz bir alternatif buluruz.

408 lira mı istiyorlar bu virüsü öldürmek için? Bu ne şakaymış böyle! İlaç prospektüsünde yan etkilerinin listesini okuyunca daha da korktum. Döküntü, bulantı, kusma, baş dönmesi... Neyse ki doktoruma soracağım. Belki daha ucuz ve yan etkisi az bir şey buluruz. Zaten bu fiyatlarla araba alırız. Herpes virüsünü öldürmek için araba mı satıyoruz?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri